User
Pass
2FA
 
 

[RO] Warlock Destruction 5.4.8 PVE Guide
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53790
Woozy

[Plebs God.]



Status: Offline
(since 02-05-2023 15:06)
Joined: 17 Jun 2010
Posts: 410, Topics: 58
Location: Bucharest

Reputation: 365.7
Votes: 56

       
Post Posted: 22-03-2015, 03:43:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma refeream la Grimoire of Sacrifice. Daca dai pe tooltip-ul de pe site, nu iti arata dar daca te uiti in-game spune asa: "Spells modified by Fire and Brimstone are unaffected".

Din cate am inteles eu, dat fiind increase-ul de la buff deja cu x% nu se va staca si cu damage-ul pe care il ofera Fire and Brimstone pentru ca damage-ul aoe sa nu fie prea mare.

Concluzia trasa de mine: daca ai impresia ca Grimoire of Sacrifice iti creste damage-ul si in "AOE STANCE" nu e asa.


Corecteaza-ma daca am gresit -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 2 days ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 22-03-2015, 11:13:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frumos guide Wozzy - Abia astept sa il incerc pe live


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nemoboyz

[Creep]



Status: Offline
(since 05-11-2016 19:57)
Joined: 31 Jan 2012
Posts: 657, Topics: 80
Location: Kezan

Reputation: 56.3
Votes: 44

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-03-2015, 13:34:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Woozy wrote:
Ma refeream la Grimoire of Sacrifice. Daca dai pe tooltip-ul de pe site, nu iti arata dar daca te uiti in-game spune asa: "Spells modified by Fire and Brimstone are unaffected".

Din cate am inteles eu, dat fiind increase-ul de la buff deja cu x% nu se va staca si cu damage-ul pe care il ofera Fire and Brimstone pentru ca damage-ul aoe sa nu fie prea mare.

Concluzia trasa de mine: daca ai impresia ca Grimoire of Sacrifice iti creste damage-ul si in "AOE STANCE" nu e asa.


Corecteaza-ma daca am gresit -

Ma' bad nu am vazut ca se leaga cu ce era sus -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zhin

[resto trainer]



Status: Offline
(since 02-11-2017 11:45)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 375, Topics: 22
Location: Constanta

Reputation: 18.3
Votes: 14

 
Post Posted: 25-03-2015, 20:01:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intrebare , la initial burst nu e mai usor sa dai 3x inci dupa conflag si dupa iar conflag urmat de 3 inci ? E doar o parere dar se pierd inutil 3 stacks de backdraft + ca nu generezi mai multi emberi dintr-un conflag decat din 3x inci. Si in plus un inci cu backdraft e gen 1s~ cast time
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Woozy

[Plebs God.]



Status: Offline
(since 02-05-2023 15:06)
Joined: 17 Jun 2010
Posts: 410, Topics: 58
Location: Bucharest

Reputation: 365.7
Votes: 56

       
Post Posted: 26-03-2015, 00:04:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca faci asa, pierzi burst-ul. Conflagrate da damage mare, si e mai convenabil sa dai 2 confla, iar dupa aceea 3 incinerate prin backdraft. Si la faza cu ember, ai sansa sa generezi mult mai repede din alea 2 confla + inci deoarece e vorba de 2 spell-uri instant + alte 3 castate cu cast time mic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Seyrox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-11-2018 18:47)
Joined: 30 Dec 2011
Posts: 2714, Topics: 230
Location: Warlock's Den

Reputation: 471.7
Votes: 201

 
Post Posted: 26-03-2015, 21:33:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zhin wrote:
Intrebare , la initial burst nu e mai usor sa dai 3x inci dupa conflag si dupa iar conflag urmat de 3 inci ? E doar o parere dar se pierd inutil 3 stacks de backdraft + ca nu generezi mai multi emberi dintr-un conflag decat din 3x inci. Si in plus un inci cu backdraft e gen 1s~ cast time


E buguit backdraft acum ar trebui sa se stackeze




Demonolgy Warlock Guide 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
chixovici

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2018 13:28)
Joined: 20 May 2011
Posts: 122, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 328.7
Votes: 9

 
Post Posted: 27-03-2015, 03:55:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Woozy wrote:
Am facut partea de gearing accesibila tuturor. Am pus prima data iteme din world drop, care pica la mobii din Valley of Eternal Blossoms, dupa aceeam am facut o lista cu 95% din itemele cloth din dungeons HC, dungeonuri care se pot face cu gear-ul luat din world drop, si questurile weekly de la Sha si Galleon. Si ca plus, am adaugat si un fel de top gear pentru warlock.

Ce ai zis tu in legatura cu "itemele din reputatii sunt BiS in momentul asta" nu e adevarat. Tine cont ca ai cei doi bossi world, dungeons HC care dupa parerea mea sunt simple.

E simplu sa faci gear, crede-ma.
Un alt aspect ar fi glyphs: Nu mai sunt ce erau. Crede-ma, nu prea mai influenteaza chiar asa de mult clasa.

Training dummy din cate am vazut eu, merg.
Flask / enchants / reforging , faci pe live. Aici nu are rost.

Si intr-un final DA: comanda de .save merge.

Numai bine!


sã înþeleg cã facþiunile nou-apãrute în mop nu mai ofera starter-gear, cum era pe LK ºi cata?
cât despre BiS-ul ãla e aºa: eu n-am jucat pe oficial, am doar cunoscuþi care au jucat, (ºi încã mai joacã pe oficial), ºi-mi spuseserã cã gãsiserã la douã facþiuni diferite douã iteme diferite, dar pentru acelaºi slot, fãrã diferenþe esenþiale între ele, gen "mãnuºile date de facþiunea x sunt de popã, cã au spirit, dar alea de la facþiunea y sunt de warlock sau mage, cã au haste ºi critical", ci cu aceleaºi staturi, cu mici diferenþe între versiunile date de o facþiune sau alta.
în cata era clar cã nu era cazul ãsta...

mai sunt ºi itemele din crafting... o sã vedem pe live cum o sã fie pe partea asta.

world boºii sunt soloable? -

o sã le fac o vizitã... m-am plictisit sã tot fac questuri în zona de start, aia unde ajungi dupã ce deschizi portalul spre pandaria, ºi m-am dus în centru, unde þineam minte de pe alt privat cã era zona "aici fac 90!"...
am dat acolo peste un numãr de questuri care mi-au permis sã schimb câteva piese din gearul de cata, ºi acum mai trebuie sã gãsesc un "fumãrãu" ca sã predau questul, ºi sã iau recompensa: un staff green care are staturi cam cu 100-150 de puncte mai mult ca "tictacul" luat din Sw! -))

am vãzut cã în lista de BiS-uri ai pus mai mult combinaþii de dagger+offhand: sã înþeleg cã nu mai e cazul sã joc cu staff? sau wand, mã rog! -

în fine, comanda de .save aº folosi-o cu plãcere, dar iei mai mult disconnect pe neanunþate, ºi n-ai vreme s-o foloseºti... dacã s-ar anunþa mãcar cu 2-3 minute înainte, ar fi o idee! -

o sã fac mai mulþi purici pe mop zilele astea, poate ne vedem ºi mai discutãm ºi ingame! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Woozy

[Plebs God.]



Status: Offline
(since 02-05-2023 15:06)
Joined: 17 Jun 2010
Posts: 410, Topics: 58
Location: Bucharest

Reputation: 365.7
Votes: 56

       
Post Posted: 27-03-2015, 20:14:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut. Itemele cu spirit nu sunt bune pentru warlock (aviz amatorilor). Cel mai bine e sa te axezi pe iteme cu intelect & crit / haste / mastery (mastery in special pentru ca acum warlockul pe destro se va baza pe mastery). Cred ca prin factiuni te-ai referit la reputatii daca nu mai explica-mi odata ca nu prea am inteles.


Nu trebuie neaparat sa fazi questuri in zona de start, adica nu e indicat pentru ca e x1 XP rate si cel mai bine si cel mai indicat ar fi sa vizitezi toate zonele pentru a face lvl 90 / reputatii.

Itemele BiS pot fi diferite cand vine vorba de weapon dar cel mai indicat pentru a fi BiS e sa iti iei staff-ul de la Garosh din SoO, dar mai e drum lung pana acolo. Lista facuta de mine e compusa din itemele din patchul 5.4.8, nu avea rost sa fac liste cu BiS items din fiecare patch trecut.

Cand vine vorba de comanda .save, o poti folosi "random" cand iti aduci aminte sau faci ceva mai important decat exploring -

Daca vrei sa ne vedem ingame, imi poti da un whisper la numele "Wozzy" @ Horde.


Numai bine si succes!
Daca ai vreo problema / intrebare, da-mi mesaj in privat aici pe forum, pe TS sau ingame.


L.E: Cand vine vorba de gear, nu te mai obosi sa faci reputatii timp de cateva zile. Poti frumos sa faci un farm in "Valley of Eternal Blossoms" si sigur acolo iti pica, combinat cu questurile weekly de la Sha / Galleon + cateva dungeons dupa, crede-ma ca faci gear destul de bun.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zhin

[resto trainer]



Status: Offline
(since 02-11-2017 11:45)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 375, Topics: 22
Location: Constanta

Reputation: 18.3
Votes: 14

 
Post Posted: 27-03-2015, 21:32:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mica precizare , glyph wise. Nu e mai usor sa inlocuiesti glyph of havoc ( degeaba sunt stacks alea in plus , ca oricum dai 1 chaos pe havoc ca sa ai cel mai mare dmg output) cu hs ? 30% din 480-500k ish HP e destul de mult -. + ca iti mareste si cd degeaba cand il pastrezi doar pentru chaos . Mie cel putin imi pare complet nefolositor. Si acum intrebarea mea , cele mai bune major glyphs sunt hs / simphon / coe ?

Posturi unite automat, 27-03-2015, 21:32:31

LE : Poti face ceva tips and tricks pentru fiecare boss fight in parte ? Gen la stone guard sa jonglezi intre fire and brimestone si normal stance cand sunt 2 minibosi grupati si ai 2+ embers pentru mai mult dmg , stii tu la ce ma refer.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Woozy

[Plebs God.]



Status: Offline
(since 02-05-2023 15:06)
Joined: 17 Jun 2010
Posts: 410, Topics: 58
Location: Bucharest

Reputation: 365.7
Votes: 56

       
Post Posted: 27-03-2015, 22:59:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In legatura cu glyphs, cum am precizat si in guide, raman la alegerea playerului pentru ca nu mai influenteaza chiar asa de mult jocul.
Glyph of Healtstone din cate am impresia iti da 30% mai mult heal dar per second, nu direct.
Glyph of Havoc, poate fi folosit in fight-urile cu al 2-lea target. Daca folosesti Havocul cu 6 Charges, poti da un chaos bolt care e in rotatie iar dupa poti casta 3 incinerate. Eu zic ca ajuta mai mult asta.


In legatura cu tips and tricks, as vrea sa updatez ghidul pe masura ce se baga bossi, dar asta pe si daca am primit cererea ta, PROMIT ca ma tin de cuvant.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zhin

[resto trainer]



Status: Offline
(since 02-11-2017 11:45)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 375, Topics: 22
Location: Constanta

Reputation: 18.3
Votes: 14

 
Post Posted: 28-03-2015, 11:23:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa imi incerc matematica aici.
Deci havoc cu glyph copiaza 6 spells la un interval de 60 de secunde. Fara glyph , 3 spells la 25 secunde. Asta inseamna o scadere de aproximativ ~20% spells copiate ( ramane o pauza de 10 secunde ca sa dai 3 spells daca nu ai glyph). Asta e doar matematica mea , deci teoretic e un dps loss. Singura utilitate ar fi fights unde poti da shadowburn pe adds ca la kill iti da embers la loc. Deci , singurul dps gain ar fi unde adds se spawneaza in fights odata la 60 de secunde ca sa dai havoc+burn , daca adds se spawneaza odata la 45 secunde , e dps loss ca tot ramai cu pauza aia de 10 secunde unde poti da 3 spells. Nu stiu daca intelegi ce zic , da un /w Kuss cand ma prinzi online pentru putin theorycrafting xD.

Posturi unite automat, 28-03-2015, 11:23:36

LE : Ai putea adauga o chestie referitoare la Chaos Bolt. In mod normal se tin embers pentru trinket procs si alte buffs gen bloodlust si alte minuni de genul. Dar problema e ca in felul asta e riscul sa devii ember capped si sa pierzi 1-2 chaos bolts fiindca iti astepti trinket procs sa scoti numere mai mari. Si inca o chestie , daca joci cu grimmore of sacrifice , obtii un dot daca castezi chaos bolt , si ca orice dot , poti face clip la el , deci nu e o idee prea buna sa castezi 2 chaos in succesiune fiindca pierzi dps , deci e de preferat sa castezi un spell intre ( asta doar daca nu ai trinket / dps proc ) ca sa merite sa castezi 2x chaos imediat una dupa cealalta. Si in execution phase , nu merita sa inlocuiesti chaos cu shadowburn in totalitate si sa explic de ce.
Chaos bolt are aprox 100% crit strike , Shadowburn nu . Deci as casta shadowburn doar in 3 ocazii in locul la chaos .
1. Trinket proc sa imi asigure dmg la burn > dmg chaos
2. Cand sunt sigur ca un add moare si imi da refund la embers.
3. Cleave phase cu havoc deoarece shadowburn consuma doar 1 stack , chaos 3.
Astea sunt doar cateva "fineturi" care nu o sa creasca dps prea mult , dar totusi o sa-l creasca.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Woozy

[Plebs God.]



Status: Offline
(since 02-05-2023 15:06)
Joined: 17 Jun 2010
Posts: 410, Topics: 58
Location: Bucharest

Reputation: 365.7
Votes: 56

       
Post Posted: 28-03-2015, 12:44:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite aici ce spune despre Glyph of Havoc. Da, in mare parte ai dreptate dar depinde de encounter. Aici pe MoP nu mai ramai doar cu 3 glyphs / talente de la inceputul patch-ului pana la sfarsit. Aici faci talent tree + glyphs in functie de encounter, chiar in instanta.

Ember capped nu prea poti sa fi decat daca nu respecti rotatia normala si dai doar incinerate + immo si chaos bolt il scoti de pe bara - sau in heavy aoe fights cand folosesti fire and brimestone.

Faza cu Grimoire of Sacrifice nu prea e indicata, referitor la 2x chaos bolt la un interval de 5 secunde pentru 10 secunde de buff pe target, acolo chiar e loss de dps chiar daca prietenul nostru chaos bolt, da crit mereu.

La faza cu sub 20% e vorba si de noroc. Pe unde m-am uitat pe youtube, am vazut ca majoritatea foloseau shadowburn. Aici la noi pe server din cate am observat chaos bolt da 110k crit si shadowburn da 90-95k noncrit.

Multe chestii n-am cum sa le testez pentru ca nu sunt playeri capabili sa faca un Stone Guard si pentru ca alti bossi nu sunt. Daca te iei dupa filmuletele de pe youtube cu warlocks, gandeste-te prima data ca aici e Freakz nu Blizz, si inca se lucreaza pentru a fixa spells. Oricum ne auzim ingame si pe TS. Chiar o sa te caut azi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
chixovici

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2018 13:28)
Joined: 20 May 2011
Posts: 122, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 328.7
Votes: 9

 
Post Posted: 28-03-2015, 14:04:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da, despre reputaþii vorbeam. de la bun început când am început sã joc wow am bãgat de seamã cã sistemul era "gaºca x cu interese în zona y, îþi dã reputaþie dacã o ajuþi sã ºi le facã", ºi pe mãsurã ce avansai, îþi oferea câte ceva, fie foarte util, fie "de fun".
cum era pe LK, de pildã, magii din Dalaran erau o facþiune, le fãceai questurile, ºi aveai acces la câteva reþete ºi ceva iteme, în cata aveai therazane ºi earth circle, dwarfii din Twilight, etc. le fãceai questurile, luai reputaþie, ºi pe baza ei aveai acces la itemele disponibile la quartermaster.
în mop se repetã faza, dar e vorba acum de câteva facþiuni nou-apãrute în Pandaria, dar deocamdatã n-am gãsit quartermasterii, sã vãd ce oferã, poate mai târziu! -

îm schimb am dat peste ceva daily questuri care dau valor ºi un currency particular, nu mai ºtiu cum îi spune, ceva cu "banu' fericirii", sau cam aºa! -)))))
nu e prea mult valor din alea, (3 de fiecare quest) dar mãcar se ia ceva, acolo, iar preþurile itemelor în valor (da, am gãsit vendorii potriviþi) nu sunt prea mari, ºi itemele sunt rezonabil de bune.
iar questurile nu ar trebui sã punã mari probleme dacã-þi cunoºti clasa ºi ai un gear pandaria rezonabil.


am nimerit ieri sã dau peste party de sha ºi galleon, cu gearul meu cata am ajuns pe locul 11 dps la sha, ºi pe 21 la galleon... cifre relative, se ºtie cã recount "numãrã" în funcþie de cât de aproape sunt playerii unii de alþii.
ideea e cã unul din baguri mi-a dat gear pvp , celãlalt pve, iar cei doi boºi n-au dat nimic interesant, doar o verziturã banalã...
da, aveam questul luat... dacã luam ºi weekly-ul raid finder bag, mai fãceam ºi douã din ele. sau aºa susþineu cei din raid, cã se numãrã alea douã la weekly...

mai târziu, m-am trezit cu un guild invite, ºi hai sã facem mogu'shan... mã rog, hai sã-l facem... da' n-aveam eu ilvl! -))
mi-a dat guild leaderul câteva piese din gb, dar tot mai lipsea 1 punct, dar scriptul n-a zis nimic de asta.
n-a zis nimic nici de cele 2-3 bucãþi de gear pvp de pe mine...

fix encounterul de care vorbeai mai sus, cu stone guard era vorba, ºi da, a ieºit fail, mai încercãm azi.
din câte am priceput, e problemã de tancat, dacã nu tanchezi într-un anume fel, guarzii ajung uºor la 100% energie, ºi pa!
pe lângã asta, par sã punã destul de repejor ºi în numãr mare bãlþile alea pe jos, ºi dacã ai baftã de "stoned" fix când te chinui sã ieºi din una...
ah, si trashul se tot spawna în disperare, mai mult am tocat la "leuþii" ãia decât la guardians...
partea bunã e cã la ãia picã un trinket epic cu intelect... miammmm!!! -))
(au picat atât de multe, cã începuserã sã plângã cã n-au venit cu offcharele casteri, pentru cã erau BoP alea...)

io m-am descurcat cam... fail.
când m-am uitat la staturi, am vãzut cã aveam un hit jalnic, de 12%. când m-am uitat ºi la gear m-am lãmurit ºi de ce: majoritatea gearului mop de pe mine avea haste (sau crit) ºi mastery, hit, nu! sau nu prea mult... va trebui sã mã duc la reforge acuma! -
am atât de mult mastery, cã o sã dau reforge din el, ºi mai vedem...
sau nu: am char worgen, deci crit increase, deci pot sã scad critul... mai ales cã e la coada prioritãþii... mai bine fãceam human, sau gnome! -

partea bunã e cã m-am lãmurit în parte cum stau lucrurile:
- grimoire of sacrifice e un soi de buff personal: sacrifici impul, ai timp de o orã un increase de aºa ºi pe dincolo.
- dark intent nu mai e un buff "de 2 persoane", ca pe cata, e party sau raid wide, toatã lumea obþine bufful de haste acuma! -
- dacã la mobii normali mi se rupe, cã nu se întâmplã, la boºi am ajuns nu doar odatã oom, ºi oricât m-am uitat, life tap... nu mai existã! -(((((( e vre-o posibilitate de regain mana pe lock? io n-am apucat sã stau sã caut la modul special, mai ales cã în mod normal stai cu mana apoape de 100%, doar la boºi ajungi oom...
- talentele ºi glifele cum aþi spus deja ºi voi, nu mai sunt bãtute în cuie: dacã ai destule cãrþulii din alea (tome of clear mind, ºi... încã una, nu mai ºtiu cum îi zice), poþi modifica chestiunea înainte sã înceapã encounterul... numai sã ºtii combinaþia corectã! -

apropo, infernalul merge?
cã l-am summonat de cateva ori, dar a stat ca oaia lângã mine, nici pomenealã sã se ducã la bãtaie!
frati-su, ãla roºu cu aripioare, s-a pus pe castat bolturi de cum s-a vãzut acolo, în schimb...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Woozy

[Plebs God.]



Status: Offline
(since 02-05-2023 15:06)
Joined: 17 Jun 2010
Posts: 410, Topics: 58
Location: Bucharest

Reputation: 365.7
Votes: 56

       
Post Posted: 28-03-2015, 15:52:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi se mai intampla si mie sa raman fara mana in encounterele lungi, dar nu e o problema.
Pe destruction Life tap a fost inlocuit cu Chaotic Energy care iti 625% mana regen. Daca ai vazut acolo la charater tooltip, scrie mana regeneration undeva la 115k la 5 secunde.

Infernalul merge acceptabil doar ca da foarte putin damage pentru ca inca nu este fixat. Am impresia ca e un bug report pe forum.

In legatura cu itemele, momentan e PTR, o sa folosesti si pe live iteme pvp pana iti iei pve din instante / quests. Nu ar fi mare problema. Evita itemele cu spirit si NU iti da reforge din mastery, mai bine iti dai reforge din crit. Mastery e benefic pentru destro pe MoP. Incearca sa iti faci caracter la hoarda si sa imi dai un /w pe Wozzy. Sunt online toata ziua si vorbim acolo mai multe.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
zeFoXro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-01-2018 08:23)
Joined: 30 Jun 2012
Posts: 134, Topics: 80
Location: United Kingdom

Reputation: 258.7
Votes: 31

 
Post Posted: 28-03-2015, 23:22:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

marfa topicu' , nam citit mai nimic ca nu joc warlock daaa....super....laic sher si toate alea gj nb asl samd prtz wtf
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 27-04-2024, 09:33:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x