User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message167740
dyvi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2014 10:11)
Joined: 16 Jan 2012
Posts: 70, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 4

Post Posted: 09-04-2012, 17:53:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?-Iulian
Ce varsta ai?-17-18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?)-nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)-nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): nu

Nume In-Game: Dyvi
Clasa/Rasa: Shaman,draenei
Mainspec ItemLevel:362 resto
Mainspec Armor Specialization : 2x T11, 3 heroice
Offspec ItemLevel: 355 pvp
Meserii full sau peste 500: da
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dyvi
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:minim-15 maxim 80-100
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/25n 10h/25h
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/25n 10h/25h
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): da
/played @85 (5d or more): 18d
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:Progrese pve ....
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bece

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2018 09:29)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 24.6
Votes: 3

 
Post Posted: 11-04-2012, 21:03:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti . Catalin
Ce varsta ai :20
Munca: NU (Facultate)
Ora de culcare fixa: NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Detin cont

Nume In-Game: Bigbece
Clasa/Rasa: Paladin
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): holly 360 - 361 (depinde de boss am diferite combinatii de iteme)
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): DA
Offspec ItemLevel: Prot : 360 / retry 359
Meserii full sau peste 500: enchanting , engineering full
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) mai nu las link pt ca fac si pvp si nush eact cum o sa ramana ... dar oriqm ne vedem in joc
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: min 10 maxim 65
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): full cd 10, 25 N/HC
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): Full cd 10,25 N/HC
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10 , 25 N ....
MAgma : full cd 10 , 25 N / HC
/played @85 (5d or more): nush exact dar am suficient
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate)

Inventivitate maxima ( baiat cu facultate) : 1 shot - PERFORMANTA - !
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da am ts si microfon si nu mi-e frica sa le folosesc :- !

Posturi unite automat, 11-04-2012, 22:03:58

Cum te numesti . Catalin
Ce varsta ai :20
Munca: NU (Facultate)
Ora de culcare fixa: NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Detin cont

Nume In-Game: Bigbece
Clasa/Rasa: Paladin
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): holly 360 - 361 (depinde de boss am diferite combinatii de iteme)
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): DA
Offspec ItemLevel: Prot : 360 / retry 359
Meserii full sau peste 500: enchanting , engineering full
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) mai nu las link pt ca fac si pvp si nush eact cum o sa ramana ... dar oriqm ne vedem in joc
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: min 10 maxim 65
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): full cd 10, 25 N/HC
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): Full cd 10,25 N/HC
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10 , 25 N ....
MAgma : full cd 10 , 25 N / HC
/played @85 (5d or more): nush exact dar am suficient
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate)

Inventivitate maxima ( baiat cu facultate) : 1 shot - PERFORMANTA - !
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da am ts si microfon si nu mi-e frica sa le folosesc :- !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dirtyskillz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-05-2012 15:59)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 565, Topics: 38
Location: Egipt

Reputation: 32.6
Votes: 24

Post Posted: 12-04-2012, 14:35:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? : Cristi
Ce varsta ai? : 17 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) : Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): : nu

Nume In-Game: Dirtyskillz
Clasa/Rasa: Nelf Warr
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): 358 full pve
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel: 355+
Meserii full sau peste 500: BS / JWC 525/525
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dirtyskillz
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: minim 10 maxim 60
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): facut pe normal,dar stiu script @ heroic.ma puteti intreba orice doriti
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): pe normal,dar stiu script @ heroic.ma puteti intreba orice doriti
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): doar pe N . stiu script
/played @85 (5d or more): 6d
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Moar friends , moar fun , more pve progres, am si 1 prieten numit Elita acolo , etc - nu imi vin acum prea multe in cap

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da da da , imi place sa socializez - intru si cand nu este raid daca am cu cine vorbi -


SmS gratuite pt orice retea
http://www.youtube.com/watch?v=GbVbskSLk-I
Concurs Steam licenta Counter - Strike
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 12-04-2012, 14:46:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dyvi => RESPINS
Bigbece => RESPINS
Dirtyskillz =>RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lightfull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-07-2017 15:59)
Joined: 14 Jul 2011
Posts: 38, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 63.3
Votes: 6

 
Post Posted: 12-04-2012, 17:31:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Stefan
Ce varsta ai? 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) NU
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): NU

Nume In-Game: Vexxton
Clasa/Rasa: Druid / Night Elf
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): Feral DPS 360
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): DA
Offspec ItemLevel: /// (Momentan nu am un anume offspec , aveam ceva gear de Boomkin(cam de un 350-355ilvl) dar probabil o sa merg pe Resto).
Meserii full sau peste 500: DA
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vexxton
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 15-120
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25 N/HC
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25 N (pe offchar)
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25 N (pe offchar)
/played @85 (5d or more): 59days
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) Pentru progres PVE, deoarece dupa ce s-a dus D&C nu am mai gasit o guilda cum era Divide @din toate punctele de vedere si consider ca Deathwish e alegerea potrivita .

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): DA



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fixation33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2016 20:47)
Joined: 08 May 2011
Posts: 433, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 133.6
Votes: 10

Post Posted: 12-04-2012, 19:17:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Vlad
Ce varsta ai? 17
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu am ora fixa,dar pe la 23.40 cam asa
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Nu mai joc pe nici un realm. Toate celelalte chare de pe cont sunt alturi, toate de pe wotlk inafara de goblin, iar pe exodus nu joc deloc nu am deloc played)

Nume In-Game: Fireworrks
Clasa/Rasa: Death Knight Worgen
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): 360
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel: 362(pvp si e mai mult ptr ca se obtine mai usor, dar tot pve e main.)
Meserii full sau peste 500: full jwc/minning
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fireworrks
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: min 28 max 80
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): da dar am uitat pe ce dificultate, probabil pe toate inclusiv 25hc, am achiev cu ele facute.
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): da ,am achievment numai ca nu stiu dificultatea, am uitat
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): da, am achievment dar am uitat pe ce dificultate
/played @85 (5d or more): 9d 18m
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) Pentru un pve de calitate si o guilda care stie ce e si cu ce se mananca pve-ul.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
evilstrike1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-04-2012 16:10)
Joined: 13 Apr 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

 
Post Posted: 13-04-2012, 02:31:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? - Ionut
Ce varsta ai? - 22
Munca: NU (student program flexibil)
Ora de culcare fixa:NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): nu

Nume In-Game: evilstrike
Clasa/Rasa:rogue/human
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama):365
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):da
Offspec ItemLevel:365
Meserii full sau peste 500:-
Link-Armory: (asigurativa ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=evilstrike
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:0-60
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):toate
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):toate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):toate
/played @85 (5d or more):39d
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: doresc sa particip la raiduri bine organizate si de a progresa.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): DA

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweety_madalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-06-2012 19:06)
Joined: 13 Apr 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

 
Post Posted: 13-04-2012, 19:32:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? : Madalin
Ce varsta ai? : 18 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : nu / Liceu 8-13
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) : nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Cont propiu

Nume In-Game: Warkainn
Clasa/Rasa: Human/Priest
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): Setul este incomplet m-am bazat numai pvp full vici
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Main spec Shadow
Offspec ItemLevel: -
Meserii full sau peste 500: Enchating / Tailoring
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Warkainn
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 30 - 70
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): -
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): -
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): -
/played @85 (5d or more): 51 de zile
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) : Avand in vedere ca o mare parte din fosta guilda Divide se afla la voi , vreau sa continui tot cu ei . Am petrecut mult timp impreuna si am lucrat foarte bine , nu am avut probleme si neintelegeri in timpul raidurilor sau in general . Eu nu am mai jucat o perioada de timp si acum vreau sa revin alaturi de ei si de voi si sunt curios sa va cunosc .

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Dap , asta era logic pentru o guilda de rank inalt -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pixisprima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2012 10:12)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 35, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 4

Post Posted: 14-04-2012, 07:39:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am observat ca nu recrutati clasa mea:Warrior.Sunt sigur ca aveti Warriori capabili in guild.Motivul pentru care postez aplicatia este ca nu se stie niciodata cand veti avea nevoie de un Warrior:poate pleaca cineva,cuiva i s-a stricat pc-ul(Doamne fereste) asa ca sper ca macar sa va aruncati putin privirea inspre aplicatia mea si sa nu o ignorati total.Multumesc
Cum te numesti?Flavius
Ce varsta ai?21
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?)Da intre orele 6 dimineata si 3 dupa-masa.5 zile pe saptamana
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):Nu,doar contul de pe freakz,ma ocup doar de caracterul de pe freakz.

Nume In-Game:Minasmorgul
Clasa/Rasa:Warrior/Night Elf
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama):MINASMORGUL/363 ilvl/Main Spec FURY TG DPS
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):FULL PVE,actualmente lipsa 2 piese din Tier,nu pot juca din pacate la bonusul de 4 ci la bonusul de doua piese.Asa ca momentan doar +5% DMG Bloodthirst.Prioritatea stats-urilor este:STR-CRT-MASTERY.Sunt cam nehotarat in ultima vreme din cauza rage dump-ului,nu stiu exact daca este un bug sau nu,ideea e ca am tot incercat tot felul de combinatii:Re-Spec pe Haste in locul Mastery-ului pentru rage gen. mai mare.Nu e din cauza abilitatii fiecarui warrior de a "me orc,me smash" pana te iau toti dracii.Oricum am preferat MASTERY pentru procul mai des al efectului de Enrage respectiv RAGING BLOW-ului.Haste-ul la urma urmei il "procur" din Flurry si din bonusurile de pe gear.
Offspec ItemLevel:Sper sa nu fiu refuzat din aceasta cauza dar un OFF-SPEC de TANK eligibil nu am.Imi mai lipsesc cateva iteme pana sa pot sa tankez un raid boss asa cum trebuie fara sa exasperez healerii.
Meserii full sau peste 500:BS+JWL FULL
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Minasmorgul
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:Din cauza lagului va pot da orice maxima a FPS-ului.Dar Fps-ul meu se la raiduri ca acolo intereseaza se invarte la 40,50,55.
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):Facut pe fiecare dificultate
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):Facut pe fiecare dificultate
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):Facut pe fiecare dificultate
/played @85 (5d or more):40 zile la lvl 85(o sa spuneti:prietene esti un mega hiper ultra cel mai copil noob,ar trebui sa ai minim 367 ilvl si un Off-spec la fel de bun).Da ar trebui sa am unul...ideea este ca nu prea mi-am gasit locul in vreo guilda.Si care mi s-a parut ok si mi-a placut s-a destramat.Motivul pentru care m-am plimbat este ca nu am gasit ceea ce mi-am dorit.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:Acum nu sunt genul sa incep cu pupaciuni si alte chestii gen:"cea mai guilda este Deathwish".Nu stiu daca Deathwish este o guilda buna,stiu doar ca e o oarecare concurenta intre Deathwish si HKP si chestia asta spune tot ce trebuie sa spuna.Vreau o guilda stabila,o guilda care sa ma lase sa ma dezvolt si sa ma desfasor intr-un mod placut.Vreau toti bossii de pe Cataclysm,cate o clasica din cand in cand,mai un Toc,mai un event s.a.m.d.Nu stiu inca daca exista asa ceva intre membrii guildei,sper sa existe...dar sigur:Respect.Ca la urma urmei joci wow ca sa te intelegi bine cu oamenii,sa poate sa existe o oarecare "armonie" atat la raiduri cat si inafara lor.

Dispui de Microfon+TS3?Da si microfon si TS3.
Indiferent de raspuns:Multumesc anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wrather

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2013 21:07)
Joined: 13 Oct 2011
Posts: 17, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 71.9
Votes: 2

 
Post Posted: 14-04-2012, 14:41:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? .i.(>Bogdan<).i.
Ce varsta ai? 18,2
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Licean(a 11-a<mate-info>)
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Oscileaza...... de la 00:00 la maxim 01:30<->02:00
Detin cont pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis:
Nu; adik am jucat pe alte servere dar nu bliz(joc wow de cca 4 ani)
Nume In-Game: Xtreams
Clasa/Rasa:Warlock Human
Mainspec ItemLevel : ce vreiti voi(adik pve dau si demo si destro)355ilvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):??? nu inteleg...-
Offspec ItemLevel: ???~=355
Meserii full sau peste 500:herb&alchemy
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xtreams
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: minim:20---maxim: 100+
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):25HC+restu
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):25N
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):25N si 10HC
/played @85 (5d or more):6 days(e cont nou)->am avut vacanta vreo 4 luni timp in care mi-am pierdut un cont anterior
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): De ce nu?

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): DA!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manoxx32

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2016 20:46)
Joined: 01 Apr 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.4
Votes: 2

Post Posted: 15-04-2012, 18:25:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Iulian
Ce varsta ai? 19
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): NU

Nume In-Game: Aethra
Clasa/Rasa: Druid / Resto
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): 358.
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Nu.hands .head legs.
Offspec ItemLevel: nu am
Meserii full sau peste 500: vreau sami fac alchemy sau enchanting
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat)
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aethra
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 40-50
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): n .dar stiu scriptu si pe hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): n
/played @85 (5d or more): 4d si cateva ore -
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) .pregrese in pve .cred ca asta cauta toata lumea .nu sunt prea inzestrat cu compunerile ca s-o aburesc aici
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KRQ

[Creep]



Status: Offline
(since 06-01-2016 18:15)
Joined: 16 Oct 2010
Posts: 645, Topics: 304
Location: Romania

Reputation: 333.1
Votes: 75

 
Post Posted: 16-04-2012, 16:00:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vexxton - respins
Fireworrks - respins
Evilstrike - respins
Warkainn - respins
Minasmorgul - In o sapatamana, e posibil sa se elibereze ceva locuri la wars, vei fi contactat daca e cazul.
Xtreams - respins
Aethra - respins.

Nu mai postati cu toate tampeniile de offchare pe care vi le faceti in 2-3 ore, cititi ce scrie pe pagina 1 inainte sa postati. Daca nu aveti contul ingame legat de contul pe forum, daca nu aveti ceva timp jucat pe charul pt care postati, luati RESPINS direct.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bece

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2018 09:29)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 24.6
Votes: 3

 
Post Posted: 17-04-2012, 08:47:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am si eu o intrebare ? respins....? Nu mai recrtati pala holly / prot? sau care a fost problema daca se poate sa imi raspunda un ofiter.... Multumesc anticipat?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
paul1ca
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-08-2013 08:44)
Joined: 17 Aug 2010
Posts: 124, Topics: 6
Location: Ploiesti

Reputation: -45.7
Votes: 8

 
Post Posted: 17-04-2012, 15:00:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? ---- Paul
Ce varsta ai? ---- 23
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) ---- Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) ---- Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Detin pe blizz pe twisting nether.

Nume In-Game: X (coloreaza numele tau folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex paladin - violet, mage - cyan, etc) Mithrandirz
Rasa/Clasa: X X (coloreaza rasa/clasa ta folosind culoarea specifica ingame clasei tale, ex shaman - albastru, priest - indigo (sa nu fie alb)) Human Warlock
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): Sincer numai stiu ca de azi o sa revin pe server.
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): ---------
Offspec ItemLevel: -------
Meserii full sau peste 500: Jewelcrafting/Tailoring
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mithrandirz
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: maxim 90 si minim cam vreo 15-16
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): Am facut la inceput cand au bagat bossi cu voi si erau buguiti,pe blizz nu am apucat sa ii fac
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): Nu
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): Nu
/played @85 (5d or more):
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): Pentru ca am jucat cu voi aproape 1 an de zile,si mi-a facut placere.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Nu am microfon,dar ts da.

Daca stiti ca sunteti pe lista neagra a mea (Moonshards), a lui Tamaie sau a vreunui ofiter (Suffer, Kynders, Vyper) nu va mai agitati sa postati,
la fel si pentru cei care au parasit guilda de bunavoie la inceputul Cataclysmului.
Daca aveti ora de culcare fixa (sub 11) sau va scoate mami cablul de la pc, evitati acest forum.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 17-04-2012, 15:08:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mithrandirz ma cauti in jok sa discutam.
Bece-nu mai posta aici ca iei warn.Ai luat RESPINS pentru ca nu mai recrutam clasa ta sau nu indeplinesti conditiile de recrutare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 17-05-2024, 22:45:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password