User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] sugestie.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message985
.matei

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2021 17:23)
Joined: 10 Feb 2016
Posts: 112, Topics: 26
Location: Deutschland

Reputation: 7.9
Votes: 19

       
Post Posted: 25-02-2016, 11:39:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, pentru ca tot intampin probleme cand pariez la ebet cu reputatia, eu pariez mai multa si cand trebuie sa o trimit apar probleme, si anume o trimit greu, ba nu am timp, ba nu pot sa tot astept o jumatate de ora si mai o jumatate pana dau la altu sa pot da la respectivul.
Ma tot gandeam ce avantaj aveti voi care puteti sa trmiteti fara sa astepti ?
Si de ce doar voi il aveti, daca tot o au unii de ce nu o avem toti, si daca stam sa ne gandim ce rau am putea face cu asta nu vad nici un rau...
ps: acum eu am propus, stiu ca sunt unii care la orice propunere spun nu si cauta motive aiurea, blah blah blah.
ps2: stiu ca s-a mai propus de 103902 de ori deci nu e nevoie sa posteze careva asta.
ps3: aceasta sugestie este utila pentru toti userii, sunt sigur ca multi vor asta, si este timpul sa si cerem ce vrem pentru ca nu putem face rau cu ce cerem noi.


Unknown
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PsychoLove

[Silence In The Snow]



Status: Offline
(since 05-01-2024 17:19)
Joined: 12 Aug 2013
Posts: 5177, Topics: 299
Location: Behind you.

Reputation: 1306.4
Votes: 480

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-02-2016, 14:07:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Permisiunea de a trimite fãrã timp de aºteptare nu este datã random. Este datã celor cu un rank pe forum.
Implicã-te ºi poate vei obþine ºi tu în timp. Au fost enumerate multe motive pentru care nu se scoate limitatorul.
În plus, problemele încep sã aparã la transferuri mari de reputaþie.

@AvioanE





Dreams.. That's all we have.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.matei

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2021 17:23)
Joined: 10 Feb 2016
Posts: 112, Topics: 26
Location: Deutschland

Reputation: 7.9
Votes: 19

       
Post Posted: 25-02-2016, 14:14:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vad ce probleme ar aparea?
Ai de dat o dai, nu astepti 100 de ani, si ala care asteapta reputatia de la tine iti da 100 de pm-uri, eu asta patesc, cred ca sugestia asta nu face nici un rau nimanui, tu spui asta pentru ca poti trimite, binenteles, meritul este al tau, dar zic ca nu ar fi mare lucru de castigat si pentru noi...


Unknown
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
linke

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 11-12-2019 10:52)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 11543, Topics: 960
Location: Suceava

Reputation: 345.4
Votes: 935

 
Post Posted: 25-02-2016, 14:22:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.matei wrote:
Nu vad ce probleme ar aparea?

Abuz multiplicator ? In 2 ore ar face oricine 3-4k rep.
S-a adus in discutie un sistem de taxe suplimentare la astfel de sume. Dai 300 rep direct unui user dar iti ia 500-600 din cont (exemplu).



Daca ai cumva presimtirea ca un membru al familiei tale are de gand sa mearga la vot sa voteze PSD, fa o fapta buna si ascunde-i buletinul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.matei

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2021 17:23)
Joined: 10 Feb 2016
Posts: 112, Topics: 26
Location: Deutschland

Reputation: 7.9
Votes: 19

       
Post Posted: 25-02-2016, 14:55:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Abuzul asta nu poate fi oprit?
Este asa greu sa puna daca se trimite 20, 20 sa se trimita !
Asta este singura scuza.


Unknown
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kassy

[Owner rspn.freak.ro]



Status: Offline
(since 27-03-2018 10:18)
Joined: 02 Dec 2014
Posts: 1033, Topics: 60
Location: Romania

Reputation: -203.7
Votes: 69

   
Post Posted: 25-02-2016, 16:22:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ar trebui scos limitatorul,dar ar trebui facut un numar maxim de reputatie pe care poti sa o transferi zilnic!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
D a n g e R

[AimeR]



Status: Offline
(since 21-01-2024 10:36)
Joined: 28 Nov 2012
Posts: 5292, Topics: 577
Location: Maramures

Reputation: 787.6
Votes: 607

   
Post Posted: 25-02-2016, 17:17:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

linke wrote:
.matei wrote:
Nu vad ce probleme ar aparea?

Abuz multiplicator ? In 2 ore ar face oricine 3-4k rep.
S-a adus in discutie un sistem de taxe suplimentare la astfel de sume. Dai 300 rep direct unui user dar iti ia 500-600 din cont (exemplu).


Sa fim seriosi...abuz de multiplicator se poate face si cu limitator,dar daca s-ar scoate limitatorul,moderatorii ar avea mai mult de lucru,deoarece ar trebui sa verifice mai mult,de unde are reps aia dintr-o data si decat munca in plus mai bine contra.
Dar puneti-va in locul astora fara culoare,sa aveti de trimis cate 300 reps si voi ati vrea sa se scoata

Macar daca s-a implica stafful ca intermediari,dar cand intrebam sau ii dadeam unui moderator reps sa-i dea lui x,imi dadea pm sa nu-i mai dau,ca el n-are timp,ca el nu e intermediar
Daca tu fara limitator,n-ai timp sa-i dai reps din partea mea,ce sa zic eu ?Pana mi-a dat el pm-ul in care a zis ca n-are timp,deja o dadea lui X

Cand am avut de dat 800 reps la piata,acuma 2 ani am dat pm la 2-3 administratori sa-mi dea moderator pana trimit toata reps si m-au refuzat,ca cica nu fac asta,sa o trimit cum pot,iar dupa cateva saptamani,cand mai multi useri aveau de dat unui supermoderator mai multa reps la sectiunea ebets,cum era cupa mondiala si erau pariuri de 1000 reps,userii aia au primit moderator pana au trimis toata reps s.m.

Nu vreau sa critic pe nimeni,dar de ce x a primit moderator pana a trimis reps cuiva din staff si mie mi s-a spus ca nu se poate face asa ceva
De ce unii sunt moderatori la o sectiune si cand ii trimit reps sa-i trimita lui X a zis sa nu-i mai trimit,ca n-are timp. De ce esti moderator la aceea sectiune,daca n-ai timp sa te ocupi de lucrurile ce tin de ea.


Lucrurile s-au schimbat,in anii trecuti,reputatia nu a fost asa importanta,dar acuma,s-a deschis e-bets,unde se pun pariuri pe reps,s-a deschis la piata,unde se fac vanzari/cumparari pe reps in cantitati foarte mari
Daca s-au adaugat toate aceste lucruri,de ce sa nu se schimbe si sistemul acesta cu limitator

Eu nu am vrut sa critic pe nimeni prin aceasta postare,am vrut doar sa scot in evidenta niste lucruri,care,dupa parerea mea,ar trebui schimbate.

Multumesc



Casuta vocala: DangeR
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 25-02-2016, 17:43:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pariezi, respecti termenii. Reputatia o trimiti dupa nivelul tau de acces pe acest forum.
Code:
Ma tot gandeam ce avantaj aveti voi care puteti sa trmiteti fara sa astepti ?

Avantajul ca trimitem si nu asteptam? Doh?...
Code:
ps2: stiu ca s-a mai propus de 103902 de ori deci nu e nevoie sa posteze careva asta.

Ma bucur, +1 warn pentru topic inutil.
Code:
Nu vad ce probleme ar aparea?

Daca imi aduc aminte bine si tu in trecut ai facut magarii cu reputatia si ai fost prins, asa e? Pai de genul asta de probleme ne ferim.
Code:
S-a adus in discutie un sistem de taxe suplimentare la astfel de sume. Dai 300 rep direct unui user dar iti ia 500-600 din cont (exemplu).

A iesit din discutie. MOMENTAN, nu implementam nimic nou.

Code:
Abuzul asta nu poate fi oprit?

Ba da, desigur. Dar abuzul este oprit numai dupa ce fapta este comisa. Nu suntem politisti.
X il prindem, Y scapa nevinovat, z si w incep dramele ca facem abuz, ca tinem partea lui Y si de aici alte discutii inutile.

Code:
deoarece ar trebui sa verifice mai mult,de unde are reps aia dintr-o data si decat munca in plus mai bine contra.

Deoarece nu suntem platiti sa stam ORE in sir sa verificam pe fiecare, pentru ca fiecare incearca sa abuzeze intr-un fel sau altul incat sa-i fie bine. Nu este din cauza noastra, este tot din cauza voastra.
Code:
imi dadea pm sa nu-i mai dau,ca el n-are timp

Inceteaza cu acuze penibile, staff-ul nu se baga in tranzactii pentru ca nu le dau eu voie. Cine este prins, ramane fara rank. Vorbesti aiurea.
Code:
Nu vreau sa critic pe nimeni,dar de ce x a primit moderator pana a trimis reps cuiva din staff si mie mi s-a spus ca nu se poate face asa ceva

Pentru ca ala din staff, desi tu nu vezi asa ceva pentru ca esti pus doar pe EU SUNT EUROPEAN, EU AM DREPTURI, ala prietene sta si isi pierde timpul cu diferite actiuni pentru forum, pentru voi. Tu intri 10 minute si faci galagie. Poate din cauza asta.

Code:
Eu nu am vrut sa critic pe nimeni prin aceasta postare,am vrut doar sa scot in evidenta niste lucruri,care,dupa parerea mea,ar trebui schimbate.

Tu cand ai o propunere sau o parere, suntem mai mult decat deschisi, dar inceteaza cu atitudinea asta. Nu este primul mesaj cu atacuri directe asupra staff-ului.

Prin urmare, nu, nu implementam.
@ Aviz amatorilor de "intermediar work", suntem cu ochii pe voi.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 25 February 2016 15:43



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 29-09-2024, 01:46:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x