User
Pass
2FA
 
 

MaxrobbyeTV - Youtuber ( Comedie in engleza )
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2799
ShiftFTW

[Assasin]



Status: Offline
(since 11-02-2022 21:05)
Joined: 03 Jul 2012
Posts: 4002, Topics: 505
Location: Bucuresti

Reputation: 448.8
Votes: 205

 
Post Posted: 31-07-2014, 22:38:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acesta este un youtuber care pe mine chiar ma amuza, si care eu cred ca merita mai mult. Daca aveti va rog cateva minute libere uitati-va la cateva videoclipuri de-ale lui. Sper sa va amuze cum ma amuza si pe mine.
Link : MaxrobbyeTV
Facebook : MaxrobbyeTV
In fiecare vineri posteaza un video nou. Eu va voi tine la curent cu totul. Daca va place puteti sa ii dai like/comment/share/subscribe si sa faceti si voi reclama mai departe.Va multumesc pentru timpul acordat.

Am aprobararea lui Shoker pentru acest topic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIGHTY NELLY
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-02-2015 11:44)
Joined: 12 May 2014
Posts: 268, Topics: 32
Location: Fjords

Reputation: 52.3
Votes: 15

 
Post Posted: 01-08-2014, 00:05:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e in primele 3 locuri in topul meu all time cu cele mai mari porcarii vizionate vreodata. Asta doar se prosteste si face glume de prost gust care n-au nicio logica si care, sincer iti zic, raresim la 13 ani cat are el e mult mai amuzant ca asta; si sandake cand se dadea smecher la cocos de dupa gard era mai amuzant ca asta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShiftFTW

[Assasin]



Status: Offline
(since 11-02-2022 21:05)
Joined: 03 Jul 2012
Posts: 4002, Topics: 505
Location: Bucuresti

Reputation: 448.8
Votes: 205

 
Post Posted: 01-08-2014, 07:53:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MIGHTY NELLY wrote:
Asta e in primele 3 locuri in topul meu all time cu cele mai mari porcarii vizionate vreodata. Asta doar se prosteste si face glume de prost gust care n-au nicio logica si care, sincer iti zic, raresim la 13 ani cat are el e mult mai amuzant ca asta; si sandake cand se dadea smecher la cocos de dupa gard era mai amuzant ca asta.


Gusturile nu se discuta.Daca pe tine nu te amuza si nu iti place , poate pe altul il amuza si ii place.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 01-08-2014, 08:25:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MIGHTY NELLY wrote:
Asta e in primele 3 locuri in topul meu all time cu cele mai mari porcarii vizionate vreodata. Asta doar se prosteste si face glume de prost gust care n-au nicio logica si care, sincer iti zic, raresim la 13 ani cat are el e mult mai amuzant ca asta; si sandake cand se dadea smecher la cocos de dupa gard era mai amuzant ca asta.


Sunt de acord cu tine. Dupa primul video instinctul meu a fost sa inchid, dar am zis " hai ca poate asta nu e reusit, poate are altele amuzante "....Dupa 5-6 videos nici macar un zambet n am avut. Problema lui e ca nu vine cu nimic nou iar ce face el acolo nu pot fi numite glume...nici macar copia sau parodia dupa ray william johnson nu e reusita....Scuze ca sunt asa critic...dar lumea a vazut oameni de 10x mai buni la chestii d astea. Bravo lui pentru ce face, dar ar trebui sa lucreze la idei, la expresiile faciale fara sa o dea in penibil si la glume.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-08-2014, 08:33:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Not sure if troll or?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShiftFTW

[Assasin]



Status: Offline
(since 11-02-2022 21:05)
Joined: 03 Jul 2012
Posts: 4002, Topics: 505
Location: Bucuresti

Reputation: 448.8
Votes: 205

 
Post Posted: 01-08-2014, 08:54:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

panseluta wrote:
MIGHTY NELLY wrote:
Asta e in primele 3 locuri in topul meu all time cu cele mai mari porcarii vizionate vreodata. Asta doar se prosteste si face glume de prost gust care n-au nicio logica si care, sincer iti zic, raresim la 13 ani cat are el e mult mai amuzant ca asta; si sandake cand se dadea smecher la cocos de dupa gard era mai amuzant ca asta.


Sunt de acord cu tine. Dupa primul video instinctul meu a fost sa inchid, dar am zis " hai ca poate asta nu e reusit, poate are altele amuzante "....Dupa 5-6 videos nici macar un zambet n am avut. Problema lui e ca nu vine cu nimic nou iar ce face el acolo nu pot fi numite glume...nici macar copia sau parodia dupa ray william johnson nu e reusita....Scuze ca sunt asa critic...dar lumea a vazut oameni de 10x mai buni la chestii d astea. Bravo lui pentru ce face, dar ar trebui sa lucreze la idei, la expresiile faciale fara sa o dea in penibil si la glume.


Ma bucur ca unii mai gandesc si asa, sincer iti zic.Multe persoane se uita la un video zic "nu imi place" si se opresc, tu te-ai uitat la mai multe si sincer apreciez ca nu ai facut cum a facut tipul de mai sus.O sa ii zic sa tina cont de sfaturi, si poate ca ai vazut mult mai buni ca el dar el este inca la inceput. Are un singur video cu mult succes de 10k de vizualizari ( Facebook Man ).Ideea este ca el face comedii/parodii ( cum este SELFIE ) si multe altele. La inceput ii este mai greu, dar dupa daca tot primeste sftauri o sa fie mult mai bine. Ideea mai este ca si multi romani,el facand parodiile in engleza nu inteleg ce zice.

Quote:
Loveheal

Not sure if troll or?


Ce vrei sa zici cu chestia asta?


Astazi o sa posteze un nou video ( cel mai probabil seara ).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
panseluta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-05-2016 06:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 432, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -13.1
Votes: 29

 
Post Posted: 01-08-2014, 09:22:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am inteles ca e la inceput. Ce voiam eu sa spun prin " am vazut oameni de 10x mai buni " : ceea ce incearca el sa faca au facut altii la un nivel mult mai mare si e greu sa satisfaci publicul invatat cu mai bun. Ii dau un sfat din propria mea experienta ( muzicala, dar e acelasi lucru ) : sa se uite la toti comediantii astia de pe youtube, de la cel mai prost la cel mai bun si sa analizeze ce fac ei acolo, de ce fac asa, si ce impact are asupra publicului; apoi sa se uite la el sa vada ce ii lipseste si sa adauge un element diferit/propriu. Ca si in muzica, degeaba iti place tie ce faci, daca nu prinde la public.
Si cu faza ca vorbeste in engleza....sincer, tinta lui nu ar trebui sa fie publicul roman...Vorbeste bine, fluent engleza si chestia asta il ajuta. La inceput nu credeam ca e roman, dar am vazut in videos cum arata casa si zona pe unde sta, si loganu din parcare -.



Last edited by panseluta on 01-08-2014, 09:25:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deortinoo

[Archmage]



Status: Offline
(since 19-12-2015 18:03)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 150, Topics: 23
Location: Durotar

Reputation: -10.5
Votes: 17

   
Post Posted: 01-08-2014, 09:23:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate, nu mai vb de tine la persoana a 3-a...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-08-2014, 11:20:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma refer ca e atat de jalnic ca nu imi dau seama daca e troll sau chiar face pe bune.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShiftFTW

[Assasin]



Status: Offline
(since 11-02-2022 21:05)
Joined: 03 Jul 2012
Posts: 4002, Topics: 505
Location: Bucuresti

Reputation: 448.8
Votes: 205

 
Post Posted: 01-08-2014, 12:13:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

panseluta wrote:
Eu am inteles ca e la inceput. Ce voiam eu sa spun prin " am vazut oameni de 10x mai buni " : ceea ce incearca el sa faca au facut altii la un nivel mult mai mare si e greu sa satisfaci publicul invatat cu mai bun. Ii dau un sfat din propria mea experienta ( muzicala, dar e acelasi lucru ) : sa se uite la toti comediantii astia de pe youtube, de la cel mai prost la cel mai bun si sa analizeze ce fac ei acolo, de ce fac asa, si ce impact are asupra publicului; apoi sa se uite la el sa vada ce ii lipseste si sa adauge un element diferit/propriu. Ca si in muzica, degeaba iti place tie ce faci, daca nu prinde la public.
Si cu faza ca vorbeste in engleza....sincer, tinta lui nu ar trebui sa fie publicul roman...Vorbeste bine, fluent engleza si chestia asta il ajuta. La inceput nu credeam ca e roman, dar am vazut in videos cum arata casa si zona pe unde sta, si loganu din parcare -.


Chiar mi s-a parut ultima parte foarte amuzanta mai ales faza cu loganul:)). Chiar vorbesc cu el acum si a zis ca s-a uitat la mai multi si ca o sa se uite in continuare. -

Quote:
Loveheal

Ma refer ca e atat de jalnic ca nu imi dau seama daca e troll sau chiar face pe bune.

E orc. O zi buna.
Quote:
Deortinoo

Frate, nu mai vb de tine la persoana a 3-a...

Nu eu fac filmuletele ,dar il ajut la toate clipurile. Deci singura optiune este sa vorbesc despre accea persoana la persoana a 3-a asa cum este corect.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DisCosmin
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-01-2017 09:27)
Joined: 02 Jun 2012
Posts: 1830, Topics: 64
Location: Somewhere I Belong

Reputation: 568.1
Votes: 86

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-08-2014, 17:19:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate pana si mosnegii aia de la top gear is mult peste asta -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 01-08-2014, 17:44:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShiftFTW wrote:
panseluta wrote:
Eu am inteles ca e la inceput. Ce voiam eu sa spun prin " am vazut oameni de 10x mai buni " : ceea ce incearca el sa faca au facut altii la un nivel mult mai mare si e greu sa satisfaci publicul invatat cu mai bun. Ii dau un sfat din propria mea experienta ( muzicala, dar e acelasi lucru ) : sa se uite la toti comediantii astia de pe youtube, de la cel mai prost la cel mai bun si sa analizeze ce fac ei acolo, de ce fac asa, si ce impact are asupra publicului; apoi sa se uite la el sa vada ce ii lipseste si sa adauge un element diferit/propriu. Ca si in muzica, degeaba iti place tie ce faci, daca nu prinde la public.
Si cu faza ca vorbeste in engleza....sincer, tinta lui nu ar trebui sa fie publicul roman...Vorbeste bine, fluent engleza si chestia asta il ajuta. La inceput nu credeam ca e roman, dar am vazut in videos cum arata casa si zona pe unde sta, si loganu din parcare -.


Chiar mi s-a parut ultima parte foarte amuzanta mai ales faza cu loganul:)). Chiar vorbesc cu el acum si a zis ca s-a uitat la mai multi si ca o sa se uite in continuare. -

Quote:
Loveheal

Ma refer ca e atat de jalnic ca nu imi dau seama daca e troll sau chiar face pe bune.

E orc. O zi buna.
Quote:
Deortinoo

Frate, nu mai vb de tine la persoana a 3-a...

Nu eu fac filmuletele ,dar il ajut la toate clipurile. Deci singura optiune este sa vorbesc despre accea persoana la persoana a 3-a asa cum este corect.


Aprob cu cel de mai sus. Chiar e slab omul si nu are umor... cam deloc. Daca ar face putin pe inaptul ar fi trollul perfect in domeniu, pentru ca nu-i iese nimic.

Unii te cunoasem shift(am interactionat cu tine unii), nu te criticam, dar asta e slab, iar tu esti "sensibil" , deci e cam logic sa te influenteze orice porcarie de genul.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BobMarley12
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-02-2016 18:02)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 11796, Topics: 206
Location: Romania

Reputation: 86.4
Votes: 340

Post Posted: 01-08-2014, 17:49:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce s-a spus deasupra +

"Cum Romania e in urma cu vreo cateva decenii serioase..."

Continuarea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigblackjoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2019 19:54)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 378, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 13

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-08-2014, 17:54:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ii apreciez initiativa , ii trebuie un scenarist mai bun , camera/efecte blablabla mult mai bune dar sunt chestii care tin de buget si se pot realiza. Problema lui cea mai mare este CARISMA! Nu prea are asa ceva...si face 90% din tot.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 01-08-2014, 19:28:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DID. NOT. LIKE.

glumele sunt trase de par, se prosteste imitand alti youtuberi, nu are pic de haz...Serios, nu are pic de haz, are glume cu cartofi... d-aia care cresc in gradina sub pamant. Se chinuie prea tare sa fie amuzant si nu-i iese.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 14-05-2024, 21:24:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x