User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message86376
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 24-09-2011, 00:10:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

<<OBLIGATORIU>> Trebuie sa aveti conturile din wow legate la contul de pe forum.


Numele real:
Varsta:
Ocupatie in real life:
Nickname in joc:
Clasa:
Main spec si off spec:
Item level:
Link armory:
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:
Progresul de pe Cataclysm pe Freakz(print cu achiev la ODS/ATRAMEDES HC):
Stiu ce este TS3, il am downloadat si stiu stiu sa ma loghez pe el(DA/NU):
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):

***Nu postati daca nu stiti sa legati 2 cuvinte in limba romana***
***Nu postati daca sunteti alt chare(se verifica activity, played, etc)***



Last edited by Claraa on 19-02-2013, 22:36:15; edited 33 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Myths

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2017 09:37)
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 172, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 71.9
Votes: 22

Post Posted: 25-09-2011, 08:43:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)


OBLIGATORIU!!!! TREBUIE sa aveti contul ingame legat la cel de pe forum.



Last edited by Myths on 21-08-2012, 15:07:36; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
killerul94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-09-2014 07:25)
Joined: 13 Dec 2010
Posts: 40, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 72.6
Votes: 2

 
Post Posted: 30-09-2011, 16:59:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Andrei
Varsta: 17
Ocupatie in real life:elev deocamdata
Nickname in joc: Freezey
Clasa: mage
Main spec si off spec:fire/frost
Item level: 355
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Freezey
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): tbc
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: divide.prea ingamfati oamenii frate:|
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Nush daca va aduceti aminte de mn dar am mai fost in showdown.si sincer mi-a placut la nebunie:)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlinamE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2013 19:09)
Joined: 04 Aug 2010
Posts: 183, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 7

 
Post Posted: 01-10-2011, 09:51:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

killerul94 wrote:
Numele real: Andrei
Varsta: 17
Ocupatie in real life:elev deocamdata
Nickname in joc: Freezey
Clasa: mage
Main spec si off spec:fire/frost
Item level: 355
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Freezey
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): tbc
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: divide.prea ingamfati oamenii frate:|
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Nush daca va aduceti aminte de mn dar am mai fost in showdown.si sincer mi-a placut la nebunie:)


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Razvansama

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2013 09:32)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 20, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 148.7
Votes: 2

 
Post Posted: 01-10-2011, 12:37:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Ardelean Razvan
Varsta:18
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Berelaplic
Clasa:Druid
Main spec si off spec:feral/Moonkin
Item level:350 feral
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Berelaplic
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):am facut BH 25 si 10 pe alt server stiu scriptu si la dfuri stiu scriptul la HOO TOT stoncore
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Opus dei,nu prind raid niciodata
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):pentru ca am nevoie de guilda nu pot juca singur ca si in opus dei,ajutor de la nimeni, raiduri nu aveam loc niciodata si m-am saturat pana peste cap de playeri in opus dei care considera jocul o munca

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 01-10-2011, 17:24:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Razvansama wrote:
Numele real:Ardelean Razvan
Varsta:18
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Berelaplic
Clasa:Druid
Main spec si off spec:feral/Moonkin
Item level:350 feral
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Berelaplic
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):am facut BH 25 si 10 pe alt server stiu scriptu si la dfuri stiu scriptul la HOO TOT stoncore
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Opus dei,nu prind raid niciodata
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):pentru ca am nevoie de guilda nu pot juca singur ca si in opus dei,ajutor de la nimeni, raiduri nu aveam loc niciodata si m-am saturat pana peste cap de playeri in opus dei care considera jocul o munca
Accepted /w in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Qeldroma

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-11-2011 17:04)
Joined: 03 Oct 2011
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.7
Votes: 2

Post Posted: 03-10-2011, 22:28:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Adrian
Varsta: 22
Ocupatie in real life: Student + o "mica" afacere
Nickname in joc: Zigmund
Clasa: Hunter
Main spec si off spec: Survival (Best hunter spec momentan, desi nu inteleg de ce nu il foloseste mai nimeni)/ Markmanship
Item level: 339
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zigmund
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): 2 ani de experienta pe wotlk pe ghost-net, unde am dat jos toti bossii din ICC25 hc in afara de LK(motive obiective). Am fost Second GM si GM acolo timp de aproape 1 an. Am jucat aproape toate clasele si m-am remarcat ca dps si healer, in special pe druid, hunter, warlock si dk.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: We are TOO MANY - guilda plina de copii, lipsita de seriozitate si maturitate, atat in raiduri, cat si in restul activitatilor...Nu sunt multumit de calitatea jucatorilor si a raidurilor care se fac.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Caut o guilda competitiva, cu oameni dedicati, care stiu ce fac si vor sa fie cei mai buni, cu membri maturi si comunicativi, care sa ajute la nevoie. Vreau sa fac raiduri stabilite in zile si la ore fixe, cu cei mai buni si cred ca pot fi un membru valoros al raidurilor voastre, chiar daca gearul meu lasa de dorit momentan, imi cunosc foarte bine clasa si vreau sa ma bucur de acest joc intr-un mediu competitiv si calduros, asa cum am inteles ca este guilda voastra. Multumesc pentru atentie!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlinamE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2013 19:09)
Joined: 04 Aug 2010
Posts: 183, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 7

 
Post Posted: 04-10-2011, 14:31:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Qeldroma wrote:
Numele real: Adrian
Varsta: 22
Ocupatie in real life: Student + o "mica" afacere
Nickname in joc: Zigmund
Clasa: Hunter
Main spec si off spec: Survival (Best hunter spec momentan, desi nu inteleg de ce nu il foloseste mai nimeni)/ Markmanship
Item level: 339
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zigmund
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): 2 ani de experienta pe wotlk pe ghost-net, unde am dat jos toti bossii din ICC25 hc in afara de LK(motive obiective). Am fost Second GM si GM acolo timp de aproape 1 an. Am jucat aproape toate clasele si m-am remarcat ca dps si healer, in special pe druid, hunter, warlock si dk.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: We are TOO MANY - guilda plina de copii, lipsita de seriozitate si maturitate, atat in raiduri, cat si in restul activitatilor...Nu sunt multumit de calitatea jucatorilor si a raidurilor care se fac.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Caut o guilda competitiva, cu oameni dedicati, care stiu ce fac si vor sa fie cei mai buni, cu membri maturi si comunicativi, care sa ajute la nevoie. Vreau sa fac raiduri stabilite in zile si la ore fixe, cu cei mai buni si cred ca pot fi un membru valoros al raidurilor voastre, chiar daca gearul meu lasa de dorit momentan, imi cunosc foarte bine clasa si vreau sa ma bucur de acest joc intr-un mediu competitiv si calduros, asa cum am inteles ca este guilda voastra. Multumesc pentru atentie!

ee frumos speech -, maturi nu suntem nici noi adica eu cel putin si tanti gm - uhm hai ca m-ai facut curioasa, ce afacere ? - momentan program de raiding stabil nu este pt ca asteptam raiduri cu mai multi bosi - in rest acceptat -

/w me ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
service

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-08-2012 10:52)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 53, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 52
Votes: 3

Post Posted: 05-10-2011, 00:35:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-a dat o lacrima la discursu asta....
Mda si nu suntem toti maturi. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Theo.picchu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-08-2014 08:34)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 51, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 181.8
Votes: 4

 
Post Posted: 06-10-2011, 20:16:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: THeo
Varsta: 17
Ocupatie in real life: iElev
Nickname in joc: RANOD
Clasa: MAGE
Main spec si off spec: FIRE/FROST
Item level: 345
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ranod
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): da ... am experienta -....
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Showdown , am primit GKick ... din cauza inactivitatii, cred... Am avut ceva probleme asa ca am plecat din tara:(... va rog sa ma reprimiti in guilda
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda) Imi place de voi -, raidurile sunt mai interesante cu voi + ca am mai fost in guilda asta si nu am vrut sa ies:P... va multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 06-10-2011, 23:24:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Theo.picchu wrote:
Numele real: THeo
Varsta: 17
Ocupatie in real life: iElev
Nickname in joc: RANOD
Clasa: MAGE
Main spec si off spec: FIRE/FROST
Item level: 345
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ranod
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): da ... am experienta -....
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Showdown , am primit GKick ... din cauza inactivitatii, cred... Am avut ceva probleme asa ca am plecat din tara:(... va rog sa ma reprimiti in guilda
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda) Imi place de voi -, raidurile sunt mai interesante cu voi + ca am mai fost in guilda asta si nu am vrut sa ies:P... va multumesc
Accepted /w in game!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Myths

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2017 09:37)
Joined: 25 Oct 2010
Posts: 172, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 71.9
Votes: 22

Post Posted: 07-10-2011, 10:38:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In momentul de fata RECRUTAM doar:

-warloci
-hunteri
-druizi balance

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarkMagic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2014 12:10)
Joined: 28 Oct 2010
Posts: 100, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 7

 
Post Posted: 07-10-2011, 12:01:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Claudiu
Varsta:18
Ocupatie in real life:
Nickname in joc:Pyromancer
Clasa:Mage
Main spec si off spec:Arcane/frost
Item level:350
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pyromancer
Experienta WoW: Foarte buna.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:new char..
De ce Showdown? mi a recomandato un prieten

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 07-10-2011, 12:16:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DarkMagic wrote:
Numele real:Claudiu
Varsta:18
Ocupatie in real life:
Nickname in joc:Pyromancer
Clasa:Mage
Main spec si off spec:Arcane/frost
Item level:350
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pyromancer
Experienta WoW: Foarte buna.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:new char..
De ce Showdown? mi a recomandato un prieten
Respins momentan recrutam doar ce scrie putin mai sus!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrei181

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-10-2011 05:37)
Joined: 09 Aug 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 63.4
Votes: 2

 
Post Posted: 10-10-2011, 22:28:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Moldovan Andrei
Varsta: 18
Ocupatie in real life: Elev (clasa XI-a)
Nickname in joc: Kratos
Clasa: Druid
Main spec si off spec: Feral PvE/PvP DPS/Feral PvE tank
Item level: 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kratos
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): WoW classic(private) -> TBC (retail) -> Wotlk(freakz) -> Cata (freakz)
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Gravity - motivul este pe cat de stupid, pe atat de trist. L-am batut de 3 ori consecutiv in arene 2v2 pe Guild Master iar el mi-a dat kick(cica il enerva prea tare combo-ul meu)
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): De cand m-am transferat de la Horda, am fost doar in Gravity, o perioada buna de timp, mi-a placut acolo, insa am observat ca Showdown ii face competitie. Am vazut ca sunt multi oameni capabili in aceasta guilda. Mi-ar placea sa fac raid-uri programate, sa fiu intr-o echipa, deoarece, pentru mine, in asta consta farmecul WoW-ului, a avea cu cine sa joci - Ofer seriozitate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Next    


The time now is 29-04-2024, 10:54:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x