User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message67932
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 13-11-2012, 13:50:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Neox wrote:
Nume ingame: Senddryste
Clasa: Rogue
Main Spec:Combat
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: full tot mai putin glyph
Rasa: Blod elf
ItemLevel: 352
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de un an dar mia fost furat mainul cu keylogger si mailul blocat
cand am auzit ca se baga 4.3 mam reapucat,acum 5 min am facut tot bot,daca se pune
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Senddryste
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dde pe la 3 cand termin orele
De ce ati ales InspiratioN ?: guilda intelegatoare,adica ma refer la faptuc ,chiar daca nu ai ilvl si stii script,poti fi primit


RESPINS

Posturi unite automat, 13-11-2012, 13:50:31

Danii wrote:
Nume ingame: daniixz
Clasa: Mage
Main Spec: Fire
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood elf.
ItemLevel: 360
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Wotlk
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Daniixz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Dupa scoala/teme, 3-4 ore
De ce ati ales InspiratioN ?: Mi se pare o guilda serioasa.


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Neox

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2012 08:01)
Joined: 12 Nov 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.3
Votes: 2

 
Post Posted: 13-11-2012, 17:06:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eram sigur ca sunteti jegosi si tineti cont de ilvl nu de script
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 13-11-2012, 19:16:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Neox wrote:
eram sigur ca sunteti jegosi si tineti cont de ilvl nu de script


Controleaza-ti limbajul. E foarte bine ca stii script-urile, dar degeaba le stii daca ajungi in fata boss-ului si nu dai damage. In situatia asta, se prefera un om cu gear care sa fie util raid-ului.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 13-11-2012, 23:09:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baieti, am luat kick din ghilda cand eram offline, mi-a spus distroyer ca ati facut curatenie, dar nu gasesc un motiv bun sa fi luat kick. Pot primi invite inapoi? 360 fire, cu head shoulders si ringuri pvp vicious, dar ma descurc destul de bine la dps

୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-11-2012, 12:34:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da /w mariix ingame prob ai luat kick din gresala .

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catamushy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-07-2016 11:11)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 13, Topics: 5
Location: United Kingdom

Reputation: 108.4
Votes: 4

   
Post Posted: 15-11-2012, 20:03:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Cantstopme
Clasa: Warrior
Main Spec: Fury
Off Spec: Tank
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Orc
ItemLevel: 359/356
Varsta: 23
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : tbc abia invatam ce e wow wowlk kingslayer si cata am cateva achiev pe hc
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cantstopme
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : am timp 5-6 ore pe zi
De ce ati ales InspiratioN ?: In primul rand nu se palnge nimeni de guilda asta cum ca ar fi ninja sau altele ca favorizeaza anumiti playeri sau genul asta de probleme....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 16-11-2012, 19:59:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

catamushy wrote:
Nume ingame: Cantstopme
Clasa: Warrior
Main Spec: Fury
Off Spec: Tank
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Orc
ItemLevel: 359/356
Varsta: 23
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : tbc abia invatam ce e wow wowlk kingslayer si cata am cateva achiev pe hc
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cantstopme
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : am timp 5-6 ore pe zi
De ce ati ales InspiratioN ?: In primul rand nu se palnge nimeni de guilda asta cum ca ar fi ninja sau altele ca favorizeaza anumiti playeri sau genul asta de probleme....


ACCEPTAT da /w in game [app leaga contu de wow cu cel de pe forum]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skadevar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2012 17:07)
Joined: 17 Nov 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

 
Post Posted: 17-11-2012, 01:02:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Shavir
Clasa: Death Knight
Main Spec: Frost
Off Spec: Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: 80%
Rasa: Orc
ItemLevel: 355
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc,Wotlk(foarte putin), Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shavir
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Am disponibil in jur de 5-6 ore pe zi, poate chiar si mai mult daca este nevoie
De ce ati ales InspiratioN ?: Am ales InspiratioN deoarece pare un guild bun si promitator.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 17-11-2012, 11:03:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Fabregas
Clasa: Rogue
Main Spec: Combat
Off Spec: Subtlety
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 364 pve
Varsta: 22
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : M-am apucat de wow acum 5-6 ani pe TBC si am ocupat perioade lungi cu functii de conducere
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fabregas
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Nu stiu cat exact, o sa intru cat pot de mult pentru ca sunt anul 4, licenta, examene, an scurt, vrajeli... in principiu seara pot fii on daca nu intervine ceva in viata reala.
De ce ati ales InspiratioN ?: M-am saturat de atata suferinta prin guilde si sper ca aici sa fie altfel; nimeni nu s-a nascut invatat, nimeni nu e perfect si cel putin am capacitatea de a invata din greseli k nu sunt atat de batut in cap.


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 17-11-2012, 12:27:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

skadevar wrote:
Nume ingame: Shavir
Clasa: Death Knight
Main Spec: Frost
Off Spec: Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: 80%
Rasa: Orc
ItemLevel: 355
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc,Wotlk(foarte putin), Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shavir
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Am disponibil in jur de 5-6 ore pe zi, poate chiar si mai mult daca este nevoie
De ce ati ales InspiratioN ?: Am ales InspiratioN deoarece pare un guild bun si promitator.


RESPINS

Posturi unite automat, 17-11-2012, 12:27:11

f4br3g4s wrote:
Nume ingame: Fabregas
Clasa: Rogue
Main Spec: Combat
Off Spec: Subtlety
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 364 pve
Varsta: 22
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : M-am apucat de wow acum 5-6 ani pe TBC si am ocupat perioade lungi cu functii de conducere
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fabregas
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Nu stiu cat exact, o sa intru cat pot de mult pentru ca sunt anul 4, licenta, examene, an scurt, vrajeli... in principiu seara pot fii on daca nu intervine ceva in viata reala.
De ce ati ales InspiratioN ?: M-am saturat de atata suferinta prin guilde si sper ca aici sa fie altfel; nimeni nu s-a nascut invatat, nimeni nu e perfect si cel putin am capacitatea de a invata din greseli k nu sunt atat de batut in cap.


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-11-2012, 16:28:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM PLAYERI CU XP IN 4.3.4

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Discovery

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2013 18:44)
Joined: 12 Aug 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 52.2
Votes: 2

 
Post Posted: 18-11-2012, 21:57:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Serhey
Clasa: Death Knight
Main Spec: Tank
Off Spec: Dps
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Orc
ItemLevel:360 Tank,358 Dps
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : Am ambele si Skype
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Am jucat pe la inceput pe blizzard..pana ce sa bagat cata aici...Pe N10/25 Bwd ful run , Bot 10n ful(bot 25n nu am facut council inca) si pe h doar Halfus Magmaw si Chima
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Serhey
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Cam de la 18 pana pe la 23 de luni pana vineri .Si sambata de la 15 pana dim urm daca e nev ...duminica pana seara la 22
De ce ati ales InspiratioN ?:Am auzit ca aici se fac raiduri pe H...Nu am un motiv anume....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 18-11-2012, 23:06:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Discovery wrote:
Nume ingame: Serhey
Clasa: Death Knight
Main Spec: Tank
Off Spec: Dps
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Orc
ItemLevel:360 Tank,358 Dps
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : Am ambele si Skype
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Am jucat pe la inceput pe blizzard..pana ce sa bagat cata aici...Pe N10/25 Bwd ful run , Bot 10n ful(bot 25n nu am facut council inca) si pe h doar Halfus Magmaw si Chima
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Serhey
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Cam de la 18 pana pe la 23 de luni pana vineri .Si sambata de la 15 pana dim urm daca e nev ...duminica pana seara la 22
De ce ati ales InspiratioN ?:Am auzit ca aici se fac raiduri pe H...Nu am un motiv anume....


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
barna97

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2015 09:36)
Joined: 05 Jan 2012
Posts: 25, Topics: 2
Location: Ocna Mures

Reputation: 55.8
Votes: 3

 
Post Posted: 20-11-2012, 21:12:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Polisor
Clasa: Hunter
Main Spec: Marksmanship ( DPS )
Off Spec: Beast Mastery ( DPS )
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Orc
ItemLevel: 359
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Da ambele , microfon foarte bun. Inclusiv Skype si Ventrilo
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Am inceput acest joc la o varsta destul de mica zic eu. Pe vremea TBC mai exact pe patch-ul 2.4.0 , la inceput nu a fost o evolutie spectaculoasa , dar cu timpul am avut una destul de sigura si buna. Cu timpul am evoluat tot mai inspre bine , ajungand sa cunosc mechanic-ul jocului. Scripts cat si Propria clasa.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Polisor
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Nu am anumite ore , sunt online in fiecare zi. Daca cumva voi ajunge in guild si voi cunoaste programul acesteia, voi stii si orele la care trebuie sa fiu online.
De ce ati ales InspiratioN ?: In primul rand pentru seriozitate ( cu asta castigi mult ) si pentru playerii care sunt in aceasta guilda (doar oameni cu experienta).

Daca guilda planuieste pe viitor inregistrarea (fraps) raidurilor pentru YT , WM. Ma pot ocupa de asta avand un FPS Stabil in-game la o rezolutie de 1680x1050.

Stiu ca nu apartine de aplicatie. Dar aici este interface-ul meu din joc. Folosesc doar Keybinds fiind ajutat de un Gaming Gear Razer.




Last edited by barna97 on 20-11-2012, 21:20:08; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-11-2012, 21:18:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

barna97 wrote:
Nume ingame: Polisor
Clasa: Hunter
Main Spec: Marksmanship ( DPS )
Off Spec: Beast Mastery ( DPS )
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Orc
ItemLevel: 359
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Da ambele , foarte bune. Inclusiv Skype si Ventrilo
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Am inceput acest joc la o varsta destul de mica zic eu. Pe vremea TBC mai exact pe patch-ul 2.4.0 , la inceput nu a fost o evolutie spectaculoasa , dar cu timpul am avut una destul de sigura si buna. Cu timpul am evoluat tot mai inspre bine , ajungand sa cunosc mechanic-ul jocului. Scripts cat si Propria clasa.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Polisor
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Nu am anumite ore , sunt online in fiecare zi. Daca cumva voi ajunge in guild si voi cunoaste programul acesteia, voi stii si orele la care trebuie sa fiu online.
De ce ati ales InspiratioN ?: In primul rand pentru seriozitate ( cu asta castigi mult ) si pentru playerii care sunt in aceasta guilda (doar oameni cu experienta).

Daca guilda planuieste pe viitor inregistrarea (fraps) raidurilor pentru YT , WM. Ma pot ocupa de asta avand un FPS Stabil in-game la o rezolutie de 1680x1050.

Stiu ca nu apartine de aplicatie. Dar aici este interface-ul meu din joc. Folosesc doar Keybinds fiind ajutat de un Gaming Gear Razer.



LEAGA ACCU DE PE SITE ALA CU CHARRELE CU CEL DP FORUM SI TE ACCEPT

ACCEPTAT


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 30-04-2024, 21:03:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x