User
Pass
2FA
 
 

O intrebare

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message355
Cosmin baiat fin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-05-2016 12:39)
Joined: 07 Apr 2016
Posts: 7, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 4.2

Post Posted: 02-05-2016, 10:52:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu si fiul meu de 19 ani impartim acest cont pe forum, si jucam cs cu acelasi nick... 23 CM Record , doar ca el nu prea mai joaca. Eu figurez pe contul sãu asa ca as dori sa stiu daca pot figura in coninuare pe contul sãu de forum sau imi trebuie cont separat?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(since 14-04-2024 16:26)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 02-05-2016, 10:56:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,

In primul rand, ai gresit sectiunea forumului, cs-ul este mai sus.

In al doilea rand, trebuie sa iti faci alt cont de forum, fiecare sa fie cu contul lui. Dar trebuie sa specifici/anunti un Admin ca sunteti 2 utilizatori cu acelasi IP.

Vezi in regulamentul forumului Reguli si dispozitii suplimentare.

Dualitatea prezentei pe forum este interzisa. Fiecare persoana are dreptul la un singur user, cu exceptia cazului in care persoana vrea sa renunte la un user si sa isi faca altul. In aceste circumstante ma va anunta pe mine. In cazul in care o persoana va fi gasita ca avand 2 conturi active, risca sa ia ban pe ambele.

Dar dupa cum am spus, daca vei anunta un admin, nu vei avea probleme de acest fel.


-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin baiat fin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-05-2016 12:39)
Joined: 07 Apr 2016
Posts: 7, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 4.2

Post Posted: 02-05-2016, 11:44:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc pt informatii, voi rezolva problema in cel mai scurt timp posibil
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 16-05-2024, 07:16:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x