User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 38, 39, 40  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message88413
AlinamE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2013 19:09)
Joined: 04 Aug 2010
Posts: 183, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 7

 
Post Posted: 18-12-2011, 15:07:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zizzzo wrote:
Numele real: Adrian
Varsta: 18
Ocupatie in real life: Elev
Nickname in joc: Auguster
Clasa: Paladin
Main spec si off spec: Retri/HOly
Item level: 355/350
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Auguster
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Am jucat pe toate expansedurile, imi cunosc clasele cu care joc Paladin si hunter
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Opus Die ,daca nu erai veterean nu te lua in raiduri si nu aveai cum sa te duci daca nu te luau
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Vrea sa fac pve ...


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exotic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2014 16:13)
Joined: 02 Mar 2011
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 2

Post Posted: 18-12-2011, 18:27:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Costin
Varsta:17
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Exoty
Clasa: Draenei
Main spec si off spec: Enha/Resto
Item level:365
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Exoty
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):Am inceput sa joc pe BC pe un alt server acum vreo 3 ani,am venit pe freakz acum un an,toate instantele wotlk,farm lk saptamanal(down de vreo 20-30 de ori),am castigat si mai multe eventuri pve(locul 1 cel mai rapid icc 25h si locul 3 cel mai rapid icc 10h).Pe cataclysm am facut toate instantele mai putin bwd si valiona 25h.Cat despre clasa,joc shaman de cand joc si wow.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Divide&Conquer(desi sunt de vreo 10 luni si am crescut impreuna cu aceasta guilda,pe cataclysm s-a schimbat ceva si nici macar un raid de 10 n-am mai prins)
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Am observat ca va descurcati foarte bine in PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bidon06

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-01-2012 18:21)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 30, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 49.2
Votes: 3

 
Post Posted: 18-12-2011, 20:38:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Ovidiu
Varsta:17
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Marosaru
Clasa: Draenei
Main spec si off spec: Elemental/resto pvp
Item level:364
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marosaru
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): De pe 1.12.1 pana akm experienta dp vanilla tbc si wotlk nu are rost sa o mentionez dar experienta pe cataclysm valiona hc down cymaeron 25 hc down cam atata principal.Intru cand trebuie si inteleg foarte bine cand se explica Ts on.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Divide & Conquer motive inexplicabile
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): V-am vazut la event, am vazut ca va descurcati la tot si sunteti deschisi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlinamE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2013 19:09)
Joined: 04 Aug 2010
Posts: 183, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 7

 
Post Posted: 18-12-2011, 21:59:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exotic wrote:
Numele real:Costin
Varsta:17
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Exoty
Clasa: Draenei
Main spec si off spec: Enha/Resto
Item level:365
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Exoty
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):Am inceput sa joc pe BC pe un alt server acum vreo 3 ani,am venit pe freakz acum un an,toate instantele wotlk,farm lk saptamanal(down de vreo 20-30 de ori),am castigat si mai multe eventuri pve(locul 1 cel mai rapid icc 25h si locul 3 cel mai rapid icc 10h).Pe cataclysm am facut toate instantele mai putin bwd si valiona 25h.Cat despre clasa,joc shaman de cand joc si wow.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Divide&Conquer(desi sunt de vreo 10 luni si am crescut impreuna cu aceasta guilda,pe cataclysm s-a schimbat ceva si nici macar un raid de 10 n-am mai prins)
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Am observat ca va descurcati foarte bine in PvE

vreau sa te vad la dummy

Posturi unite automat, 18-12-2011, 21:59:37

bidon06 wrote:
Numele real:Ovidiu
Varsta:17
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Marosaru
Clasa: Draenei
Main spec si off spec: Elemental/resto pvp
Item level:364
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marosaru
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): De pe 1.12.1 pana akm experienta dp vanilla tbc si wotlk nu are rost sa o mentionez dar experienta pe cataclysm valiona hc down cymaeron 25 hc down cam atata principal.Intru cand trebuie si inteleg foarte bine cand se explica Ts on.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Divide & Conquer motive inexplicabile
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): V-am vazut la event, am vazut ca va descurcati la tot si sunteti deschisi.

si pe tine -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exotic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2014 16:13)
Joined: 02 Mar 2011
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 44.2
Votes: 2

Post Posted: 18-12-2011, 22:03:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume ingame? -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlinamE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2013 19:09)
Joined: 04 Aug 2010
Posts: 183, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 7

 
Post Posted: 18-12-2011, 22:04:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exotic wrote:
nume ingame? -

uhm justcare dar nu pot sa intru acuma in joc Thinking ca am niste treaba uhm zi la la naturegirl ca te-am trimis eu pt test de dps



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
omubleu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 17:29)
Joined: 19 Dec 2011
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 2

 
Post Posted: 19-12-2011, 22:42:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Laurentiu
Varsta: 25
Ocupatie in real life: student
Nickname in joc: Charolinne (prietena mea a ales caracterul -)
Clasa: paladin
Main spec si off spec: Protection, Retribution
Item level: 357
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Charolinne
Experienta WoW: BH, BoT, BwD saptamanal, pe normal sau hc. Valiona pe 10n. Imi cunosc clasa si atributiile ca tank. Stapanesc bine targetul (-urile) si reactionez rapid in situatii limita.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Exodus probabil. Este o guilda buna prin leaderul sau care stie atat scripturile cat si cum sa-si coordoneze playerii in raid-uri. Din pacate leaderul de care zic a plecat din guilda.
De ce Showdown?: Am mai fost aici cu alt caracter si mi-a placut. Am fost dat afara presupun ca pe motiv de inactivitate. Acesta este main char-ul meu.
Exista o singura conditie din partea mea, in ceea ce priveste intrarea in guilda. As vrea ca odata cu mine sa vina si prietena mea. Daca din orice motiv acest lucru nu este posibil atunci nu pot veni nici eu (n-as vrea sa primesc bataie de la ea -). Am sa trec mai jos si datele ei :


Numele real: Andra
Varsta: 21
Ocupatie in real life: studenta
Nickname in joc: Polymorphine
Clasa: mage
Main spec si off spec: Arcane, Fire
Item level: 357
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Polymorphine
Experienta WoW: Cunosc scripturile pentru toate raidurile active momentan. Imi place sa joc cu magul, e clasa mea preferata si-mi place sa scot dps - Am facut aceleasi raiduri ca prietenul meu si stiu sa ma feresc de foc -
Ultima guilda si motivul pentru care ai iesit: La fel ca la el.
De ce Showdown?: Am foarte mare incredere in alegerile lui (glumea la faza cu bataia -)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlinamE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2013 19:09)
Joined: 04 Aug 2010
Posts: 183, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 7

 
Post Posted: 19-12-2011, 22:56:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

omubleu wrote:
Numele real: Laurentiu
Varsta: 25
Ocupatie in real life: student
Nickname in joc: Charolinne (prietena mea a ales caracterul -)
Clasa: paladin
Main spec si off spec: Protection, Retribution
Item level: 357
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Charolinne
Experienta WoW: BH, BoT, BwD saptamanal, pe normal sau hc. Valiona pe 10n. Imi cunosc clasa si atributiile ca tank. Stapanesc bine targetul (-urile) si reactionez rapid in situatii limita.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Exodus probabil. Este o guilda buna prin leaderul sau care stie atat scripturile cat si cum sa-si coordoneze playerii in raid-uri. Din pacate leaderul de care zic a plecat din guilda.
De ce Showdown?: Am mai fost aici cu alt caracter si mi-a placut. Am fost dat afara presupun ca pe motiv de inactivitate. Acesta este main char-ul meu.
Exista o singura conditie din partea mea, in ceea ce priveste intrarea in guilda. As vrea ca odata cu mine sa vina si prietena mea. Daca din orice motiv acest lucru nu este posibil atunci nu pot veni nici eu (n-as vrea sa primesc bataie de la ea -). Am sa trec mai jos si datele ei :


Numele real: Andra
Varsta: 21
Ocupatie in real life: studenta
Nickname in joc: Polymorphine
Clasa: mage
Main spec si off spec: Arcane, Fire
Item level: 357
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Polymorphine
Experienta WoW: Cunosc scripturile pentru toate raidurile active momentan. Imi place sa joc cu magul, e clasa mea preferata si-mi place sa scot dps - Am facut aceleasi raiduri ca prietenul meu si stiu sa ma feresc de foc -
Ultima guilda si motivul pentru care ai iesit: La fel ca la el.
De ce Showdown?: Am foarte mare incredere in alegerile lui (glumea la faza cu bataia -)


Respins si Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wiise

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 13:07)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 23, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 21-12-2011, 17:24:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Georgian

Varsta:19

Ocupatie in real life: Elev , merg la sala si mai ies prin oras cu prieteni

Nickname in joc: Devyl

Clasa:Paladin

Main spec si off spec: Retribution

Item level: 351

Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Devyl nusht daca sa actualizat armory cu itemele pe care le am acum pe mine , momentan nu le arata

Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Poi mam apucat pe patchul wotlk , de atunci am facut naxx full pe serveru magic-wow inclusiv KT care era un boss dat naibi de greu pe serverul ala , dupaia a aparut ulduar acolo am facut full runuri cu guilda saptamanal pe toate dificultatile inclusiv hard moduri, TotC am facut pana la Anub , pe el nu am resit sal bat deoarece mam mutat pe Freakz , iar aici nu prea functiona cum trebuie acea instanta , ICC am facut la fel pe toate dificultatile cu guilda Ressurected Dead aici la alianta , pe LK lam batut doar pe 10n din pacate pe 25 nu aveam sanse , nu erau destui oameni capabili , Pe cataclysm am facut Halfus pe 10 n/hc 25 n / hc , Valiona pe 10n , Bh pe 10/25 , chimeron nu lam facut insa stiu script , plus heroicele

Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Am jucat la hoarda pe cataclysm deoarece guilda mea de pe wotlk sa destramat , acolo am fost in ELGG ( Ethernal Gathering) si in Twinkiez , dupa aceea mam decis sa ma mut la alianta din nou datorita faptului ca nu gasisem o guilda sa faca pve in felul in care im place mie sa faca , organizat unde toata lumea stie ce sa faca si fara ninja.

De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Guilda o stiu dupa Wotlk , mam uitat la palmaresul vostru si am fost foarte impresionat de bosii pe care ati reusit sa ii dati jos, iar daca guilda face raiduri la fel ca pe Wotlk , ar fi perfect pentru pentru mine ( Joc numai pve numi place pvp) , asta desigur daca voi fi acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlinamE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-09-2013 19:09)
Joined: 04 Aug 2010
Posts: 183, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 7

 
Post Posted: 21-12-2011, 17:55:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wiise wrote:
Numele real: Georgian

Varsta:19

Ocupatie in real life: Elev , merg la sala si mai ies prin oras cu prieteni

Nickname in joc: Devyl

Clasa:Paladin

Main spec si off spec: Retribution

Item level: 351

Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Devyl nusht daca sa actualizat armory cu itemele pe care le am acum pe mine , momentan nu le arata

Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Poi mam apucat pe patchul wotlk , de atunci am facut naxx full pe serveru magic-wow inclusiv KT care era un boss dat naibi de greu pe serverul ala , dupaia a aparut ulduar acolo am facut full runuri cu guilda saptamanal pe toate dificultatile inclusiv hard moduri, TotC am facut pana la Anub , pe el nu am resit sal bat deoarece mam mutat pe Freakz , iar aici nu prea functiona cum trebuie acea instanta , ICC am facut la fel pe toate dificultatile cu guilda Ressurected Dead aici la alianta , pe LK lam batut doar pe 10n din pacate pe 25 nu aveam sanse , nu erau destui oameni capabili , Pe cataclysm am facut Halfus pe 10 n/hc 25 n / hc , Valiona pe 10n , Bh pe 10/25 , chimeron nu lam facut insa stiu script , plus heroicele

Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Am jucat la hoarda pe cataclysm deoarece guilda mea de pe wotlk sa destramat , acolo am fost in ELGG ( Ethernal Gathering) si in Twinkiez , dupa aceea mam decis sa ma mut la alianta din nou datorita faptului ca nu gasisem o guilda sa faca pve in felul in care im place mie sa faca , organizat unde toata lumea stie ce sa faca si fara ninja.

De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Guilda o stiu dupa Wotlk , mam uitat la palmaresul vostru si am fost foarte impresionat de bosii pe care ati reusit sa ii dati jos, iar daca guilda face raiduri la fel ca pe Wotlk , ar fi perfect pentru pentru mine ( Joc numai pve numi place pvp) , asta desigur daca voi fi acceptat.


Nu mai scrie in galben ca e o culoare naspa -. Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkky96

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2012 08:52)
Joined: 06 May 2011
Posts: 188, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: -116.9
Votes: 10

 
Post Posted: 22-12-2011, 22:47:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Rusu Adrian
Varsta:18
Ocupatie in real life:student
Nickname in joc:Emotional
Clasa:Druid
Main spec si off spec:Boomkin/Resto
Item level:359 boomkin
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Emotional
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): BH 10/25 / Chimaeron 10/hc / 25/hc ...Halfus 10 10hc 25n 25hc ...Valiona 10n 10hc 25n ....Old wow (wotlk ) : icc completed ..lk 25hc down

Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Madness, niciodata raidurile nu sunt bine organizate sau incep cu juma de ora sau maxim 2 ore dupa ora stabilita.

De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):pentru ca am mai fost in guilda mi.a placut atmosfera si imi face bucurie sa ma alatur la orice raid al vostru -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 23-12-2011, 02:27:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

darkky96 wrote:
Numele real:Rusu Adrian
Varsta:18
Ocupatie in real life:student
Nickname in joc:Emotional
Clasa:Druid
Main spec si off spec:Boomkin/Resto
Item level:359 boomkin
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Emotional
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): BH 10/25 / Chimaeron 10/hc / 25/hc ...Halfus 10 10hc 25n 25hc ...Valiona 10n 10hc 25n ....Old wow (wotlk ) : icc completed ..lk 25hc down

Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Madness, niciodata raidurile nu sunt bine organizate sau incep cu juma de ora sau maxim 2 ore dupa ora stabilita.

De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):pentru ca am mai fost in guilda mi.a placut atmosfera si imi face bucurie sa ma alatur la orice raid al vostru -
Respins!


https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lettheflamesbegin1802
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-01-2012 18:20)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 28, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 3

Post Posted: 23-12-2011, 23:36:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Flavius
Varsta:20
Ocupatie in real life:Muncesc la o companie de componente pentru masini 8h/zi,5zile/saptamana
Nickname in joc:Ozzgiliath
Clasa:Warrior
Main spec si off spec:Fury Titan's Grip/Tank
Item level:360
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ozzgiliath
Experienta WoW:Joc WoW de pe Burning Crusade dar eram cam noob pe atunci.Pot sa spun ca jucam asa cand si cand.Dar atunci cand a aparut Wotlk am intrat in paine cum se zice.Asta de la 3.3.5a.Nu am jucat in perioada naxx-ului din pacate:((.Pe wotlk am jucat foarte mult pot sa spun,nu numai pe acest server dar nu cred ca are importanta sa pun in sir toate serverele.Experienta mea privind pve-ul a fost una plina de "achievuri,iteme,si mounturi"-).Am full achivement lich king.Full Toc,Onyxia,Obsidian Sanctum etc etc.Toate astea obtinute aici pe freakz.De cand s-a bagat cataclysmul nu pot sa spun ca mi-am gasit locul.Am picat totusi in cele doua foste guilde in care am fost:Valiona 25N,10N,Halfus pe toate dificultatile.Bh Full.Bwd FUll.Hoo(blestemat fie ala care a inventat instanta asta),ToT s.a.m.d.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:The QQ Givers,ce pot sa spun:Opinii diferite in niste circumstante jenante ca sa spun asa.Prefer sa nu spun mai multe.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Eu sunt nou la alianta.Am fost la Hoarda si mi-am mutat caracterul acum doua zile.Progresul vostru ca guilda privind pve-ul este unul bun.Cand veti pica Valiona 25hc v-a fi foarte bun(sa dea Dumnezeu),iar programul raidurilor la fel imi convine.Ideea este ca vreau o guilda care sa ofere respect playerului atat in joc cat si pe team speak,o guilda care sa stie ce face nu se opreste in mobii din bot.Nu va cunosc dar daca daca voi fi recrutat sper sa ne simtim bine la raiduri si inafara lor.Imi cer scuze pentru headul PvP,din pacate nu am altul mai bun deocamdata.Dps-ul meu e unul constant asta fiindca am avut revolutionara idee de a imi reschimba specul pe Titan's Grip.Am facut asta fiindca Single Minded Fury e un spec "Burst" si doar atat.Plus ca faptul ca slam-ul loveste cu ambele arme pe SMF e prea putin important.Titan's Grip e mai bun repet datorita dps-ului constant,datorita bonusului de expertise de pe ambele arme si sigur ca:Landslide procuie pe ambele arme simultan.Am renuntat la haste pentru mai mult Strenght si mai mult Mastery.Enrage style.Multumesc anticipat indiferent de raspuns si Craciun Fericit!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Serene

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2014 17:31)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 42, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 178.4
Votes: 5

Post Posted: 24-12-2011, 01:07:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lettheflamesbegin1802 wrote:
Numele real:Flavius
Varsta:20
Ocupatie in real life:Muncesc la o companie de componente pentru masini 8h/zi,5zile/saptamana
Nickname in joc:Ozzgiliath
Clasa:Warrior
Main spec si off spec:Fury Titan's Grip/Tank
Item level:360
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ozzgiliath
Experienta WoW:Joc WoW de pe Burning Crusade dar eram cam noob pe atunci.Pot sa spun ca jucam asa cand si cand.Dar atunci cand a aparut Wotlk am intrat in paine cum se zice.Asta de la 3.3.5a.Nu am jucat in perioada naxx-ului din pacate:((.Pe wotlk am jucat foarte mult pot sa spun,nu numai pe acest server dar nu cred ca are importanta sa pun in sir toate serverele.Experienta mea privind pve-ul a fost una plina de "achievuri,iteme,si mounturi"-).Am full achivement lich king.Full Toc,Onyxia,Obsidian Sanctum etc etc.Toate astea obtinute aici pe freakz.De cand s-a bagat cataclysmul nu pot sa spun ca mi-am gasit locul.Am picat totusi in cele doua foste guilde in care am fost:Valiona 25N,10N,Halfus pe toate dificultatile.Bh Full.Bwd FUll.Hoo(blestemat fie ala care a inventat instanta asta),ToT s.a.m.d.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:The QQ Givers,ce pot sa spun:Opinii diferite in niste circumstante jenante ca sa spun asa.Prefer sa nu spun mai multe.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Eu sunt nou la alianta.Am fost la Hoarda si mi-am mutat caracterul acum doua zile.Progresul vostru ca guilda privind pve-ul este unul bun.Cand veti pica Valiona 25hc v-a fi foarte bun(sa dea Dumnezeu),iar programul raidurilor la fel imi convine.Ideea este ca vreau o guilda care sa ofere respect playerului atat in joc cat si pe team speak,o guilda care sa stie ce face nu se opreste in mobii din bot.Nu va cunosc dar daca daca voi fi recrutat sper sa ne simtim bine la raiduri si inafara lor.Imi cer scuze pentru headul PvP,din pacate nu am altul mai bun deocamdata.Dps-ul meu e unul constant asta fiindca am avut revolutionara idee de a imi reschimba specul pe Titan's Grip.Am facut asta fiindca Single Minded Fury e un spec "Burst" si doar atat.Plus ca faptul ca slam-ul loveste cu ambele arme pe SMF e prea putin important.Titan's Grip e mai bun repet datorita dps-ului constant,datorita bonusului de expertise de pe ambele arme si sigur ca:Landslide procuie pe ambele arme simultan.Am renuntat la haste pentru mai mult Strenght si mai mult Mastery.Enrage style.Multumesc anticipat indiferent de raspuns si Craciun Fericit!


Respins deocamdata nu avem nevoie de warr!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 04-01-2012, 04:46:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Locurile pt warr sunt inchise!

https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 38, 39, 40  Next    


The time now is 05-07-2024, 15:59:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x