User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message27735
serban2212

[Shamy extraordinaire]



Status: Offline
(since 16-10-2019 22:04)
Joined: 09 Jun 2017
Posts: 6, Topics: 4
Location: All around Romania.

Reputation: 22.2
Votes: 1

       
Post Posted: 09-06-2017, 23:42:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Șerban
2. Varsta: 19
3. Localitate: București
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Depinde de zile; in timpul saptamanii aproximativ 4-6 ore/zi (dupa ora 18:00), in weekend 6+ ore/zi
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Fury/Protection (dar nu sunt excelent la off-tanking)
7. Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/genesis/bravado
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Singura expansiune pe care am jucat serios si pe care am facut raiding este Mists of Pandaria, deoarece a fost si este expansiunea mea preferata d.p.d.v. al content-ului si, de asemenea, primul meu contact cu World of Warcraft. Am incercat si TBC, Vanilla si Legion, dar nu am ajuns la punctul de a face raiduri. Consider ca experienta mea in raiduri a fost la inceput mai dificila, deoarece raidurile erau ceva nou pentru mine, dar cu timpul au devenit obisnuinta si totul a devenit mai placut.
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) I. Mythic Paragon - ghilda compusa din oameni prietenosi, dornici de progres; cu ei am facut majoritatea progresului pe care il am acum. Ghilda s-a inchis acum o saptamana. II. ExiliuM - nu pot spune prea multe, nu cunosc oameni aici, am intrat recent, dar doresc sa ies pentru ca vremea lor de activitate a trecut.
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt calm in situatii extreme, glumet, curios. In general ascult rock si hip-hop.
11. Alte mentiuni : Am ales ghilda Classified deoarece doresc sa progresez si sa invat de la o ghilda cu experienta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 10-06-2017, 00:04:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

serban2212 Acceptat Whisper in-game Darkangel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
turboheal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2017 12:53)
Joined: 15 Aug 2017
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.1

 
Post Posted: 15-08-2017, 14:02:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kHz wrote:
Classified




Inainte de a aplica trebuie sa stii ca :

- Suntem o guilda PvE , PvP se practica ocazional
- Cautam playeri activi , seriosi care isi cunosc clasa , capabili de HC
- Sistemul de loot este DKP
- Ora de incepere a raidului este 19:00-19:30
- Minim ilvl 480



Cerere de recrutare :

Quote:
1. Nume IRL:Mihai
2. Varsta:17
3. Localitate:Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :10-15 ore
5. Clasa:Druid
6. Main Spec/OFF spec:Resto main - balanta off
7. Link Armory: https://armory.wow-freakz.com/character/felsong/turboheal
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Joc de pe cata , facand progres putin la hc doar vreo 3-4 bosi. Iar pe pandaria mai intram cateodata sa fac bg-uri .
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ascension , a fost o guilda frumoasa dar sa destramat.
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : hmm pot spune ca imi palce caterinca si nu ma supar din orice .. -
11. Alte mentiuni : -




Te asteptam sa devenim o comunitate si sa progresam impreuna !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    


The time now is 19-04-2024, 08:42:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x