User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message27563
Nerdscream

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-12-2019 20:27)
Joined: 01 Oct 2014
Posts: 199, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 54.1
Votes: 13

   
Post Posted: 04-02-2017, 19:40:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: George
2. Varsta: 19
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :in weekend toata ziua, in timpul saptamanii doar seara dupa 20:00
5. Clasa: Warlock
6. Main Spec/OFF spec:Affliction/Demo
7. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Evilblast
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Forgotten Heroes, Raven din raven am iesit ca s-a destramat
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Ca si persoana nu am ce spune despre mine, sunt la locul meu, imi fac treaba la raiduri, si nu prea suport oamenii cu nasul pe sus
11. Alte mentiuni :



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 04-02-2017, 23:00:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nerdscream Acceptat Whisper in-game Darkangel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ticaneis1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2017 06:21)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 12, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 84.8
Votes: 2

 
Post Posted: 08-02-2017, 02:10:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Raluca

2. Varsta: 30

3. Localitate: Bucuresti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3 ore/pe saptamana 4ore in zilele libere

5. Clasa: Priest(popa)

6. Main Spec/OFF spec: Disci/holy

7. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/pitickutz

8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

Am inceput sa joc pe freakz de cand a deschis serverul ,iar pe charul asta joc de aproximativ jumate de an,am jucat mai rar cei drept in ultima vreme,
activitati in patchu de mop am avut doar raiduri normale si doi bosi prin soo hc

9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

invincible guilda actuala este inactiva din pricina noului expansion anuntat de catre adminul serverului..

10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana :

hm..despre mine ... pot sa zic orice , imi place sa ma joc wow ,sa comunic , imi plac glumele de bun augur ,nu suport glumele deplasate , nu tolerez persoanele care cauta motiv de cearta.

11. Alte mentiuni :



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 08-02-2017, 20:45:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ticaneis1 Refuzat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
devilmaycri3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2017 21:46)
Joined: 20 Feb 2017
Posts: 2, Topics: None
Location: Bolivia

Reputation: 2.1

Post Posted: 20-02-2017, 23:55:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Jesus Ortiz
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bolivia pace
4. Cat ai WOW Timp pentru dispozitie (pe zi, de exemplu, Sãptãmîna aproximativ.): În fiecare zi, de la 4 la 5 ore
5. Clasa: Warlock
6. Main Spec / OFF spec: Destro, off vai
7. Armory Link:
8. Povesteste-ne despre ta in experienta de cand ai raiduri sa joci WOW daca inceput pana acum (Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am început sã joc de la și sã ajungã la un cataclism TBC și a început sã joace la scurt timp dupã Pandaria și ce mai atras atentia mea a fost asediul Orgrimmar și acolo am început sã mã învețe și sã se joace cu personajele principale ale Warlock, rãzboinic, Paladin și preot, am o mare experienta in sefii mari la fel de puternice alte la general.
9. Foste Guilde (prin Guilde ce ai Mai Fost, cum au Fost ELE, de ce ai Decis sa le parasesti, etc) prima mea breaslã ne-a fost lgendarios, de acolo m-am dus la templieri și sã termin cu ultimul în rãzbunãtor, oameni dintre aceste bresle nu au entuziasmul de a obține mãsura în care este posibil, iar celelalte sunt oameni care sunt interesați numai în a face pânã la al șaselea sau al șaptelea șef și acolo se terminã, vreau sã continue sã creascã, dar eu simt cã ei nu vor vedea o oportunitate de a crește si de a imbunatati ca breasla ca o familie.
10.-ne Spune cate ceva despre tine, ca în cazul în care persoana: Imi place sa joc wow, este pasiunea mea, viciul meu, îmi place joc.
11. Alte Mentiuni: Aș dori sã știu care este ori raidea și asta este ceea ce trebuie sã fac pentru a merge cu tine și știu dacã voi fi acceptate sau refuzate.

Update @ 20-02-2017, 23:55:58

1. Nume IRL: Jesus Ortiz
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bolivia pace
4. Cat ai WOW Timp pentru dispozitie (pe zi, de exemplu, Sãptãmîna aproximativ.): În fiecare zi, de la 4 la 5 ore
5. Clasa: Warlock
6. Main Spec / OFF spec: Destro, off vai
7. Armory Link: https://armory.freakz.ro/character/genesis/thunderhaw
8. Povesteste-ne despre ta in experienta de cand ai raiduri sa joci WOW daca inceput pana acum (Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am început sã joc de la și sã ajungã la un cataclism TBC și a început sã joace la scurt timp dupã Pandaria și ce mai atras atentia mea a fost asediul Orgrimmar și acolo am început sã mã învețe și sã se joace cu personajele principale ale Warlock, rãzboinic, Paladin și preot, am o mare experienta in sefii mari la fel de puternice alte la general.
9. Foste Guilde (prin Guilde ce ai Mai Fost, cum au Fost ELE, de ce ai Decis sa le parasesti, etc) prima mea breaslã ne-a fost lgendarios, de acolo m-am dus la templieri și sã termin cu ultimul în rãzbunãtor, oameni dintre aceste bresle nu au entuziasmul de a obține mãsura în care este posibil, iar celelalte sunt oameni care sunt interesați numai în a face pânã la al șaselea sau al șaptelea șef și acolo se terminã, vreau sã continue sã creascã, dar eu simt cã ei nu vor vedea o oportunitate de a crește si de a imbunatati ca breasla ca o familie.
10.-ne Spune cate ceva despre tine, ca în cazul în care persoana: Imi place sa joc wow, este pasiunea mea, viciul meu, îmi place joc.
11. Alte Mentiuni: Aș dori sã știu care este ori raidea și asta este ceea ce trebuie sã fac pentru a merge cu tine și știu dacã voi fi acceptate sau refuzate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vagician

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2018 03:52)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 28, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 147.3
Votes: 13

Post Posted: 21-02-2017, 14:56:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

devilmaycri3 wrote:
1. Nume IRL: Jesus Ortiz
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bolivia pace
4. Cat ai WOW Timp pentru dispozitie (pe zi, de exemplu, Sãptãmîna aproximativ.): În fiecare zi, de la 4 la 5 ore
5. Clasa: Warlock
6. Main Spec / OFF spec: Destro, off vai
7. Armory Link: https://armory.freakz.ro/character/genesis/thunderhaw
8. Povesteste-ne despre ta in experienta de cand ai raiduri sa joci WOW daca inceput pana acum (Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am început sã joc de la și sã ajungã la un cataclism TBC și a început sã joace la scurt timp dupã Pandaria și ce mai atras atentia mea a fost asediul Orgrimmar și acolo am început sã mã învețe și sã se joace cu personajele principale ale Warlock, rãzboinic, Paladin și preot, am o mare experienta in sefii mari la fel de puternice alte la general.
9. Foste Guilde (prin Guilde ce ai Mai Fost, cum au Fost ELE, de ce ai Decis sa le parasesti, etc) prima mea breaslã ne-a fost lgendarios, de acolo m-am dus la templieri și sã termin cu ultimul în rãzbunãtor, oameni dintre aceste bresle nu au entuziasmul de a obține mãsura în care este posibil, iar celelalte sunt oameni care sunt interesați numai în a face pânã la al șaselea sau al șaptelea șef și acolo se terminã, vreau sã continue sã creascã, dar eu simt cã ei nu vor vedea o oportunitate de a crește si de a imbunatati ca breasla ca o familie.
10.-ne Spune cate ceva despre tine, ca în cazul în care persoana: Imi place sa joc wow, este pasiunea mea, viciul meu, îmi place joc.
11. Alte Mentiuni: Aș dori sã știu care este ori raidea și asta este ceea ce trebuie sã fac pentru a merge cu tine și știu dacã voi fi acceptate sau refuzate.


@devilmaycri3 Declined. I appreciate that you tried to write in romanian. We are a heroic progress guild and I saw on your armory that you have only one boss as progress on heroic mode. On this server are a lot of good international guild wich I think will be glad to help you make the progress you are aiming for.

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elektrax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2017 05:55)
Joined: 18 Jan 2017
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 12.1

Post Posted: 05-03-2017, 11:20:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 23
3. Localitate: Sebes
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6 ore pe zi
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Main Combat/ off subtetly
7. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/elektrax
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat pe Cataclysm de la inceput pana la Blackhorn, datorita facultatii am facut pauza pentru a mi putea termina facultatea si alte probleme, consider ca imi cunosc foarte bine clasa si invat repede scripturi noi, conduceam chiar raiduri in fosta mea guilda
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Madness, nu am parasit o ci doar in acest timp eu cat am facut pauza pentru facultate guilda s a dizolvat, doar putini mai joaca si acei cativa sunt acum aici la hoarda si am decis sa ma alatur lor
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt genul linistit, la locul lui care isi vede de treaba, nu imi place sa ma implic in certuri,scandaluri etc.
11. Alte mentiuni : Stiu ca nu sunt cu cel mai bun gear pve, dar asa cu pridefull si cateva iteme pve, mai ales acum cand aceste iteme de pvp contin 2 statusuri pve si cu experienta mea cred ca usor usor cu raiduri N pot avansa destul de repede fara a fi o povara pentru ceilalti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ultrasevent

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2017 20:07)
Joined: 14 Mar 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Bolivia

Reputation: 1

Post Posted: 14-03-2017, 19:06:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: eduard
2. Varsta: 22
3. Localitate: Elveția
4. Cat ai WOW Timp pentru dispozitie (pe zi, de exemplu, Sãptãmîna aproximativ.): În fiecare zi, într-o perioadã de 5 pânã la 7 ore zilnic
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec / OFF spec: 570 Prot / 561 dps
7. Armory Link: https://armory.wow-freakz.com/character/genesis/ultrasevent
8. Povesteste-ne despre ta in experienta de cand ai raiduri sa joci WOW daca inceput pana acum (Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). icc wotlk raiduri au fost epic și îmi place sã învețe ca un bun sau tanking dot DFS fac eu meresido
9. Foste Guilde (prin ce ai mai Fost Guilde, cum au Fost ELE, ce sa Decis ai le parasesti, etc.) a fost în claritate, dar liderul acestei bresle, timp de 3 sãptãmâni, obstacole m-au pus sã nu meargã la raid hc soo, nu obține posibilitatea de a crește sau vor avea invidios, care servește elementele de care aveți nevoie înainte.
10.-ne Spune cate ceva despre tine, ca în cazul în care persoana: Sunt o persoanã care este foarte rãbdãtoare, dar atunci când vurlan mine sau sã mã insulți, eu nu le vorbesc mai mult control și au ignorat pe toți și esfuerso-mã pentru a îmbunãtãți în fiecare zi , asa ca ai pus multe obstacole va îmbunãtãți și ceea ce am de gând sã fac.
11. Alte Mentiuni: Vreau sã merg la raid, fãrã a fi spus cã nu sunt pregãtitã sau este ca un alt vrea elementul prin care te duci, nu-mi pasã de ceea ce vreau este sã creascã și du-te la familia raiduri și de a ajuta reciproc eu lucrez în poștã și transporta încãrcãturi peste tot, acum sunt în centrul America

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 15-03-2017, 18:00:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ultrasevent Declined
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dexxatu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 09:28)
Joined: 03 Dec 2016
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 1

 
Post Posted: 27-03-2017, 08:50:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex (Dex)
2. Varsta: 31
3. Localitate: HD
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat trebuie.
5. Clasa: Mage si druid la hoarda ... restul la alianta
6. Main Spec/OFF spec: mage arcane / druid resto (guard offspec)
7. Link Armory: mage https://armory.wow-freakz.com/character/genesis/allakazam // druid https://armory.wow-freakz.com/character/genesis/dexcultz
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Vanilla retail inclusiv naxx 40 - , TBC retail hardcore (lady vashj si kael'thas kills inainte de nerf + illidan realm first ... top 100 world) // wotlk pe un server privat .
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Classified la ally pe monk (Shamballah) / momentan in guilda Dark angels care nu face nimic ... caut progres
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : skateboarder // hip hop artist ( dau un freestyle in raid la cerere )
11. Alte mentiuni : mersi fain de accept - va pup

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 01-04-2017, 11:32:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dexxatu Respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rawy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2017 17:44)
Joined: 24 Apr 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2

Post Posted: 25-04-2017, 22:38:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : zilnic de la 16 la 22
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Protection/Arms
7. Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/genesis/rawy
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Pai am inceput sa joc in WOTLK si de atunci am facut full hc cam in toate expansiunile pana acum,mai putin in MOP la care mai am putin de lucrat.
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Evolution in care a fost super dar s-a destramat si atunci a trebuit sa caut altele. Nu prea am gasit nimic serios pana acum.
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt o persoana calma si rabdatoare. Accept foarte bine critica si mereu caut imbunatatiri in orice.
11. Alte mentiuni: Sper sa ma acceptati si daca o faceti sper sa ne intelegem bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 26-04-2017, 00:43:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rawy Respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
empty.m

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-05-2017 10:30)
Joined: 19 Nov 2016
Posts: 3, Topics: 1
Location: Bulgaria

Reputation: 3.1

 
Post Posted: 27-05-2017, 19:05:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Borislav (not know romanian)
2. Varsta:26
3. Localitate:Bulgaria,Botevgrad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :3-5h per day
5. Clasa:Warlock
6. Main Spec/OFF spec:Destruction - main only
7. Link Armory:https://armory.wow-freakz.com/character/genesis/asden
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Played in Bulgarian server on TBC and WOLTK for few years (5-6) ,after that in w****** on cata few months ,maybe a year.Then Pandaria for 2 year maybe also in w****** and now for almost a year in this server.
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) - The Warforged - it is a good guild ,but they have a rule that doesnt suits me because i dont have alts.
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana :that part of my personality that could b e of interest of you is that i am resposible ,straight to the point guy and really dont like injustice.
11. Alte mentiuni : dont have alts.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 28-05-2017, 11:31:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

empty.m Declined
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 29-03-2024, 17:21:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x