User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message75418
devilhusky

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-10-2012 12:05)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 22, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

 
Post Posted: 30-12-2011, 22:31:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului:Nimda
Clasa:Mage
Talente:Fire
Profesii:Tailoring/Enchanting
Played time(comanda ingame /played):32 zile 13 ore
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nimda


Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclysm 10/25man?stiu toate scripturile raidurilor care se pot face pana acum.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?vanilla si tbc nu am jucat.joc de cand a inceput WotLk si am facut absolut tot.
Mai ai si alte chare de 85?da mai am
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?nu am fost in guilda pe cataclysm.m-am lasat o perioada si m-am luat de ceva timp da nu am fost in guilda.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?da am
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?vreau sa fac cat mai mult pve si o sa rezolv asta prin munca.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) rds 50mb/s

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grindelwald

[ENS e baza!]



Status: Offline
(since 23-08-2016 15:11)
Joined: 27 Jul 2011
Posts: 160, Topics: 10
Location: Moxa Residence

Reputation: 95.4
Votes: 18

     
Post Posted: 30-12-2011, 23:48:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

incercati oamenilor sa faceti si voi o aplicatie mai bogata in detalii nu sa completati asa la misto ca sa va aflati in treaba!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 31-12-2011, 00:08:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Emotional - Accepted.
Nimda :
Quote:
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?da am

Nu o sa ii ghicesc in cubul de cristal , rejected pana inveti sa completezi cum trebuie.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vlladd

[High Priest]



Status: Offline
(since 29-01-2013 19:35)
Joined: 13 Jul 2011
Posts: 137, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 25

 
Post Posted: 31-12-2011, 12:55:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului:Vlladd
Clasa:Priest
Talente:Main spec holy iar off shadow
Profesii: Alchemy/Jewelcrafting (full amandoua),mai am pe un alt char herba si pe charul unui amic mining(pentru mats farming @jwc,alch),tot full
Played time(comanda ingame /played): 55 days 0 hours 13 minutes
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vlladd

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 14
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclysm 10/25man?Am facut halfus toate dificultatile,chimaeron pe 10hc/10n (nu avea guilda destui oameni pentru un raid de 25) si valiona pe 10n(probabil am fi facut-o si pe 25n dar..am spus deja motivul).Ma descurc totusi si cu scriptul valiona hc,desi nu am facut-o.Also bh 25/10 down.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?Am jucat foarte putin tbc pe un alt server,iar wotlk am jucat pe freakz o mare perioada,nu stiu exact cat timp,probabil de cand sa bagat lk'ul,oricum facusem cam toti bossi pe toate dificultatile mai putin lk 10h/25h
Mai ai si alte chare de 85?am un warr de vreo 352 ilevel,pe care nu intru cine stie ce decat cand ma plictisesc
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?Inca de pe wotlk am fost in the life is pve,a fost o guilda ok,organizata,faceau lk 25h aproape weekly(eu nu aveam loc la main raid din cauza gs'ului la acea vreme),cu tot cu atmosfera si tot ce ii trebuie unei guilde.Insa,odata cu Cataclysm,multi oameni s-au lasat,nu mai avea cine sa se ocupe de guild asa ca am decis impreuna cu alti colegi care inca se tineau de joc sa plecam din guild,nu mai avea rost.Am intrat apoi in Twinkiez,o guilda ce parea ok la inceput,ceea ce a si fost pentru o buna perioada de timp,dar multi oameni de baza s-au lasat/au plecat,iar in ultimul timp nu mai avea cine sa se ocupe de guild,un Gm pe care nu prea il interesau multe de ofiteri nici nu mai zic,de tot rasul.Mai mult,nu cred ca au mai fost oameni pentru un raid bun de 25 in ultima perioada(am facut doar bh 25,dar in vreo 17-18 oameni),iar un singur raid de 10 in care desigur mergeau numai ofiterii si prietenii lor.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?Nu mai am prieteni la voi in guild(cel putin asa cred,probabil ca daca ''cercetez'' atent o sa dau de un amic/amica pe acolo.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?Vreau sa obtin performante la capitolul PvE alaturi de guild si desigur sa ma distrez alaturi de colegi -
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ): Am net de la o firma locala,arata 54 mbps.(Nu imi amintesc sa imi fi facut internetul probleme,poate doar cand era vremea foarte,foarte urata,furtuni si chestii,atunci mai pica dar nu am ce sa ii fac)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sykeye

[Priest of Kalimdor]



Status: Offline
(since 24-04-2016 20:34)
Joined: 20 Oct 2010
Posts: 273, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 3

 
Post Posted: 31-12-2011, 13:06:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vlladd,salut! pacat ca s-a dus Twinkiez,oricum fara tine si Beemer era cam imposibil de continuat. Majoritatea guildelor se bazeaza pe o mana de healeri loiali si eficienti,daca aia iti pleaca,it's over.

Sustin pe Vlladd pt recrutare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grindelwald

[ENS e baza!]



Status: Offline
(since 23-08-2016 15:11)
Joined: 27 Jul 2011
Posts: 160, Topics: 10
Location: Moxa Residence

Reputation: 95.4
Votes: 18

     
Post Posted: 31-12-2011, 13:48:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai fost si in realness cumva Vlladd?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vlladd

[High Priest]



Status: Offline
(since 29-01-2013 19:35)
Joined: 13 Jul 2011
Posts: 137, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 25

 
Post Posted: 31-12-2011, 14:06:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc Charzuul pt sustinere,apreciez -
Si da,am fost in realness putin timp,nu am precizat in aplicatie deoarece am crezut ca doar guildele mai recente conteaza.Atunci eram shadow,nu holy.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grindelwald

[ENS e baza!]



Status: Offline
(since 23-08-2016 15:11)
Joined: 27 Jul 2011
Posts: 160, Topics: 10
Location: Moxa Residence

Reputation: 95.4
Votes: 18

     
Post Posted: 31-12-2011, 14:50:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De acolo te cunosc. Am intrebat deoarece iti stiam comportamentul pe care il aveai acolo:) sper sa nu mai fie acelasi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Motionz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-01-2012 18:25)
Joined: 22 Oct 2011
Posts: 33, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 03-01-2012, 12:11:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asta e topic de recrutari, am aprecia toti daca a-ti muta discutiile in alta parte, ms, vladd e accepted
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
96madalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2012 17:26)
Joined: 13 Oct 2011
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.3
Votes: 2

 
Post Posted: 05-01-2012, 17:35:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puteti completa urmatorul model de cerere de inscriere:

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Chaoslord
Clasa: blood elf/paladin
Talente: retribution/protection
Profesii: enginering/mining
Played time(comanda ingame /played): 45 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Chaoslord sivreau sa mentionez ca intemele de pvp care le mai am de inlocuit o sa le inlocuiesc dar am nevoie de ajutor poate ma ajutati voi :punk:

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 15 ani
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? bot 10n/h halfus down bh 10/25 down si al valiona doar 10/25n
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? in vanilla nam jucat in TBC 3 luni si pe WotLK AM FACUT TOATE DUNGENURILE SI PE HC SI PE LK lam doborat
Mai ai si alte chare de 85? nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? am fost in mortis dar am iesit pnetru ca era o guilda total dezorganizata si nu faceau prea multe raiduri nici dungenuri si nu era o guilda serioasa
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?nu dar sper sami fac foarte multi
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? vreau sami fac foarte multi prieteni sa facem raiduri dungenuri etc si sa fiu intro guilda de treaba serioasa si organizata cam atat
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) am un net forate bun foarte rar mi se intampla sami dea disconect

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crithappensz

[LOLCAT]



Status: Offline
(since 23-10-2012 20:34)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 41, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 7

 
Post Posted: 06-01-2012, 04:01:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guilda EliteNightStalkers recruteaza urmatoarele clase/specuri :

-1 Paladin 1Holy,1Prot,1Retri
-2 Hunteri
-1 Shaman (preferabil enha/ele)
-3-4 Warriori Fury
-1 Death Knight (preferabil dps)
-1 Warlock
-1 Druid Resto,2 Boomkin,1 Feral
-2 Rogue



Chaoslord - Sorry,Rejected.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
morty11
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2012 13:13)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 226, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -70.6
Votes: 8

Post Posted: 26-01-2012, 16:33:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Gorck
Clasa: warrior
Talente: fury/prot
Profesii: engi/jwl
Played time(comanda ingame /played): 19zile
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gorck

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? bh 10/25 bwd 10n/25n 10hc/25hc bot 10n/25n full si 10hc/25hc doar halfus
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? joc wow dupa wotlk am facu lk pe 25hc
Mai ai si alte chare de 85? da
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? in guilda specii este o guilda super dar vreau sa incerc si ceva nou
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? poi sa fiu intrun grup bine organizat si ca fiecare sa stie ce are de facut
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) romtelecom fibra nu am avut nici odata probleme cu el


http://i42.tinypic.com/15cj2j5.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killswitch

[Twilight Shamanizar]



Status: Offline
(since 08-05-2012 20:01)
Joined: 05 Jul 2010
Posts: 43, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 85.7
Votes: 2

 
Post Posted: 26-01-2012, 17:43:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Wutdafac
Clasa: Death Knight
Talente: Frost / Blood
Profesii: Enchanting / Inscription
Played time(comanda ingame /played): 50 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wutdafac

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? BH 10/25 BWD 10n/25n 10hc/25hc BoT 10n/25n full si 10hc/25hc
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Joc wow de pe 1.12.1, in guild am mai fost cu shaman(Romb) pe WotlK, dar dupa ce s-a pus cataclysm m-am lasat o vreme
Mai ai si alte chare de 85? Da
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Wanted Assasins, vreau o ghilda mai organizata
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu cred
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa imi vad de treaba, ascultand de cei superiori.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Fibra, nu am avut niciodata treaba cu el.

Thx -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
awakeme

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2016 18:31)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 146, Topics: 37
Location: Boston

Reputation: 84.8
Votes: 13

 
Post Posted: 26-01-2012, 21:22:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Burton wrote:
Puteti completa urmatorul model de cerere de inscriere:

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului:stylus
Clasa:mage
Talente:frost(pvp)/fire(pve)
Profesii:engi/mining
Played time(comanda ingame /played):5 luni(aprox)
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE)
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Stylus (gear pvp )

---Informatii despre tine---

Cati ani ai?20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?de cand a fost bagat cata on freakz
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?tbc..nu am jukat atunci...wotlk stiu all scripts icc/voa/etc
Mai ai si alte chare de 85? da ...un dudu resto (eppica )
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?am fost in cateva guilde gen awaken/the betrayers/etc ..c am iesit pt ca nu se respectau oameni intre ei
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?sa invatz cat mai multe despre acest jok si intentionez sa jok in cont ca sa realizez acest lucru
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )nu am prob cu netu never

Cei acceptati /w unui ofiter in-game pentru invite.

Deciziile nu se discuta, comentariile si discutiile nu isi au locul aici!


Posturi unite automat, 26-01-2012, 21:22:27

awakeme wrote:
Burton wrote:
Puteti completa urmatorul model de cerere de inscriere:

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului:eppica
Clasa:druid
Talente:resto/balanced
Profesii:tailor/lw(not full i'm woring on it)
Played time(comanda ingame /played)2 luni
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE)
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Eppica (gear pvp )

---Informatii despre tine---

Cati ani ai?20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?de cand a fost bagat cata on freakz
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?tbc..nu am jukat atunci...wotlk stiu all scripts icc/voa/etc
Mai ai si alte chare de 85? da ...un dudu resto (eppica )
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?am fost in cateva guilde gen awaken/the betrayers/etc ..c am iesit pt ca nu se respectau oameni intre ei
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?sa invatz cat mai multe despre acest jok si intentionez sa jok in cont ca sa realizez acest lucru
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )nu am prob cu netu never

Cei acceptati /w unui ofiter in-game pentru invite.

Deciziile nu se discuta, comentariile si discutiile nu isi au locul aici!


I'M BACK!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Midnight

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2017 15:53)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 187, Topics: 15
Location: Brasov

Reputation: 179.3
Votes: 7

Post Posted: 26-01-2012, 21:31:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand Salut !


---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Midnight
Clasa: Tauren Warrior
Talente: 8/32/1 Fury si pot face si spec de tank daca e necesar
Profesii: Enchanting , Blacksmithing , Fishing , Cooking , First aid
Played time : 54 Days 10 Hours
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Midnight

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 22 ani
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Pot sa zic ca sunt oarecum "nepregatit " pentru ca lucrez, si nici n-am avut guilda ca sa am cu cine si cu globalul nu ma bag si banuiesc ca stiti toti prea bine de ce..dar invat repede daca mi se explica odata si exersez
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Joc wow de pe vanilla , constant , am experienta in patch-urile precedente
Mai ai si alte chare de 85? Da
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Wanted Assasins dar acuma vreo 2-3 luni , am iesit pentru ca era o mare debandada , si principalul obiectiv era guild levelul -
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Da
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa ma distrez, sa imi omor timpul liber, dar cand e treaba serioasa , sunt serios , idealul e sa pun caracterul cat de cat la punct, si numai prin raid-uri , interes si seriozitate se poate.
Detalii conexiune internet : Este destul de stabil Rds 100mb/s

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 02-10-2024, 04:59:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x