User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message88307
Arkkan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2012 23:53)
Joined: 03 Oct 2011
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 18.4
Votes: 3

Post Posted: 01-11-2011, 20:16:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Claudiu

Varsta: 24

Ocupatie in real life: Psiholog / Gamer.

Nickname in joc: Arkkan, Puppylove.

Clasa: DK , Rogue.

Profesii: Inscription max /Enchanting max / Tailoring max / Leatherworking max.

Main spec si off spec: DK= Blood PvE ( nu are set complet de tank inca ) / Frost PvE ( +/- 17k dps pe dummy self buffed ) , Rogue = Sub PvP , mutilate pve ( 15k dps pe dummy self buffed )

Item level: 350 dk / 359 rogue

Link armory DK : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Arkkan
Link armory Rogue: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Puppylove

Experienta WoW: Am inceput sa joc WoW de cand a fost lansata expansiunea WOTLK, am jucat pe retail initial acel trial de 30 de zile si cand expira imi faceam alt cont trial pana am aflat de servere private. In aproximativ 2 ani am invatat jocul, mecanismele, continutul cu ajutorul siturilor wowhead wow wiki si thottbot. Am experienta si in pvp si in pve, pe ultimul server ( Molten WoW din dec 2009) am fost veteran raider in cel mai bun guild si singurul guild care avea pe lich king 25 la farm de 3 ori pe saptamana, foloseam Ventrilo si in general eram foarte bine sincronizati in raiduri iar daca cineva facea o gresala care ducea la wipe isi lua gkick. Pentru raiduri imi iau tacticile de pe tankspot.com si nu fac raid fara sa stiu scriptul, pentru mine e foarte important sa desfasor orice activitate la nivel profesional si imi place sa dau dovada de competenta. Sunt capabil sa conduc un raid sau un guild dar sunt foarte lenes, nu imi place sa am prea multa responsabilitate.

Nivelul de constientizare(awareness): In raiduri, in pvp si in general sunt foarte atent la tot ceea ce se intampla, iau in calcul atat variabilele cat si constantele pentru a actiona in cel mai eficient mod posibil. Daca vad pe cineva care nu stie ce sa faca nu ii injur sau chestii de genul, le explic frumos ce au de facut pentru ca nimeni nu s-a nascut PRO nici la joc nici la real life.

Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Vibe , guildul cu care am venit aici de pe molten-wow, eram toti plictisiti de molten si am vrut sa incercam ceva nou , initial nu aveam intentii sa ramanem pe serverul asta ei fiind majoritatea din Canada si Statele Unite s-au dus inapoi pe Molten dar eu am ramas pentru ca aici am latency 20 iar pe Molten 200. Pe scurt motivul: guildul meu actual este inactiv pe Freakz.

De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Sincer, eu personal nu stiu nimic despre voi, cineva mi-a zis ca sunteti seriosi in ceea ce priveste PvE iar pe mine asta ma intereseaza, din cate am observat in acest topic, voi puneti valoare pe "item level" ceea ce mie mi se pare absurd, degeaba recrutezi pe unul cu cele mai bune iteme si nu stie sa le foloseasca. Conform regulilor voastre de recrutare daca ar veni cineva de pe alt server unde are tier full si scoate performanta in raiduri la heal / dps / tanking iar aici ar avea level 1 si nimic altceva nu l-ati lua in guild. Asta ar fi sugestia mea de imbunatatire a calitatii recrutarilor.


Stiu ca momentan nu recrutati DK sau Rogue. Am postat aplicatia in caz ca veti avea nevoie pe viitor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bosozoku

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2013 01:16)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 71, Topics: 18
Location: Orgrimmar

Reputation: -20.7
Votes: 9

Post Posted: 01-11-2011, 20:31:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arkkan nu ma pot abtine sa nu zic ca ai cel mai bun si explicit topic de recrutare in guilda;)
Iti urez succes, sa vedem ce zic ofiterii -


[center][/center/
Live Stream !!!!

http://www.own3d.tv/zebzeck
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlinamE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2013 19:09)
Joined: 04 Aug 2010
Posts: 183, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 7

 
Post Posted: 01-11-2011, 20:38:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arkkan wrote:
Numele real: Claudiu

Varsta: 24

Ocupatie in real life: Psiholog / Gamer.

Nickname in joc: Arkkan, Puppylove.

Clasa: DK , Rogue.

Profesii: Inscription max /Enchanting max / Tailoring max / Leatherworking max.

Main spec si off spec: DK= Blood PvE ( nu are set complet de tank inca ) / Frost PvE ( +/- 17k dps pe dummy self buffed ) , Rogue = Sub PvP , mutilate pve ( 15k dps pe dummy self buffed )

Item level: 350 dk / 359 rogue

Link armory DK : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arkkan
Link armory Rogue: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Puppylove

Experienta WoW: Am inceput sa joc WoW de cand a fost lansata expansiunea WOTLK, am jucat pe retail initial acel trial de 30 de zile si cand expira imi faceam alt cont trial pana am aflat de servere private. In aproximativ 2 ani am invatat jocul, mecanismele, continutul cu ajutorul siturilor wowhead wow wiki si thottbot. Am experienta si in pvp si in pve, pe ultimul server ( Molten WoW din dec 2009) am fost veteran raider in cel mai bun guild si singurul guild care avea pe lich king 25 la farm de 3 ori pe saptamana, foloseam Ventrilo si in general eram foarte bine sincronizati in raiduri iar daca cineva facea o gresala care ducea la wipe isi lua gkick. Pentru raiduri imi iau tacticile de pe tankspot.com si nu fac raid fara sa stiu scriptul, pentru mine e foarte important sa desfasor orice activitate la nivel profesional si imi place sa dau dovada de competenta. Sunt capabil sa conduc un raid sau un guild dar sunt foarte lenes, nu imi place sa am prea multa responsabilitate.

Nivelul de constientizare(awareness): In raiduri, in pvp si in general sunt foarte atent la tot ceea ce se intampla, iau in calcul atat variabilele cat si constantele pentru a actiona in cel mai eficient mod posibil. Daca vad pe cineva care nu stie ce sa faca nu ii injur sau chestii de genul, le explic frumos ce au de facut pentru ca nimeni nu s-a nascut PRO nici la joc nici la real life.

Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Vibe , guildul cu care am venit aici de pe molten-wow, eram toti plictisiti de molten si am vrut sa incercam ceva nou , initial nu aveam intentii sa ramanem pe serverul asta ei fiind majoritatea din Canada si Statele Unite s-au dus inapoi pe Molten dar eu am ramas pentru ca aici am latency 20 iar pe Molten 200. Pe scurt motivul: guildul meu actual este inactiv pe Freakz.

De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Sincer, eu personal nu stiu nimic despre voi, cineva mi-a zis ca sunteti seriosi in ceea ce priveste PvE iar pe mine asta ma intereseaza, din cate am observat in acest topic, voi puneti valoare pe "item level" ceea ce mie mi se pare absurd, degeaba recrutezi pe unul cu cele mai bune iteme si nu stie sa le foloseasca. Conform regulilor voastre de recrutare daca ar veni cineva de pe alt server unde are tier full si scoate performanta in raiduri la heal / dps / tanking iar aici ar avea level 1 si nimic altceva nu l-ati lua in guild. Asta ar fi sugestia mea de imbunatatire a calitatii recrutarilor.


Stiu ca momentan nu recrutati DK sau Rogue. Am postat aplicatia in caz ca veti avea nevoie pe viitor.


Ideea la item lvl este ca noi nu te luam in guild ca sa iti crestem gearul si tu dupaia sa te iei si te duci la alte guilde "mai bune" ceea ce ni sa intamplat de cele mai multe ori de-a lungul vietii guildei (am luat oameni, i-am crescut atat in gearscore cat si in brainscore si au plecat la alte guilde demonstrandu-ne astfel ca is oameni de incredere) Eu te accept in guilda cu care char crezi tu ca te descurci mai bine poti sa imi dai wisp cand ma vezi in joc sa vad si eu dps-ul de pe dummy - plus ca noi chiar avem nevoie de un psiholog al guildei adica chiar avem nevoie! -

sau /w Claraa si ii zici ca ti-am dat eu accept @forum -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Myths

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2017 09:37)
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 172, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 71.9
Votes: 22

Post Posted: 02-11-2011, 11:42:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Well GM-ul guildei chiar are nevoie de psiholog


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MDK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2015 19:46)
Joined: 17 Aug 2011
Posts: 51, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 2

 
Post Posted: 04-11-2011, 23:19:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: are vreo relevanta?
Varsta: mai bine de 20
Ocupatie in real life: deocamdata mai lucrez
Nickname in joc: Warath
Clasa: Warrior
Main spec si off spec: dps / tank
Item level: 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Warath
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): am cateva luni de jucat dar imi dau interesul, am facut tot ce este disponibil inafara de valiona si theralion din bot si dungeonul hc
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Why so serious - dupa o anumita restructurare a guildei, cativa au iesit de au format guilda cu pricina, si am urmat si eu gandind, ca majoritatea care oricum au plecat erau printre cei mai activi si cu care puteai face ceva, dar intrun sfarsit se pare ca mam inselat si la ceva timp sa cam dus activitatea din fosta guilda primara care a fost inainte de restructurare si acu sunt pe liber
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): caut o guilda activa (pe pve), corecta, si cu oameni intelegatori (nu ma intereseaza daca au 10 sau 40 de ani) atat timp cat poti face treaba cu ei, nu am de gand sa schimb guildele ca sosetele dar nici sa fiu in una care nusi da interesul (asa ca dak nu sunt activitate, corectitudine si intelegere puteti sa ma refuzati de pe acum)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 05-11-2011, 00:32:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Claraa wrote:
Momentan recrutam doar:

1x Hunter
1x Lock Demonology
1x Druid Resto
1x Pala Holy
1x Shaman Enha


NU MAI POSTATI CU ALT GEN DE CLASE DECAT CELE MENIONATE MAI SUS, NU VOR FI LUATE IN CONSIDERARE!


1.Ai citit asta?
2.Avem warri cu caruta.
3.Chiar daca nu sunt ofiter acelasi raspuns l-ai fi primit si de la Ofiteri/GM





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ticalosu

[I n v i s i b l e]



Status: Offline
(since 08-06-2019 10:42)
Joined: 04 Oct 2010
Posts: 398, Topics: 31
Location: Timisoara

Reputation: 153.5
Votes: 13

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 05-11-2011, 01:26:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Myths wrote:
Well GM-ul guildei chiar are nevoie de psiholog



/agree bine ca recunosti -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 05-11-2011, 10:47:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MDK wrote:
Numele real: are vreo relevanta?
Varsta: mai bine de 20
Ocupatie in real life: deocamdata mai lucrez
Nickname in joc: Warath
Clasa: Warrior
Main spec si off spec: dps / tank
Item level: 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Warath
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): am cateva luni de jucat dar imi dau interesul, am facut tot ce este disponibil inafara de valiona si theralion din bot si dungeonul hc
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Why so serious - dupa o anumita restructurare a guildei, cativa au iesit de au format guilda cu pricina, si am urmat si eu gandind, ca majoritatea care oricum au plecat erau printre cei mai activi si cu care puteai face ceva, dar intrun sfarsit se pare ca mam inselat si la ceva timp sa cam dus activitatea din fosta guilda primara care a fost inainte de restructurare si acu sunt pe liber
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): caut o guilda activa (pe pve), corecta, si cu oameni intelegatori (nu ma intereseaza daca au 10 sau 40 de ani) atat timp cat poti face treaba cu ei, nu am de gand sa schimb guildele ca sosetele dar nici sa fiu in una care nusi da interesul (asa ca dak nu sunt activitate, corectitudine si intelegere puteti sa ma refuzati de pe acum)
Respins!


https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MDK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2015 19:46)
Joined: 17 Aug 2011
Posts: 51, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 2

 
Post Posted: 05-11-2011, 11:41:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am vazut ca nu recrutati warr, dar am vazut ca au fost si exceptii, daca nu va intereseaza playeri care isi dau interesul asta e
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlinamE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2013 19:09)
Joined: 04 Aug 2010
Posts: 183, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 7

 
Post Posted: 05-11-2011, 12:28:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nup chiar nu avem interes pt playerii care isi dau interesul -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 05-11-2011, 12:35:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 Alina! Dupa cate ai vazut nu avem nevoie de warr si am scris mare cu rosu nu postati cu alt gen de Clase decat cele mentionate!

https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2013 20:52)
Joined: 20 Sep 2011
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 95.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-11-2011, 14:47:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Cristi
Varsta: 25
Ocupatie in real life: contabil
Nickname in joc: Shamiys
Clasa:shaman
Main spec si off spec: restoration/elemental
Item level:352
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shamiys
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):destula
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:brothers in arms, a fost o guilda ff buna pe wowlk dar aku nu mai asunt playery on
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):[/quote] caut o guilda activa fara oameni inganfati si care sa se respecte intre ei, fara prea multe injuraturi si chesti dastea, raiduri anuntate si fara nija global

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlinamE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2013 19:09)
Joined: 04 Aug 2010
Posts: 183, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 7

 
Post Posted: 06-11-2011, 17:21:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

darkw wrote:
Numele real: Cristi
Varsta: 25
Ocupatie in real life: contabil
Nickname in joc: Shamiys
Clasa:shaman
Main spec si off spec: restoration/elemental
Item level:352
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shamiys
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):destula
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:brothers in arms, a fost o guilda ff buna pe wowlk dar aku nu mai asunt playery on
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): caut o guilda activa fara oameni inganfati si care sa se respecte intre ei, fara prea multe injuraturi si chesti dastea, raiduri anuntate si fara nija global


acceptat si testat by yours truly



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abis99

[PERFECTION ADDICTED]



Status: Offline
(since 22-01-2022 10:13)
Joined: 04 Jun 2011
Posts: 62, Topics: 12
Location: Poland

Reputation: 236
Votes: 5

 
Post Posted: 07-11-2011, 15:43:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Victor
Varsta: 18
Ocupatie in real life: elev
Nickname in joc: bumiixx
Clasa: shaman
Main spec si off spec: enhancement/elemental
Item level: encha 358/ele 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bumiixx&&gn=Gravity
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): wotlk+cata
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: gravity am iesit pt ca sunt niste salbatici si niste oameni cu care nu ai ce discuta
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):vreau o guilda civilizata de la care sa invat si daca pot sa ajut pentru ca m-am saturat de animale

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlinamE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2013 19:09)
Joined: 04 Aug 2010
Posts: 183, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 7

 
Post Posted: 07-11-2011, 16:09:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

abis99 wrote:
Numele real:Victor
Varsta: 18
Ocupatie in real life: elev
Nickname in joc: bumiixx
Clasa: shaman
Main spec si off spec: enhancement/elemental
Item level: encha 358/ele 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bumiixx&&gn=Gravity
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): wotlk+cata
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: gravity am iesit pt ca sunt niste salbatici si niste oameni cu care nu ai ce discuta
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):vreau o guilda civilizata de la care sa invat si daca pot sa ajut pentru ca m-am saturat de animale

Moama, ura si dispret contra celor din gravity x_x hmm wisp me ingame sa te vad la dummy : )



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Next    


The time now is 30-06-2024, 11:52:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x