User
Pass
2FA
 
 

Paladin Retribution

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian

Din toate clasele ai alege sa joci alaturi de Paladin?
Da
50%
 50%  [ 4 ]
Nu
50%
 50%  [ 4 ]
Total Votes : 8

Author Message1050
drack550

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-04-2017 06:09)
Joined: 29 Mar 2013
Posts: 12, Topics: 4
Location: Sibiu

Reputation: 81
Votes: 4

   
Post Posted: 20-12-2016, 20:49:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare, am o nelamurire sau nici nu stiu cum sa ii spun.
O sa incep asa; Acum vreo 3-4 ani am jucat pe freakz tot paladin ca si acum, am fost full in perioada aceaia si la un moment dat
din diverse motive m-am lasat si m-am reintors de vreo 2 saptamani.
Problema, intrebarea, nelamurirea sau cum naiba sa ii mai zic este ca mi se pare sau am eu iluzia ca paladinul o decazut mult si sa va spun de ce cred eu asta.


In primul rand numarul de paladini de pe server.
2. daca pur si simplu intrebi 10 persoane aleatoriu ce clasa sa alegi, nici unul nu o sa spuna spuna paladin, sa nu fiu rau poate 1 spune sa alegi paladinu,
3. in pve retribution mi se pare foarte slab dps comparativ cu alte clase. De exemplu un Hunter sau mage sau War cu acel,asi ilvl cu mine da semnificativ mai multe. De exemplu eu am dps undeva la 50k si un hunter are 120k sau mai multe, sau eu dau 50k si waioru tot undeva la 90k-100k si multe alte exemple
4. Asa prost sta paladinu cu damge-ul sau nu mai stiu eu sa joc si sa aleg itemele si combinatile potrivite.
Aici este paladinul pe care il am https://armory.freakz.ro/character/genesis/Silbete, nu am cine stie ce iteme ca m-am reapucat de joc de vreo 2 saptamani .
Astept sugestii, sfaturi, tips sau pareri in legatura cu ceea ce am scris mai sus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 21-12-2016, 00:51:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Urmeaza exemplul meu, lasa-te de wow pana apare WoD. Sau urmeaza exemplul lui Cronox, joaca alte clase pana gasesti una OP si ramai cu aia pana se schimba ceva. Nu e vina playerului in acest caz, e vina formulelor de dmg sau alte chestii care merg prost.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 21-12-2016, 01:14:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Simplu: E una din cele mai proaste clase la momentul actual in PVP si de-aia nu se joaca prea mult. In PVE n-am idee si nici nu imi pasa.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
drack550

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-04-2017 06:09)
Joined: 29 Mar 2013
Posts: 12, Topics: 4
Location: Sibiu

Reputation: 81
Votes: 4

   
Post Posted: 21-12-2016, 09:14:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai daca se stie de toata lumea ca este foarte slab atat pvp cat si pve de ce nu se face ceva, shocker stie?, defapt nu are cum sa nu stie, dar de ce nu face nimic?
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 21-12-2016, 10:08:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drack550 wrote:
Pai daca se stie de toata lumea ca este foarte slab atat pvp cat si pve de ce nu se face ceva, shocker stie?, defapt nu are cum sa nu stie, dar de ce nu face nimic?

Pentru ca nimeni nu isi bate capul sa verifice toate formulele de damage de la aceasta clasa.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 21-12-2016, 10:51:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Topic plin de aberatii, il inchid, din cauza celor ca tine isi face lumea pareri de genul, ca se trezeste unu sa traga tot felul de concluzii asa din senin.

1. Cum poti sa compari "acum 3-4 ani" (cand era Cataclysm) cu "acum" cand e MoP ? Sunt 2 expansionuri TOTAL DIFERITE, totul s-a schimbat, nu are cum sa fie la fel
2. "numarul de paladini de pe server" ? https://www.wow-freakz.com/stats.php?ladder=classes e a 3a CEA MAI JUCATA CLASA de pe server.
3. "omg damage putin". Dovezi concrete? Niciuna, doar "credeti-ma stiu eu da damage prea putin reparati-l".
Tampenii.

Am mai zis-o de zeci de ori, vreti sa va ia cineva in serios cand ziceti ca e bugguit? Faceti bug report cum vi se cere si incetati cu "dar de ce sa ne chinuim noi, faceti voi". Pentru ca noi suntem de parere ca MERGE BINE, voi sunteti aia care spun ca nu merge bine.


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 21 December 2016 08:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 28-03-2024, 16:19:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x