User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] Probleme cu whisper si chat

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs
Author Message229
Warwow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2021 22:02)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 19, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 58.7
Votes: 2

Post Posted: 27-06-2015, 23:44:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare! Am si eu o problema cu dk ul meu.In ultima vreme(cam de 2 saptamani) in cazul in care cineva imi trimite un mesaj cu /w nu il pot vedea in chat iar daca eu trimit unul,destinatarul il primeste dar eu nu imi pot vedea mesajul, problema aceasta fiind si uneori(nu mereu) in cazul in care sunt intr.un party, eu nu vad ce scriu ceilalti in chat(le apare doar deasupra caracterului pentru cateva secunde) si nici ce scriu eu nu pot vedea.As vrea sa stiu ce pot face deoarece intampin mari greutati in cazul in care doresc sa vorbesc cu un alt player sau incerc sa imi gasesc raid,sa comunic cu cei din dungeon etc.

Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(online 4 weeks ago)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 28-06-2015, 09:36:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Type /resetchat

-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burebysta, 28 June 2015 15:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs  


The time now is 13-05-2024, 21:56:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x