User
Pass
2FA
 
 

Pareri si sugestii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Discussions / Announcements
Author Message30745
Sugiuc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2020 20:49)
Joined: 17 Jan 2017
Posts: 234, Topics: 9
Location: Turnu Magurele

Reputation: 64.3
Votes: 6

   
Post Posted: 05-03-2018, 22:56:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cretuigor wrote:
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
*text*Am venit aici sa fac o propunere pentru , Sa se schibe spawnul la survival, As prefera sa fie facut de Wettberlin
*text*Dorim ceva nou la constructii, Parckour PB etc.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

-=-=-= <=> -=-=-=

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
*text*As dori ca sa se bage un *text*plugin *text*anti spam si cel ce cenzureaza prostiile, Gen OCSI Mreu facea asa si se mai gasesc,
*text*Si eu fac asa cate odata, *text*Pluginu *text*anti spam cel ce pune cenzura ar fi foarte folositor.
*text*+ Daca spameaza sa primeasca kick automat de La acel plugin.
*text*Multumim pentru atentia acordata.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=*text**text**text*


Nu stiu inteleg ce problema ai cu spawn-ul, este ok. Sa faci un spawn nou ar dura foarte mult si nici nu stiu daca are chef Wettberlyn sa faca unul. La Paintball parca ar mai merge schimbate hartile, dar nu vad rostul din moment ce abia sunt jucatori si acestia stau pe survival, nu la paintball.
Daca tot incerci sa scrii cu bbcode ai putea macar sa incerci cum se foloseste si mai putin din ce ai pus tu acolo ca ar fi deranjant. Am pus *text* in locul unde trebuia sa fie text colorat sa se vada cam ce incercai tu sa faci.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cretuigor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2020 21:51)
Joined: 21 Apr 2017
Posts: 221, Topics: 41
Location: capitala chisinau

Reputation: 30.1
Votes: 14

 
Post Posted: 05-03-2018, 23:19:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Primada data cand folosesc bbcode asa ca da-mi crezare =]
Zic de wettberlyn ca vreau sa vad ceva facut de el
Ne-am plictisit si noi de spawn-ul acesta e de foarte mult timp.


Casuta vocala "RobokopG"

FREAKZ COMUNITY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 06-03-2018, 00:10:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SuntStefan15 wrote:


1.Cu siguranțã sunt câteva plugine pentru a tine evidenta la ceva, depinde de ce avem noi nevoie. Posibil ca sã nu fie compatibil cu alte plugine ce se regãsesc. Dacã pluginul actual are partea de ce avem noi nevoie nu vad de ce sa se schimbe, doar pentru aspect.
2.Un mic update la parkour ar fi bine venit, dar momentan nu cred ca e timp sunt alte moduri de joc prioritare care au rãmas "în jumate".
Poate un aspect nou sau un nou parkour pe lângã asta cred ca ar merge pentru pasionați.
3. DA, ar merge un delay mai mare, având în vedere ca sau mai adãugat și alte mesaje.

cretuigor wrote:



Ce are Spawnul actual? Mie mi se pare ca e original și nu e învechit.
De ce ții neapãrat sa facã Wett alt spawn? S-a schimbat acum 2 - 3 wipe uri.
Da sigur ca am "n" poze în care fãceai sum spam de toatã mândria..
Idea e buna dar pentru server cu sloturi mai mari... La 40 slots cred ca ar fi in plus ce ar consuma din memorie. Avem regulament și staff care sa se ocupe de probleme... Dacã nu va ajunge mute ul de la helperi spune și te rezolv cu un ban sa nu îți mai ardã de spam.
Toate sunt tolerate în limita bunului simt.

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXBruceLeeXx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2018 13:06)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 136, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 3

     
Post Posted: 06-03-2018, 08:59:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, am 2 mici sugestii. 1. La shop sa se schimbe sign-urile pentru a putea sa si vinzi resurse nu doar sa cumperi. Nu zic ca trebuie sa iei un 1k la un stack de piatra, dar nici 1$. Sa se stabileasca un pret in functie de economia serverului. Poate ar mai aduce playeri dornici de construit ferme, de jucat mai mult timp, etc.
2. Sa aiba si playerii acces la comanda /baltop .. Pe mine cel putin m-ar face sa joc mai mult pentru ca imi place competitia din punct de vedere economic -. Poate si asta ar aduce mai multi playeri ca si mine.

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alextkd97

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 19-02-2024 11:46)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 318, Topics: 25
Location: Brasov

Reputation: 272.9
Votes: 11

         
Post Posted: 06-03-2018, 12:00:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xXBruceLeeXx wrote:
Salut, am 2 mici sugestii. 1. La shop sa se schimbe sign-urile pentru a putea sa si vinzi resurse nu doar sa cumperi. Nu zic ca trebuie sa iei un 1k la un stack de piatra, dar nici 1$. Sa se stabileasca un pret in functie de economia serverului. Poate ar mai aduce playeri dornici de construit ferme, de jucat mai mult timp, etc.
2. Sa aiba si playerii acces la comanda /baltop .. Pe mine cel putin m-ar face sa joc mai mult pentru ca imi place competitia din punct de vedere economic -. Poate si asta ar aduce mai multi playeri ca si mine.


Ce dracu de ferme sa iti faci ? Ai jucat pe server sa vezi cum sta treaba cu fermele ? E nula, zici ca e sever de tetris, si cineva iti da blocuri sa construiesti. Nu am nimic, era un server frumos, inca e, dar in ultima vreme, sa jucat new la dropuri si generatoare si shituri spigot ... cand putea sa bage paper spigot, si era mai ok pentru toti .. Si nu ti-o zic de rau new, inca joc si asa, ti-o zic ca multi se plang !





1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
xXBruceLeeXx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2018 13:06)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 136, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 3

     
Post Posted: 06-03-2018, 13:00:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai daca tu consideri ca nu se merita sa iti faci ferme nu iti face. Adica eu unul la ratele astea tot mi-as face ferme, serverul e Hard, e de la sine inteles ca drop-ul e mai nasol. Si da joc pe server, am doua zile online pe server, si chiar imi place -. Poate mai sunt playeri care sunt deacord cu mine.

Edit: Si daca drop-ul era mai mare iti dai seama ca nu mai veneam cu propunerea pentru ca ar da peste cap economia. Ideea de a se implementa sell-uri mi se pare okay pentru ca nu sunt atat de multi playeri online, si pentru cineva nou sau chiar si pentru cineva vechi e frustrant sa nu ai cui sa ii vinzi itemele. Da poti sa iti faci shop la warp si etc, dar informatia ajunge tarziu la playerii noi, sau poate unii nu vor sa isi faca shop la warp si nu au posibilitatea sa vanda cand sunt offline cum sunt eu. Normal ca mi-ar conveni sapot sa vand resurse cand ma joc, desigur pentru un pret mai scazut daca este prin intermediul shop-ului de la spawn. Si vanzarea la shop ar reduce din resurse ceea ce ar face playerii sa le produca mai mult si probabil ar stimula si shopurile playerilor sa se dezvolte. Si poate am mai aduce si mai multi playeri astfel. Asta e parerea mea.

3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sugiuc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2020 20:49)
Joined: 17 Jan 2017
Posts: 234, Topics: 9
Location: Turnu Magurele

Reputation: 64.3
Votes: 6

   
Post Posted: 06-03-2018, 14:09:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xXBruceLeeXx wrote:
Pai daca tu consideri ca nu se merita sa iti faci ferme nu iti face. Adica eu unul la ratele astea tot mi-as face ferme, serverul e Hard, e de la sine inteles ca drop-ul e mai nasol.


Nu se referea ca este drop-ul mai nasol ca e serverul setat pe hard. Si daca e setat pe hard nu influenteaza cu nimic drop rate-ul. Fara suparare, dar nu prea le ai cu minecraft daca ai spus asta. Noi vorbeam de drop rate si de ferme pentru ca ownerul a scazut rata de drop si eficacitatea fermelor exagerat de mult in unele cazuri.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXBruceLeeXx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2018 13:06)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 136, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 3

     
Post Posted: 06-03-2018, 22:16:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai eu ma joc minecraft de placere, si recunosc ca nu stiu toate detaliile tehnice. Dar stiu ca modul hard nu influenteaza drop-ul..Dar Kent mi-a spus odata ca serverul e hard si datorita faptului ca dropurile is mai nasoale, se gasesc dmd mai greu, si am ramas cu ideea asta. ^_^ Oricum nu asta ar trebui sa fie dezbatut, ci propunerea mea .. Nu - ?
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sugiuc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2020 20:49)
Joined: 17 Jan 2017
Posts: 234, Topics: 9
Location: Turnu Magurele

Reputation: 64.3
Votes: 6

   
Post Posted: 07-03-2018, 02:06:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da. Sunt de acord cu ambele propuneri. La a doua eu avand acces la /baltop sunt intrebat tot timpul de playeri care nu au acces "Cine este pe locul x?" "Care e diferenta dintre a si b?" Acordarea accesului la /baltop tuturor m-ar scapa si pe mine de intrebarile zilnice de genul si poate avand acces sa stie asta tot timpul, asa cum ai zis si tu, va aparea o competitie intre playeri sa ajunga in top.


3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 16-06-2018, 15:00:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum ca am spus ca se apropie un wipe, ar fi un moment bun sa readucem la viata topicul asta. Daca aveti vreo propunere noua, acum e cel mai bun moment.
O sa incerc sa fac in primul post o lista cu lucrurile care au fost propuse aici si au fost implementate/sunt in curs de implementare. Poate sa fac si cu ce a fost respins? Ca sa nu se posteze iar...

Lista o sa o incep cu ce postati de acum inainte. O sa recitesc si paginile celelalte de aici, sa verific daca mi-a scapat vreo propunere buna. Daca voi considerati ca e ceva in urma util si nu am dat un raspuns exact, puteti sa postati din nou aceeasi propunere si o sa "evaluam" din nou situatia.
Atunci cand faceti o propunere, sa fiti cat mai concreti (ce vreti exact sa se schimbe/adauge/scoata) si sa spuneti si cum credeti ca ar ajuta serverul pe viitor o astfel de schimbare.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wettberlyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2021 22:06)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 78, Topics: 14
Location: instagram.com/wett.cb

Reputation: 311.2
Votes: 9

Post Posted: 16-06-2018, 21:11:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toate acestea nu sunt decat propuneri. Nimic din ce specific nu este inca planificat.

Tin sa precisez ca toate sugestiile mele ar schimba major Survivalul astfel incat:
Playerii sa aibe mereu cate ceva de mesterit.
-sa se poata concura intre ei.
-sa se poata antrena mereu pentru a deveni tot mai puternici.

Incep mai intai cu niste amanunte esentiale.

Chatul este global ( cu specificarea lumii ).
Toti playerii incep cu toate joburile deja activate.
Joburile nu se sterg niciodata ( Indiferent de inactivitate sau ban ) (Doar la Wipe).
Conturile cu cel putin o ora la ontime nu se vor sterge niciodata (Dovedim Respect) + ( Botii nu vor face niciodata o ora la ontime ).
Shopurile de la Spawn care ofera iteme se sterg ( Averile ni le cream noi si raman intre noi ).
Vor aparea 3 shopuri care te lasa sa vinzi iteme la spawn (Detalii mai jos).
Nu mai primesti bani pentru timpul petrecut pe server.
Pentru playerii cu acces la fly si gm1, daca le aveau activate cand au iesit, sa le aibe si cand vor intra ( Apar accidente ).
Nimeni nu are acces la fly in Lumea End.
Itemele nu cad din inventar cand mori.
Itemele nu mai dispar de la antilagul serverului. Exista deja un antilag al jocului in sine.


Partea despre survival:

Monstrii se spawneaza pana la 9 nivele de lumina in loc de 7. ( 0 fiind bezna si 15 lumina de soare )
Monstrii au dublu la viata si se pot spawna de 2 ori mai multi.
Nevoia de mancare este dubla.

Partea Joburi:

Toti playerii incep cu toate joburile deja activate
In loc de bani, joburile in schimb sa iti ofere urmatoarele atrbiute.
(Considerand ca nivelul 40-50 devine greu de obtinut, procentele sunt oarecum deja potrivite)

Builder - Reduce cu 2% daunele cauzate de cadere pentru fiecare nivel.
Miner - Reduce cu 2% daunele cauzate de foc pentru fiecare nivel.
Digger - Creste viteza regenerarii a vietii cu 1% pentru fiecare nivel
Fisherman - Incetineste cu 2% nevoia de aer cand te afli sub apa pentru fiecare nivel
Woodcutter - Reduce cu 1% daunele fizice pentru fiecare nivel
Farmer - Reduce nevoia de mancare cu 1% pentru fiecare nivel
Hunter - Creste daunele tale fizice cu 1% pentru fiecare nivel
Blacksmith - Reduce cu 1% sansele de a fi afectat de Knockback pentru fiecare nivel
Brewer - Reduce cu 2% daunele cauzate de otrava pentru fiecare nivel.

Partea cu bani:Regandita mai jos

Dupa cum am spus joburile raman insa nu ofera bani.
Nu mai primiti bani pentru timpul petrecut pe server
Vor fi 2 metode de facut bani.

Prima: Vindeti materiale la spawn.

1 stack de grau -----> 16$ (integral)
1 stack de busteni --> 32$ (orice fel)
1 stack de carubune > 64$ (doar negru)

Sa fie mai jos la fiecare semn, un alt semn care spune cate stackuri au fost vandute in total serverului.

A doua: E un proiect care as vrea sa il puna New in miscare
Pe scurt faceti rost de bani si investiti in venitul vostru pe minut. (personal)
Veti avea mai multe optiuni, anumite sume mici si ineficiente, sau sume mari dar eficiente.

Pe lung aici aveti preturile gandite de mine.
Investiti 135 $ si primiti 0,1 $ ca venit pe minut (venit personal)
Investiti 365 $ si primiti 0,3 $ ca venit pe minut
Investiti 1520 $ si primiti 2,0 $ ca venit pe minut
Investiti 7800 $ si primiti 12,0 $ ca venit pe minut
Investiti 38000 $ si primiti 120,0 $ ca venit pe minut


Toate aceste optiuni le puteti cumpara de cate ori vreti de la Spawn sub forma de semne.

Acum ne intrebam ce am face toti cu atata banet. ei bine...

Partea cu DonatiiRegandita mai jos

Vor exista 3 donatii diferite. Fiecare ofera un bonus in functie de locul detinut.
Din fiecare bonus vor profita doar cei mai generosi 20 de playeri .

Puncte de Viata
Primul loc +10 vieti
2-3 +8 vieti
4-6 +6 vieti
7-10 +4 vieti
11-20 +2 vieti

Viteza de minat (Haste)
Primul loc x2
2-3 x1.8
4-6 x1.6
7-10 x1.4
11-20 x1.2

Viteza de mers/alergat
Primul loc x2
2-3 x1.8
4-6 x1.6
7-10 x1.4
11-20 x1.2


Partea PvP

Nici un item nu va cadea in momentul in care sunteti omorati.

In fata la spawn va fi o arena PvP.
In momentul cand va aflati acolo si ati omorat pe cineva vi se transfera 10% din averea lui in cazul in care sunteti mai bogat ca el.
Insa doar 10% din averea voastra in cazul in care el este mai bogat. (Mai pe scurt, daca mergeti acolo cu 0 dolari, nici nu pierdeti bani, nici nu castigati)
Ca un fel de poker
Sa fie o anvila magica care va repara toata armura pe care o purtati + sabia pe care o tineti in mana pentru 1000$
Tinand cont ca economia s-ar schimba si valoarea banului ar creste, 1000$ ar trebuii sa fie convenabil.
Oriunde altundeva in libertate PvP-ul va fi permis si nesanctionat insa nici o tranzactie de bani nu va avea loc, astfel cum nici itemele nu vor cadea.



Last edited by Wettberlyn on 04-07-2018, 04:34:14; edited 1 time in total
3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 17-06-2018, 06:59:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bineînțeles Skyblock mult așteptat cum am zis e ceva mai hard ca survival și te poți juca și singur când nu sunt playeri on. Idea ar fi sa îți crești lvl insulei cu puține resurse de început. Multe provocări la care treptat sa primești o resursa noua gen livrezi 5 stk. de stejar primești un puiet de mesteacăn șamd.

La survival nimeni nu mai are acces la sign cu Shop. Toată lumea face shopuri și vinde cu cât vrea și nu e stabilit un preț.
În idea în care vrei sa te ocupi de Shop vei primi acces la sign Shop pentru 50000 $, și se va crea la spawn undeva un sign cu cord. Shopului tău. Gen Shop Kent, care te va duce la Shop în siguranță.
Dacă shopul nu este alimentat mai mult timp se va scoate accesul și va trebui sa facă plata din nou.

Sumo cred ca atrage 20 % din playeri noii este un joc unic pe server, ar fi pun încă un minigame exclusiv doar pe server Freakz. Mai multe minigamuri care se găsesc doar aici ar atrage câțiva playeri.

Pvp on dacă tot joci pe mod supraviețuire va trebui să supraviețuiesi. Poate itemele de Pvp ar fi mai utilizate, acum îți faci 2 seturi și le folosești când vrei sa îl bați pe King în rest nu prea.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wettberlyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2021 22:06)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 78, Topics: 14
Location: instagram.com/wett.cb

Reputation: 311.2
Votes: 9

Post Posted: 04-07-2018, 04:26:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Revenind la propunerile mele de mai sus, m-am gandit sa refac partea cu banii si donatiile.
Daca sunteti de acord sau nu, dati like dislike, sau daca vi se pare buna idea, insa incompleta puteti sa o continuati.

Refac de la 0:

Partea cu bani:(Regandit Tot)

Joburile nu ofera bani, insa ofera acele avantaje
Nu mai primiti bani pentru timpul petrecut pe server.

Pentru a obtine bani:

Puteti in primul rand sa aveti shopul personal.

sau

Puteti vinde orice tip de bustean la spawn 64 = 64$

ori

Cumparati 2 resurse care sa va aduca bani afk.

Prima: Cumparati de la spawn 1 samanta magica cu 60$
Pe care o plantati ca si semintele normale
Si care va va aduce voua personal 2$ la fiecare 4 minute
Nu va fi nevoie sa o replantati si puteti avea cate doriti.

A doua: Cumparati de la spawn 1 auto miner (un dispenser magic) cu 280$
Pe care il puneti la voi in (baza / mina) ascuns de soare
Si care va va aduce voua personal 10$ la fiecare 4 minute
El defapt nu mineaza nimic, doar aduce bani moca si puteti avea cate doriti.

In schimb, pentru a primi banii trebuie sa fiti si online, si langa acele chunkuri.
Anti-afk-ul serverului va ramane in continuare, deci nu veti putea fi niciodata cu adevarat afk.
In legatura cu aceste 4 minute, Serverul sa aibe un timer comun, pentru ca altfel... vai de noi


Partea cu donatiile: (Regandit Tot)

Vor fi 5 donatii, cu 5 avantaje diferite, de data aceasta, doar locul 1 va profita de avantaj.
Toti cei care obtin locul 1 la una dintre aceste topuri va avea in loc de player, numele donatiei in verde inchis. (Nickname-ul ramanand insa cu culoarea sa initiala)
Cei care detin 2 sau mai multe topuri, numele lor va fi cel de mai de jos cu ambele accese.

Jack (Acces la /feed)
Queen (Acces la /heal)
Knight (Acces la /fly)
King (Acces la /god)
Joker (Acces la /vanish)

La spawn, in locul la toate shopurile (care vor disparea) sa punem urmatoarele lucruri.

Cum te teleportezi la spawn, in fata sa ai 2 semne
Cel din stanga care iti arata: Cum sa faci bani <--
Cel din dreapta care iti arata: Cum sa folosesti banii -->

Si in stanga spawnului (unde sunt normal shopurile) sa fie instructiuni despre partea cu banii
Iar in dreapta spawnului instructiuni despre partea cu donatiile

1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 05-07-2018, 18:04:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Wettberlyn
O intrebare, de ce te-ai razgandit la partea cu donatiile? Ai gasit vreo problema in schema initiala, sau doar ti se pare ca ar fi mai buna ideea 2?



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 05-07-2018, 20:09:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun sa dai wipe mai repede , nu de aia dar presimt ca 1.13 nu va aparea asa repede .

KING_KONG , unstoppable
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Discussions / Announcements  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    


The time now is 19-04-2024, 07:38:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x