User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message163676
Cazzy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-04-2012 10:37)
Joined: 28 Jan 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 09-04-2012, 12:14:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: George
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti/Caracal(Jud. OLT)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Pe timpul saptamanii 3-7 ore iar in weekend mai mult desigur.
4. Clasa: Druid (am experienta in toate clasele si specurile in afara de rogue/warlock)
5. Main Spec/OFF spec: Resto / Balance+Feral
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Convinced
Doua lucruri de mentionat in legatura cu armory:Head-ul este inlocuit cu unul leather,iar in legatura cu legs,joc cu cei de boomkin,pentru stats(pe server nu se poate juca la set 4) asa ca raman la set 2+legs Boomkin.Pentru gear de off specs,ne putem intalni in-game.
7. Screenshot cu Interfata:
http://imageshack.us/photo/my-images/577/wowscrnshot021912120821.jpg/
Iar in unele cazuri(depinde de spec,encounter/boss) : http://imageshack.us/photo/my-images/190/mbxtremeui343.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales Restoration pentru ca mi-a placut inca decand joc druid.Prima data l-am jucat si pentru ca era usor dar si complex in acelasi timp,iar acum,dupa cativa ani,incerc pe zi ce trece sa-l imbunatasesc si perfectionez.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente: 8/3/22,iar aici pot explica importanta fiecarui talent in parte si compara si explica de ce am ales un talent in comparatie cu altul,dar acest lucru nu cred ca va intereseaza prea mult,pt. ca oricine cu putin brain-score poate intelege importanta talentelor.
Rotatie:Well,aici este putin mai mult de vorbit si o sa o iau cu inceputul-
Lifebloom-mereu activ pe Main-tank(depinde insa si ce encounter)
Wild Growth-Mereu activ pe raid indiferent de encounter
Regrowth-Il folosesc doar cu Clearcasting(consuma multa mana si este costisitor,iar acest lucru a fost discutat si pe retail) si eventual cu Berserk(racial-troll)
Nourish-Folosit doar cu Nature's grace + 3 Ruj. sau eventual Berserk + 3 Ruj.
Rujuvenation-In principal activ pe MT+OT si poate pe un healer care este dispus la dmg. mare(il poti pune si pe mai multi playeri dar ineamna mai multa mana,pe 3 este folositor si pt. nourish cum am spus mai sus)
Healing Touch- Nu-l folosesc in niciun encounter(nu stiu ce druid capabil il foloseste)
Tree of life-Il folosesc atent si cu precautie deoarece poate 'salva' un raid de la wipe si nu trebuie irosit.
Tranquilitty-Acelasi caz ca si Tree of Life
Aici pot vorbi mult mai mult despre fiecare spell in parte,despre combinatii intre spells,prioritatea lor intr-un raid etc. dar cred ca asta niciun druid care si-a dezvoltat o tactica proprie nu are vrea sa spuna tuturor.
Importanta gear: Exista o expresie,Skill>gear,dar eu consider ca skill+gear e de doua ori mai bine.
Gemming :
Red-40 int / 20 int+20 spirit
Yellow-20 int +20 haste
Blue-20 int+20 spirit
Importanta unor stats in fata altora: Consider ca int>haste>spirit>mastery.Desigur,asta nu inseamna ca nu trebuie sa am deloc mastery sau spirit foarte putin,din contra,trebuie sa le combin incat sa nu lipseasca niciuna.
Pot explica mult mai multe lucruri despre druid si in special Restoration,de asemenea,pot face modelul de mai sus pentru Balance/Feral dar nu cred ca ar interesa pe cineva,asa ca trec mai departe.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc World Of Warcraft din TBC si am experienta in raids de la SW la naxx si de la Ulduar la Icc.In legatura cu cataclysm,am avut ocazia sa joc pe acest patch pe retail dar am experimentat doar :Halfus,Valiona,Magmaw,Maloriak,Chimaeron,Cho'gall.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Heave:Conflict cu un 'offiter'
EliteNightStalkers(actual):Este o atmosfera destul de placuta dar programul raid-urilor nu-mi convine cam deloc.
12. Detalii PC: 2,00 GB (RAM)
32 - bit OS
Intel(R)Core(TM) 2 DUO cpu T 6670 @ 2.20 GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sunt doua motive care ma atrag spre guilda voastra:
I.Programul raid-urilor,perfect pentru programul meu personal.
II.Aveti progres PVE ceea ce inseamna ca sunteti o guilda capabila.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt la liceu,nu lucrez,iar timpul liber mi-l petrec in WOW,pe afara cu prietenii,privind un meci de fotbal etc. Hobby-uri sunt wow(daca poate fi considerat un hobby),sportul(handbal,tenis de camp,fotbal)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am TS/skype si microfon functionabil.Folosesc DMB/recount/Omen(ca feral tank),Healbot,OmniCC,snowfallkeypress(foarte important dupa mine),bartender etc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 09-04-2012, 12:36:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cazzy wrote:
1. Nume IRL: George
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti/Caracal(Jud. OLT)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Pe timpul saptamanii 3-7 ore iar in weekend mai mult desigur.
4. Clasa: Druid (am experienta in toate clasele si specurile in afara de rogue/warlock)
5. Main Spec/OFF spec: Resto / Balance+Feral
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Convinced
Doua lucruri de mentionat in legatura cu armory:Head-ul este inlocuit cu unul leather,iar in legatura cu legs,joc cu cei de boomkin,pentru stats(pe server nu se poate juca la set 4) asa ca raman la set 2+legs Boomkin.Pentru gear de off specs,ne putem intalni in-game.
7. Screenshot cu Interfata:
http://imageshack.us/photo/my-images/577/wowscrnshot021912120821.jpg/
Iar in unele cazuri(depinde de spec,encounter/boss) : http://imageshack.us/photo/my-images/190/mbxtremeui343.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales Restoration pentru ca mi-a placut inca decand joc druid.Prima data l-am jucat si pentru ca era usor dar si complex in acelasi timp,iar acum,dupa cativa ani,incerc pe zi ce trece sa-l imbunatasesc si perfectionez.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente: 8/3/22,iar aici pot explica importanta fiecarui talent in parte si compara si explica de ce am ales un talent in comparatie cu altul,dar acest lucru nu cred ca va intereseaza prea mult,pt. ca oricine cu putin brain-score poate intelege importanta talentelor.
Rotatie:Well,aici este putin mai mult de vorbit si o sa o iau cu inceputul-
Lifebloom-mereu activ pe Main-tank(depinde insa si ce encounter)
Wild Growth-Mereu activ pe raid indiferent de encounter
Regrowth-Il folosesc doar cu Clearcasting(consuma multa mana si este costisitor,iar acest lucru a fost discutat si pe retail) si eventual cu Berserk(racial-troll)
Nourish-Folosit doar cu Nature's grace + 3 Ruj. sau eventual Berserk + 3 Ruj.
Rujuvenation-In principal activ pe MT+OT si poate pe un healer care este dispus la dmg. mare(il poti pune si pe mai multi playeri dar ineamna mai multa mana,pe 3 este folositor si pt. nourish cum am spus mai sus)
Healing Touch- Nu-l folosesc in niciun encounter(nu stiu ce druid capabil il foloseste)
Tree of life-Il folosesc atent si cu precautie deoarece poate 'salva' un raid de la wipe si nu trebuie irosit.
Tranquilitty-Acelasi caz ca si Tree of Life
Aici pot vorbi mult mai mult despre fiecare spell in parte,despre combinatii intre spells,prioritatea lor intr-un raid etc. dar cred ca asta niciun druid care si-a dezvoltat o tactica proprie nu are vrea sa spuna tuturor.
Importanta gear: Exista o expresie,Skill>gear,dar eu consider ca skill+gear e de doua ori mai bine.
Gemming :
Red-40 int / 20 int+20 spirit
Yellow-20 int +20 haste
Blue-20 int+20 spirit
Importanta unor stats in fata altora: Consider ca int>haste>spirit>mastery.Desigur,asta nu inseamna ca nu trebuie sa am deloc mastery sau spirit foarte putin,din contra,trebuie sa le combin incat sa nu lipseasca niciuna.
Pot explica mult mai multe lucruri despre druid si in special Restoration,de asemenea,pot face modelul de mai sus pentru Balance/Feral dar nu cred ca ar interesa pe cineva,asa ca trec mai departe.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc World Of Warcraft din TBC si am experienta in raids de la SW la naxx si de la Ulduar la Icc.In legatura cu cataclysm,am avut ocazia sa joc pe acest patch pe retail dar am experimentat doar :Halfus,Valiona,Magmaw,Maloriak,Chimaeron,Cho'gall.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Heave:Conflict cu un 'offiter'
EliteNightStalkers(actual):Este o atmosfera destul de placuta dar programul raid-urilor nu-mi convine cam deloc.
12. Detalii PC: 2,00 GB (RAM)
32 - bit OS
Intel(R)Core(TM) 2 DUO cpu T 6670 @ 2.20 GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sunt doua motive care ma atrag spre guilda voastra:
I.Programul raid-urilor,perfect pentru programul meu personal.
II.Aveti progres PVE ceea ce inseamna ca sunteti o guilda capabila.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt la liceu,nu lucrez,iar timpul liber mi-l petrec in WOW,pe afara cu prietenii,privind un meci de fotbal etc. Hobby-uri sunt wow(daca poate fi considerat un hobby),sportul(handbal,tenis de camp,fotbal)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am TS/skype si microfon functionabil.Folosesc DMB/recount/Omen(ca feral tank),Healbot,OmniCC,snowfallkeypress(foarte important dupa mine),bartender etc.




/w in game sa mai vb...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chose

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-04-2012 12:49)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.5
Votes: 2

Post Posted: 09-04-2012, 20:19:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recutati dk frost?-


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delirium_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 14:41)
Joined: 09 Mar 2012
Posts: 219, Topics: 2
Location: Dincolo

Reputation: 55.1
Votes: 14

 
Post Posted: 09-04-2012, 21:20:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ia fa o aplicatie

.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tzing

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-09-2012 17:06)
Joined: 09 Apr 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

 
Post Posted: 10-04-2012, 08:50:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume:Alex
2.Varsta:14 ani
3.Localitate:Cluj-Napoca
4.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW:depinde de program,dar in caz de progres sau altceva imi pot face timp.
5.Clasa:paladin(protection/holy) am jucat de asemenea si pe warrior
6.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tzing
7.Screenshot:http://imageshack.us/photo/my-images/256/wowscrnshot041012085105.jpg/
8.De ce ai ales specul pe care joci ? Am ales protection deoarece nu m-am simtit atras de celelalte specuri . O sa puteti vedea cum mi-am pus talentele de pe link-ul de la armory de mai sus . Am ales acest spec deaorece este ideal pentru orice tip de script(spre ex. am bagat in pursuit of justice ma ajuta la kite in cazul lui halfus etc.).Ei bine, holy:paladinul holy este excelent pe single target de acea dupa parerea mea fiecare raid pe langa shamy si druid este nevoie si de un paladin.Spun aceasta deoarece din experienta am observat ca un shamy/druid nu tine heal pe tank la fel de bine cum o face un paladin.Din pacate multi nu stiu asta si de multe ori ieseam pe ultimul loc in recount , chiar daca tankul era mereu in ful hp. -
9.Cum crezi ca trebuie sa joci pe acest spec:nu pot spune ca ar exista o rotatie deoarece fiecare boss are un script diferit si trebuie sa te adeptezi situatiei(ex. la halfus totul este intr-o continua miscare,trebuie sa am grija unde tin drake sau cum il kitez pe halfus;pe cand in bh script-ul este simplu si imi pot finaliza si eu rotatia(3xcrusader strike=3holy power-inquisition-divine plea(inca 3 holy)-avenging wrath-shield of the righteous).
10.Poveste-ne de experienta ta din WoTLK ,cataclysm:Am inceput sa joc pe wotlk si stiu foarte bine toate scripturile din icc voa etc. Din pacate am inceput tarziu si am jucat doar vreo 5 luni.
11.Alte guilde prin care ai mai fost:HEAVEN,perverts(nu prea am umblat prin multe guilde;dar nu mi-a placut programul)
12.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Am vazut progresul mare pe care l-ati facut.Programul este foarte bun si din cate am auzit sunteti oameni seriosi.
13.Spune-ne cate ceva despre tine:Pt. mine scoala este pe primul loc.Sunt pasionat de istorie , sport . Imi place sa citesc.Timpul liber il petrec pe wow, afara,alaturi de prieteni.Imi place mult baschetul.Sunt o persoana sociabila.
14.Alte mentiuni:ts/skype ,nu folosesc multe adonnuri doar cele importante :dbm,recount,HealBot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ReLaXz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-06-2017 09:09)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.2
Votes: 2

 
Post Posted: 10-04-2012, 09:43:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:George
2. Varsta:15
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?4-5
4. Clasa:Paladin
5. Main Spec/OFF spec:Tank/Heal
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Relaxz
7. Screenshot cu Interfata:Default
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Dupa parerea mea tankul este printre cele mai importante clase la raids Daca tankul nu stie script si nu stie ce sa faca raidul ia wipe
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Fiecare boss se tankeaza altfel si trebuie folosite alte specuri
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Eu joc wow de 2 ani am jucat cam 5 luni wotlk si apoi mam apucat de cata
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC: 4 gm ram
32 bit os
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Pentru ca este o guilda capabila si cu playeri de treaba
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa ies in oras si sa imi petrec timpul cu prietenii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): Sunt tank este necesar ?-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ra1den*mZq

[THE BAWS]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:40)
Joined: 19 May 2010
Posts: 62, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 48.9
Votes: 10

 
Post Posted: 10-04-2012, 12:35:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tzing - Respins
Relaxz - Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Naak01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2012 11:59)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.2
Votes: 2

Post Posted: 10-04-2012, 13:20:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-7 ore
4. Clasa: warr
5. Main Spec/OFF spec: TANK/dps
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Luonn
7. Screenshot cu Interfata:http://tinypic.com/view.php?pic=20l0cw7&s=5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?pentru ca tankatul mii se pare mai palpitant
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).pai prima data trbuie sati placa sa tankezi si rotatie anume nu exista
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). eu joc de 6 luni
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC: 2gm ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?pentru progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev , la fotbal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 10-04-2012, 13:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Luonn-Respins
Aplicatie incompleta/Rotatie exista sigur



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-08-2012 10:01)
Joined: 22 Mar 2012
Posts: 11, Topics: 1
Location: WOW.freakz.Ro

Reputation: 47
Votes: 3

 
Post Posted: 12-04-2012, 10:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 21
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 10 ore pe zi ..pana la 21 seara
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire PVE //Frost PVP
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pyrro
7. Screenshot cu Interfata:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales specul ..pentru ca in majoritatea instantelor se folosteste mult dmg AOE..si ma ajuta mult.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat pe Wotlk tot pe mag fire ... pe Cataclysm am juat prea putin..cunosc script in afara de Magmaw si Atramades....
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Guilde nu prea am avut..doar 2..in UPS si One Fast Killer...nu fac raiduri..sunt in progres inca -
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Aveti progres PVE ceea ce inseamna ca sunteti o guilda capabila.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Nu lucrez momentan.. Majoritatea timpului il pierd on fata pc ului..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am TS/skype .. Acuma fac questurile din Toll barad sa mi iau trincheta...si luni imi iau si shoulderii vicious ca sa mai cresc item level 'ul..




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delirium_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 14:41)
Joined: 09 Mar 2012
Posts: 219, Topics: 2
Location: Dincolo

Reputation: 55.1
Votes: 14

 
Post Posted: 12-04-2012, 16:54:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun ca toata lumea care doreste sa mai faca o aplicatie pentru guild sa-si dea merge accounts.

.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 12-04-2012, 17:21:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Loot wrote:
1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 21
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 10 ore pe zi ..pana la 21 seara
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire PVE //Frost PVP
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pyrro
7. Screenshot cu Interfata:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales specul ..pentru ca in majoritatea instantelor se folosteste mult dmg AOE..si ma ajuta mult.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat pe Wotlk tot pe mag fire ... pe Cataclysm am juat prea putin..cunosc script in afara de Magmaw si Atramades....
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Guilde nu prea am avut..doar 2..in UPS si One Fast Killer...nu fac raiduri..sunt in progres inca -
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Aveti progres PVE ceea ce inseamna ca sunteti o guilda capabila.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Nu lucrez momentan.. Majoritatea timpului il pierd on fata pc ului..
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am TS/skype .. Acuma fac questurile din Toll barad sa mi iau trincheta...si luni imi iau si shoulderii vicious ca sa mai cresc item level 'ul..


Din pacate raidurile noastre incep de multe ori la ora 20:00 , asa ca nu prea te incadrezi imi pare rau.
+ mai fa cv gear.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Icantheal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2020 05:32)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 69, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 247.2
Votes: 9

     
Post Posted: 14-04-2012, 18:36:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cat este necesar.seara in special.
4. Clasa: Warlock
5. Main Spec/OFF spec: Destro/Demo dar si afly
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nofakelol
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/715/wowscrnshot041112015407.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Deoarece este cel mai bun pentru pve.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Pe vanilla/tbc nu am jucat.Pe wotlk am facut tot ce tine de pve .In cataclysm am facut bh/bot/bwd 10/25 h/n inafara de ultimii adaugati.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in Gravity care s-a mutat pe blizz.
12. Detalii PC: AMD Phenom(tm) II X2 550 Processor/3.1 GHz Performance Rated/Ram 2.1 GB/GeForce GTS 250 1.2 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece as vrea sa fac un pve serios.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student,optimist,invat repede.Nu sunt suferinta.Nu cred ca o sa fie vreo problema.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://imageshack.us/f/850/wowscrnshot041412194418.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manoxx32

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2016 20:46)
Joined: 01 Apr 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.4
Votes: 2

Post Posted: 14-04-2012, 18:56:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Emanuel
2. Varsta: 19
3. Localitate: Vaslui
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? .6 ore+
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral / Resto
6. Link Armory*: as fi vrut sa pun ..cu cel pve dar nu stiu dc nu mil arata ..il tot vad pe ala pvp .il pun pe ala daca aajuta si daca o sa fiu invitat sau acceptat o sa poata da inscpect .scz inca o data
7. Screenshot cu Interfata: http://i1084.photobucket.com/albums/j418/Tanasache_Emanuel/WoWScrnShot_041412_191006.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pt ca am jucat si pe tbc tot feral da era cam varza si aici am auzit ca ar face diferenta
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
nu sunt sigur 100% daca mastery merge dar cred ca la druid feral cele mai imp.stats af fo mastery .haste si agility .pararea mea .despre rotatie nu stiu asa multe in cata .dar o zci pe asta pe care o folosesc eu .
x3 magle.savage roar.x3mangle +x2shred +rip .aceeasi combinatie .dar in loc de ri[ daca nu sa dus dotu dau cu ferociuos bite.si rake la discretie .cand nu are dot mai pun unu
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
ma ..am jucat tbc 4 ani .de vanila nu am auzit lk am jucat putin vreun an cred ..si cata joc de cand sa pus frekzu .
in raiduri ..am jucat pana aacuma la alianta .hc malo .vali .chimaeron .si magmaw deocamdata

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) la hoarda am fost in awaken ..parca asa se chema ..dar cu mult timp in urma inca nu aveau lvl 25 .
12. Detalii PC: 3GB RAM.placa video 7300GT 512 RAM. hdd 500GB .cam atat .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pventru progress in raiduri ....cam atat
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt la liceu .cls a 12 .
hobby ..nu cred ca am ..cred ..inafara de wow si plimbari cu mobra
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nam idee ..cred ca tine de personalitatea mea sa am rabdare ..sunt foarte rabdator .sunt si modest
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): mam roguat de un paladin sa dea si el in dummy sa nu se intoarca spre mine sa pot da shred ..dar nu prea a mers ..doar atat am scos .
http://i1084.photobucket.com/albums/j418/Tanasache_Emanuel/WoWScrnShot_041412_200227.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delirium_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 14:41)
Joined: 09 Mar 2012
Posts: 219, Topics: 2
Location: Dincolo

Reputation: 55.1
Votes: 14

 
Post Posted: 14-04-2012, 22:07:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Emanuel :
Am si eu niste intrebari :

1. Nu te-ai uitat si tu pe vreun guide ceva pentru PVE Feral Druid sa stii si tu importanta stats-urilor ? Bineinteles la unele clase [nu prea am jucat druid feral] prioritatea statsurilor poate fi free will.Insa tind sa cred ca ai o anumita prioritate in reforge si etc.
Puteai sa te documentezi daca nu stii personal si sa dai un raspuns din care sa ne dai de inteles ca stii clasa. Pe mine nu m-ai convins ca stii ce joci inca.

2. De ce ai facut un topic separat cand deja ai un topic numit frumos , destul de clar [ cred eu ] numit : Recrutari . Te simti mai important decat ceilalti de nu ai postat acolo ?

3. Cand vei intra in guild vei avea de suportat acelasi tratament ca si cei de dinaintea ta : Locul in raid trebuie meritat.
E destul de evident ca nu toti prind raidul din prima sau a doua saptamana si vor fi luati doar in lipsa de membri si o sa fie toleranta 0 la greseli.
Poti sa te impaci cu ideea asta ?

In rest , merci de aplicatie dar mie nu mi-ai dat nimic interesant de citit.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Andrei

Nu inteleg nimic din printurile tale , nu vad damage done pe recount , l-ai pus degeaba.
Raspunsuri vagi la intrebari, nu ai nici o rotatie , joci doar sa apesi pe taste fara nici o noima de parca ai bate cuie ?
Vrei sa fii luat in serios dar tu nu poti sa aloci 10 minute sa faci o aplicatie demna de a fi citita.


.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 28-04-2024, 21:03:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x