User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message72973
mesenjah06

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2013 07:21)
Joined: 02 Jun 2012
Posts: 8, Topics: None
Location: Germany

Reputation: 55.3
Votes: 2

 
Post Posted: 21-03-2013, 08:24:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Sleime
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: Disci (heal suport)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Yep
Rasa: Undead
ItemLevel: 360 ( abea am revenit pe patcheul asta)
Varsta: 21
Teamspeak 3 / Microfon : Da + microfon
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe Vanilla dar am mai luat pauze intre patcheuri + am jucat pe blizzard
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sleime
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Cand este anuntat raid fac tot posibilul sa fiu on chiar daca nu sunt luat la raiduri
De ce ati ales InspiratioN ?: Am ales inspiration pt ca este un guild care are progresuri , oameni capabili , conducatori care stiu sa organizeze un raid si daca voi putea sper sa ajut guildul .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 21-03-2013, 20:30:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mesenjah06 wrote:
Nume ingame: Sleime
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: Disci (heal suport)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Yep
Rasa: Undead
ItemLevel: 360 ( abea am revenit pe patcheul asta)
Varsta: 21
Teamspeak 3 / Microfon : Da + microfon
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe Vanilla dar am mai luat pauze intre patcheuri + am jucat pe blizzard
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sleime
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Cand este anuntat raid fac tot posibilul sa fiu on chiar daca nu sunt luat la raiduri
De ce ati ales InspiratioN ?: Am ales inspiration pt ca este un guild care are progresuri , oameni capabili , conducatori care stiu sa organizeze un raid si daca voi putea sper sa ajut guildul .


RESPINS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
taz140789

[Assassin]



Status: Offline
(since 24-09-2022 17:20)
Joined: 04 Sep 2010
Posts: 69, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 137.5
Votes: 11

 
Post Posted: 22-03-2013, 18:47:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Baddoc
Clasa: Druid
Main Spec: Resto
Off Spec: Tank / dps in progress
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 378
Varsta: 23
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : de 5 ani (am inceput de pe WoTLK)
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Baddoc
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dupa ora 5 de luni pana vineri , iar sambata si duminica sunt on dar la ore aleatorii..
De ce ati ales InspiratioN ?: pare o guilda serioasa cu oameni capabili -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-03-2013, 19:19:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

taz140789 wrote:
Nume ingame: Baddoc
Clasa: Druid
Main Spec: Resto
Off Spec: Tank / dps in progress
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 378
Varsta: 23
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : de 5 ani (am inceput de pe WoTLK)
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Baddoc
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dupa ora 5 de luni pana vineri , iar sambata si duminica sunt on dar la ore aleatorii..
De ce ati ales InspiratioN ?: pare o guilda serioasa cu oameni capabili -


Leaga accu de pe forum cu cel din joc.


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
taz140789

[Assassin]



Status: Offline
(since 24-09-2022 17:20)
Joined: 04 Sep 2010
Posts: 69, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 137.5
Votes: 11

 
Post Posted: 22-03-2013, 19:24:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

done.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 22-03-2013, 19:42:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

taz140789 wrote:
Nume ingame: Baddoc
Clasa: Druid
Main Spec: Resto
Off Spec: Tank / dps in progress
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 378
Varsta: 23
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : de 5 ani (am inceput de pe WoTLK)
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Baddoc
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dupa ora 5 de luni pana vineri , iar sambata si duminica sunt on dar la ore aleatorii..
De ce ati ales InspiratioN ?: pare o guilda serioasa cu oameni capabili -


RESPINS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
convict_unico7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2013 16:36)
Joined: 23 Sep 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

 
Post Posted: 25-03-2013, 01:10:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Grimshots
Clasa: Hunter
Main Spec: Survival
Off Spec: Marksmanship
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Troll
ItemLevel: 368
Varsta: 19
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : WotLK 3.3.5 all down inclusiv Halion/LK 25h /Cata 4.0.6
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Grimshots
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dupa ora 2-3 pana la 12-1 noapte sunt disponibil / de luni pana vineri si in weekend la fel.
De ce ati ales InspiratioN ?: mi se pare ca e o guilda capabila de raiduri hc si cu oameni de treaba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
h4ck*Spider

[Pro Runescaper]



Status: Offline
(since 09-12-2019 16:59)
Joined: 05 Jun 2009
Posts: 475, Topics: 36
Location: Cluj

Reputation: 738.9
Votes: 21

     
Post Posted: 25-03-2013, 12:09:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leaga-ti acc din joc de asta de pe forum si mai creste-ti ilvl daca vrei sa te ia in considerare lumea.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 25-03-2013, 12:57:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

convict_unico7 wrote:
Nume ingame: Grimshots
Clasa: Hunter
Main Spec: Survival
Off Spec: Marksmanship
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Troll
ItemLevel: 368
Varsta: 19
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : WotLK 3.3.5 all down inclusiv Halion/LK 25h /Cata 4.0.6
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Grimshots
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dupa ora 2-3 pana la 12-1 noapte sunt disponibil / de luni pana vineri si in weekend la fel.
De ce ati ales InspiratioN ?: mi se pare ca e o guilda capabila de raiduri hc si cu oameni de treaba.


RESPINS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elneb1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2013 09:21)
Joined: 25 Mar 2013
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 25-03-2013, 21:03:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Marmotel
Clasa:Hunter
Main Spec:MMS
Off Spec:MMS
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: fara enchants
Rasa:Troll
ItemLevel:354
Varsta:24
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC full , Wotlk ( fara LK ) Cata: decat BH(nu am avut cu cine altceva)
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Marmotel
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : joc mai tot timpul , am liber oricand , pot fi la orice ora la orice raid !!
De ce ati ales InspiratioN ?: mi`a spus un prieten ca e pve si imi place sa joc pve... si mai ales distractia de pe TS cu raidul

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 25-03-2013, 21:23:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

elneb1 wrote:
Nume ingame: Marmotel
Clasa:Hunter
Main Spec:MMS
Off Spec:MMS
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: fara enchants
Rasa:Troll
ItemLevel:354
Varsta:24
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC full , Wotlk ( fara LK ) Cata: decat BH(nu am avut cu cine altceva)
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marmotel
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : joc mai tot timpul , am liber oricand , pot fi la orice ora la orice raid !!
De ce ati ales InspiratioN ?: mi`a spus un prieten ca e pve si imi place sa joc pve... si mai ales distractia de pe TS cu raidul



RESPINS!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
davooboom

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-06-2013 18:29)
Joined: 31 Mar 2013
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 54.4
Votes: 2

Post Posted: 31-03-2013, 10:32:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Davooboomy
Clasa: Druid
Main Spec: Balance
Off Spec: Feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa:Troll
ItemLevel:384
Varsta:24
Teamspeak 3 / Microfon : Da, mai putin microfon face figuri, da o sa iau.
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC, Lk full, Cata de pe 4.0.6 pana in prezent
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Davooboomy
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Lucrez, am zilnic program de la 8 - 17 (exceptand weekendurile cand sunt liber, dupa ora 18 pot fi on mereu in timpul saptamanii. Nu am ora de somn.
De ce ati ales InspiratioN ?: Stiu ca e o guilda pve capabila de progres, membrii guildei fiind sociabili si cred ca o sa ma integrez perfect in comunitatea voastra.

O zi buna!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-03-2013, 10:44:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

davooboom wrote:
Nume ingame: Davooboomy
Clasa: Druid
Main Spec: Balance
Off Spec: Feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa:Troll
ItemLevel:384
Varsta:24
Teamspeak 3 / Microfon : Da, mai putin microfon face figuri, da o sa iau.
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC, Lk full, Cata de pe 4.0.6 pana in prezent
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Davooboomy
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Lucrez, am zilnic program de la 8 - 17 (exceptand weekendurile cand sunt liber, dupa ora 18 pot fi on mereu in timpul saptamanii. Nu am ora de somn.
De ce ati ales InspiratioN ?: Stiu ca e o guilda pve capabila de progres, membrii guildei fiind sociabili si cred ca o sa ma integrez perfect in comunitatea voastra.

O zi buna!



ACCEPTAT


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ihuntalone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-09-2013 18:45)
Joined: 12 Apr 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 68
Votes: 2

 
Post Posted: 12-04-2013, 10:15:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Ihuntalone
Clasa: Hunter
Main Spec: MM
Off Spec:Joc doar MM
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Troll
ItemLevel: 389
Varsta: 25
Teamspeak 3 / Microfon : Da (TS + Mic)
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC de pe 2.3.3 WOTLK CATA 4.0.6
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ihuntalone
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Lucrez o zi cu o zi, dar pot juca si de la munca. Timp: 4-5 ore
zi dupa ora 18:00
De ce ati ales InspiratioN ?: O guilda buna in care poti avea un Gameplay bun.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 12-04-2013, 14:26:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ihuntalone wrote:
Nume ingame: Ihuntalone
Clasa: Hunter
Main Spec: MM
Off Spec:Joc doar MM
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Troll
ItemLevel: 389
Varsta: 25
Teamspeak 3 / Microfon : Da (TS + Mic)
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC de pe 2.3.3 WOTLK CATA 4.0.6
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ihuntalone
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Lucrez o zi cu o zi, dar pot juca si de la munca. Timp: 4-5 ore
zi dupa ora 18:00
De ce ati ales InspiratioN ?: O guilda buna in care poti avea un Gameplay bun.


ACCEPTAT

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 27-09-2024, 22:20:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password