User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 117, 118, 119  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message238404
Andrew92

[Just...Epic]



Status: Offline
(since 08-02-2016 09:40)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 348, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 168.4
Votes: 21

 
Post Posted: 14-08-2012, 09:05:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deknight wrote:
Nume In-Game : Deknight
Clasa : Death Knight
MainSpec/OffSpec : Frost (PvE) / Blood (PvP)
iLvl :(minim 360) 360 / 363
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deknight
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Engineering + Enchanting (din pacate nu prea am timp sa mi le cresc)
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : We Pee In Moonwells - O guilda buna, in schimb nu mi-a placut colectivul si mi s-a parut ca nu ma prea integram acolo.
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment: Shamanul din imagine a devenit off char si pe el am facut Atramedes hc, pe Death Knight inca nu am avut ocazia, iar ODS nu am facut inca hc, deoarece toate guildele cu care am incercat au esuat.
[img=http://img528.imageshack.us/img528/1324/wowscrnshot081312230103.th.jpg]
P.S. Joc wow de pe WOTLK (pe resto shaman), iar dk frost joc de vreo 4-5 luni si imi cunosc bine clasa.


Respins direct !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crymonelly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-03-2013 15:53)
Joined: 16 Aug 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 57.1
Votes: 2

 
Post Posted: 16-08-2012, 12:48:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Gicafebra
Clasa : Druid
MainSpec/OffSpec : Balance/Balance AOE
iLvl : 359
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Gicafebra
Profesie : Alchemy / Herbalism full

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-08-2012, 13:10:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crymonelly wrote:
Nume In-Game : Gicafebra
Clasa : Druid
MainSpec/OffSpec : Balance/Balance AOE
iLvl : 359
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gicafebra
Profesie : Alchemy / Herbalism full

Gicafebra=))) tu chiar ai febra daca, crezi ca o sa intri aici cu o asemenea cerere- respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zamo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2014 16:02)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 299, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 5

Post Posted: 16-08-2012, 14:13:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crymonelly wrote:
Nume In-Game : Gicafebra
Clasa : Druid
MainSpec/OffSpec : Balance/Balance AOE
iLvl :(minim 350) 359
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gicafebra
Profesie : Alchemy/Herbalism

respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cheeseburger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2014 22:51)
Joined: 29 Jul 2011
Posts: 41, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 72.6
Votes: 4

 
Post Posted: 16-08-2012, 23:17:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Cheesburger
Clasa : Deathknight
MainSpec/OffSpec : Blood tank / Frost dps
iLvl :368(Blood) / 363(Frost)
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cheesburger
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Primare: Blacksmithing/Inscriptioning; Secundare: Fishing/Cooking/First Aid/Archaeology
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Sunt un fost ofiter din Inner Sanctum. Motivul pentru care am plecat este inactivitatea totala a guildei in ultimele 2 luni. Multi dintre ei s-au mutat pe un alt server(prefer sa nu-l mentionez), altii s-au mutat pe oficial, iar restul am ajuns sa fim 2-3 online.
Print Screen cu achievementurile dorite: http://i49.tinypic.com/2nlwxlc.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zamo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2014 16:02)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 299, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 5

Post Posted: 16-08-2012, 23:25:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cheeseburger wrote:
Nume In-Game : Cheesburger
Clasa : Deathknight
MainSpec/OffSpec : Blood tank / Frost dps
iLvl :368(Blood) / 363(Frost)
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cheesburger
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Primare: Blacksmithing/Inscriptioning; Secundare: Fishing/Cooking/First Aid/Archaeology
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Sunt un fost ofiter din Inner Sanctum. Motivul pentru care am plecat este inactivitatea totala a guildei in ultimele 2 luni. Multi dintre ei s-au mutat pe un alt server(prefer sa nu-l mentionez), altii s-au mutat pe oficial, iar restul am ajuns sa fim 2-3 online.
Print Screen cu achievementurile dorite: http://i49.tinypic.com/2nlwxlc.jpg

ma cauti ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
m1RacLe

[The Real Miracle]



Status: Offline
(since 05-01-2024 18:12)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 1046, Topics: 146
Location: Dalaran

Reputation: 480.8
Votes: 32

 
Post Posted: 17-08-2012, 20:25:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Miracle
Clasa : Human/Rogue
MainSpec/OffSpec : Combat/Mutilate (combat joc pve, la cererea leader-ului, schimb pe muti)
iLvl :(minim 360) : 360-363
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Miracle
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): am toate full, (jwc/mining/cooking/fisrt aid/archaeology si fishing 450)
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Oddisey, nu se fac raiduri.
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : Nu am pe hc, nu am avut cu cine si am fost in guilde mici care faceau doar (10n/25n) sa fac pe hc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sirmario

[Hakuna Matata!!!]



Status: Offline
(since 05-09-2018 18:11)
Joined: 26 Jan 2011
Posts: 277, Topics: 9
Location: Ipswich

Reputation: 95.5
Votes: 16

 
Post Posted: 18-08-2012, 09:29:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

m1RacLe wrote:
Nume In-Game : Miracle
Clasa : Human/Rogue
MainSpec/OffSpec : Combat/Mutilate (combat joc pve, la cererea leader-ului, schimb pe muti)
iLvl :(minim 360) : 360-363
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Miracle
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): am toate full, (jwc/mining/cooking/fisrt aid/archaeology si fishing 450)
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Oddisey, nu se fac raiduri.
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : Nu am pe hc, nu am avut cu cine si am fost in guilde mici care faceau doar (10n/25n) sa fac pe hc.



/w unui offiter in game pentru interviu legat de script.



big feelings, lots of emotion, great music, all of them are part of us!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dellusion

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2013 10:32)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38.2
Votes: 2

 
Post Posted: 18-08-2012, 16:35:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Dellusion
Clasa : Hunter
MainSpec/OffSpec : Marksmanship
iLvl :(minim 360) 359
Link Armory : Armory
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Engineering + Jewelcrafting
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Raiders of Freakz Mafia ,,putini membri ON ,,nu se faceau heroice...iar 25 rar se faceau cu membri doar din guild
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : nu am pt ca nu am avut cu cn sa fac ,,,dar imi cunosc bn clasa .. stiu scripturile ...si as vrea mult sa intru intr-o ghilda in care sa pot face toti bossii, si sa invatz mai multe


Ms !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-08-2012, 18:17:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dellusion wrote:
Nume In-Game : Dellusion
Clasa : Hunter
MainSpec/OffSpec : Marksmanship
iLvl :(minim 360) 359
Link Armory : Armory
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Engineering + Jewelcrafting
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Raiders of Freakz Mafia ,,putini membri ON ,,nu se faceau heroice...iar 25 rar se faceau cu membri doar din guild
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : nu am pt ca nu am avut cu cn sa fac ,,,dar imi cunosc bn clasa .. stiu scripturile ...si as vrea mult sa intru intr-o ghilda in care sa pot face toti bossii, si sa invatz mai multe


Ms !!!

Ma cauti ingame, discutam clasa-scripts heroic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kniffer2012

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2012 21:04)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

 
Post Posted: 18-08-2012, 21:45:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am postat...!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariopz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2012 22:39)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 27, Topics: 6
Location: Bulgaria

Reputation: 47.5
Votes: 2

Post Posted: 19-08-2012, 23:49:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game :Sur
Clasa : Warrior
MainSpec/OffSpec: fury
iLvl :(minim 350) 359
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sur
Profesie : inscription/leathworking

Off chars : balance Druid


As vrea sa adaug ca am mai fost in Madness, si am auzit ca nu am plecat in relatii prea bune...am plecat ca nu ma ajuta Netul + ca nu am jingnit pe nimeni..pur si simplu am dat /gquit de nervi..eram ON pe ventrilo in raid numai ca nu auzeam nimic...am alt provider de internet si chiar daca sunt in Italia sper sa faca fata de data asta... Vreau sa intru din nou pentru ca ati fost cea mai serioasa guilda in care am fost pe Freakz.

Posturi unite automat, 20-08-2012, 00:49:03

Nume In-Game :Sur
Clasa : Warrior
MainSpec/OffSpec: fury
iLvl :(minim 350) 359
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sur
Profesie : inscription/leathworking

Off chars : balance Druid


As vrea sa adaug ca am mai fost in Madness, si am auzit ca nu am plecat in relatii prea bune...am plecat ca nu ma ajuta Netul + ca nu am jingnit pe nimeni..pur si simplu am dat /gquit de nervi..eram ON pe ventrilo in raid numai ca nu auzeam nimic...am alt provider de internet si chiar daca sunt in Italia sper sa faca fata de data asta... Vreau sa intru din nou pentru ca ati fost cea mai serioasa guilda in care am fost pe Freakz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-08-2012, 00:08:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariopz wrote:

Nume In-Game :Sur
Clasa : Warrior
MainSpec/OffSpec: fury
iLvl :(minim 350) 359
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sur
Profesie : inscription/leathworking

Off chars : balance Druid


As vrea sa adaug ca am mai fost in Madness, si am auzit ca nu am plecat in relatii prea bune...am plecat ca nu ma ajuta Netul + ca nu am jingnit pe nimeni..pur si simplu am dat /gquit de nervi..eram ON pe ventrilo in raid numai ca nu auzeam nimic...am alt provider de internet si chiar daca sunt in Italia sper sa faca fata de data asta... Vreau sa intru din nou pentru ca ati fost cea mai serioasa guilda in care am fost pe Freakz.

Sa vad contul legat de forum, si esti din bulgaria aparent:))))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariopz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2012 22:39)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 27, Topics: 6
Location: Bulgaria

Reputation: 47.5
Votes: 2

Post Posted: 20-08-2012, 12:03:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game :Sur
Clasa :Warrior
MainSpec/OffSpec:Fury DPS Titan's Grip
iLvl :360
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sur
Profesie :inscription/leathworking
Ne cunostem,ma gandesc ca macar nero ma mai stie sau zamo.Am jucat cu voi vreo 4 luni apoi s-a bagat cataclysm,m-am lasat,mi-am mutat charul la Horde s.a.Momentan sunt tot la hoarda dar in decursul a doua zile voi fi la alianta.
Joc Titan's grip fury main spec datorita bonusurilor de pe ambele arme,datorita landslide-ului care "hell yeah procuie pe ambele arme" plus bonusul de expertise.Am jucat si Single minded fury si sincer doar burstul e de el.Momentan nu joc la stats-uri ci la crit+mastery.Sa nu va speriati,scot dps foarte bun si sunt 99% sigur ca voi intra in top 5 la dps.O sa dau test dps oricand daca v-a fi nevoie ceea ce sunt sigur ca v-a fi.Na eu sper sa ma acceptati,chiar a fost ok cu voi plus ca mi-am luat pe lk:"Warmace of Menethil"=Imba.Progresul meu privind pve-ul e:BWD Full(Chimaeron down pe toate dificultatile),BH Full(Lord Argaloth down pe 10 si pe 25),Bot(Halfus down pe toate dificultatile,Valiona down pe 25n si 10 N).Imi cer scuze pentru headul PvP dar nu am altceva mai bun din pacate.Multumesc anticipat indiferent de raspu

Posturi unite automat, 20-08-2012, 13:03:07

mariopz wrote:
Nume In-Game :Sur
Clasa :Warrior
MainSpec/OffSpec:Fury DPS Titan's Grip
iLvl :360
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sur
Profesie :inscription/leathworking
Ne cunostem,ma gandesc ca macar nero ma mai stie sau zamo.Am jucat cu voi vreo 4 luni apoi s-a bagat cataclysm,m-am lasat,mi-am mutat charul la Horde s.a.Momentan sunt tot la hoarda dar in decursul a doua zile voi fi la alianta.
Joc Titan's grip fury main spec datorita bonusurilor de pe ambele arme,datorita landslide-ului care "hell yeah procuie pe ambele arme" plus bonusul de expertise.Am jucat si Single minded fury si sincer doar burstul e de el.Momentan nu joc la stats-uri ci la crit+mastery.Sa nu va speriati,scot dps foarte bun si sunt 99% sigur ca voi intra in top 5 la dps.O sa dau test dps oricand daca v-a fi nevoie ceea ce sunt sigur ca v-a fi.Na eu sper sa ma acceptati,chiar a fost ok cu voi plus ca mi-am luat pe lk:"Warmace of Menethil"=Imba.Progresul meu privind pve-ul e:BWD Full(Chimaeron down pe toate dificultatile),BH Full(Lord Argaloth down pe 10 si pe 25),Bot(Halfus down pe toate dificultatile,Valiona down pe 25n si 10 N).Imi cer scuze pentru headul PvP dar nu am altceva mai bun din pacate.Multumesc anticipat indiferent de raspu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zamo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2014 16:02)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 299, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 5

Post Posted: 20-08-2012, 12:11:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="mariopz"[/quote]

RESPINS ( cu caps!!)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 117, 118, 119  Next    


The time now is 30-06-2024, 11:35:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x