User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message189459
Fortytwo

[Dumb Mage]



Status: Offline
(since 02-08-2012 13:39)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 16, Topics: 2
Location: Vaslui

Reputation: 53.2
Votes: 2

   
Post Posted: 27-07-2012, 19:28:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am vazut sa recrutati hunteri dar....

1. Nume IRL:
bobo
2. Varsta:
18
3. Localitate:
Vaslui
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
5-10 ore/zi, 7/7 zile/saptamana
5. Clasa:
Hunter
6. Main Spec/OFF spec:
Marksman PVE / Marksman PVP
7. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Megaria
8. Screenshot cu Interfata*: Aceeasi cu cea de la screenu' cu DPS (clasic+recount+atlasloot+dbm)
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Este un spec usor de jucat, dar cu care nu faci treaba buna daca nu acorzi putina atentie
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Nu am jucat in viata mea pe retail:)) Am 4 ani de wow, iar ca experienta PVE, pe servere cu bossi scriptati calumea am facut:
Vanilla - Nu am jucat niciodata
TBC - Tot mai putin SSC. Nu mi-a placut niciodata
WOTLK - Tot, mai putin LK, pe care l-am facut recent (1-2 zile)
Cata - Tot ce e deocamdata scriptat pe freakz, mai putin Valiona 25HC
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
HEAVEN - Kick pentru inactivitate ( probleme cu tigaia )
Brotherhood - S-a destramat
TWINKIEZ - Kick pentru inactivitate ( probleme cu a 2-a tigaie, cumparata dupa ce se f*** prima)
12. Detalii PC*.
Intel Core i5 (2cori), 8GB Ram DDR3, PlacaVideo dedicata 1GB ATI Radeon blablablaHD
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca in HKP e dictatura si in HEAVEN au pretentii
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Elev, nefacand ceva productiv, street magic
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Am o gura foarte mare daca sunt calcat pe bataturi
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://tinypic.com/view.php?pic=21dmtxw&&s=6



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
eminem276

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2024 20:03)
Joined: 22 May 2012
Posts: 160, Topics: 35
Location: Oradea

Reputation: 110.7
Votes: 11

   
Post Posted: 29-07-2012, 21:08:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mage fire recrutati?

Posturi unite automat, 29-07-2012, 22:08:00

emotional il mai sti pe grasuxxl?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rere

[Prea buna :]]



Status: Offline
(since 06-05-2021 17:59)
Joined: 06 Dec 2010
Posts: 3235, Topics: 30
Location: N-am, pleaca!

Reputation: 1130.4
Votes: 132

 
Post Posted: 29-07-2012, 21:28:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate stiu magi fire avem destui, daca stii vreun mage arcane e binevenit.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eminem276

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2024 20:03)
Joined: 22 May 2012
Posts: 160, Topics: 35
Location: Oradea

Reputation: 110.7
Votes: 11

   
Post Posted: 29-07-2012, 23:05:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poate daca imi fac eu arcane:D:


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Optikall

[Ceapa-i Dumnyezo']



Status: Offline
(since 25-01-2018 16:18)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 666, Topics: 66
Location: SM - BM

Reputation: 84.4
Votes: 35

        Optiskillz 
Post Posted: 31-07-2012, 14:11:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: George
2. Varsta: 17
3. Localitate: Augsburg Germania
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : de luni pana vineri de la 15:00 pana la 11:30-12:00
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Resto 364 / Feral 366
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Paxter
8. Screenshot cu Interfata*: http://i49.tinypic.com/2qxaoi0.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca e specul meu preferat, joc cu el de la expansionul WOTLK
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe WOTLK am avut full progres, si pe Cataclysm am full progres la tot ce se poate face din BWD BOT.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Evo/Ground zero, am decis sa le parasesc pentru ca imi transfer caracterul pe realmul Genesis
12. Detalii PC*.: Procesor: AMD Vision FX 4.2 ghz OC. Placa Video: ATI Radeon HD 7000 Series, 16GB Ram 1800 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Pentru ca mi se pare o guilda potrivita mie.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Actual invat limba germana si ma gandesc sa imi fac un viitor in gatit O_O, timpul liber il petrec peste tot, plimbari, fotbal, filme, calculator.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: Precizez ca la momentul actual caracterul este pe genesis dar in urmatoarele zile il voi transfera, sper sa nu fie nici o problema ca am facut cererea inainte sa imi transfer caracterul dar m-am gandit ca ar fii mai bine...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -----

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
darkky96

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2012 08:52)
Joined: 06 May 2011
Posts: 188, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: -116.9
Votes: 10

 
Post Posted: 31-07-2012, 18:28:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Theunu wrote:
1. Nume IRL: George
2. Varsta: 17
3. Localitate: Augsburg Germania
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : de luni pana vineri de la 15:00 pana la 11:30-12:00
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Resto 364 / Feral 366
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Paxter
8. Screenshot cu Interfata*: http://i49.tinypic.com/2qxaoi0.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca e specul meu preferat, joc cu el de la expansionul WOTLK
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe WOTLK am avut full progres, si pe Cataclysm am full progres la tot ce se poate face din BWD BOT.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Evo/Ground zero, am decis sa le parasesc pentru ca imi transfer caracterul pe realmul Genesis
12. Detalii PC*.: Procesor: AMD Vision FX 4.2 ghz OC. Placa Video: ATI Radeon HD 7000 Series, 16GB Ram 1800 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Pentru ca mi se pare o guilda potrivita mie.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Actual invat limba germana si ma gandesc sa imi fac un viitor in gatit O_O, timpul liber il petrec peste tot, plimbari, fotbal, filme, calculator.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: Precizez ca la momentul actual caracterul este pe genesis dar in urmatoarele zile il voi transfera, sper sa nu fie nici o problema ca am facut cererea inainte sa imi transfer caracterul dar m-am gandit ca ar fii mai bine...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -----


RESPINS !

Posturi unite automat, 31-07-2012, 19:28:20

RECRUTARILE PENTRU DRUIZI SUNT INCHISE MOMENTAN.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krusadee

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2013 21:11)
Joined: 18 Apr 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 61.2
Votes: 2

Post Posted: 03-08-2012, 00:56:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Krusadee
2. Varsta:17
3. Localitate:Satu-Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :de la ora 15:00 pana la 3-4
5. Clasa:Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Fury 360/Tank 357
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Krusadee
8. Screenshot cu Interfata*:http://imageshack.us/photo/my-images/52/wowscrnshot080212152939.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Imi place mai mult dps-ul -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput cu WoW-ul pe Lich King unde am evoluat incet.Am gasit o guilda capabila si organizata care m-a ajutat la inceput pana am inteles cu.m e cu Wow-u si la final am avut gear decent (tot warrior eram 6500 gs)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Nu vreau sa dau nume la guildele prin care am fost pentru a nu le supara.Am iesit deoaraca nu erau organizati.Era raid la 18:00 ei il incepeau la 17:30.Nu era progres si uneori insuficienti playeri pentru in raid
12. Detalii PC*.
Placa video: Nvidia Gforce Gt430 Hd de 1gb Ram
Ram : 3gb ram
Procesor : Amd athlon 3800+ 3gb hz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca ca este o guilda capabila cu bun-simt si organizata
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student ,timpul liber mi-l petrec in wow si la sfarsit de saptamana in cluburi ,hobby-uri : Acvaristica
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). - Mentiuni Thinking..nu,vreau doar raiduri si loc la cateva raiduri
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://imageshack.us/photo/my-images/687/wowscrnshot080212160502.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkky96

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2012 08:52)
Joined: 06 May 2011
Posts: 188, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: -116.9
Votes: 10

 
Post Posted: 03-08-2012, 10:42:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Krusadee wrote:
1. Nume IRL:Krusadee
2. Varsta:17
3. Localitate:Satu-Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :de la ora 15:00 pana la 3-4
5. Clasa:Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Fury 360/Tank 357
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krusadee
8. Screenshot cu Interfata*:http://imageshack.us/photo/my-images/52/wowscrnshot080212152939.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Imi place mai mult dps-ul -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput cu WoW-ul pe Lich King unde am evoluat incet.Am gasit o guilda capabila si organizata care m-a ajutat la inceput pana am inteles cu.m e cu Wow-u si la final am avut gear decent (tot warrior eram 6500 gs)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Nu vreau sa dau nume la guildele prin care am fost pentru a nu le supara.Am iesit deoaraca nu erau organizati.Era raid la 18:00 ei il incepeau la 17:30.Nu era progres si uneori insuficienti playeri pentru in raid
12. Detalii PC*.
Placa video: Nvidia Gforce Gt430 Hd de 1gb Ram
Ram : 3gb ram
Procesor : Amd athlon 3800+ 3gb hz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca ca este o guilda capabila cu bun-simt si organizata
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student ,timpul liber mi-l petrec in wow si la sfarsit de saptamana in cluburi ,hobby-uri : Acvaristica
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). - Mentiuni Thinking..nu,vreau doar raiduri si loc la cateva raiduri
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://imageshack.us/photo/my-images/687/wowscrnshot080212160502.jpg/


RESPINS !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arghezii

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-11-2012 14:24)
Joined: 03 Aug 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

 
Post Posted: 03-08-2012, 10:44:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fortytwo wrote:
Nu am vazut sa recrutati hunteri dar....

1. Nume IRL:
bobo
2. Varsta:
18
3. Localitate:
Vaslui
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
5-10 ore/zi, 7/7 zile/saptamana
5. Clasa:
Hunter
6. Main Spec/OFF spec:
Marksman PVE / Marksman PVP
7. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Megaria
8. Screenshot cu Interfata*: Aceeasi cu cea de la screenu' cu DPS (clasic+recount+atlasloot+dbm)
9. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Este un spec usor de jucat, dar cu care nu faci treaba buna daca nu acorzi putina atentie
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Nu am jucat in viata mea pe retail:)) Am 4 ani de wow, iar ca experienta PVE, pe servere cu bossi scriptati calumea am facut:
Vanilla - Nu am jucat niciodata
TBC - Tot mai putin SSC. Nu mi-a placut niciodata
WOTLK - Tot, mai putin LK, pe care l-am facut recent (1-2 zile)
Cata - Tot ce e deocamdata scriptat pe freakz, mai putin Valiona 25HC
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
HEAVEN - Kick pentru inactivitate ( probleme cu tigaia )
Brotherhood - S-a destramat
TWINKIEZ - Kick pentru inactivitate ( probleme cu a 2-a tigaie, cumparata dupa ce se f*** prima)
12. Detalii PC*.
Intel Core i5 (2cori), 8GB Ram DDR3, PlacaVideo dedicata 1GB ATI Radeon blablablaHD
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca in HKP e dictatura si in HEAVEN au pretentii
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Elev, nefacand ceva productiv, street magic
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Am o gura foarte mare daca sunt calcat pe bataturi
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://tinypic.com/view.php?pic=21dmtxw&s=6





RESPINS , Nu se mai recruteaza hunteri .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hellraiser

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2016 17:34)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 37, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 184.7
Votes: 8

 
Post Posted: 04-08-2012, 09:30:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Robert
2. Varsta: 20
3. Localitate: Dambovita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pai cam atunci cand este nevoie de mine o sa fiu on.
5. Clasa: Paladin Holy
6. Main Spec/OFF spec: main spec holy pve/off spec holly pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flix
8. Screenshot cu Interfata*: http://i47.tinypic.com/a5oyc.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca specul asta il joc de 5 ani si imi place
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai la inceput cand am inceput sa joc pe serverul acesta (WOTLK) am fost la alianta,am fost in guilda Inspiration,apoi guilda aceea s-a destramat iar eu cu cativa prieteni am creeat guilda Razer apoi am avut progrese pve...si am avut ocazia sa ma mut la hoarda si m-am mutat la hoarda si de atunci nu am mai facut prea intens asa pve,apoi s-a bagat patchul catalysm nu am mai facut pve pentru ca nu mai cunosteam guilde care sa faca pve intens,ceva gen hardcore...nu prea am cine stie ce gear pve,dar intentionez sa fac gear pve pentru ca tocmai daia vreau sa intru intr-o guilda pve
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Inspiration(Alianta),Razer(Alianta)
12. Detalii PC*. Procesor Intel Pentium 4 CPU (3,20 Ghz),2 GB of RAM,Placa video Nvidia Gforce 8500GT de 256 MB pe 128 biti 2 harduri (unul principal de 40 GB,iar altul ca slave de 250 GB)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Pentru ca vreau sa fac pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Sunt student am trecut anul 2,de lucrat inca nu lucrez,iar timpul liber mi-l petrec cu prieteni pe la piscina,pe afara...tot felul de activitati...iar ca hobby sa ascult muzica,plimbat,orice altceva care implica relaxarea
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Alte mentiuni nu cred ca mai sunt...tot ce am avut de spus le-am spus in randurile de mai sus

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SolastriaN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2020 19:34)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 328, Topics: 52
Location: Romania

Reputation: 314.5
Votes: 49

 
Post Posted: 08-08-2012, 09:04:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hellraiser wrote:
1. Nume IRL: Robert
2. Varsta: 20
3. Localitate: Dambovita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pai cam atunci cand este nevoie de mine o sa fiu on.
5. Clasa: Paladin Holy
6. Main Spec/OFF spec: main spec holy pve/off spec holly pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flix
8. Screenshot cu Interfata*: http://i47.tinypic.com/a5oyc.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca specul asta il joc de 5 ani si imi place
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai la inceput cand am inceput sa joc pe serverul acesta (WOTLK) am fost la alianta,am fost in guilda Inspiration,apoi guilda aceea s-a destramat iar eu cu cativa prieteni am creeat guilda Razer apoi am avut progrese pve...si am avut ocazia sa ma mut la hoarda si m-am mutat la hoarda si de atunci nu am mai facut prea intens asa pve,apoi s-a bagat patchul catalysm nu am mai facut pve pentru ca nu mai cunosteam guilde care sa faca pve intens,ceva gen hardcore...nu prea am cine stie ce gear pve,dar intentionez sa fac gear pve pentru ca tocmai daia vreau sa intru intr-o guilda pve
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Inspiration(Alianta),Razer(Alianta)
12. Detalii PC*. Procesor Intel Pentium 4 CPU (3,20 Ghz),2 GB of RAM,Placa video Nvidia Gforce 8500GT de 256 MB pe 128 biti 2 harduri (unul principal de 40 GB,iar altul ca slave de 250 GB)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Pentru ca vreau sa fac pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Sunt student am trecut anul 2,de lucrat inca nu lucrez,iar timpul liber mi-l petrec cu prieteni pe la piscina,pe afara...tot felul de activitati...iar ca hobby sa ascult muzica,plimbat,orice altceva care implica relaxarea
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Alte mentiuni nu cred ca mai sunt...tot ce am avut de spus le-am spus in randurile de mai sus



RESPINS gear prea slab prea multe iteme pvp

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkky96

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2012 08:52)
Joined: 06 May 2011
Posts: 188, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: -116.9
Votes: 10

 
Post Posted: 09-08-2012, 09:40:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE PENTRU 2 DRUIZI RESTO


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HarDer123

[The Addict]



Status: Offline
(since 27-10-2023 10:49)
Joined: 24 Apr 2010
Posts: 10133, Topics: 132
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti :]

Reputation: 1748.3
Votes: 117

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  BarbuBaws 
Post Posted: 09-08-2012, 19:39:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:

RECRUTÃM


2 pala holy
2shaman enha/eleme
1rogue
Druid resto/feral
popa dis/holy
Hunteri
dk frost/off blood(sau invers)
warr arms/fury




# cerere de la un ofiter din guilda *pm-ul e cam vechi *

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
baracuss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2014 13:25)
Joined: 07 Mar 2012
Posts: 67, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 29.4
Votes: 6

Post Posted: 10-08-2012, 14:39:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: ion
2. Varsta: 22
3. Localitate: CT
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat e nevoie
5. Clasa: war
6. Main Spec/OFF spec: fury
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Baracus
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : joc fury de 4 ani am jucat si arms/defence si nu imi place
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*. acer 5742z Tip procesor: Intel® Pentium® Dual Core

Model procesor: B960

Tehnologie procesor: 32 nm

Frecventa procesor: 2200 MHz

Diagonala: 15.6 inch

Capacitate memorie: 4 GB

Caracteristici speciale display: Acer CineCrystal

Rezolutie: 1366 x 768

Tip memorie: DDR3

Unitati citire/scriere: DVD RW

Capacitate Hard Disk: 320 GB

Greutate: 2.6 Kg

Memorie maxima: 8 GB

Sistem de operare: Microsoft Windows 7 Home Premium 64 biti

Viteza de rotatie: 5400 rpm


13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? este o destul de buna si am auzit ca se face treaba aici
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) absolvent facultatea inginerie meccanica, industriala si maritima.mai am de dat licenta...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexozon

[Champion of Azeroth]



Status: Offline
(since 25-03-2019 18:48)
Joined: 19 Dec 2011
Posts: 1438, Topics: 58
Location: Durotar

Reputation: 264
Votes: 86

     
Post Posted: 10-08-2012, 17:34:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baracuss wrote:
1. Nume IRL: ion
2. Varsta: 22
3. Localitate: CT
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat e nevoie
5. Clasa: war
6. Main Spec/OFF spec: fury
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Baracus
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : joc fury de 4 ani am jucat si arms/defence si nu imi place
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*. acer 5742z Tip procesor: Intel® Pentium® Dual Core

Model procesor: B960

Tehnologie procesor: 32 nm

Frecventa procesor: 2200 MHz

Diagonala: 15.6 inch

Capacitate memorie: 4 GB

Caracteristici speciale display: Acer CineCrystal

Rezolutie: 1366 x 768

Tip memorie: DDR3

Unitati citire/scriere: DVD RW

Capacitate Hard Disk: 320 GB

Greutate: 2.6 Kg

Memorie maxima: 8 GB

Sistem de operare: Microsoft Windows 7 Home Premium 64 biti

Viteza de rotatie: 5400 rpm


13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? este o destul de buna si am auzit ca se face treaba aici
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) absolvent facultatea inginerie meccanica, industriala si maritima.mai am de dat licenta...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.






/w Menexpert ingame pt test 3M



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 05-07-2024, 02:42:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x