User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message185123
allecs2405

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2014 20:26)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.9
Votes: 3

Post Posted: 29-10-2014, 18:33:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 20
3. Localitate: Stefanesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Stau doar cat este nevoie la raid.
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Unholy
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hitmanftw
8. Screenshot cu Interfata*: Se poate observa la Screenshot Reccount 3 mil.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai pe 4.3.4 am facut foarte multe teste si Unholy este peste Frost.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). 4.0.6 full progres, 4.3.4 full progres.
12. Detalii PC*: Nu am probleme la raid-urile de 25hc incat sa-mi afecteze dps-ul.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? In primul rand seriozitate si vechime, iar in al doilea rand bineinteles progres.
14. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : 2 mil., 3 mil..
Tin sa mentionez ca a fost first try, nu stau sa dau de multe ori ca sa arate mai ok, fara flask, food sau potiune.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UlquiorraSchiffer

[Flügel]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 586, Topics: 5
Location: Avant Heim

Reputation: 290.2
Votes: 34

   
Post Posted: 29-10-2014, 19:20:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

allecs2405 wrote:
1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 20
3. Localitate: Stefanesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Stau doar cat este nevoie la raid.
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Unholy
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hitmanftw
8. Screenshot cu Interfata*: Se poate observa la Screenshot Reccount 3 mil.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai pe 4.3.4 am facut foarte multe teste si Unholy este peste Frost.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). 4.0.6 full progres, 4.3.4 full progres.
12. Detalii PC*: Nu am probleme la raid-urile de 25hc incat sa-mi afecteze dps-ul.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? In primul rand seriozitate si vechime, iar in al doilea rand bineinteles progres.
14. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : 2 mil., 3 mil..
Tin sa mentionez ca a fost first try, nu stau sa dau de multe ori ca sa arate mai ok, fara flask, food sau potiune.

Accepted



I'm a legend, you're a trend, you ain't got half the skills I got
I'll beat your *** with one eye closed: Boba Fetty Wap!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Donotmilkme

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2015 22:31)
Joined: 03 Sep 2014
Posts: 9, Topics: None
Location: Targu Mures

Reputation: 51.2
Votes: 2

     
Post Posted: 04-11-2014, 21:41:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Calin
2. Varsta: 18
3. Localitate: Targu Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este nevoie atat stau, de obicei peste 5 ore ( oricand este nevoie la raid)
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Restoration / Tank
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&n=donotmilkme
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/r/2i1p6j7/8
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Nu mi-a placut niciodata dps.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). 4.3.4 Full Progress
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) vs the world ( leader-ul avea probleme de temperament )
12. Detalii PC*. 3GB ram , Amd Athlon x2 dual processor 5000+ ( 2 cpu)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Seriozitate si Progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Nu lucrez, timpul liber mi-l umplu cu wow.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 04-11-2014, 22:41:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Donotmilkme wrote:
1. Nume IRL: Calin
2. Varsta: 18
3. Localitate: Targu Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat este nevoie atat stau, de obicei peste 5 ore ( oricand este nevoie la raid)
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Restoration / Tank
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=donotmilkme
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/r/2i1p6j7/8
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Nu mi-a placut niciodata dps.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). 4.3.4 Full Progress
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) vs the world ( leader-ul avea probleme de temperament )
12. Detalii PC*. 3GB ram , Amd Athlon x2 dual processor 5000+ ( 2 cpu)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Seriozitate si Progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Nu lucrez, timpul liber mi-l umplu cu wow.
Minim 30 played deci respins



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kennyjr2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2019 10:49)
Joined: 26 Oct 2014
Posts: 39, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 118.5
Votes: 5

 
Post Posted: 06-11-2014, 17:42:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Nini
2. Varsta: 19
3. Localitate:Giurgiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :In general de la orele 18:00 pana la 02:00.
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Arms/Protection.
7. Link Armory*: [url] https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kennyb [/url]
8. Screenshot cu Interfata*: Interfata originala, deci nu are rost sa pun.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai Fury nu merge atat de bine, si mai joc pe protection pt spine HC.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
WoW joc de pe 2.3.3 sau 2.2 - Adica am la activ 6-7 ani de cand joc wow, ca raiduri am facut BT,SWP,ICC si restul de instante care se mai pot face.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Realness, ExiliuM, vs the World.
12. Detalii PC*.
Procesor: i5 2500k 3.3GHz
Placa video: Nvidia GTX 550 ti.
RAM: 8 GB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Sincer sa fiu ca sa ajut pentru progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student in anul intai la Politehnica la Facultatea de Energetica, imi place sa imi petrec timpul pe afara/la pc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.com/a/img661/5010/3qofLp.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghingu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2017 16:09)
Joined: 02 Mar 2012
Posts: 19, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 7.8
Votes: 6

 
Post Posted: 06-11-2014, 17:44:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kennyjr2 wrote:
1. Nume IRL: Nini
2. Varsta: 19
3. Localitate:Giurgiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :In general de la orele 18:00 pana la 02:00.
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Arms/Protection.
7. Link Armory*: [url] https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kennyb [/url]
8. Screenshot cu Interfata*: Interfata originala, deci nu are rost sa pun.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai Fury nu merge atat de bine, si mai joc pe protection pt spine HC.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
WoW joc de pe 2.3.3 sau 2.2 - Adica am la activ 6-7 ani de cand joc wow, ca raiduri am facut BT,SWP,ICC si restul de instante care se mai pot face.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Realness, ExiliuM, vs the World.
12. Detalii PC*.
Procesor: i5 2500k 3.3GHz
Placa video: Nvidia GTX 550 ti.
RAM: 8 GB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Sincer sa fiu ca sa ajut pentru progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student in anul intai la Politehnica la Facultatea de Energetica, imi place sa imi petrec timpul pe afara/la pc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.com/a/img661/5010/3qofLp.jpg






RESPINS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
godzyla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-10-2019 07:38)
Joined: 04 Apr 2014
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 28.7
Votes: 3

 
Post Posted: 10-11-2014, 15:13:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele: Andrei - Vlad ( in game : Iliydhan )
Locatia: Bucuresti
Varsta: 16
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Prietenos , activ imi place sa joc wow si basket -
Informatii despre character : Dudu feral , Troll joc de 2 ani pe acest character 397 ilvl , e in crestere ; Stats : 8.06 hit , 21 mastery , 31 expertise , 45 crit in cat forme
Armory link: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Iliydhan
Nume character: Iliydhan (''un nume foarte inspirat'')
Clasa: Druid Feral
Rasa: Troll pt raciala
Main spec: Feral
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Tank ma descurc cu el doar ca nu prea joc pt ca trebuie sa schimb f multe pe itemele de dps trebuie sa schimb reforge enchant si gems - in mare joc destul de bine parerea mea -
Screenshot cu interfata: http://imgur.com/vepqwRY , mie nu mi se vede imaginea daca se intampla la fel si voua va rog anuntati.ma voi face alta
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://imgur.com/8pDPZFO ( aproape 33k mentinut la 5 mil ) in caz ca nu se vede poza
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Multi spun ca pt gearul meu chiar ma descurc foarte bine joc asa rotation : Faerie Fire , Feral Charge ,Mangle , Mangle , Rake Savage Roar , Revange , Shred , Rip , SHRED SHRED SHRED , Ferocious Bite - , Stats : 8.06 hit , 21 mastery , 45 crit in cat forme , 31 expertise , Prioritati : In mare joc la shred , rake , rip , ferocious bite

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 10-11-2014, 16:44:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

godzyla wrote:
Numele: Andrei - Vlad ( in game : Iliydhan )
Locatia: Bucuresti
Varsta: 16
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Prietenos , activ imi place sa joc wow si basket -
Informatii despre character : Dudu feral , Troll joc de 2 ani pe acest character 397 ilvl , e in crestere ; Stats : 8.06 hit , 21 mastery , 31 expertise , 45 crit in cat forme
Armory link: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Iliydhan
Nume character: Iliydhan (''un nume foarte inspirat'')
Clasa: Druid Feral
Rasa: Troll pt raciala
Main spec: Feral
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Tank ma descurc cu el doar ca nu prea joc pt ca trebuie sa schimb f multe pe itemele de dps trebuie sa schimb reforge enchant si gems - in mare joc destul de bine parerea mea -
Screenshot cu interfata: http://imgur.com/vepqwRY , mie nu mi se vede imaginea daca se intampla la fel si voua va rog anuntati.ma voi face alta
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://imgur.com/8pDPZFO ( aproape 33k mentinut la 5 mil ) in caz ca nu se vede poza
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Multi spun ca pt gearul meu chiar ma descurc foarte bine joc asa rotation : Faerie Fire , Feral Charge ,Mangle , Mangle , Rake Savage Roar , Revange , Shred , Rip , SHRED SHRED SHRED , Ferocious Bite - , Stats : 8.06 hit , 21 mastery , 45 crit in cat forme , 31 expertise , Prioritati : In mare joc la shred , rake , rip , ferocious bite



ai un model la inceput totusi

1. Nume IRL:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
5. Clasa:
6. Main Spec/OFF spec:
7. Link Armory*:
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
madau

[the Insane]



Status: Offline
(since 11-11-2021 17:01)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2813, Topics: 137
Location: Romania

Reputation: 742.9
Votes: 97

   
Post Posted: 13-11-2014, 12:21:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@godzyla - RESPINS
sper ca nu iti faci o obisnuinta din a posta la fiecare 2 luni in acest forum.




Vengeance is in my heart, death in my hand,
Blood and revenge are hammering in my head.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Emylol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2019 15:45)
Joined: 03 Jul 2013
Posts: 373, Topics: 131
Location: Calarasi

Reputation: -208.3
Votes: 26

     
Post Posted: 14-11-2014, 15:03:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: vlad
2. Varsta: 17
3. Localitate: calarasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : stau on de voie doar daca e event sau ceva organizat, in rest intru doar sa verific programarile si vin la raiduri
5. Clasa: paladin
6. Main Spec/OFF spec: retrib/prot
7. Link Armory*: armory
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : prefer sa joc dps main, pe paladin
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). de pe freakz din 2010 de pe LK, am jucat pvp pe evolution pana pe 434.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): toate pvp / pve active de la alianta + aproape toate pve de la hoarda.
12. Detalii PC*.: a8-5600k overclocked, 8gb @ 1600 overclocked, r9 270x overclocked.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? activitate, raiduri cu oameni competenti, probabil cu care voi putea merge la PvE events.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) nu ma simt nevoit sa spun ceva in special, ne vom cunoaste in timp. momentan nu lucrez, castig bani doar din hobby (IT), highschool student.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). fara
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.: din obisnuinta am dat cu food si elixir (la dummy nu folosesc flask fiindca ma dezavantajeaza grav la dps), deci fara food si elixir s-o luam ca fiind undeva pe la 45k-50k, oricat considerati voi.

ss1
ss2

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ce85b

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2022 00:49)
Joined: 05 Aug 2011
Posts: 133, Topics: 25
Location: United Kingdom

Reputation: 139.2
Votes: 9

 
Post Posted: 15-11-2014, 09:51:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Paul ;
2. Varsta: 19 ;
3. Localitate: Galați ;
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Timp destul pentru a veni la fiecare raid , nu muncesc și nu sunt la facultate deocamdatã .
5. Clasa: Rogue ;
6. Main Spec/OFF spec: Combat ;
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bizbizz
8. Screenshot cu Interfata*: http://i.imgur.com/77lgwqW.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Din punctul meu de vedere este cel mai folositor spec pentru DS .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WoW acum 7 ani , pe un server privat care s-a inchis , era atunci Patch 2.4.3 , am inceput cu Priest care l-am jucat un an apoi mi-am facut Rogue si am continuat sa joc clasa pana in prezent . Dupac e s-a inchis serverul am mai jucat timp de 1 an pe mai multe servere dupa care m-am dus pe Molten unde am stat o perioada reusit sa fac full ICC 10/25 HM , dupa care am venit pe Freakz chiar cu putin timp inainte sa se bage Cataclysm ( cu cateva luni ) . Pe Freakz am jucat initial pe Evolution cu o guilda numita WPN , dupa care mi-am transferat caracterul pe Genesis si am fost recrutat in INL unde am stat pana guilda a inceput sa mai fie activa pe freakz. Dupa perioada INL m-am mutat pe WoW Reach unde, cu un prieten am facut o guilda care ajunsese printre cele mai bune guilde de pe server, fiind o guilda de 25 M . Guilda facuta de noi mai exista in prezent si mai face raiduri , dar pe alt server unde mai intru si eu sa-i ajut cu ce pot . Cu guilda asta am facut BWD 6/6 HC , BOT 4/5 HC si TOFW 2/2 NM , nu am reusit sa facem si Sinestra + TOFW HC deoarece nu am mai raidat timp de cateva luni si cand am inceput iar ne-am mutat pe un alt server si am inceput sa facem FL , unde pana in prezent am facut 7/7 NM si 5/7 HC .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*. Intel Core 2 , Quad CPU Q8300 2.5 HZ ( 4CPU ), 4GB RAM , video GeForce GT 220 .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am cativa prieteni care joaca la voi + ca sunteti o guilda veche , si destul de buna .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) . Student o sa fiu de la anul , nu lucrez, timpul liber il petrec cu prietenii, la gym , prin WoW . Stiu ce inseamna sa AI lider , dar stiu ce inseamna sa si FII lider . Imi place pescuitul , football , si multe alte sporturi .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nimic de mentionat .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i.imgur.com/IXR5IxM.jpg


INL e BAZA.
Bizbizz-Logs
Armory
RIP Scarce
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 15-11-2014, 10:33:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce85b wrote:
1. Nume IRL: Paul ;
2. Varsta: 19 ;
3. Localitate: Galați ;
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Timp destul pentru a veni la fiecare raid , nu muncesc și nu sunt la facultate deocamdatã .
5. Clasa: Rogue ;
6. Main Spec/OFF spec: Combat ;
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bizbizz
8. Screenshot cu Interfata*: http://i.imgur.com/77lgwqW.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Din punctul meu de vedere este cel mai folositor spec pentru DS .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WoW acum 7 ani , pe un server privat care s-a inchis , era atunci Patch 2.4.3 , am inceput cu Priest care l-am jucat un an apoi mi-am facut Rogue si am continuat sa joc clasa pana in prezent . Dupac e s-a inchis serverul am mai jucat timp de 1 an pe mai multe servere dupa care m-am dus pe Molten unde am stat o perioada reusit sa fac full ICC 10/25 HM , dupa care am venit pe Freakz chiar cu putin timp inainte sa se bage Cataclysm ( cu cateva luni ) . Pe Freakz am jucat initial pe Evolution cu o guilda numita WPN , dupa care mi-am transferat caracterul pe Genesis si am fost recrutat in INL unde am stat pana guilda a inceput sa mai fie activa pe freakz. Dupa perioada INL m-am mutat pe WoW Reach unde, cu un prieten am facut o guilda care ajunsese printre cele mai bune guilde de pe server, fiind o guilda de 25 M . Guilda facuta de noi mai exista in prezent si mai face raiduri , dar pe alt server unde mai intru si eu sa-i ajut cu ce pot . Cu guilda asta am facut BWD 6/6 HC , BOT 4/5 HC si TOFW 2/2 NM , nu am reusit sa facem si Sinestra + TOFW HC deoarece nu am mai raidat timp de cateva luni si cand am inceput iar ne-am mutat pe un alt server si am inceput sa facem FL , unde pana in prezent am facut 7/7 NM si 5/7 HC .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*. Intel Core 2 , Quad CPU Q8300 2.5 HZ ( 4CPU ), 4GB RAM , video GeForce GT 220 .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am cativa prieteni care joaca la voi + ca sunteti o guilda veche , si destul de buna .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) . Student o sa fiu de la anul , nu lucrez, timpul liber il petrec cu prietenii, la gym , prin WoW . Stiu ce inseamna sa AI lider , dar stiu ce inseamna sa si FII lider . Imi place pescuitul , football , si multe alte sporturi .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nimic de mentionat .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i.imgur.com/IXR5IxM.jpg
Acceptat W pe cineva din g ptr invite

Posturi unite automat, 15-11-2014, 10:33:26

Emylol wrote:
1. Nume IRL: vlad
2. Varsta: 17
3. Localitate: calarasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : stau on de voie doar daca e event sau ceva organizat, in rest intru doar sa verific programarile si vin la raiduri
5. Clasa: paladin
6. Main Spec/OFF spec: retrib/prot
7. Link Armory*: armory
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : prefer sa joc dps main, pe paladin
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). de pe freakz din 2010 de pe LK, am jucat pvp pe evolution pana pe 434.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): toate pvp / pve active de la alianta + aproape toate pve de la hoarda.
12. Detalii PC*.: a8-5600k overclocked, 8gb @ 1600 overclocked, r9 270x overclocked.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? activitate, raiduri cu oameni competenti, probabil cu care voi putea merge la PvE events.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) nu ma simt nevoit sa spun ceva in special, ne vom cunoaste in timp. momentan nu lucrez, castig bani doar din hobby (IT), highschool student.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). fara
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.: din obisnuinta am dat cu food si elixir (la dummy nu folosesc flask fiindca ma dezavantajeaza grav la dps), deci fara food si elixir s-o luam ca fiind undeva pe la 45k-50k, oricat considerati voi.

ss1
ss2
W me in game sau pe cineva din g ptr invite



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jahaze

[MOLDOVA]



Status: Offline
(since 18-11-2018 16:43)
Joined: 28 Jul 2013
Posts: 370, Topics: 22
Location: Moldova

Reputation: 264.3
Votes: 60

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  #Improcya 
Post Posted: 17-11-2014, 20:35:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Emylol wrote:
1. Nume IRL: vlad
2. Varsta: 17
3. Localitate: calarasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : stau on de voie doar daca e event sau ceva organizat, in rest intru doar sa verific programarile si vin la raiduri
5. Clasa: paladin
6. Main Spec/OFF spec: retrib/prot
7. Link Armory*: armory
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : prefer sa joc dps main, pe paladin
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). de pe freakz din 2010 de pe LK, am jucat pvp pe evolution pana pe 434.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): toate pvp / pve active de la alianta + aproape toate pve de la hoarda.
12. Detalii PC*.: a8-5600k overclocked, 8gb @ 1600 overclocked, r9 270x overclocked.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? activitate, raiduri cu oameni competenti, probabil cu care voi putea merge la PvE events.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) nu ma simt nevoit sa spun ceva in special, ne vom cunoaste in timp. momentan nu lucrez, castig bani doar din hobby (IT), highschool student.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). fara
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.: din obisnuinta am dat cu food si elixir (la dummy nu folosesc flask fiindca ma dezavantajeaza grav la dps), deci fara food si elixir s-o luam ca fiind undeva pe la 45k-50k, oricat considerati voi.

ss1
ss2

E noob kick . (al 4 lea warn incoming ) sz for post! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
felly48

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2014 00:25)
Joined: 28 Nov 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32
Votes: 1

 
Post Posted: 30-11-2014, 17:51:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dragos
2. Varsta: 21
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :in timpul saptamanii dupa ora 19
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: DPS/TAnK
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tapu
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai pe 4.3.4 am facut foarte multe teste si Unholy este peste Frost.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC-full WOTLK-full Cataclysm 4.0.6 Full
12. Detalii PC*: I7 8gb ram placa video de 1 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Raiding
14. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) -http://postimg.org/image/a9vv5mv89/e4dfc7a8/


Lasati fetele sa face ce vor!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 30-11-2014, 23:29:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felly48 wrote:
1. Nume IRL: Dragos
2. Varsta: 21
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :in timpul saptamanii dupa ora 19
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: DPS/TAnK
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tapu
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pai pe 4.3.4 am facut foarte multe teste si Unholy este peste Frost.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC-full WOTLK-full Cataclysm 4.0.6 Full
12. Detalii PC*: I7 8gb ram placa video de 1 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Raiding
14. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) -http://postimg.org/image/a9vv5mv89/e4dfc7a8/


contul legat de forum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 08-05-2024, 23:11:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x