User
Pass
2FA
 
 

[Priest]Power word: Fortitude stacking
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3616
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 11-02-2012, 11:17:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

branuletz wrote:
boscodeala wrote:
Mr.Faith wrote:
Singurii care au o treaba cu wow-ul sunt "Fair" si Snakegod; restu sunteti pamant.
Asta e un bug report nu sectie de vorbit in somn; se vede clar in screenshots ca nici nu a inceput bg-ul si eu am ambele bufuri pe mine de 60 minute, deci abia au fost date. Si cum kings nu se stackeaza cu gift si etc...asa nici asta nu ar trebui sa se stackeze.



Amice tin sa mentionez ca nu sunt la pamant si joc popa si aici si pe blizz check Boscodoi@armory freakz Promptly@Talnivarr Blizz. Este posibil ca pe freakz sa fie in bg de la alt priest sau de la un Dk vrei sa iti dau printuri cu Dk doar el cu mine in party si avem devotion aura? sau stamina? sau orice alt buff? Daca dai peste un Dk destul de inteligent iti da pe tine si ce ai mancat tu alaltaieri nu mai vorbi tampenii si posta pentru reputatie amice si nu mai jigni playeri pe viitor.


defapt, are dreptate in ceea ce a zis; nu mai postati aiureli sa incurcati gms. am sa filmez cu fraps cand intru in wow probabil.

poti juca si pe SS si sa n-ai o treaba cu wow-ul; faptul ca joci pe blizz nu te face mai pro, nu va inteleg pe toti cu impresiile voastre de blizz; si eu am jucat, am facut un priest, am jucat pe magu unui prieten si am dat jos lk 10hc (suck it, pve-freakzlike-prafari), dar asta nu ma face cu nimic mai pro decat un priest gen..dispelbot/turbokill care sa zicem (nu stiu daca e adevarat) ca nu au jucat decat pe private si tot sunt awesome; mai terminati-va cu impresiile voastre de mari blizzard server players.


Ai 2 stamina in 2 situatii: 1-dai tu primu si da si un popa si 2-dai tu si da si un DK nu inteleg ce am zis atat de gresit. Omul a zis ca nu am o treaba cu priestul 2100 la 3vs3 (retras ca nu mai joaca partenerii) si Ragnaros down@blizz nu cred ca nu ma face mai pro. Nu sunt "impresii de blizz" ci doar poti confirma/infirma ce ar trebui sa mearga si ce nu ce e bug si ce nu este. Nu va mai atacati toti best mage eu, best priest eu jucam doar pe privat si rupem tot fratioare (pai cu fear care ma lasa in perete, dk blood care isi da 8519875875817581758718517 heal in arena, no DR la multe chestii, te arunci cu druidul de 30 de ori din aer si mori si iti da 10000000 heal pe tick, ca DK iti dai fortitude si cu glyph si nu mai iei sap sau alt cc, la pala rety buguiesti mastery si dai cate 18k pe secunda din mastery si warr fury maxim buguit e usor sa fiti pro). Da pot sa "sufar de blizz" si pot sa imi dau cu parerea fara ca cineva sa ma acuze de bagare in seama sau sa zica "esti praf" fiindca nu sunt.





Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 11-02-2012, 17:26:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stim ca ti-a jucat ash pe char. stim ca n-a putut face 2.2k la 3s in wotlk pe priest. stim multe, we're anonymous.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 11-02-2012, 20:04:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

branuletz wrote:
stim ca ti-a jucat ash pe char. stim ca n-a putut face 2.2k la 3s in wotlk pe priest. stim multe, we're anonymous.


Noroc ca i-ai facut tu de tabard - a mai progresat de atunci - nice comment





Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neoshel

[Clicker]



Status: Offline
(since 30-10-2022 12:56)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 33, Topics: 6
Location: somewhere?...

Reputation: 327.8
Votes: 6

       
Post Posted: 11-02-2012, 20:50:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

confirm bugul... am vazut de multe ori in arena, am vazut chiar eu cu ochii mei cum isi stacka unu stamina... multi fac asta...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ereticul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-03-2012 08:25)
Joined: 18 Jan 2012
Posts: 35, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

 
Post Posted: 15-02-2012, 09:42:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mr.Faith wrote:
Singurii care au o treaba cu wow-ul sunt "Fair" si Snakegod; restu sunteti pamant.
Asta e un bug report nu sectie de vorbit in somn; se vede clar in screenshots ca nici nu a inceput bg-ul si eu am ambele bufuri pe mine de 60 minute, deci abia au fost date. Si cum kings nu se stackeaza cu gift si etc...asa nici asta nu ar trebui sa se stackeze.


vorbim de Fair ala de pe rowow care ne intreba pe mine si pe Acrilus unde sa faca lvl 80 dupa ce Acrilus facuse realm first: First forsaken to reach lvl 80 si eu facusem first warlock?...ala da, e singurul care are treaba cu wow-ul...snakegod nu-l stiu nu am ce zice...dar pe fair il cunosc mult prea bine sa stiu cat de pro e...era bunicel pe palac dar erau o gramada la fel ca el...repet daca e acelasi player de pe rowow...revenind la subiect, se pare ca da, se stackeaza dar numai cateodata...in raiduri pve de multe ori se inlocuiesc spelurile unul pe celelalt dar cateodata se stackeaza...e cum zicea cineva mai sus probabil ca exista priesti care au spell id diferit si atunci se stackeaza...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
snakegod

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2018 19:16)
Joined: 03 Dec 2010
Posts: 15, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 96.7
Votes: 3

 
Post Posted: 15-02-2012, 16:25:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu prea sunt de acord cu judecata ta si iti spun si de ce! Bugurile nu se judeca dupa playeri. Daca X-ulescu spune ca e bug si vine Vasile si spune ca nu e bug, dar amandoi au dovazi care sa le sustina afirmatia, fie il crezi pe Vasile ca e prietenul tau de mic, fie pe X-ulescu deoarece are niste argumente mai bune. In cazul in care nu-i crezi pe ei poti foarte bine sa testezi singur. Freakz are rate de leveling foarte bune si in 2 zile poti sa-ti faci un priest level 85. Te apuci si testezi dupa cum consideri tu ca e bine si apoi vii si dai "verdictul".

Din postul tau reiese ca n-ai incredere in spusele mele deoarece nu ma cunosti. Imi pare rau ca nickname-ul meu nu-ti inspira incredere, dar dupa cum ai putut citi cateva posturi inainte, ti-am explicat foarte clar si concis cum se intampla lucrurile pe characterul meu. Daca vrei sa ma crezi bine, daca nu asta e, dar macar nu ma acuza ca n-as avea dreptate.

Daca totusi n-ai timp sa testezi, ti-e lene, nu stii sa faci level pe priest, nu vrei sa ai character priest sau nu vrei sa testezi, cel putin intreaba un prieten, coleg de guilda, un necunoscut de pe global sau citeste in horoscop. Spun asta pentru ca am vazut ca te-ai implicat in aceasta discutie. Te rog frumos sa mai citesti odata postul meu, eventual sa incerci sa reproduci ce scrie acolo. Vei vedea clar ca doar priestul primeste buff-ul de 2 ori, restul primind doar un buff!



Priestul meu este facut inca din LK.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 15-02-2012, 17:02:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ereticul wrote:
Mr.Faith wrote:
Singurii care au o treaba cu wow-ul sunt "Fair" si Snakegod; restu sunteti pamant.
Asta e un bug report nu sectie de vorbit in somn; se vede clar in screenshots ca nici nu a inceput bg-ul si eu am ambele bufuri pe mine de 60 minute, deci abia au fost date. Si cum kings nu se stackeaza cu gift si etc...asa nici asta nu ar trebui sa se stackeze.


vorbim de Fair ala de pe rowow care ne intreba pe mine si pe Acrilus unde sa faca lvl 80 dupa ce Acrilus facuse realm first: First forsaken to reach lvl 80 si eu facusem first warlock?...ala da, e singurul care are treaba cu wow-ul...snakegod nu-l stiu nu am ce zice...dar pe fair il cunosc mult prea bine sa stiu cat de pro e...era bunicel pe palac dar erau o gramada la fel ca el...repet daca e acelasi player de pe rowow...revenind la subiect, se pare ca da, se stackeaza dar numai cateodata...in raiduri pve de multe ori se inlocuiesc spelurile unul pe celelalt dar cateodata se stackeaza...e cum zicea cineva mai sus probabil ca exista priesti care au spell id diferit si atunci se stackeaza...


Iar dau de tine?hmm hai sa iti raspund sa fac putin off topic,nu am intrebat niciodata unde as putea sa fac lvl si daca era sa intreb ce?+ ca cu Acrilus am vorbit prima oara cand aveam deja full 25hc so...nu mai ma uri atat ca stii ca nu dau o flegma pe tine,si nici n`am dat.Daca esti curios cum joc te astept pe Evo realm sau da`mi inspect la armory pvp/pve si vei vedea:).Inca un lucru...pe rowow nu mergea paladinul ca aici.
Acum scuze de off-topic dar nu ma puteam abtine xD

On:
Aici puteti vedea cum dau eu prima oara stamina.

In al 2-lea print vedeti cum se stackeaza stamina primind pe cea de a doua de la alt priest check log.
Pls fix...e nasol sa dai in arena de priest cu 140k HP pe disci xD




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ereticul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-03-2012 08:25)
Joined: 18 Jan 2012
Posts: 35, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

 
Post Posted: 15-02-2012, 17:49:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ereticul wrote:
Mr.Faith wrote:
Singurii care au o treaba cu wow-ul sunt "Fair" si Snakegod; restu sunteti pamant.
Asta e un bug report nu sectie de vorbit in somn; se vede clar in screenshots ca nici nu a inceput bg-ul si eu am ambele bufuri pe mine de 60 minute, deci abia au fost date. Si cum kings nu se stackeaza cu gift si etc...asa nici asta nu ar trebui sa se stackeze.


...revenind la subiect, se pare ca da, se stackeaza dar numai cateodata...in raiduri pve de multe ori se inlocuiesc spelurile unul pe celelalt dar cateodata se stackeaza...e cum zicea cineva mai sus probabil ca exista priesti care au spell id diferit si atunci se stackeaza...


of of...snakegod nu am nimic cu tine si probabil ca nici nu te cunosc, sau poate te stiu dupa un alt nick...tocmai ce ii spuneam si la faith pe privat sunt playeri muuult mai buni ca si fair si mai in masura sa-i dea drept exemplu...dar nu am spus nici ca fair e player prost...desi e cam natang el asa are limbaj de cocina se descurca cu paladinul pe rowow se descurca si aici...si inca odata deci am confirmat ca e bug dar cum spuneam nu tot timpul...cel putin cand sunt in party cu un anumit priest nu se stackeaza cand sunt in raid cu un altul da...

cat despre tine fair ce sa mai zic? acelasi grad de cultura si acelasi limbaj...saluta-l pe horatiu din partea mea si pe cracken, "chendis" etc...cu absinth am vb...si sa-ti traiasca palacu...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 20-05-2024, 15:49:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password