User
Pass
2FA
 
 

Recrutari [PvE]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message45052
adiburn

[Venom of God]



Status: Offline
(since 07-04-2023 18:37)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 524, Topics: 54
Location: Bucharest

Reputation: 1871.7
Votes: 87

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-04-2014, 21:58:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ne pare rau dar am gasit shaman acum 2 saptamani oricum iti multumim pentru interes si timpu acordat recrutarile sunt momentan inchis pentru toate clasele va multumim


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lupinschi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2015 16:47)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 3

 
Post Posted: 22-04-2014, 21:48:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 17
3. Localitate: barlad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-5 ore in timpul saptamanii , 6-7 ore in week-end
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/ Uneori retri (mai lucrez la gear)
6. Link Armory: : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lupinschi
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): ti le arat in wow ( /w Lupinschi)
8. De ce ai ales specul pe care joci acum: deoarece mi se pare fain si sunt si mai putin paladini holy decat retri.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc) : Gearul este important la orice healer si face uneori diferenta; de aceea pun pe prim plan gear . La egalitate cu gearul este aranjarea statusurilor si skillul (intellect>>spirit>haste>critical) . Rotatia este holy shock si 2 holy radiance mereu , dupa light of dawn sau pe one target word of glory. Burstul se da pe bucati.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: joc wow de acum 5 ani si am debutat cu paladinul care il am acum. Holy pve joc de anul trecut din februarie. Scribturile le stiu pe toate.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Twinkiez(lipsa de interes), Pride (am fost dat afara ca am facut aplicatie la alta guilda) , The Betrayers(am fost dat afara din cauza unei neintelegeri) si daca ma recrutati actuala guilda Inl ( este o guilda frumoasa cu playeri super dar putini ca numar)
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pentru ca aveti progress pe hc 5/5
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt elev clasa a 11-a , imi petrec timpul liber afara cu prietenii sau la football/volley . Uneori la pc daca nu am cu cine iesi sau e seara.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.: sunt healer -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sagittarius

[Creep]



Status: Offline
(since 10-03-2019 16:57)
Joined: 22 Apr 2014
Posts: 678, Topics: 6
Location: Sibiu

Reputation: 115.9
Votes: 22

       
Post Posted: 22-04-2014, 22:05:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. ilã (porecla)
2. 22
3. SB.
4. 4h-5h/zi.asta in timpu saptamanii.(in week.stau oricat daca nu am altceva mai bun de facut)
4. Hunter
5. Survival
6. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sagittarius
7. http://uploadimage.ro/viewer.php?file=4834_wowscrnshot_042214_223658_5g21.jpg
8. E foarte bun in pve.
9. Destul de simplu...joc la mastery si crit.full agiliti gems.rotatia depinde foarte mult de regenararea focus-ului.
10. Pai am jucat hunter pe WTLK. full aproape.doar lich king nu aveam pe H.
11. Two Elves One Cup si The Council of Elders. au fost foarte bune.nu stiu de ce am plecat...
12. Laptop TOSHIBA.4GB RAM.Placa Video 2GB.Processor i3-3120M CPU@ 2.50Ghz.
13. Pentru ca preteni si din seria raidurilor.
14. Lucrez mai tot timpu gen 8h/zi.(in weekend is liber)iar in timpu liber habar nu am ce fac...daca nu ma joc wow probabil sunt prin cartier facand tot felu de chestii.
15. Vreau doar sa mentionez.......nimic.
16. http://uploadimage.ro/viewer.php?file=0400_wowscrnshot_042214_230053_nga5.jpg ( imi cer scuze pentru editare.dar vreau ca interfata sa ramana secreta.)
17. Va multumesc. astept rsp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adiburn

[Venom of God]



Status: Offline
(since 07-04-2023 18:37)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 524, Topics: 54
Location: Bucharest

Reputation: 1871.7
Votes: 87

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-04-2014, 22:14:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

paladin respins hunter acceptat multumim




Last edited by adiburn on 24-04-2014, 21:37:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sagittarius

[Creep]



Status: Offline
(since 10-03-2019 16:57)
Joined: 22 Apr 2014
Posts: 678, Topics: 6
Location: Sibiu

Reputation: 115.9
Votes: 22

       
Post Posted: 24-04-2014, 19:42:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Make_marian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2014 10:15)
Joined: 24 Apr 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 1

 
Post Posted: 24-04-2014, 20:17:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: marian
2. Varsta: 20
3. Localitate: Milano
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cat e necesar pt raiduri
4. Clasa: rogue
5. Main Spec/OFF spec: 398 combat pve / 394 sub pvp
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Maake
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Mi-a placut mai mult rogue
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). As prefera sa discut cu class leaderul.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat pvp pana pe patchul asta, pe 4.3.4 tot ce e posibil pe Freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Two Elves One Cup - motive personale
12. Detalii PC: satisfacator pt raiduri
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc sa ma alatur unei guilde bune unde sa pot juca alaturi de oameni seriosi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez, ies pe afara si prietenii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Prietenii ma considera amuzant

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shanecp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2019 22:41)
Joined: 08 Mar 2014
Posts: 166, Topics: 3
Location: In clouds

Reputation: 130.6
Votes: 5

   
Post Posted: 24-04-2014, 20:53:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Diana
2. Varsta: 15
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde de zi 2-3 ore, in general cat e necesar
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: shadow pve 402/ pvp 402/ holy 395
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dlaila
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://imgur.com/iThhTsb
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pe 3.3.5 jucasem holy si am vrut sa incerc si shadow
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). As dori sa discut cu class leaderul despre asta.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pana pe 4.3.4 am jucat doar pvp. Pe 4.3.4 am facut tot ce e disponibil pe Freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Helheim (wotlk) - am iesit in momentul in care s-a lasat guild masterul
QUARANTINE - am iesit cand s-a desfintat guilda
Luxx - eu jucam doar pvp + ca nu cunosteam pe nimeni asa ca am iesit
Last legion - desi aveam rank de second guild master erau multe persoane care nu faceau nimic asa ca am decis sa ies
Two Elves One Cup - motive personale
12. Detalii PC: suficient de bun incat sa nu imi afecteze stilul de joc/ dps-ul
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Mi s-ar parea o experienta interesanta
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev, imi place sa petrec timpul liber cu prietenii, cat despre hobby-uri am o lista intreaga
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alderon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-07-2018 18:59)
Joined: 24 Apr 2014
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 10.1
Votes: 2

 
Post Posted: 24-04-2014, 21:08:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Stefan
2. Varsta: 14
3. Localitate: Adjud
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cat e necesar
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retri 398/ -
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Alderon
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://imgur.com/E3iLH1x
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Prefer sa vorbesc cu class leaderul
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Invat ce trebuie sa fac, face ceea ce trebuie sa fac si o duc pana la capat. Atat.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Two Elves One Cup, The Hobbits
12. Detalii PC: Suficient de bun
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pt experienta.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev. Eu. Asta zice tot.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Dau in joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
djprici

[Shaman God]



Status: Offline
(since 18-03-2022 19:00)
Joined: 22 Feb 2013
Posts: 436, Topics: 1
Location: Brasov

Reputation: 185
Votes: 16

 
Post Posted: 24-04-2014, 21:11:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Rares
2. Varsta: 17 ani
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Aprox 10h
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Main Resto 390/off elemental 396
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Djprici
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): Dau link
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place specul
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). As dori sa discut cu class lead
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Din 335 pana acum am facut tot ce se poate,iar pe 434(freakz) toate raidurile
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC: Satisfacator pentru raid
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca doresc sa fac parte dintr-o guilda buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Petrec cu prietenii,Hobby-ul este muzica adica sunt deejay…si cama atat
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 25-04-2014, 09:42:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sagittarius wrote:
-



Vezi ca aici e topicul de recrutari, nu mai posta ce iti trece prin cap. Data viitoare vei lua warn.


Cat despre Make, Alderon, Diana, Prici, kiki s-a ocupat de voi. Welcome.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deathspread

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2014 13:09)
Joined: 26 Apr 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 2

 
Post Posted: 26-04-2014, 12:17:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Edi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore pe zi
4. Clasa: Warlock
5. Main Spec/OFF spec: Destro/Affli
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Deathspread
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? -Ma descurc cel mai bine cu acest spec
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). -haste haz the powaa
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). -joc wow de pe WOTLK ,am inceput sa joc acum cca 4 ani
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) -Two Elves One Cup si restul nu le mai stiu numele.. guild masteru a iesit asa ca nu mai sunt prea multe de facut in guilda
12. Detalii PC: 4gb ram, 1gb video, procesor intel core i3 2.93 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? - doresc sa invat lucruri noi si sa ma distrez cu oameni de treaba, asa cum ma consider si eu
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) - sunt un tip amuzant ,imi place sa cant la chitara in timpul liber (sa joc wow evident - si sa ies cu precenii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rokeritzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2017 20:54)
Joined: 28 Aug 2013
Posts: 41, Topics: 4
Location: pe luna

Reputation: 189.8
Votes: 6

             
Post Posted: 27-04-2014, 11:22:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Valentin
2. Varsta: 16
3. Localitate: Sulina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 6 ore pe zi aproximativ
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire.
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=thegirl
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? - l am ales pentru ca este foarte distractiv acest spec si pentru ca este cel mai bun spec pve de mage ( parerea mea )
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). - crit,haste,hit cap.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). - joc wow de pe tbc cu cateva pauze.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) - ultima guilda care imi aduc aminte a fost.... the council of elders ( am iesit din ea ptr ca nu am mai avut timp de wow )
12. Detalii PC: 4 gb ram 1gb placa video , 2.2 sau 2.3 procesorul. ( dar este la reparatii , deocamdata stau pe un pc mediocru )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? - doresc sa mi fac prieteni si sa ajut guilda cu progres 25hc 6/6
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) - sunt gras negru si mi plac fetele gonflabile cu parul blond.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Hellwatcher

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2015 00:46)
Joined: 27 Apr 2014
Posts: 5, Topics: None
Location: France

Reputation: 30.5
Votes: 1

 
Post Posted: 27-04-2014, 16:34:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Phineas
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Variind intre 2 si 7, depinde de zi
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Restoration/Feral combat (speck de tank incomplet)
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hellwatcher
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): nu am progres pe hc
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Imi place sa joc heal si am jucat si pe oficial tot restoration druid. Are combat ress de 100% health si mana. De asemenea, ramane rar fara mana, datorita replenishment, clearcasting si innervate.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele mele sunt facute pentru a maximiza outputul de heal.
Rotatie: tin lifebloom pe tank pentru a pastra replenishment pe grup (mana restore) si, desigur, pentru healul pe tank. Daca se primeste aoe dps se foloseste wild regroth si swiftmend (pentru efflorescence). Daca se primeste dps single target, folosesc regroth, in cazuri speciale nature's swiftness -> healing touch. Tree of life poate fi folosit cand se primeste dps mare pentru increased healing, marirea numarului de playeri afectati de wild regroth si regroth instant. Tranquility este folosit cand se ia mult dps aoe; poate fi folosit impreuna cu tree of life. De asemenea, folosesc regroth cand primesc proc-ul de clearcasting. Prefer sa pastrez innervate pentru mine, deoarece imi da mai multa mana decat ar da altcuiva.
Gemming imi fac de intelect pe rosii, pe celelalte de intelect si mastery/haste.
Pe druid restoration, stats-urile secundare, ca importanta sunt: mastery>haste>spirit>critical chance
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc pe cataclysm pe freakz, nu am facut ds hc din cauza ca aveam gear destul de prost si nu voiam sa se ia wipe din cauza mea; am facut, totusi, cateva try-uri cu globalul, rezultand in esecuri totale. Stiu toate scripturile pe n, mai putin Warmaster Blackthorn, dar pot invata un script repede.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Ultimul Dac (in general, guild PvP, am plecat fiindca am fost invitat in Two Elves One Cup)
Two Elves One Cup (in general, guild PvE, am plecat fiindca persoanele cu care jucam au intrat in The Forgotten Heroes)
12. Detalii PC:
Procesor: Intel I5, quad core, 2,70 GHz
4 GB ram
Placa video: Nvidia GeForce 615, 2 GB
Memorie interna (desi neimportant): 500 GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Fiindca persoanele cu care jucam s-au alaturat acestei guilde
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt clasa a unsprezecea, imi petrec timpul liber iesind cu prietenii, facand chestii la informatica (nu ma judecati, imi place informatica), jucand WoW etc.
Ca hobby-uri, in mare, am innotul, fotografia, desenul, cititul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nici una.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deathwish123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2014 18:46)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 18, Topics: 3
Location: Timisoara , Romania

Reputation: 37.6
Votes: 1

 
Post Posted: 28-04-2014, 14:19:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Emptysoull
2. Varsta: 15
3. Localitate: Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De la 2:30 pana la 3:30 apoi de la 8:30 pana la cat este nevoie
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retribution PVE/Retribution PVP
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Emptysoull
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): Nu am progres hc.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Joc pe specul actual pentru ca imi place mult paladinu retribution si am jucat pe Blizzardsi cunosc specul perfect.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Eu cred ca rotatia la paladin e urmatoarea : Inquisition>Templar's Verdict>Crusader's Strike>Exorcism>Hammer of Wrath>Judgement>Holy Wrath (solo target)
Inquisition>Divine Storm>Holy Wrath>Templar's Verdict>Consecration>Exorcism>Judgement (AOE)
talente
STRENGHT > HIT(8%) > EXPERTISE(20) > MASTERY > CRIT> HASTE


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc pe Burning Cursade pe Blizzard apoi am jucat pe blizzard pana la cataclysm apoi am facut gear de ilv 407 dupa m-am lasat si peste 1 an m-am, apucat de freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Golden Heroes , Last spot to rank #1 , PVP ,cam atat

12. Detalii PC:
Procesor: INtel core 3.00 3.20
8 gb ram
Placa video: Nvidia GeForce 2 gb
Memorie interna (desi neimportant): 2 TB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Fiindca caut o guilda cu bun simt respect si cu cei 7 ani de acasa si sa fac progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt clasa a 9-a, imi petrec timpul liber iesind cu prietenii,imi place inforamatica atat si gameurile gen WOW LOL DOTA etc
Ca hobby-uri, in mare, am Judo , MMA , inot
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nici una.


[IMG]http://i.imgur.com/ELWYnky.gif?2[/IMG]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 28-04-2014, 14:45:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deathwish123 wrote:
1. Nume IRL: Emptysoull
2. Varsta: 15
3. Localitate: Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De la 2:30 pana la 3:30 apoi de la 8:30 pana la cat este nevoie
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retribution PVE/Retribution PVP
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Emptysoull
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): Nu am progres hc.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Joc pe specul actual pentru ca imi place mult paladinu retribution si am jucat pe Blizzardsi cunosc specul perfect.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Eu cred ca rotatia la paladin e urmatoarea : Inquisition>Templar's Verdict>Crusader's Strike>Exorcism>Hammer of Wrath>Judgement>Holy Wrath (solo target)
Inquisition>Divine Storm>Holy Wrath>Templar's Verdict>Consecration>Exorcism>Judgement (AOE)
talente
STRENGHT > HIT(8%) > EXPERTISE(20) > MASTERY > CRIT> HASTE


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc pe Burning Cursade pe Blizzard apoi am jucat pe blizzard pana la cataclysm apoi am facut gear de ilv 407 dupa m-am lasat si peste 1 an m-am, apucat de freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Golden Heroes , Last spot to rank #1 , PVP ,cam atat

12. Detalii PC:
Procesor: INtel core 3.00 3.20
8 gb ram
Placa video: Nvidia GeForce 2 gb
Memorie interna (desi neimportant): 2 TB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Fiindca caut o guilda cu bun simt respect si cu cei 7 ani de acasa si sa fac progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt clasa a 9-a, imi petrec timpul liber iesind cu prietenii,imi place inforamatica atat si gameurile gen WOW LOL DOTA etc
Ca hobby-uri, in mare, am Judo , MMA , inot
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nici una.


RESPINS

1.Auzi da punctu asta nu ti se pare important ? :
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

2.Zici ca stii paladin dar scrii la rotatie "eu cred".
3.N-ai nici progress, nici gear, ce suntem noi mama omida ? Sa va gearam si sa va facem progress ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    


The time now is 01-05-2024, 01:18:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x