User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message68621
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-11-2012, 18:04:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sefu2 wrote:
Nume ingame: NagaLol
Clasa: Priest
Main Spec: Discipline
Off Spec: Shadow
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Priest
ItemLevel: 362
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC 1an Dar eram la inceput deci... Woltk 3ANI Dar am practicat mai mult Warlock Si Mage.. Cataclysm decat sa bagat pe freakz,,.only priest
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nagalol
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Cat este Nevoie
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru Ca am auzit ca este o guilda foarte serioasa cu progres bun pve .. Poate cea mai buna guilda dup Evolution. De La Hoarda


ACCEPTAT SPER DOAR CA STI JUCA DISCI PVE SI CA STI SCRIPTURILE PE HC.

Posturi unite automat, 03-11-2012, 18:04:39

DACA NU STITI SCRIPTURILE LA ASCENDENT CONCIL/OMNOTRON SI ATRAMEDES PE HC ...NU VA OBOSITI SA MAI POSTATI.


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adrianad

[Fight Owens Fight ]



Status: Offline
(since 22-08-2020 20:16)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 3123, Topics: 169
Location: Giurgiu

Reputation: 171.9
Votes: 26

 
Post Posted: 04-11-2012, 10:49:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Xmutilate
Clasa: Warlock
Main Spec: Destruction
Off Spec: -----
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 367,dar pe armory arata cu totul altceva
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Teamspeak 3 am dar la microfon nu prea pot vorbii din anumite motive,decat ascult de raid leaaderi.
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Prima oara m-am apucat pe WotLK la care am facut toti bossi inafara de Lich King iar pe cataclysm joc de cand a aparut pe freakz,am full bossi inafara de council (nu am mai jucat o perioada) dar stiu scriptul fiindca mi l-au explicat niste amici si stiu din video-urile de pe youtube.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xmutilate
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in cursul saptamnii cam pe la ora 20:00 (fiindca luni,miercuri si joi ies la 19:50 - ) si in weekend 5-6 ore.
De ce ati ales InspiratioN ?: Fiindca sunteti o guilda serioasa,cu progres bun.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xlavander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-07-2013 11:34)
Joined: 04 Nov 2012
Posts: 28, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 33.3
Votes: 3

Post Posted: 04-11-2012, 18:32:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Xlavander
Clasa: Paladin
Main Spec: Retribution
Off Spec: Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 359
Varsta: 13
Teamspeak 3 / Microfon : Da / Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe WOTLK de pe naxxramas
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : mai spre seara : dupa 17:00 sau de multe ori intru devreme sambata si duminica aprope toata ziua
De ce ati ales InspiratioN ?: Mi se pare un guild bun

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-11-2012, 19:18:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adrianad wrote:
Nume ingame: Xmutilate
Clasa: Warlock
Main Spec: Destruction
Off Spec: -----
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 367,dar pe armory arata cu totul altceva
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Teamspeak 3 am dar la microfon nu prea pot vorbii din anumite motive,decat ascult de raid leaaderi.
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Prima oara m-am apucat pe WotLK la care am facut toti bossi inafara de Lich King iar pe cataclysm joc de cand a aparut pe freakz,am full bossi inafara de council (nu am mai jucat o perioada) dar stiu scriptul fiindca mi l-au explicat niste amici si stiu din video-urile de pe youtube.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xmutilate
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in cursul saptamnii cam pe la ora 20:00 (fiindca luni,miercuri si joi ies la 19:50 - ) si in weekend 5-6 ore.
De ce ati ales InspiratioN ?: Fiindca sunteti o guilda serioasa,cu progres bun.



ACCEPTAT

Posturi unite automat, 04-11-2012, 19:18:29

xlavander wrote:
Nume ingame: Xlavander
Clasa: Paladin
Main Spec: Retribution
Off Spec: Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 359
Varsta: 13
Teamspeak 3 / Microfon : Da / Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe WOTLK de pe naxxramas
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : mai spre seara : dupa 17:00 sau de multe ori intru devreme sambata si duminica aprope toata ziua
De ce ati ales InspiratioN ?: Mi se pare un guild bun




RESPINS


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 04-11-2012, 19:55:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Theturret
Clasa: Mage
Main Spec: Fire
Off Spec: Arcane
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: full glyphs, am de schimbat niste gems si niste piese din gear, care sunt de pvp
Rasa: Goblin(d-ala micu)
ItemLevel: 358
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : avem
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc din TBC, din 2.0.12, am facut toti bosii din TBC(archie, illi, kael, kiljaeden), aproape toti bosii din LK(n-am facut ulduar, nu era pe freakz) inclusiv LK 25 heroic+dragonul roz care am uitat cum il chema, cu druidul(care acum e pe exodus la pvp, n-am gasit nicio ghilda pve buna pe genesis asa ca m-am transferat). Pe cata am facut full BWD, si full BoT.Am jucat si pe oficial putin, cu druidul, stiu tacticile pentru Dragon Soul, daca asta ajuta la ceva
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Theturret
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : luni-vineri de la 6 la 11-12, iar in weekend nelimitat
De ce ati ales InspiratioN ?: mi se pare o ghilda serioasa, cu care as putea sa fac un raid in care sa pice toti bosii.

PS: scuzati gearul jumate PVP, dar sincer n-am avut o ghilda cu care sa fac un raid calumea, asa ca m-am axat doar pe pvp. Joc mage de la inceputul WOTLK-ului, deci am ceva experienta cu el, stiu specurile(aoe, single target)-m-as putea adapta in functie de cerintele ghildei-rotatia, cum sa dau reforge, ce gemuri sa pun. pe armory sunt gemurile de arcane, specul cu care faceam PVP. Da, sunt constient ca nu pot face un raid de 25 in momentul de fata fara sa trag ghilda in jos, dar vom trece pe 4.3, iar lucrurile se vor schimba(cateva dungeonuri si fac si eu un set mai calumea de PVE)

armory-ul druidului de pe oficial(daca ajuta la ceva...): http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/Kinook/simple


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 04-11-2012, 22:35:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
Nume ingame: Theturret
Clasa: Mage
Main Spec: Fire
Off Spec: Arcane
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: full glyphs, am de schimbat niste gems si niste piese din gear, care sunt de pvp
Rasa: Goblin(d-ala micu)
ItemLevel: 358
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : avem
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc din TBC, din 2.0.12, am facut toti bosii din TBC(archie, illi, kael, kiljaeden), aproape toti bosii din LK(n-am facut ulduar, nu era pe freakz) inclusiv LK 25 heroic+dragonul roz care am uitat cum il chema, cu druidul(care acum e pe exodus la pvp, n-am gasit nicio ghilda pve buna pe genesis asa ca m-am transferat). Pe cata am facut full BWD, si full BoT.Am jucat si pe oficial putin, cu druidul, stiu tacticile pentru Dragon Soul, daca asta ajuta la ceva
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Theturret
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : luni-vineri de la 6 la 11-12, iar in weekend nelimitat
De ce ati ales InspiratioN ?: mi se pare o ghilda serioasa, cu care as putea sa fac un raid in care sa pice toti bosii.

PS: scuzati gearul jumate PVP, dar sincer n-am avut o ghilda cu care sa fac un raid calumea, asa ca m-am axat doar pe pvp. Joc mage de la inceputul WOTLK-ului, deci am ceva experienta cu el, stiu specurile(aoe, single target)-m-as putea adapta in functie de cerintele ghildei-rotatia, cum sa dau reforge, ce gemuri sa pun. pe armory sunt gemurile de arcane, specul cu care faceam PVP. Da, sunt constient ca nu pot face un raid de 25 in momentul de fata fara sa trag ghilda in jos, dar vom trece pe 4.3, iar lucrurile se vor schimba(cateva dungeonuri si fac si eu un set mai calumea de PVE)

armory-ul druidului de pe oficial(daca ajuta la ceva...): http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/Kinook/simple


ACCEPTAT lucreaza la gearu ala ff rpd ...sunt raiduri normale luni la 18:00



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daryus23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-12-2012 10:51)
Joined: 04 Oct 2012
Posts: 20, Topics: 10
Location: Craiova

Reputation: 52.7
Votes: 2

 
Post Posted: 05-11-2012, 20:37:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Hacker
Clasa: Paladin
Main Spec: Retribution
Off Spec: Protection
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 359
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : DA
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : WOTLK
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hacker
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 6 ore (8-10:30) - (7-11)
De ce ati ales InspiratioN ?: -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 09-11-2012, 01:18:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daryus23 wrote:
Nume ingame: Hacker
Clasa: Paladin
Main Spec: Retribution
Off Spec: Protection
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 359
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : DA
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : WOTLK
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hacker
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 6 ore (8-10:30) - (7-11)
De ce ati ales InspiratioN ?: -


RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hopeucandmg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2013 15:38)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 14, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.5
Votes: 2

Post Posted: 09-11-2012, 22:32:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Hopeucandmg
Clasa: Mage
Main Spec Fire
Off Spec: Arcane / frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 361
Varsta: 17 fac 18
Teamspeak 3 / Microfon : Ambele
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Wotlk
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : click me
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 5-6 ore
De ce ati ales InspiratioN ?: Guilda noua , am cativa prieteni pe acolo si au spus numai lucruri bune despre voi !

Seara buna!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-11-2012, 22:44:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hopeucandmg wrote:
Nume ingame: Hopeucandmg
Clasa: Mage
Main Spec Fire
Off Spec: Arcane / frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 361
Varsta: 17 fac 18
Teamspeak 3 / Microfon : Ambele
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Wotlk
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : click me
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 5-6 ore
De ce ati ales InspiratioN ?: Guilda noua , am cativa prieteni pe acolo si au spus numai lucruri bune despre voi !

Seara buna!



ACCEPTAT


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 10-11-2012, 08:27:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hopeucandmg wrote:
Nume ingame: Hopeucandmg
Clasa: Mage
Main Spec Fire
Off Spec: Arcane / frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 361
Varsta: 17 fac 18
Teamspeak 3 / Microfon : Ambele
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Wotlk
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : click me
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 5-6 ore
De ce ati ales InspiratioN ?: Guilda noua , am cativa prieteni pe acolo si au spus numai lucruri bune despre voi !

Seara buna!
corectare: guilda nu este noua - , e veche de 2 ani doar ca noi am jucat pe Evolution :p



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aragazzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2013 04:57)
Joined: 04 Nov 2012
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 59.1
Votes: 2

Post Posted: 11-11-2012, 20:36:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Aragaz
Clasa: Druid
Main Spec: Balance
Off Spec: Resto
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Aproximativ la enchants
Rasa: Tauren
ItemLevel: 361
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe burning crusade 2.4.3
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Aragaz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : deobicei de pe la 1-2 am liber
De ce ati ales InspiratioN ?: Guilda capabila.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-11-2012, 21:29:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aragazzz wrote:
Nume ingame: Aragaz
Clasa: Druid
Main Spec: Balance
Off Spec: Resto
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Aproximativ la enchants
Rasa: Tauren
ItemLevel: 361
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe burning crusade 2.4.3
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Aragaz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : deobicei de pe la 1-2 am liber
De ce ati ales InspiratioN ?: Guilda capabila.



RESPINS


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Neox

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2012 08:01)
Joined: 12 Nov 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.3
Votes: 2

 
Post Posted: 12-11-2012, 16:23:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Senddryste
Clasa: Rogue
Main Spec:Combat
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: full tot mai putin glyph
Rasa: Blod elf
ItemLevel: 352
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de un an dar mia fost furat mainul cu keylogger si mailul blocat
cand am auzit ca se baga 4.3 mam reapucat,acum 5 min am facut tot bot,daca se pune
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Senddryste
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dde pe la 3 cand termin orele
De ce ati ales InspiratioN ?: guilda intelegatoare,adica ma refer la faptuc ,chiar daca nu ai ilvl si stii script,poti fi primit



Last edited by Neox on 12-11-2012, 18:22:52; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Danii

[Why so Serious?!]



Status: Offline
(since 27-03-2020 19:55)
Joined: 22 Sep 2010
Posts: 1508, Topics: 93
Location: Oltenita

Reputation: 183.4
Votes: 36

   
Post Posted: 12-11-2012, 16:48:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: daniixz
Clasa: Mage
Main Spec: Fire
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood elf.
ItemLevel: 360
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Wotlk
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Daniixz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Dupa scoala/teme, 3-4 ore
De ce ati ales InspiratioN ?: Mi se pare o guilda serioasa.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 21-05-2024, 20:43:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x