User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message72143
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 08-12-2011, 12:54:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rejected, avem destui magi


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
morty11
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2012 13:13)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 226, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -70.6
Votes: 8

Post Posted: 11-12-2011, 21:19:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Gorck
Clasa: Warrior
Talente: Fury/prot
Profesii: Ench si in curand eng full
Played time(comanda ingame /played): in timpu saptamani pot doar de la ora 15:00 pana la 1sau 2noaptea
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gorck

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? bh 10/25 bot 10n/25n bwd 10n/10h/25n/25h
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Dupa tbc joc wow
Mai ai si alte chare de 85? Da
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?In guilda specii motivul este simplu char acesta este off char acolo si nu prind nici un raid cu el si vreau sa joc cat mai mult pe warr
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa fiu la raiduri in care se asculta de leader si oameni cu bun simt
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) am internet de 6mb nu am probleme cu el nu mia picat nici odata


http://i42.tinypic.com/15cj2j5.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Johnnyjt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2014 10:00)
Joined: 25 Aug 2011
Posts: 33, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 90.9
Votes: 2

 
Post Posted: 11-12-2011, 22:22:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Johnnyjt
Clasa: Paladin
Talente: Protection (PVE) / Protection (PVP) [se pot modifica]
Profesii: Blacksmithing/Mining
Played time(comanda ingame /played): Total time played: 27 days, 1 hour, 14 minutes, 53 seconds
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Johnnyjt

---Informatii despre tine---

Cati ani ai?
22 ani

Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?
The Bastion of Twilight: Halfus Wyrmbreaker [toate dificultatile]
Baradin Hold: Argaloth [toate dificultatile]

Dar in vanilla / TBC / WotLK ?
Joc de pe TBC, am fost in guilda Inspiration de pe un fost server cunoscut din RO, am facut mai toate instantele care au fost scriptate pe acel server.

Mai ai si alte chare de 85?
Mage Frost (este imbracat mai mult PVP)

In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?
Revenge of the Fallen, guilda s-a mutat pe Evolution.

Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?
Probabil.

Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?
Idealul meu in WoW este ca si cel din viata sa fiu printre cei mai buni.

Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )
RDS 100mbps



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 12-12-2011, 00:36:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

accepted, /w un ofiter in-game


L.E, scuze pentru confuzie gorck, accepted era doar pentru paladin, nici nu vazusem postul tau, nu acceptam offcharuri in guilda



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
someone1212

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2012 17:09)
Joined: 09 Dec 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 12-12-2011, 21:03:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Alicee

Clasa: Priest

Talente: Shadow

Profesii: Alchemy/Herbalism/Cooking/Fishing

Played time(comanda ingame /played): 29 zile

Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Alicee
Pve am ilvl 361 si GS 8980

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 23

Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? The Bastion of Twilight: Halfus Wyrmbreaker 10/25
Baradin Hold: Argaloth 10/25

Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Joc de pe TBC si am facut toate instantele posibile.

Mai ai si alte chare de 85? Nu

In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Am fost in Revenge of the Fallen dar din pacate au decis sa se mute pe Evolution.

Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Johnnyjt si Charzuull.

Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Vreau sa joc intr-o guilda unita, care pe langa faptul ca sunt la fel de pasionati de acest joc ca si mine, stiu sa se si distreze in acelasi timp, astefl incat sa faca experienta unui raid placuta. Mi-ar face mare placere sa fac parte din guilda voastra.

Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) RDS 100mbps

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 12-12-2011, 23:56:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

accepted, /w la un officer in-game, o sa vreau sa vad gearul pve in joc, pe armory il arata pe ala pvp


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wiise

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 13:07)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 23, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 13-12-2011, 00:43:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Wiise

Clasa:Hunter

Talente: 3/7/31

Profesii: Jwc si Mining

Played time(comanda ingame /played): 2 d 16 h 32 min

Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wiise

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 19

Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? heroice zilnic Halfus 10/25 n/ hc Argaloth pe toate dificultatile

Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Mam apucat pe Wotlk deci am facut naxx full ulduar full TotC si icc am facut toti bosi pe toate dificultatile inafara de LK care lam batut doar pe 10n

Mai ai si alte chare de 85? nu

In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Pe Wotlk am fost la alianta in Ressurected Dead , insa guilda sa destramat odata cu aparitia Cataclysmului si am fost nevoit sa ma reapuc de un caracter nou la hoarda.

Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu , dar mi-ar face placere sa-i cunosc

Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Locu 1 la recount dps -

Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Fibra optica 10m/s pc merge ok nu am probleme cu el

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bizo

[Stalker]



Status: Offline
(since 16-11-2022 21:48)
Joined: 05 Jun 2010
Posts: 230, Topics: 31
Location: Bucuresti

Reputation: 584.6
Votes: 16

 
Post Posted: 13-12-2011, 02:19:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wiise rejected
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tuzy93

[Tokyo]



Status: Offline
(since 19-05-2013 15:26)
Joined: 26 Sep 2010
Posts: 19, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 67.6
Votes: 2

 
Post Posted: 14-12-2011, 03:17:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: TsIsIMhEmIeD

Clasa: Shaman

Talente: Restoration

Profesii: Alchemy/Tailor

Played time(comanda ingame /played): 20 de zile

Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tsisimhemied : Vad ca nu apare trinketu de la alchemy..am spus ca sa stiti ca am.


---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 19

Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? The Bastion of Twilight: Halfus Wyrmbreaker 10/25
Baradin Hold: Argaloth 10/25

Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Joc de pe TBC si am facut toate instantele posibile.

Mai ai si alte chare de 85? Nu

In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Awaken..Lipsa de comunicatie de acolo ma facut sa ies.

Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu

Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Vreau sa fiu intr-o guilda unde sa nu suferim de grade..doar sa ne bucuram de joc.

Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) RDS 100mb/ps




[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AfCxTd8i8i4[/youtube]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Woozy

[Plebs God.]



Status: Offline
(since 02-05-2023 15:06)
Joined: 17 Jun 2010
Posts: 410, Topics: 58
Location: Bucharest

Reputation: 365.7
Votes: 56

       
Post Posted: 15-12-2011, 19:51:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

***Informatii despre caracter-***

Numele Char-ului: Wozzy
Clasa: Warlock
Talente: Destruction
Profesii: Engineering / Mining / Cooking / Fishing
Played time: 47 days
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wozzy

***Informatii despre tine***

Cati ani ai? - 18 ani
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? - Cunosc scripturile la toti bossii scriptati.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? - Am jucat WoW de pe TBC , deci pot spune ca am ceva experienta in acel expansion dar si in WOTLK
Mai ai si alte chare de 85? - Am 2 caractere dar nu prea joc pe ele. Ma axez mult pe lock.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? - Realness ( H / A ) - deja eram o guilda de sociali si.. multi s'au tirat din guilda.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? - Nu stiu.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? - Vreau sa am parte de un gameplay placut , alaturi de persoane sociabile. Nu sunt genu' de persoana care umbla dupa iteme.
Detalii conexiune internet - Am internet prin fibra , banda foarte larga , nu pica aproape deloc ( cand pica maxim 5 minute ) , stau la 500 de metri de serverul principal.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SilviutzZz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2017 14:29)
Joined: 10 Dec 2011
Posts: 202, Topics: 9
Location: Unde e cald si bine ;x

Reputation: 201
Votes: 14

Post Posted: 16-12-2011, 20:44:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)




---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Silviutzz

Clasa:Hunter

Talente: MM Pve / Pvp

Profesii: Enchant pe alt char.

Played time(comanda ingame /played): 1d 10h 44 min.

Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Silviutzz | si aici este alt char cu enchant. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fanatycu
---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? heroice zilnic Bot / BH / Bwd / 10 h/n 25 h/n

Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Tbc - lair , bt , swp pana la gemene / Woltk : Naxx , Ulduar 10/25 h/n , Toc 10h , Icc 10h / 25n

Mai ai si alte chare de 85? da

In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Pe Wotlk am fost la alianta in We are too many , din pacate nu am mai putut intra pe Woltk timp de 1 luna , si primisem kick , chiar dupa 1 saptamana s-a facut catalcysm , si multi dintre cei de acolo nu mai sunt aici.

Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Da P.S : Rizzlla / Tish .

Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Cel mai bun cu clasa mea din guilda . + cel mai mare dmg posibil in guilda.

Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) 4mb Click-net , nu am probleme gen , sa'mi cada netul , deci e ok.
[/quote][/code][/i][/b]



Last edited by SilviutzZz on 16-12-2011, 21:11:41; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wacioc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2015 17:05)
Joined: 22 Nov 2010
Posts: 244, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 1.6
Votes: 18

 
Post Posted: 16-12-2011, 20:51:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Beemer
Clasa: Druid
Talente: Resto
Profesii: Tailoring si JWC
Played time(comanda ingame /played): vreo 60d pe Druicioc si vreo 5-6 pe Beemer
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Beemer

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? am dat jos toti bossi except chimaeron pe 25 si valiona pe 25
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? TBC si WOTLK am omorat tot ce era de omorat
Mai ai si alte chare de 85? Druicioc -
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? TWINKIEZ.....mi s-a luat
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? yes.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? just a game....playing for fun -
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) 20 mb/s Clicknet...nu-mi pica



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grindelwald

[ENS e baza!]



Status: Offline
(since 23-08-2016 15:11)
Joined: 27 Jul 2011
Posts: 160, Topics: 10
Location: Moxa Residence

Reputation: 95.4
Votes: 18

     
Post Posted: 17-12-2011, 14:09:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Beemer/Druicioc
Aplicatie facuta la misto, fapt ce rezulta urmatorul raspuns:
Avem destui druizi resto in guilda foarte buni, in plus nu avem nevoie de baieti care ameninta ca vin peste tine sa te bata!
Rejected

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tuzy93

[Tokyo]



Status: Offline
(since 19-05-2013 15:26)
Joined: 26 Sep 2010
Posts: 19, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 67.6
Votes: 2

 
Post Posted: 17-12-2011, 19:39:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

o replica si la cererea mea se poate?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SilviutzZz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2017 14:29)
Joined: 10 Dec 2011
Posts: 202, Topics: 9
Location: Unde e cald si bine ;x

Reputation: 201
Votes: 14

Post Posted: 17-12-2011, 22:29:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da , si eu astept de 2 zile un raspuns ..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 28-05-2024, 21:56:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password