User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message163695
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 21-03-2012, 18:31:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM IN SPECIAL :

- Mage Arcane
- DK Unholy
- Warlock
- Pala Prot



Last edited by Sharkyman on 21-03-2012, 20:31:29; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Icstasy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2012 11:57)
Joined: 27 Oct 2011
Posts: 58, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 70.4
Votes: 2

Post Posted: 24-03-2012, 08:16:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

recrutati mage fire?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 24-03-2012, 08:44:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ipad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2012 08:27)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 8, Topics: 2
Location: Italy

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 24-03-2012, 09:18:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Andrei
2. Varsta:15
3. Localitate:Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :depinde daca am ce face
4. Clasa:druid
5. Main Spec/OFF spec:balance
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bichon
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).e destul de mult de scris o sa zic mai pe scurt: dai dots lunar eclipse starfal force of nature si starfire
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).joc de pe wotlk
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)The Betrayers
12. Detalii PC:1gb placa cideo 4gb ram 2 procesoare 2,14
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?pentru ca sunteti o guilda cu playeri capabili
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)elev(boschet)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://www.picz.ro/show-image.php?id=44084918168b5216e2ac24a819a70549

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 24-03-2012, 09:56:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ipad wrote:
1. Nume IRL:Andrei
2. Varsta:15
3. Localitate:Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :depinde daca am ce face
4. Clasa:druid
5. Main Spec/OFF spec:balance
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bichon
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).e destul de mult de scris o sa zic mai pe scurt: dai dots lunar eclipse starfal force of nature si starfire
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).joc de pe wotlk
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)The Betrayers
12. Detalii PC:1gb placa cideo 4gb ram 2 procesoare 2,14
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?pentru ca sunteti o guilda cu playeri capabili
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)elev(boschet)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):http://www.picz.ro/show-image.php?id=44084918168b5216e2ac24a819a70549


Dak imi amintesc bine ai mai fost la noi in guilda si ai iesit -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pieptdepui

[King of Agricola]



Status: Offline
(since 31-12-2014 07:57)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 142, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 85.3
Votes: 4

 
Post Posted: 25-03-2012, 05:26:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:Stefan
2. Varsta:22
3. Localitate:Torino
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cam dupa munca 17-02 chiar si 03 ( la progresuri )
4. Clasa:Paladin
5. Main Spec/OFF spec:Holy / protection/retri ( depinde de cerinta ) desi la prot cam lipseste head si 1 trinket -
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ablaze
7. Screenshot cu Interfata:http://i.imgur.com/M2ySa.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Holy pala a fost din totdeauna un heal meticulos si mai stufos , in care chiar trebuie sa muncesti sa ti pasu cu restu gen: dudu , priest , shaman ( care au la dispozitie aoe , si foarte multe hoturi depinde de caz ) iar protection si retri e de ajutor , de umplutura pentru mine.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). holy pala a fost din totdeauna un full stack intelect , mai putin in cazu de fata ( cataclysm ) haste si-a facut loc in fata criticalului si acelui full stack int. 15% + 9% judgement haste e de ajuns pentru rapiditatea si tickurile din Holy Radiance. Ce mai pot spune , daca se joaca la aoe heal in cazul maloriak cat de cat ...si chimaeron , bineinteles se pastrea Aoe la cd , full cd la massacre , impreuna cu light dawn, as putea sta toata noaptea sa va plictisesc cu romanele de cazuri si sa enumer fiecare tactica in functie de boss. Daca ai experienta cam sti cum sa folosesti cd-urile. cand sa folosesti full cd , cand sa stai doar de refile heal.
Important e : Sa nu iti irosesti mana , doar de dracu de a fi numar one in recount , important sa ti raidu in picioare.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Ce pot spune TBC. o perioada scurta pe un servar privat "Nu dau NUME" in care nu am inteles prea multe , decat daca dai bani iti poti tuna itemele ( adica sa ti se accorde extra stats , un gen de fun in timpurile prezente ) dupa o perioada de pauza am reinceput cu 3.1.3 Wotkl si continuand cu diverite servere pe toate patchurile pana la freakz 3.3.5 si prezent 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): am fost prin multe guilda . De ce? mi-a placut sa impartasensc experienta acumulata in timp dar cele mai organizate din punctul meu de vedere si cu progres au fost: The Betrayers ( am iesit ca nu mai suportam presiunea acumulata in tmpul raidului ) ELGG ( de ce sa mint , guilda buna , dar am iesit din lipsa de timp din partea mea , deci nu avea rost sa ii incurc )
12. Detalii PC:Intel Core Quad Q6600 2.4GhZ , 3 gb rami , la o placa video nVidia GeForce 440GT, 1024MB, GDDR3, 128bit
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Cunosc persoane in guilda respectiva cu care am avut placerea sa fac pve.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Timpu liber un ping-pong ocazional , o barfa , o caterinca , Munca pe timpul asta cam cum se poate la ocazii ...ca persoana , ce pot spune , sociabila, am rabdare si nu suport nesimtirea.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Pentru orice actiunea astept o explicatie : ex : -dkp , kick raid , kick guild .....nu are sens explicatia nu imi bat capul , dar sa nu mor prost de ce am fost articulat.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): -

P.S da sunt foarte multe greseli de ortografie , dar sincer la 7 dimineata dupa o noapte furtunoasa nu stau sa le corectez, probabil o sa para gen antipatic ...dar sincer nu imi bat capul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 25-03-2012, 07:10:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pieptdepui wrote:
Nume IRL:Stefan
2. Varsta:22
3. Localitate:Torino
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cam dupa munca 17-02 chiar si 03 ( la progresuri )
4. Clasa:Paladin
5. Main Spec/OFF spec:Holy / protection/retri ( depinde de cerinta ) desi la prot cam lipseste head si 1 trinket -
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ablaze
7. Screenshot cu Interfata:http://i.imgur.com/M2ySa.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Holy pala a fost din totdeauna un heal meticulos si mai stufos , in care chiar trebuie sa muncesti sa ti pasu cu restu gen: dudu , priest , shaman ( care au la dispozitie aoe , si foarte multe hoturi depinde de caz ) iar protection si retri e de ajutor , de umplutura pentru mine.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). holy pala a fost din totdeauna un full stack intelect , mai putin in cazu de fata ( cataclysm ) haste si-a facut loc in fata criticalului si acelui full stack int. 15% + 9% judgement haste e de ajuns pentru rapiditatea si tickurile din Holy Radiance. Ce mai pot spune , daca se joaca la aoe heal in cazul maloriak cat de cat ...si chimaeron , bineinteles se pastrea Aoe la cd , full cd la massacre , impreuna cu light dawn, as putea sta toata noaptea sa va plictisesc cu romanele de cazuri si sa enumer fiecare tactica in functie de boss. Daca ai experienta cam sti cum sa folosesti cd-urile. cand sa folosesti full cd , cand sa stai doar de refile heal.
Important e : Sa nu iti irosesti mana , doar de dracu de a fi numar one in recount , important sa ti raidu in picioare.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Ce pot spune TBC. o perioada scurta pe un servar privat "Nu dau NUME" in care nu am inteles prea multe , decat daca dai bani iti poti tuna itemele ( adica sa ti se accorde extra stats , un gen de fun in timpurile prezente ) dupa o perioada de pauza am reinceput cu 3.1.3 Wotkl si continuand cu diverite servere pe toate patchurile pana la freakz 3.3.5 si prezent 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): am fost prin multe guilda . De ce? mi-a placut sa impartasensc experienta acumulata in timp dar cele mai organizate din punctul meu de vedere si cu progres au fost: The Betrayers ( am iesit ca nu mai suportam presiunea acumulata in tmpul raidului ) ELGG ( de ce sa mint , guilda buna , dar am iesit din lipsa de timp din partea mea , deci nu avea rost sa ii incurc )
12. Detalii PC:Intel Core Quad Q6600 2.4GhZ , 3 gb rami , la o placa video nVidia GeForce 440GT, 1024MB, GDDR3, 128bit
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Cunosc persoane in guilda respectiva cu care am avut placerea sa fac pve.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Timpu liber un ping-pong ocazional , o barfa , o caterinca , Munca pe timpul asta cam cum se poate la ocazii ...ca persoana , ce pot spune , sociabila, am rabdare si nu suport nesimtirea.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Pentru orice actiunea astept o explicatie : ex : -dkp , kick raid , kick guild .....nu are sens explicatia nu imi bat capul , dar sa nu mor prost de ce am fost articulat.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): -

P.S da sunt foarte multe greseli de ortografie , dar sincer la 7 dimineata dupa o noapte furtunoasa nu stau sa le corectez, probabil o sa para gen antipatic ...dar sincer nu imi bat capul.



Acceptat! /w Desstroy in game!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 26-03-2012, 07:54:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam urgent :
SKILLED TANK
wARLOCK
sHAMAN ENHA/RESTO
Mage Arcane



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2012 20:24)
Joined: 29 Dec 2011
Posts: 17, Topics: 4
Location: Acasa

Reputation: 49.2
Votes: 4

Post Posted: 27-03-2012, 20:09:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Madalin
2. Varsta: 16
3. Localitate: Campina Jud. Prahoba
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : In cursul saptamanii cam 7-8 ore,depinde si de zi si de temele pentru scoala . In week-end,cat e nevoie
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Frost/Blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Soko
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi place sa joc ca dps,pentru ca stiu ce sa fac si pentru ca Dk Frost dau dps destul de bun. Nu sunt competitiv,in sensul de a ma intrece cu altii la dps. Stiu de ce pot si de ce sunt in stare si ma multumesc cu asta,chiar daca imi doresc sa joc cat mai bine.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am jucat de pe Woltk,inainte sa bage Lk,stiam destul de bine scripturile la raiduri. Am plecat de jos,nu m-a ajutat nimeni,sa ma fac 5,3k gs sa ma duc la icc-uri,chiar daca am avut prieteni pe joc . Am facut si Lich king si... imi cam lipseste versiunea de Woltk.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) . De cand joc pe cata am fost doar in 3 guilde asa cu Raiding-u. Am iesit din ele pentru ca era neseriozitate,unii playeri destul de buni incepeau sa se lase... si tot asa.
12. Detalii PC*. Nu prea am pc-u asa "performat" dar ma tine destul de bine incat sa ma pot misca cum trebuie la raiduri,cand am ceva pe mine sau sub mine .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita progresului si vreau sa cunosc lume noua si sa-mi fac prieteni noi .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a X-a, am 16 ani, imi place sa ma distrez cu prietenii,sa fac caterinca,sa fac parkour,etc... .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nope.
16. http://i40.tinypic.com/91f2w9.jpg + Screenshot cu Interfata . ( Am mai luat de curand ceva iteme noi,pe heroic.)
* Nu prea imi bat capu' cu un dumy pentru ca nu are rost,fiecare boss are armura lui specifica. Eu imi stiu clasa,stiu de ce sunt in stare,daca e vreodata sa nu joc bine, nu sunt genu care zic: " a,s'a intamplat ca plm nu am fost atent". Mereu incerc sa-mi schimb stats-urile si talentele sa le am cat mai bine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 27-03-2012, 20:29:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deocamdata nu mai recrutam dk! daca e sa avem nevoie,te caut in game,Salut!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
titileasca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2014 08:16)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 4.5
Votes: 5

 
Post Posted: 29-03-2012, 17:10:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alex in COzaradin
2. Varsta:16 ani
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: 9-10ore
4. Clasa:Dudu
5. Main Spec/OFF spec:Restro/Balance
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cozaradin
7. Screenshot cu Interfata:Nu am screenshot
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Ca ESTE SINGURU SPECT DE HEAL
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Nu e nimik iesit din comun
10. Povesteste-ne despre experienta ta de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc de pe TBC
11. Foste Guilde(prin ce guilde altai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Wanded asasin,multe Altele
12. Detalii PC:nu am lag nimik
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Este o guilda cu o reputatie mare si este f buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) SUnt student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). NIMIK ALTCEVA

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delirium_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 14:41)
Joined: 09 Mar 2012
Posts: 219, Topics: 2
Location: Dincolo

Reputation: 55.1
Votes: 14

 
Post Posted: 30-03-2012, 10:15:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-ai mancat 2 minute din dimineata asta degeaba uitandu-ma pe aplicatia ta.Din ce ai scris tu in ea reiese ca tu nu ai nici o treaba cu clasa respectiva , nu stii macar sa dai exemplu de 2-3 spelluri folosite in rotatie , raspunsuri vagi.

Pe scurt : Ti-ai batut joc de aplicatie.
In mod normal ar trebui sa ne batem si noi joc de tine acum.


.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chose

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-04-2012 12:49)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.5
Votes: 2

Post Posted: 30-03-2012, 13:15:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

titileasca wrote:
1. Nume IRL:Alex in COzaradin
2. Varsta:16 ani
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: 9-10ore
4. Clasa:Dudu
5. Main Spec/OFF spec:Restro/Balance
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Cozaradin
7. Screenshot cu Interfata:Nu am screenshot
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Ca ESTE SINGURU SPECT DE HEAL
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Nu e nimik iesit din comun
10. Povesteste-ne despre experienta ta de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc de pe TBC
11. Foste Guilde(prin ce guilde altai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Wanded asasin,multe Altele
12. Detalii PC:nu am lag nimik
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Este o guilda cu o reputatie mare si este f buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) SUnt student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). NIMIK ALTCEVA




Respins...Poate o sa revii cu imbunatatiri la aplicatie si la gear!HF!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adrian992202

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2012 13:10)
Joined: 08 Apr 2012
Posts: 20, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 57.8
Votes: 2

Post Posted: 08-04-2012, 12:57:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Druidy, in real life : Adrian
2. Varsta: 13
3. Localitate: Calarasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 6-7 ore pe zi
4. Clasa: a VI-a
5. Main Spec/OFF spec: Resto/feral
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Druidy
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : am ales resto pentru ca sunt cei mai cautati si in special imi place druidu resto
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am inceput sa joc wow acm 5 ani pe TBC am experienta in raiduri stiu toate scripturile dp Cata si sper sa ducem o colaborare buna !
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : acm va scriu pt ca am iesit din <Seekers of Immortality > am decis s-o parasesc pt ca acolo se ninja fara nici un pic de rusine fata de membrii guildei ...
12. Detalii PC: Am un PC foarte bun merge ff bn si n-am nimic ce sa spun despre el ... este OK
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Am vazut ca ati dat down la toti bossi n/hc si as vrea sa ma alatur voua -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt elev ... hobby-ul meu este de a juca wow si c-am atat ...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ra1den*mZq

[THE BAWS]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:40)
Joined: 19 May 2010
Posts: 62, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 48.9
Votes: 10

 
Post Posted: 08-04-2012, 13:30:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 29-04-2024, 05:42:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x