User
Pass
2FA
 
 

Recrutari [PvE]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message45053
grill_se7en1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2014 16:21)
Joined: 05 Dec 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 61.1
Votes: 2

Post Posted: 11-12-2014, 10:23:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hi the hero name is grooss dk unholy and tank

you saw both set dps and tank and helped me with unholy ... invite me if its possible

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dglvlad
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-01-2015 01:27)
Joined: 26 Jan 2014
Posts: 522, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: -19.6
Votes: 18

   
Post Posted: 18-12-2014, 19:33:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

grill_se7en1 wrote:
hi the hero name is grooss dk unholy and tank

you saw both set dps and tank and helped me with unholy ... invite me if its possible


REJECTED @ LOW GEAR




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 27-12-2014, 14:07:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM ORICE CLASA. MINIM ILVL 390 !
Sa aveti contul de wow legat cu cel de pe forum, il legati de aici: https://forum.wow-freakz.com/wow-leaga-cont.html


-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
puluc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2022 17:29)
Joined: 24 Jan 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Ocna -Mures

Reputation: 59.2
Votes: 2

 
Post Posted: 05-01-2015, 19:06:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL costel
2. Varsta: 24
3. Localitate: alba
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde cel putin 5 oreminim
4. Clasa: awar
5. Main Spec/OFF spec: arms
6. Link Armory:
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC: quadcore2,2gh 3gbram placa videonvidiagforce210
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? mi se pare ok
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Posturi unite automat, 05-01-2015, 19:06:45

1. Nume IRL: costel
2. Varsta: 24
3. Localitate: alba
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe 5 minim saptamana, aproximativ.) ?
4. Clasa: mai multe war
5. Main Spec/OFF spec: arms
6. Link Armory: 394setu397lala
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): hagara ultra yor mor
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? mi se pare fun
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). normal ca trebuie rotatie altefel dps pl
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). DIN TBC DE VREO 6=7ANI
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) PRIDE THE BETREYARS MENY
12. Detalii PC: ACCEPTABIL AMD TURIN X2 1,9GH 3GBRAM PLACA VIDEO GE FORCE 8400MG
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? SA INVAT HC OAMNEI NOI
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) TEHNICIAN ELECTROTEHNIST
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).DEPENDENT DE WOW MAMA:))


dami te rog eu inv in guilda
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiburn

[Venom of God]



Status: Offline
(since 07-04-2023 18:37)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 524, Topics: 54
Location: Bucharest

Reputation: 1871.7
Votes: 87

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-01-2015, 02:46:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adrian9219

[Splice]



Status: Offline
(since 26-05-2019 17:02)
Joined: 10 Nov 2011
Posts: 105, Topics: 16
Location: Vaslui City

Reputation: 90.4
Votes: 16

     
Post Posted: 16-01-2015, 15:57:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 22
3. Localitate: Vaslui
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : seara -
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: resto / nu am off ( probabil pe mop o sa joc elemental )
6. Link Armory: armory
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
Spoiler:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc resto de cand m-am apucat de wow - nush de ce dar mo atras -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Din pacate hilari nu au o rotatie anume , e in functie de dmgu primit de raid . In general healing rain unde sunt cei mai multi raid members ,riptide + chain heal castat pe cel mai low HP ca sa primesc heal bonus de la mastery ,dar cand e nevoie de heal tare folosesc si greater healing wave. Cand raidu primeste dmg mai mic spamez healing wave.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Joc pe freakz de pe wotlk , din pacate am facut doar pe N Icc pana la lk, dupa pe cata am avut full progress pe 4.0.3 si dupa cum se vede pe 4.3.4 am avut pana la ultraxion . Dupa ultra am fost ceva timp pe blizz( full soo N cu dudu heal si nu e 100% sigur dar pe mop cred ca o sa trec la dudu heal si tank , posibil balance - asta am jucat si pe blizz)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): pauza aici -
12. Detalii PC: e mai vechi el dar nu am probleme in raidurile de 10 n/ hc ( pe 25h posibil ca uneori cand e lumea mai adunata sa am drop de fps gen yor), sper ca pana se baga mopu sa iau ceva mai bun.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: E o guilda serioasa unde sper sa fac progres . ( Mai mult pe mop )
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Lucrez part time sa zicem si fac niste cursuri de specializare , iar in timpul liber ies cu putinii prieteni care au ramas prin tara la o miscare (football) -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : pot juca si hpopa daca e -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adiburn

[Venom of God]



Status: Offline
(since 07-04-2023 18:37)
Joined: 18 Oct 2012
Posts: 524, Topics: 54
Location: Bucharest

Reputation: 1871.7
Votes: 87

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-01-2015, 16:28:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adrian acceptat /w adiburn ora 20:00


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hujulikes

[STAR]



Status: Offline
(since 04-09-2022 15:35)
Joined: 27 Jun 2014
Posts: 363, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 67.5
Votes: 23

   
Post Posted: 17-01-2015, 01:18:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru toate clasele

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShootingStar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 20:25)
Joined: 06 Sep 2014
Posts: 172, Topics: 11
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 76.7
Votes: 8

 
Post Posted: 01-02-2015, 16:24:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL Paul
2. Varsta: 22
3. Localitate: Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cand vreti voi
4. Clasa: PALADIN
5. Main Spec/OFF spec: holy / retry
6. Link Armory: nu vreu sa vad dau
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): full ... wisp huju daca nu ma credeti
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca sunt cel mai bun palac holy <3
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). nu conteaza ... tin grupa si aia e bine
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). full contend tbc / wotk / cata
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC: Laptop bun . tine la 25h
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca iz za best ghild on za horde
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Mure Nerd

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kHz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2019 17:49)
Joined: 03 Dec 2010
Posts: 122, Topics: 18
Location: United Kingdom

Reputation: 106.5
Votes: 5

 
Post Posted: 05-02-2015, 00:12:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL : Iulian
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Destul de mult , ziua si seara dupa 9
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec: holy / retri
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Khz
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): achivement nu am , nu am mai jucat pe cont de ceva timp iar in ultimele 3 zile am intrat iar . Am jucat pe molten , dar de la incident m-am orientat spre freakz , am terminat acolo DS 10 N de n ori , iar pe HC nu am intrat insa stiu diferente si scripturile . Ce ar fi nou poate ar fi o tactica speciala ce o folositi -
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc pala holy de mai bine de 6 ani - imi place , e usor , dar si interesant in aceelasi timp + ca am posibilitatea sa ma bag si retri OS chiar daca in cata nu prea imi place atat de mult retri .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Avand in vedere ca sunt heal ce pot sa zic : Divine light hard heal , holy light fill , holy shock la cd , word of glory & light of dawn situational , beacon pe tank , aripile si gardianul daca e nevoie de heal puternic pe raid , judgement atunci cand expira bufful de haste , Intel > Spirit > Crit=Haste ( discutabil aici dupa parerea mea depinde de stilul de joc )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) : Am inceput de pe 1.12.1 , raidurile din vanilla nu am apucat sa intru in detaliu in ele deoarece eram incepator si deh aveam alte preocupari - , TBC am jucat destul de multisor pe czone daca stiti ( si ceva cu d nu mai tin minte ) am batut ilidan kil'jaeden tot , WOTLK am jucat pe freakz in mare parte , full content LK 25 HC etc etc (am si invincible de la el - - ) , Catalysm : in mare parte am jucat pe molten dar de cand s-a furat baza de date nu m-a incantat ideea sa incep fix de la 0 cu toate ca au oferit boost si iteme etc .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : in wotlk am fost in Airwalk si The QQ Givers poate cineva isi mai aminteste de aceste guilde -
12. Detalii PC: Nvidia GT 220 , procesor dual core 2 GHZ , 2 GB ram , etc ( destul de simplu )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita faptului ca nu de mult am reintrat pe freakz si e cam urat sa nu am guild , sa nu fac cu cineva raiduri organizate nu PuG-uri etc -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Salut sunt Iulian , stau in Bacau . Am 20 de ani , sunt student la Marketing anul 2 , lucrez ca debt collector la Telekom , imi plac jocurile video WoW-ul , LoL-ul , HS , imi place baschetul , fotbalul . Chestii banale -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : A jucat un prieten pe contul meu pana in urma cu ceva timp , am schimbat parola tot ca deh am revenit . Astept raspuns din partea voastra -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShootingStar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 20:25)
Joined: 06 Sep 2014
Posts: 172, Topics: 11
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 76.7
Votes: 8

 
Post Posted: 05-02-2015, 02:22:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kHz wrote:
1. Nume IRL : Iulian
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Destul de mult , ziua si seara dupa 9
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec: holy / retri
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Khz
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): achivement nu am , nu am mai jucat pe cont de ceva timp iar in ultimele 3 zile am intrat iar . Am jucat pe molten , dar de la incident m-am orientat spre freakz , am terminat acolo DS 10 N de n ori , iar pe HC nu am intrat insa stiu diferente si scripturile . Ce ar fi nou poate ar fi o tactica speciala ce o folositi -
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc pala holy de mai bine de 6 ani - imi place , e usor , dar si interesant in aceelasi timp + ca am posibilitatea sa ma bag si retri OS chiar daca in cata nu prea imi place atat de mult retri .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Avand in vedere ca sunt heal ce pot sa zic : Divine light hard heal , holy light fill , holy shock la cd , word of glory & light of dawn situational , beacon pe tank , aripile si gardianul daca e nevoie de heal puternic pe raid , judgement atunci cand expira bufful de haste , Intel > Spirit > Crit=Haste ( discutabil aici dupa parerea mea depinde de stilul de joc )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) : Am inceput de pe 1.12.1 , raidurile din vanilla nu am apucat sa intru in detaliu in ele deoarece eram incepator si deh aveam alte preocupari - , TBC am jucat destul de multisor pe czone daca stiti ( si ceva cu d nu mai tin minte ) am batut ilidan kil'jaeden tot , WOTLK am jucat pe freakz in mare parte , full content LK 25 HC etc etc (am si invincible de la el - - ) , Catalysm : in mare parte am jucat pe molten dar de cand s-a furat baza de date nu m-a incantat ideea sa incep fix de la 0 cu toate ca au oferit boost si iteme etc .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : in wotlk am fost in Airwalk si The QQ Givers poate cineva isi mai aminteste de aceste guilde -
12. Detalii PC: Nvidia GT 220 , procesor dual core 2 GHZ , 2 GB ram , etc ( destul de simplu )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita faptului ca nu de mult am reintrat pe freakz si e cam urat sa nu am guild , sa nu fac cu cineva raiduri organizate nu PuG-uri etc -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Salut sunt Iulian , stau in Bacau . Am 20 de ani , sunt student la Marketing anul 2 , lucrez ca debt collector la Telekom , imi plac jocurile video WoW-ul , LoL-ul , HS , imi place baschetul , fotbalul . Chestii banale -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : A jucat un prieten pe contul meu pana in urma cu ceva timp , am schimbat parola tot ca deh am revenit . Astept raspuns din partea voastra -


daca ai facut ds 10n de n ori cum de nu ai trinkete, piese din ds si chestii ? astept explicatia

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Juhziz

[🌟Most Wanted]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 07 Jun 2012
Posts: 8405, Topics: 314
Location: Destination Unknown

Reputation: 2821.7
Votes: 133

     
Post Posted: 05-02-2015, 09:01:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KHZ rejected, ai aplicat si la betrayers, ai fost acceptat acolo.

-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kromerz

[+]High performance[+]



Status: Offline
(online 17 hours ago)
Joined: 19 May 2014
Posts: 1275, Topics: 85
Location: Oradea

Reputation: 274.9
Votes: 239

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-02-2015, 13:47:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vasi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In weekend toate ziua,in timpu; saptamanii 1-2 ore.
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: UH main/Frost - Blood off(in functie de raid)
6. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Asetherius
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://tinypic.com/view.php?pic=2nuksap&&s=8#.VNhDseasV0Y
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? De la inceput jos uh,dar odata cu apropierea de BIS se merita sa joci frost mai mult.Blood joc chiar daca trebuie.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Stim cu totii ca uh nu are o rotatie propriu zisa(si nici din 2-3 butoane),spelurile se dai in functie de caz.Festering pentru dots uptime,Scorge Strike(e main),Death Coil cand ai RP si tot asa.Nu o sa fac acuma roman ca si asa e dimineata.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Eu personal am inceput pe Cata aici.Cat despre celelalte pack-uri nu am ce sa zic.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)The Divinity,Betrayers.
12. Detalii PC: http://tinypic.com/view.php?pic=2mmwlr9&&s=8#.VNhFJOasV0Y
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sa am cu cine face raiduri in continuare.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Inca sunt elev,in timpul liber merg la bunici sa-i ajut,merg la sala,nu mare lucru.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nimic.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://tinypic.com/view.php?pic=fnbiop&&s=8#.VNieeOasV0Y



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DEATHFEAR

[Supreme Vegetable]



Status: Offline
(since 19-11-2017 14:59)
Joined: 01 Sep 2011
Posts: 207, Topics: 23
Location: Brasov

Reputation: 118.2
Votes: 24

 
Post Posted: 09-02-2015, 16:16:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^Accepted. /whisper Broccoli in game. You can also bring your off-chars here, if you want.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spawnish1234

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-04-2015 06:56)
Joined: 06 Mar 2015
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 1

 
Post Posted: 09-03-2015, 14:18:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cezar
2. Varsta: 16
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : minim 6 ore max 12-14
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/ Enha
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spawnkrag
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/view.php?pic=10wt9px&s=8#.VPn4sl339w8
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Mereu am vrut un heal si s-a nimerit sa fie primu shamanul si l-am invatat repede.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am fost la raiduri pe cata am invatat repde si normale si hcuri .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Die Hard , a fost super dar am dat need la 2 iteme si nu au mai vrut sa-mi dea restul care avem nevoie chiar daca aveam dkp.
12. Detalii PC*. 4 Gb ram / Celeron / Nvidia Gforce n 2401
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit ca e fain si vreau sa vin la voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa joc wow / sa ies cu prietena.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). pass

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next    


The time now is 01-05-2024, 02:16:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x