User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message163678
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 29-05-2014, 10:46:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:
Mage
Shadow Priest
Hunter
Tank cu off spec (heal/dps)
min ilvl 400+full progres hc!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
doghiy05

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2015 09:11)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 33, Topics: 5
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 44.3
Votes: 6

   
Post Posted: 30-05-2014, 16:51:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Dogaroiu Razvan
Locatia: Ramnicu Valcea
Varsta: 19
Pe scurt cateva lucruri despre tine: proaspat absolvent de liceu( azi - ), imi plac jocurile video, le ador. fost jucator de basket, glumet 90% din timp.


Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Doghiiy
Nume character: doghiiy
Clasa: paladin
Rasa: blood elf
Main spec: retribution
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): holy(402ilv)-perfect, prot-perfect(400ilv)
Screenshot cu interfata: http://tinypic.com/r/1531w9g/8
Screenshot cu /played (print complet): http://tinypic.com/r/fa06u1/8
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: desi cred ca e irelevant la dummy, o sa dau in-game test daca se poate va rog. daca nu o sa fac un ss.
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): ca orice paladin - : gardian+potiune inainde de encounter, judgement, cs pana la 3HP, burst cu inq si zealotry: spam cs si tv, exorcism cu hammer daca tv si cs sunt pe CD. reset la inq la 7 sec cel mult. apoi spam ablititati in functie de prioritate: inq, tv, cs ,exo,hammer,judgement,holy wrath

prioritati: expertise 26, hit 8, apoi mastery si crit. mastery>crit in reforge

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : O guilda cu reputatie pozitiva, playeri capabili si buna coordonare
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : pentru ca imi place sa fiu printre cei mai buni in orice joc.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : cowsi, xtrordinary
Te incadrezi programului nostru de raids? : bineinteles
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : anytime, pana cand cade bossu.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): WoTLK si 4.0.6
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : pride(se magarise lumea, faceau raiduri numai ofiterii, se scadea dkp din orice), revengers( nu e lume on la raiduri plus ca daca esti nou nu primesti invite)

Alte mentiuni nimic, multumesc
Specificatiile calculatorului: i3 2330M 2.20Ghz, 8gb ram, nvidia gforce 525M, 320 GB hdisk
FPS: ca si in
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): as fi avut dar laptop proaspat formatat, sorry -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 30-05-2014, 17:08:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

doghiy05 wrote:
Informatii personale
Numele: Dogaroiu Razvan
Locatia: Ramnicu Valcea
Varsta: 19
Pe scurt cateva lucruri despre tine: proaspat absolvent de liceu( azi - ), imi plac jocurile video, le ador. fost jucator de basket, glumet 90% din timp.


Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Doghiiy
Nume character: doghiiy
Clasa: paladin
Rasa: blood elf
Main spec: retribution
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): holy(402ilv)-perfect, prot-perfect(400ilv)
Screenshot cu interfata: http://tinypic.com/r/1531w9g/8
Screenshot cu /played (print complet): http://tinypic.com/r/fa06u1/8
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: desi cred ca e irelevant la dummy, o sa dau in-game test daca se poate va rog. daca nu o sa fac un ss.
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): ca orice paladin - : gardian+potiune inainde de encounter, judgement, cs pana la 3HP, burst cu inq si zealotry: spam cs si tv, exorcism cu hammer daca tv si cs sunt pe CD. reset la inq la 7 sec cel mult. apoi spam ablititati in functie de prioritate: inq, tv, cs ,exo,hammer,judgement,holy wrath

prioritati: expertise 26, hit 8, apoi mastery si crit. mastery>crit in reforge

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : O guilda cu reputatie pozitiva, playeri capabili si buna coordonare
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : pentru ca imi place sa fiu printre cei mai buni in orice joc.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : cowsi, xtrordinary
Te incadrezi programului nostru de raids? : bineinteles
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : anytime, pana cand cade bossu.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): WoTLK si 4.0.6
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : pride(se magarise lumea, faceau raiduri numai ofiterii, se scadea dkp din orice), revengers( nu e lume on la raiduri plus ca daca esti nou nu primesti invite)

Alte mentiuni nimic, multumesc
Specificatiile calculatorului: i3 2330M 2.20Ghz, 8gb ram, nvidia gforce 525M, 320 GB hdisk
FPS: ca si in
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): as fi avut dar laptop proaspat formatat, sorry -




/w Desstroy in game!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cezarsava

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2014 12:11)
Joined: 28 May 2014
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.1
Votes: 2

Post Posted: 30-05-2014, 20:24:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:Alexandru
Locatia:Galati
Varsta:15 fac 16 in 3 sapt pe 23
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Imi place sa filmez si sa fac multe poze si editari poze/video

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spawnkrag
Nume character:Spawnkrag
Clasa:Shaman -
Rasa:Tauren Barbat
Main spec:Restoration
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Enha .... 25k dps la dummy fara flask sau mancare.
Screenshot cu /played (print complet):http://tinypic.com/r/syo5c5/8
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Am un stil unic de joc ... Am observar ca multi dintre shamani ca sa mantina healu constant intreg intr-un scenariu cu coechipieri putin afectati FOLOSESC rain heal si chain heal adica AOE. Asa se cunsuma repede mana . Eu ca sa mentin HP la coechipieri folosesc riptide si healing wave pentru a nu consuma o enorma cantitate de mana. In rest dau chain doar cand HPu e pe jumatate aproape la tot raidu si bine-nteles rain heal ... Si daca e low o mare parte din raid dau riptide cu Greater Healing wave + rain heal pe jos (OBLIGATORIU)

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Vreau sa intru in INL pentru a demonstra ca aceasta guilda poate fi pe locul I
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Sunt unul dintre cei mai cunoscuti heal din freakz si cred ca pot ajunge si cel mai bun.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Dafuquwant este cel ce ma sustine intr-un fel
Te incadrezi programului nostru de raids?: de vineri pana duminica inclusiv pot STA CAT AVETI NEV SI ACUM CA VINE VACANTA IN FIECARE ZI si pana la vacanta maxim ora 12-1 seara
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? -a
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):Joc shaman de pe WoTLK si cunosc clasa .. magiile . bufurile care le pune
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : a fost in MAD MAN dar s-a desfintat.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:4 Gb RAM Procesor Dual core
placa video G force 8600 X
FPS:intre 30-40
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:Credeti ca puteti depasi HKP?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 30-05-2014, 20:34:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cezarsava wrote:
Informatii personale
Numele:Alexandru
Locatia:Galati
Varsta:15 fac 16 in 3 sapt pe 23
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Imi place sa filmez si sa fac multe poze si editari poze/video

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spawnkrag
Nume character:Spawnkrag
Clasa:Shaman -
Rasa:Tauren Barbat
Main spec:Restoration
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Enha .... 25k dps la dummy fara flask sau mancare.
Screenshot cu /played (print complet):http://tinypic.com/r/syo5c5/8
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Am un stil unic de joc ... Am observar ca multi dintre shamani ca sa mantina healu constant intreg intr-un scenariu cu coechipieri putin afectati FOLOSESC rain heal si chain heal adica AOE. Asa se cunsuma repede mana . Eu ca sa mentin HP la coechipieri folosesc riptide si healing wave pentru a nu consuma o enorma cantitate de mana. In rest dau chain doar cand HPu e pe jumatate aproape la tot raidu si bine-nteles rain heal ... Si daca e low o mare parte din raid dau riptide cu Greater Healing wave + rain heal pe jos (OBLIGATORIU)

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Vreau sa intru in INL pentru a demonstra ca aceasta guilda poate fi pe locul I
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Sunt unul dintre cei mai cunoscuti heal din freakz si cred ca pot ajunge si cel mai bun.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Dafuquwant este cel ce ma sustine intr-un fel
Te incadrezi programului nostru de raids?: de vineri pana duminica inclusiv pot STA CAT AVETI NEV SI ACUM CA VINE VACANTA IN FIECARE ZI si pana la vacanta maxim ora 12-1 seara
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? -a
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):Joc shaman de pe WoTLK si cunosc clasa .. magiile . bufurile care le pune
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : a fost in MAD MAN dar s-a desfintat.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:4 Gb RAM Procesor Dual core
placa video G force 8600 X
FPS:intre 30-40
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:Credeti ca puteti depasi HKP?



ACCEPTAT-sa te vad ce poti!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Razvan_Boss98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2014 10:50)
Joined: 11 Apr 2014
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 56.1
Votes: 2

Post Posted: 30-05-2014, 21:37:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 17
3. Localitate: Onesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6 ore / zi
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nestar
7. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/r/2nv9z0m/8
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Heal pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talents : Eu le-am facut
Rotatie : Chackra , Prayer of Mending (pe mine)......Pentru playeri : Holy Word:Sanctuary, Prayer of Healing ,Binding Heal ,renew ,Prayer of mending, Circle of healing...........Low Heal Renew, Prayer of Mending, Guardian spirit, flash heal, Greater heal!

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc de pe Cataclysm . Cunosc toate scripturile de pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Mysticalz ( am iesit pentru ca raidurile se faceau cam rar si cand se faceau se faceau pe preferinte....Luau 380 in ds pt ca le este prieten...
12. Detalii PC: 3g ram Pentium(R) Dual-core CPU E5200,2.50 GHz, rds
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Guilda activa si serioasa.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Uaca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2014 14:07)
Joined: 07 Mar 2014
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 59.2
Votes: 2

 
Post Posted: 31-05-2014, 17:20:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.


Last edited by Uaca on 01-06-2014, 15:10:44; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claudiuvb

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2017 09:29)
Joined: 19 Apr 2012
Posts: 146, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 25.7
Votes: 13

 
Post Posted: 01-06-2014, 02:16:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Razvan_Boss98 wrote:
1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 17
3. Localitate: Onesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6 ore / zi
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nestar
7. Screenshot cu Interfata: http://tinypic.com/r/2nv9z0m/8
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Heal pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talents : Eu le-am facut
Rotatie : Chackra , Prayer of Mending (pe mine)......Pentru playeri : Holy Word:Sanctuary, Prayer of Healing ,Binding Heal ,renew ,Prayer of mending, Circle of healing...........Low Heal Renew, Prayer of Mending, Guardian spirit, flash heal, Greater heal!

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc de pe Cataclysm . Cunosc toate scripturile de pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Mysticalz ( am iesit pentru ca raidurile se faceau cam rar si cand se faceau se faceau pe preferinte....Luau 380 in ds pt ca le este prieten...
12. Detalii PC: 3g ram Pentium(R) Dual-core CPU E5200,2.50 GHz, rds
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Guilda activa si serioasa.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):


Recrutam:
Mage
Shadow Priest
Hunter
Tank cu off spec (heal/dps)
min ilvl 400+full progres hc!

Respins, low ilvl, Prayer of mending pe tine ? Prayer of mending se da preferat pe tank ca dupa sa se puna pe dps in nici un caz pe tine + nu ai full progress hc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
buzzdugan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2014 19:21)
Joined: 20 May 2013
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 6.3
Votes: 5

 
Post Posted: 01-06-2014, 14:55:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:George
Locatia:Iasi
Varsta:22 ani
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Student la arte vizuale ultimul an.

Informatii despre character: paladin h
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Buzzdugan
Nume character:Buzzdugan
Clasa:Paladin
Rasa:B-elf
Main spec:Holly
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Retry (acceptabil)
Screenshot cu interfata:http://tinypic.com/view.php?pic=2poefc1&&s=8#.U4sionaHgRQ
Screenshot cu /played (print complet):http://tinypic.com/view.php?pic=2r2ww3n&&s=8#.U4siX3aHgRQ
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):haste,crit,mastery... ce as putea spune la holy... -

Guilda , Progres si Activitate:full progres pe toate patchurile
De ce vrei sa intri in INL? :progres si pentru ca e o guilda serioasa
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :pentru ca sunt serios si caut oameni la fel
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :fosti membri
Te incadrezi programului nostru de raids? :da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? :da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):full
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :m am lasat s au m a deranjat neseriozitatea si intarzierea raidurilor constant

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:laptop ,i7 ,4 gb ram ,nvidia 2 gb.
FPS:
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:nu
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): nu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 01-06-2014, 15:27:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

buzzdugan wrote:
Informatii personale
Numele:George
Locatia:Iasi
Varsta:22 ani
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Student la arte vizuale ultimul an.

Informatii despre character: paladin h
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Buzzdugan
Nume character:Buzzdugan
Clasa:Paladin
Rasa:B-elf
Main spec:Holly
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Retry (acceptabil)
Screenshot cu interfata:http://tinypic.com/view.php?pic=2poefc1&&s=8#.U4sionaHgRQ
Screenshot cu /played (print complet):http://tinypic.com/view.php?pic=2r2ww3n&&s=8#.U4siX3aHgRQ
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):haste,crit,mastery... ce as putea spune la holy... -

Guilda , Progres si Activitate:full progres pe toate patchurile
De ce vrei sa intri in INL? :progres si pentru ca e o guilda serioasa
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :pentru ca sunt serios si caut oameni la fel
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :fosti membri
Te incadrezi programului nostru de raids? :da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? :da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):full
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :m am lasat s au m a deranjat neseriozitatea si intarzierea raidurilor constant

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:laptop ,i7 ,4 gb ram ,nvidia 2 gb.
FPS:
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:nu
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): nu



Acceptat! /w Desstroy in game!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipion

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2022 10:22)
Joined: 16 Aug 2012
Posts: 18, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 43.4
Votes: 3

 
Post Posted: 01-06-2014, 17:30:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:Bogateanu Alexandru Sabin
Locatia:Braila
Varsta:20
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Social , Nu deschid /comentez subiecte cu care nu am nici o treaba

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tallyzor
Nume character: Tallyzor
Clasa:Druid
Rasa:Tauren
Main spec: Feral
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Nu am gear pentru un offspec.
Screenshot cu interfata:http://i60.tinypic.com/s5eo9z.jpg
Screenshot cu /played (print complet):http://i58.tinypic.com/2a4sars.jpg
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy:http://i61.tinypic.com/rco7r5.jpg .. De la dot's a scazut cu 3-4 k
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Feral charge+Mangle+Rake , la 5 combo Rip si apoi spam Sherd - . Si se repeta acceleasi lucruri mereu.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : M-am saturat de globalisti , wipe-uri peste wipe-uri
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Oricine are nevoie de un Mdps in plus -
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Nu
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): 6/6 Ds 10 h /25 h
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Revengers , am primit kick pentru ca am plecat intr-o mica excursie in Franta neanuntat.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz, 4GB Ram, AMD Radeon HD 6570 2GB .
FPS:Depinde de locatie ; De la 60 pana la 130 fps
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
worktime21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-03-2017 07:30)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 241, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 213.7
Votes: 15

 
Post Posted: 01-06-2014, 18:04:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cezarsava

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2014 12:11)
Joined: 28 May 2014
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 55.1
Votes: 2

Post Posted: 02-06-2014, 13:20:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:Alexandru
Locatia:Galati
Varsta:15 fac 16 in 3 sapt pe 23
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Imi place sa filmez si sa fac multe poze si editari poze/video

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spawnkrag
Nume character:Spawnkrag
Clasa:Shaman -
Rasa:Tauren Barbat
Main spec:Restoration
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Enha .... 25k dps la dummy fara flask sau mancare.
Screenshot cu /played (print complet):http://tinypic.com/r/syo5c5/8
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): Am un stil unic de joc ... Am observar ca multi dintre shamani ca sa mantina healu constant intreg intr-un scenariu cu coechipieri putin afectati FOLOSESC rain heal si chain heal adica AOE. Asa se cunsuma repede mana . Eu ca sa mentin HP la coechipieri folosesc riptide si healing wave pentru a nu consuma o enorma cantitate de mana. In rest dau chain doar cand HPu e pe jumatate aproape la tot raidu si bine-nteles rain heal ... Si daca e low o mare parte din raid dau riptide cu Greater Healing wave + rain heal pe jos (OBLIGATORIU)

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Vreau sa intru in INL pentru a demonstra ca aceasta guilda poate fi pe locul I
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Sunt unul dintre cei mai cunoscuti heal din Freakz si cred ca pot ajunge si cel mai bun.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Dafuquwant este cel ce ma sustine intr-un fel
Te incadrezi programului nostru de raids?: de vineri pana duminica inclusiv pot STA CAT AVETI NEV SI ACUM CA VINE VACANTA IN FIECARE ZI si pana la vacanta maxim ora 12-1 seara
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? -a
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6):Joc shaman de pe WoTLK si cunosc clasa .. magiile . bufurile care le pune
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : a fost in MAD MAN dar s-a desfintat.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului:4 Gb RAM Procesor Dual core
placa video G force 8600 X
FPS:intre 30-40
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:Credeti ca puteti depasi HKP?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
worktime21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-03-2017 07:30)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 241, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 213.7
Votes: 15

 
Post Posted: 02-06-2014, 13:25:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
onutalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2022 11:59)
Joined: 09 May 2012
Posts: 87, Topics: 35
Location: Suceava

Reputation: 376.6
Votes: 8

       
Post Posted: 02-06-2014, 16:24:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Alin
Locatia: Suceava
Varsta: 26 de ani
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Frumos elegant cat di cat -

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alins
Nume character: Alins
Clasa: Shaman
Rasa: Goblin
Main spec: Enhancement
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Nu am.
Screenshot cu interfata: http://i62.tinypic.com/2rnjxar.jpg
Screenshot cu /played (print complet):
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://i62.tinypic.com/j08jy8.jpg
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): joc la Mastery -> Crit -> Haste rotatia o dau la cd e cea mai usoara clasa -

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : sincer.. m-am saturat de globalisti de ninja si de nabi
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Pentru ca sunt!
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : nu cred
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Clar !
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): 4.0.6 si 4.3.4
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : am propria guilda de la inceput dar nu ma ocup de ia asa ca o las balta

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: 4gb Ram, 256mb/64bit Placa Video si Hard de 80
FPS: in Raiduri de 25 stau la 15 FPS
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75  Next    


The time now is 28-04-2024, 21:53:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x