User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 117, 118, 119  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message232071
TeCh[jk]

[Light-Emitting Diode]



Status: Offline
(since 21-04-2018 22:24)
Joined: 03 Jun 2009
Posts: 267, Topics: 38
Location: Italy

Reputation: 256.2
Votes: 7

   
Post Posted: 01-04-2013, 20:29:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

* Nume In-Game : Cjs
* Clasa : Paladin
* MainSpec/OffSpec : Protection
* iLvl (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) : 372
* Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cjs
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): jewelcrafting/mining
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : SlayerS . motiv: s-a destramat
* Interval de timp in care poti fi online: 20-24
* Print inferfata:
* Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Advanced Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 01-04-2013, 20:48:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TeCh[jk] wrote:
* Nume In-Game : Cjs
* Clasa : Paladin
* MainSpec/OffSpec : Protection
* iLvl (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) : 372
* Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cjs
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): jewelcrafting/mining
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : SlayerS . motiv: s-a destramat
* Interval de timp in care poti fi online: 20-24
* Print inferfata:
* Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Advanced Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:


Respins


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."



Last edited by MulteRasete on 02-04-2013, 12:50:44; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zhin

[resto trainer]



Status: Offline
(since 02-11-2017 11:45)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 375, Topics: 22
Location: Constanta

Reputation: 18.3
Votes: 14

 
Post Posted: 01-04-2013, 21:08:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MulteRasete wrote:
TeCh[jk] wrote:
* Nume In-Game : Cjs
* Clasa : Paladin
* MainSpec/OffSpec : Protection
* iLvl (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) : 372
* Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cjs
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): jewelcrafting/mining
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : SlayerS . motiv: s-a destramat
* Interval de timp in care poti fi online: 20-24
* Print inferfata:
* Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Advanced Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:


RESPINS


Un foarte mare plus din partea mea pentru cjs , doar exprim o opinie aici , il stiu de foarte mult timp ( de cand era in fosta g ) , joaca fenomenal

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 02-04-2013, 12:51:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zhin wrote:
MulteRasete wrote:
TeCh[jk] wrote:
* Nume In-Game : Cjs
* Clasa : Paladin
* MainSpec/OffSpec : Protection
* iLvl (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) : 372
* Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cjs
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): jewelcrafting/mining
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : SlayerS . motiv: s-a destramat
* Interval de timp in care poti fi online: 20-24
* Print inferfata:
* Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Advanced Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:


RESPINS


Un foarte mare plus din partea mea pentru cjs , doar exprim o opinie aici , il stiu de foarte mult timp ( de cand era in fosta g ) , joaca fenomenal


ok Cjs ACCEPTED sa te vad in actiune si sper sa aiba dreptate cei care spun ca joci ok - /w Many sau alt ofiter pt invite!


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrew92

[Just...Epic]



Status: Offline
(since 08-02-2016 09:40)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 348, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 168.4
Votes: 21

 
Post Posted: 02-04-2013, 12:52:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zhin wrote:
MulteRasete wrote:
TeCh[jk] wrote:
* Nume In-Game : Cjs
* Clasa : Paladin
* MainSpec/OffSpec : Protection
* iLvl (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) : 372
* Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cjs
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): jewelcrafting/mining
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : SlayerS . motiv: s-a destramat
* Interval de timp in care poti fi online: 20-24
* Print inferfata:
* Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Advanced Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:


RESPINS


Un foarte mare plus din partea mea pentru cjs , doar exprim o opinie aici , il stiu de foarte mult timp ( de cand era in fosta g ) , joaca fenomenal


Ok, ACCEPTED (greseala mea, am verificat doar gear-ul).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bekedani

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2013 19:49)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.1
Votes: 2

 
Post Posted: 02-04-2013, 20:52:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : Tankbest
Clasa : Dk
MainSpec/offSpec:Frost
Ilvl:370
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tankbest
Profesie :Engineering/Jewelcrafting-Full ambele

Posturi unite automat, 02-04-2013, 21:52:00

Nume In-Game : Tankbest
Clasa : Dk
MainSpec/OffSpec: Frost/Blood
iLvl : 370
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tankbest
Profesie : Engineering/Jewelcrafting-Full ambele

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fough

[Nutella Lover]



Status: Offline
(since 13-12-2019 11:16)
Joined: 12 Dec 2012
Posts: 1046, Topics: 193
Location: Gotham

Reputation: 393.9
Votes: 153

   
Post Posted: 02-04-2013, 20:56:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bekedani wrote:
Nume In-game : Tankbest
Clasa : Dk
MainSpec/offSpec:Frost
Ilvl:370
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tankbest
Profesie :Engineering/Jewelcrafting-Full ambele

Posturi unite automat, 02-04-2013, 21:52:00

Nume In-Game : Tankbest
Clasa : Dk
MainSpec/OffSpec: Frost/Blood
iLvl : 370
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tankbest
Profesie : Engineering/Jewelcrafting-Full ambele

cerere incompleta,legarea conturilor..wtf...nici macar nu e cu contul care trebuie,perioade de inactivitatea prea mari si prea dese..RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mitutza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2013 03:09)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-04-2013, 10:11:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Thassarianx
Clasa : DK
MainSpec/OffSpec : unholy
iLvl :391
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Thassarianx
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): enchanting& Jewelcrafting
PrintScr cu Morchock HC Achievment IMG: http://i47.tinypic.com/nxuvr5.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrew92

[Just...Epic]



Status: Offline
(since 08-02-2016 09:40)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 348, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 168.4
Votes: 21

 
Post Posted: 06-04-2013, 10:51:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mitutza wrote:
Nume In-Game : Thassarianx
Clasa : DK
MainSpec/OffSpec : unholy
iLvl :391
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Thassarianx
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): enchanting& Jewelcrafting
PrintScr cu Morchock HC Achievment


/w Deathhknight pentru interviu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 06-04-2013, 16:27:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andrew92 wrote:
mitutza wrote:
Nume In-Game : Thassarianx
Clasa : DK
MainSpec/OffSpec : unholy
iLvl :391
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Thassarianx
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): enchanting& Jewelcrafting
PrintScr cu Morchock HC Achievment


/w Deathhknight pentru interviu


RESPINS !


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 07-04-2013, 18:23:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)





RESPECTATI ACEST MODEL DE CERERE (dati direct copy-paste de aici):

Quote:
* Nume In-Game :
* Clasa :
* MainSpec/OffSpec :
* iLvl (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) :
* Link Armory :
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :
* Interval de timp in care poti fi online:
* Print inferfata:
* Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Advanced Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:


IMPORTANT: Sa ai contul din joc legat cu cel de pe forum. [Click aici pt a lega conturile]

* Upload screenshots HERE


* Pe armory sa se vada gearul PVE, altfel aplicatia va fi respinsa.



Cerinte :


I. In Madness Toti Suntem Egali.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II. Cunostinte clasa, sa iti sti clasa pe main spec si offspec( daca pretinzi ca ai offspec si ai pretentii la iteme )
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III. RABDARE, nu caut boti care tot ce stiu sa faca e sa intrebe toata ziua " cand facem raid" si cand se face raidul ei sa nu fie on (toate la timpul lor,deocamdata sunt multe bugguri de rezolvat) , nu caut fomisti de iteme/dkpuri, caut oameni care vor sa joace intr-o comunitate cu oameni care isi stiu treaba la raid si nu trag raidul in jos prin nobism si idiotism.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV. Respecta si vei fi respectat !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Madness se bazeazã pe reguli. Regulile sunt aceleaºi pentru toatã lumea, indiferent de rank.



Recrutari deschise pentru orice clasa / spec (only main char) !!!


IN MOD SPECIAL :


-4x PALADIN RETRY
-2x MAGE
-1x HUNTER
-1x Druid Resto 2x Balance
-2x PALADIN HOLY
-1x Warr DPS
-1x DK DPS
-1x SHAMAN RESTO 1x SHAMAN DPS
-2x Warlock
-1x Rogue
-2x Priest Shadow







"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ombladon112

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2013 13:19)
Joined: 09 Apr 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Azerbaijan

Reputation: 47
Votes: 2

 
Post Posted: 09-04-2013, 17:27:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

* Nume In-Game : Zallmooxis
* Clasa : Warr Prot/Arms
* MainSpec/OffSpec : Tank/DPS
* iLvl (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) : 373
* Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zallmooxis
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): JWC/Mining
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :
* Interval de timp in care poti fi online: 20-24
* Print inferfata: IMG: http://i46.tinypic.com/ea44sn.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 09-04-2013, 17:36:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ombladon112 wrote:
* Nume In-Game : Zallmooxis
* Clasa : Warr Prot/Arms
* MainSpec/OffSpec : Tank/DPS
* iLvl (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) : 373
* Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zallmooxis
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): JWC/Mining
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :
* Interval de timp in care poti fi online: 20-24
* Print inferfata:


RESPINS !


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Twilly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2015 17:59)
Joined: 09 Dec 2012
Posts: 66, Topics: 23
Location: Curtea de Arges

Reputation: 25.9
Votes: 14

   
Post Posted: 09-04-2013, 23:16:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Pker
* Clasa : Death Knight
* MainSpec/OffSpec : Unholy // Blood
* iLvl (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) : 384
* Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pker
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Enchanting [ 525 ] // Jewelcrafting [ 525 ]
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : "Not Now Babe Im on CD" ... Motivul este simplu , raidurile se faceau din joi in paste , iar cand se faceau, ei uitau cu cine l.au facut, trecandu.ma pe mine si un prieten la sectiunea "MUTE", si lasandu.ne acolo 1 saptamana .
* Interval de timp in care poti fi online: Luni - Joi : *16:30 - xx:xx* Joi: *16:30 - 20:00* -- *21:30 - xx:xx* *Weekend: 20:45 - xx:xx*
* Print inferfata: Nu joc cu addons, din cauza ca mai mult imi strica gameplay-ul si.mi scad performanta PC-ului , deci nu este ceva extraordinar de vazut . Se poate vedea in poza de mai jos. [Intrerupt Bar este pentru Off-Char, am uitat sa.l scot, iar DBM nu folosesc, pentru ca [dupa parerea mea] ma descurc foarte bine si fara ].
* Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Advanced Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:
Tin sa precizez ca "Blessing of Might" NU a fost folosita cu intentie ... eram in party cu un prieten care o fi dat.o cand a ajuns langa mine . Mai vreau sa precizez ca DPS-ul la raiduri este diferit de acesta, doar cu simpla prezenta a flask-urilor /elixir / food / other buffs / hero . Pot sa.l REDAU oricand .


Informatii suplimentare
-- Full progress in general , contul este facut la cateva saptamani inainte de expansion, fiinca am primit ban pe celalalt cont.[Cel cu achievements]
-- Cunostiinte clasa
-- Am TS3 / Raidcall / Microfon
-- Calculator de epoca [ AMD de 1.6 single-core], ceea ce nu.mi asigura maxima eficienta in/la raidurile de 25m, unde joc cu aproximativ 5-6-7 fps.
-- Disponibilitate zilnica .
-- Am mai dat un test DPS pentru guilda voastra cand eram in ultima guilda, cu Many langa mine ... da, am scos putin .. 25k-26k ... Probabil ca ori nu eram intr.o stare prea buna, ori nu aveam prea mult chef .
-- Vreau sa intru la voi in guilda deoarece un fost .. coleg? din guilda mi.a povestit ca a fost la voi si ca sunteti o guilda buna/unita/corecta .
NU am dat testul acolo pentru ca erau low-level dummyes si nu, nu am facut switch cu ele ! Simplul motiv este ca ultimul dummy dupa deal, eu, atacandu.l din spate, mi.ai summonat gargoyle-ul, care nu ataca, iar celalalt dummy avea debuffuri pe el, ce.mi dadeau increase la damage [ Faerie fire, etc ].

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 09-04-2013, 23:20:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Twilly wrote:
Nume In-Game : Pker
* Clasa : Death Knight
* MainSpec/OffSpec : Unholy // Blood
* iLvl (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) : 384
* Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pker
* Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Enchanting [ 525 ] // Jewelcrafting [ 525 ]
* Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : "Not Now Babe Im on CD" ... Motivul este simplu , raidurile se faceau din joi in paste , iar cand se faceau, ei uitau cu cine l.au facut, trecandu.ma pe mine si un prieten la sectiunea "MUTE", si lasandu.ne acolo 1 saptamana .
* Interval de timp in care poti fi online: Luni - Joi : *16:30 - xx:xx* Joi: *16:30 - 20:00* -- *21:30 - xx:xx* *Weekend: 20:45 - xx:xx*
* Print inferfata: Nu joc cu addons, din cauza ca mai mult imi strica gameplay-ul si.mi scad performanta PC-ului , deci nu este ceva extraordinar de vazut . Se poate vedea in poza de mai jos. [Intrerupt Bar este pentru Off-Char, am uitat sa.l scot, iar DBM nu folosesc, pentru ca [dupa parerea mea] ma descurc foarte bine si fara ].
* Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Advanced Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:
Tin sa precizez ca "Blessing of Might" NU a fost folosita cu intentie ... eram in party cu un prieten care o fi dat.o cand a ajuns langa mine . Mai vreau sa precizez ca DPS-ul la raiduri este diferit de acesta, doar cu simpla prezenta a flask-urilor /elixir / food / other buffs / hero . Pot sa.l REDAU oricand .


Informatii suplimentare
-- Full progress in general , contul este facut la cateva saptamani inainte de expansion, fiinca am primit ban pe celalalt cont.[Cel cu achievements]
-- Cunostiinte clasa
-- Am TS3 / Raidcall / Microfon
-- Calculator de epoca [ AMD de 1.6 single-core], ceea ce nu.mi asigura maxima eficienta in/la raidurile de 25m, unde joc cu aproximativ 5-6-7 fps.
-- Disponibilitate zilnica .
-- Am mai dat un test DPS pentru guilda voastra cand eram in ultima guilda, cu Many langa mine ... da, am scos putin .. 25k-26k ... Probabil ca ori nu eram intr.o stare prea buna, ori nu aveam prea mult chef .
-- Vreau sa intru la voi in guilda deoarece un fost .. coleg? din guilda mi.a povestit ca a fost la voi si ca sunteti o guilda buna/unita/corecta .
NU am dat testul acolo pentru ca erau low-level dummyes si nu, nu am facut switch cu ele ! Simplul motiv este ca ultimul dummy dupa deal, eu, atacandu.l din spate, mi.ai summonat gargoyle-ul, care nu ataca, iar celalalt dummy avea debuffuri pe el, ce.mi dadeau increase la damage [ Faerie fire, etc ].


1. LEAGA CONTU !


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 117, 118, 119  Next    


The time now is 29-04-2024, 19:31:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x