User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message72969
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-03-2013, 15:00:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LEAGE ACCU DE PE FORUM CU CEL DIN JOC.

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]


Last edited by mariix on 09-03-2013, 18:04:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-03-2013, 18:13:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACCEPTAT.

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zupi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2013 09:09)
Joined: 21 Sep 2012
Posts: 5, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 50.2
Votes: 2

 
Post Posted: 04-03-2013, 15:02:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Nicoll
Clasa: Warlock
Main Spec: Destro
Off Spec: Affli pvp
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 376
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : vechime wow 6 ani din pacate nu am jucat vanilia doar tbc wotlk cata si Mop.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nicoll
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : de dimineata pana seara zilnic (desigur vor fi si zice cand nu voi intra gen ies la suc bere fotbal etc.. dar promit sa anunt si desigur aceste iesiri nu se vor intampla la ora cand avem raid daca se imtampla sa lipsesc si atunci revin desigur cu motiv bine intemeiat sau anunt din timp perioada si motivu de absentare.
De ce ati ales InspiratioN ?:Deoarece cred ca este o guilda serioasa, performanta pe care o are guilda in prezent si in patch-urile anterioare si nu in ultimu rand chiar ador nick-ul guildei . Multumesc anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 04-03-2013, 15:08:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zupi wrote:
Nume ingame: Nicoll
Clasa: Warlock
Main Spec: Destro
Off Spec: Affli pvp
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 376
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : vechime wow 6 ani din pacate nu am jucat vanilia doar tbc wotlk cata si Mop.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nicoll
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : de dimineata pana seara zilnic (desigur vor fi si zice cand nu voi intra gen ies la suc bere fotbal etc.. dar promit sa anunt si desigur aceste iesiri nu se vor intampla la ora cand avem raid daca se imtampla sa lipsesc si atunci revin desigur cu motiv bine intemeiat sau anunt din timp perioada si motivu de absentare.
De ce ati ales InspiratioN ?:Deoarece cred ca este o guilda serioasa, performanta pe care o are guilda in prezent si in patch-urile anterioare si nu in ultimu rand chiar ador nick-ul guildei . Multumesc anticipat!


ACCEPTAT !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hellfame

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2014 18:16)
Joined: 02 Nov 2012
Posts: 22, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 94.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-03-2013, 21:47:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame:Viola
Clasa:DK
Main Spec:Unholy
Off Spec:
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?:da
Rasa:Blod elf
ItemLevel:378( mai am 4 iteme de pvp dar le rezolv eu in cel mai scurt timp)
Varsta:15
Teamspeak 3 / Microfon :da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : wotkl si cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Viola
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Depinde pot fi si toata ziua sau doar cateva ore dar am sa incerc sa fiu on cand vom avea raid si daca lipsesc o sa am un motiv bine intemeiat
De ce ati ales InspiratioN ?: Am ales acest guild pt playeri pe care ii aveti , am auzit ca suntei o guilda serioasa,buna , numele acestei guide imi place , pana acum am fost intr-o guilda pvp si m-am gandit sa incerc si altceva .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 07-03-2013, 00:14:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hellfame wrote:
Nume ingame:Viola
Clasa:DK
Main Spec:Unholy
Off Spec:
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?:da
Rasa:Blod elf
ItemLevel:378( mai am 4 iteme de pvp dar le rezolv eu in cel mai scurt timp)
Varsta:15
Teamspeak 3 / Microfon :da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : wotkl si cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Viola
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Depinde pot fi si toata ziua sau doar cateva ore dar am sa incerc sa fiu on cand vom avea raid si daca lipsesc o sa am un motiv bine intemeiat
De ce ati ales InspiratioN ?: Am ales acest guild pt playeri pe care ii aveti , am auzit ca suntei o guilda serioasa,buna , numele acestei guide imi place , pana acum am fost intr-o guilda pvp si m-am gandit sa incerc si altceva .


RESPINS avem prea multi dk , sorry

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
unnumeacolo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2013 08:32)
Joined: 09 Mar 2013
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 09-03-2013, 17:59:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Frekutz
Clasa: Paladin
Main Spec: Protectiom
Off Spec: Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 379/378
Varsta: 16 ani
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Wotlk:tot in afara de lk
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Frekutz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 3-4ore pe zi de obicei seara
De ce ati ales InspiratioN ?: Deoarece este o guilda serioasa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-03-2013, 18:04:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariix wrote:
LEAGE ACCU DE PE FORUM CU CEL DIN JOC.


ASTA


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 09-03-2013, 20:16:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unnumeacolo wrote:
Nume ingame: Frekutz
Clasa: Paladin
Main Spec: Protectiom
Off Spec: Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 379/378
Varsta: 16 ani
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Wotlk:tot in afara de lk
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Frekutz
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 3-4ore pe zi de obicei seara
De ce ati ales InspiratioN ?: Deoarece este o guilda serioasa


ACCEPTAT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cretan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-11-2018 12:28)
Joined: 04 May 2011
Posts: 125, Topics: 62
Location: Italy

Reputation: 16.5
Votes: 6

 
Post Posted: 14-03-2013, 15:53:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Gaxox
Clasa: Mage
Main Spec: Fire
Off Spec: Arcane
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: Pve 382 pvp 395
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gaxox
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Depinde ce turn fac la lucru.. dar pe zi stau vro 5..6 ore si mai mult
De ce ati ales InspiratioN ?: Pt raiduri..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 15-03-2013, 15:02:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cretan wrote:
Nume ingame: Gaxox
Clasa: Mage
Main Spec: Fire
Off Spec: Arcane
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: Pve 382 pvp 395
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gaxox
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Depinde ce turn fac la lucru.. dar pe zi stau vro 5..6 ore si mai mult
De ce ati ales InspiratioN ?: Pt raiduri..


RESPINS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shadowbox94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-04-2013 16:44)
Joined: 07 Mar 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 17-03-2013, 10:01:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Shadowbox
Clasa: Warrior
Main Spec: Arms
Off Spec: In curs de dezvoltare.
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 383 arms
Varsta: 19 ani
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC1an/Wotlk2ani/Cata4luni
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shadowbox
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In general am timp, pot sa stau cat vor muschii mei, nu lucrez ...
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru a participa la raiduri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 18-03-2013, 02:27:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shadowbox94 wrote:
Nume ingame: Shadowbox
Clasa: Warrior
Main Spec: Arms
Off Spec: In curs de dezvoltare.
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 383 arms
Varsta: 19 ani
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC1an/Wotlk2ani/Cata4luni
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shadowbox
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In general am timp, pot sa stau cat vor muschii mei, nu lucrez ...
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru a participa la raiduri


RESPINS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bboy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2017 18:09)
Joined: 12 Sep 2012
Posts: 292, Topics: 32
Location: Las Fierbinti

Reputation: 148.7
Votes: 7

     
Post Posted: 18-03-2013, 17:25:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Bboy
Clasa: Druid
Main Spec: Resto
Off Spec: Balance
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Yep
Rasa: Tauren
ItemLevel: 368 / 366 ( stiu ca e cam low , oricum acum nu prea conteaza ilvl-ul , plus ca pe 4.3.4 am apucat doar sa il dau pe Morchok pe normal si cateva instante hc)
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Da + microfon
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe wotlk , pe celelalte nu ma apucasem de wow , am fost mereu pve , si putin pvp odata cu cataclysm-ul , toti bossi din 4.0.6 , inclusiv hc .
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : [url=http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bboy] Bboy [/url
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In timpul saptamanii dupa ora 17:00 pana la 1:00 si in weekend daca este nevoie.
De ce ati ales InspiratioN ?: Vreau sa ma reapuc de wow si pe acest patch , poate ca unii din guilda ma cunosc , inainte nu puteam fi atent la joc din cauza calculatorului , acum am rezolvat , se misca perfect si o sa pot face un raid super bine - Sper sa gasesc aici prieteni de gaming , sa ma pot reapuca cu placere - .



Dum spiro, spero.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-03-2013, 17:54:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bboy wrote:
Nume ingame: Bboy
Clasa: Druid
Main Spec: Resto
Off Spec: Balance
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Yep
Rasa: Tauren
ItemLevel: 368 / 366 ( stiu ca e cam low , oricum acum nu prea conteaza ilvl-ul , plus ca pe 4.3.4 am apucat doar sa il dau pe Morchok pe normal si cateva instante hc)
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Da + microfon
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe wotlk , pe celelalte nu ma apucasem de wow , am fost mereu pve , si putin pvp odata cu cataclysm-ul , toti bossi din 4.0.6 , inclusiv hc .
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : [url=http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bboy] Bboy [/url
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In timpul saptamanii dupa ora 17:00 pana la 1:00 si in weekend daca este nevoie.
De ce ati ales InspiratioN ?: Vreau sa ma reapuc de wow si pe acest patch , poate ca unii din guilda ma cunosc , inainte nu puteam fi atent la joc din cauza calculatorului , acum am rezolvat , se misca perfect si o sa pot face un raid super bine - Sper sa gasesc aici prieteni de gaming , sa ma pot reapuca cu placere - .


Eu te stiu de pe wotlk daca joci ca si atunci esti Acceptat


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 27-09-2024, 20:30:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x