User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message27736
carolas2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2022 18:29)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 211, Topics: 23
Location: Suceava

Reputation: 305
Votes: 38

 
Post Posted: 17-07-2016, 20:28:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Bubinho-respins

Angels can still feel fear.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ciprilik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-02-2018 05:23)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 10, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 99.3
Votes: 4

 
Post Posted: 24-07-2016, 17:29:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ciprian
2. Varsta: 28
3. Localitate: Piatra Neamt
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in fiecare zi 5-8 ore, depinde de zi, L-D (sunt disponibil noaptea pana la terminarea raidurilor)
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Holy / Retribution
7. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Cyberpaladin
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat de jucat, WoW, cand a fost lansat Burning Crusade, pe serverul Blizzard-ului, raiduri ocazionale. Apoi pe WOTLK m-am lasat de Retail si m-am apucat pe Freakz dupa o perioada, jucand Warlock, progress full in ICC 25h. Pe Cataclysm am jucat si DK (tank) si Warlock, full progress 25h Dragon Soul. Acum, pe MOP, am jucat Retribution in MV/TOES apoi m-am lasat o perioada de WoW apoi am revenit. Experienta in ToT nu am , SoO doar primii 2 bosi. Invat repede scripturile si le inteleg de la inceput, nu trebuie sa imi fie repetate de n ori.
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am uitat numele lor (Din ultima de pe MOP in care am fost, inainte sa fac pauza de WoW, am plecat din ea deoarece GM-ul era plin de sefie si acorda atentie doar celor ca el, flegmatici, plus ca pe teamspeak era ceva normal sa se injure ca la usa cortului, iar cei ce aveau de obiectat in legatura cu orice, erau injurati si inlaturati din guilda). Am 28 ani, nu mai am chef de aere de copil de 12 ani in capul undei persoane de 18+
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt optimist, calm, comunicativ si ador sa invat si sa descopar lucruri noi in fiecare zi.
11. Alte mentiuni : Sunt echipat ~95% PVP , restul PVE, dar dupa cum probabil stiti, nu mai exista, ca pe expansion-urile trecute, diferenta de statusuri intre PVP si PVE , ambele ofera aceleasi statusuri la ilvl identic, singura diferenta e ca PVP gear ofera si PVP Power fara de PVE. Modificarea a fost introdusa de Blizzard deoarece cei ce jucau PVP, nu puteau niciodata sa faca PVE datorita gear-ului ce dadea Attack Power sau Spell Power pe orice piesa de PVE , iar, PVP gear dadea doar PVP Power. Acum s-a ajuns ca AP si SP sa apara atat in PVP cat si in PVE, doar pe Arme.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
carolas2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2022 18:29)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 211, Topics: 23
Location: Suceava

Reputation: 305
Votes: 38

 
Post Posted: 24-07-2016, 19:47:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cyberpaladin-respins

Angels can still feel fear.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sukaku

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2021 14:39)
Joined: 04 Sep 2013
Posts: 29, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 4.7
Votes: 8

 
Post Posted: 28-07-2016, 21:35:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: tsunadde
2. Varsta: 29
3. Localitate: nelson
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ:intre 18:00 -02:00 mai zilnik
5. Clasa: priest
6. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow
7. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/tsunadde
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am experienta de aproximativ 9 ani de la WOTLK incoace.
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) momentan equinox,ma cam lasa rece organizarea proasta,am fost in mai multe guilde dea timpul anilor.
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : imi place sa fac parte dintro comunitate serioasa si cu intelegere se pot face multe -
11. Alte mentiuni : cand apare legionul o sa fiu active strict la raidurile de soo 25h/n depinde si lucru cum se impune:)

Update @ 28-07-2016, 22:35:26

1. Nume IRL: tsunadde
2. Varsta: 29
3. Localitate: nelson
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ:intre 18:00 -02:00 mai zilnik
5. Clasa: priest
6. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow
7. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/tsunadde e buguit armory, nu imi arata itemele de holy!
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am experienta de aproximativ 9 ani de la WOTLK incoace.
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) momentan equinox,ma cam lasa rece organizarea proasta,am fost in mai multe guilde dea timpul anilor.
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : imi place sa fac parte dintro comunitate serioasa si cu intelegere se pot face multe -
11. Alte mentiuni : cand apare legionul o sa fiu active strict la raidurile de soo 25h/n depinde si lucru cum se impune:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 28-07-2016, 22:41:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sukaku Acceptat Whisper in-game Darkangel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrei333

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-09-2019 13:13)
Joined: 31 Jul 2016
Posts: 10, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 63.6
Votes: 1

 
Post Posted: 31-07-2016, 11:01:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Andrei
2. Varsta: 20
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : de la ora 6 in sus (atunci ajung de la munca) pana la cat se termina raidurile aprox 0:00-1:00
5. Clasa:Monk
6. Main Spec/OFF spec:MW 543/BM 530
7. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/faststaff
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Pe cataclysm am avut full progres pe ds 10/25 hc/n si aproape full gear(P.S nu am donat)
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Unstoppable( am plecat deoarece au fost niste certuri),(Equinox)am fost plecat cu munca in alt judet
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Calm, nu ma infurii, rabdare, si imi place sa rad cu alti playeri.
11. Alte mentiuni : --

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 31-07-2016, 11:38:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andrei333 Acceptat Whisper in-game Darkangel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alinusistu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-12-2017 17:39)
Joined: 05 Jul 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 37
Votes: 1

Post Posted: 02-08-2016, 20:19:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume:Alin
Varsta:18
Localitate:Bucuresti
Timp pt WoW: vineri sambata duminica majoritatea zilei
Clasa: Monk
Spec:HEAL/DPS
Armory:https://armory.freakz.ro/character/genesis/eltorido
Experienta raiduri: din Wotlk pana acum doar pve
Fost Guilde:Unstoppable Equinox (am fost dat afara deoarece nu am mai jucat wow 3 luni)
Despre mine: Persoana linistita si intelegatoare si prind lucrurile din zbor
Alte mentiuni: As dori sa evoluam impreuna in aceasta guilda si sa ajungem cat mai departe

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 02-08-2016, 21:57:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alinusistu Respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bleer70

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2017 10:43)
Joined: 05 Aug 2016
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 37.1
Votes: 1

Post Posted: 05-08-2016, 14:40:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Botond
2. Varsta: 19
3. Localitate: Covasna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-8 ore pe zi
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Main spec: Retribution, Off:Holy(low)
7. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/exxcaliburr
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) Am inceput wow in anul 2011 pe WORLK(PVE) dupa WOTLK am mers la un server Cataclysm(Molten-PVP) dupa Cata am venit la Freakz si iar am inceput PVE.
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Prima data am fost in "Buggerek" - Era un guild maghiar, am iesit din cauza inactivitatii. Am fost si in Watchers dar am iesit fiindca am realizat ca imi place PVE mai mult decat PVP. Dupa Watchers am fost in Stormcrow. Am iesit pentru ca erau cazuri cand raidurile nu au fost facute la orele respective scrise in calendar.
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Imi plac oameni care au simtul umorului
11. Alte mentiuni : -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkangelx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2022 18:14)
Joined: 10 Oct 2015
Posts: 74, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 197.3
Votes: 16

 
Post Posted: 05-08-2016, 16:23:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bleer70 Acceptat Whisper in-game Darkangel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nastyblabla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2023 20:12)
Joined: 29 Mar 2012
Posts: 340, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 176.2
Votes: 33

 
Post Posted: 03-09-2016, 21:32:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Edi
2. Varsta: 24
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Dupa ora 18:30
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: Frost/Unholy
7. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/nastyblabla
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow pe TBC,dar ca si raiding am inceput pe freakz pe WOTLK si de atunci am ramas pe server aici ^^.Pe cata am facut clear la tot pe HC unii bosi first realm (altii la cateva secunde distanta -) iar pe Mop am jucat pana sa se bage Sha Of Fear.Ca si progress am tot pe HC 2-3 bosi first realm nu imi mai amintesc exact, pe 5.2.0 nu am jucat mai deloc din anumite motive personale
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Allstaradoms,Hamsterii Blindati apoi Aeon Nox,am iesit de acolo din cauza ca majoritatea oamenilor cu care ma jucam s-au lasat si nu mai erau activi.
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt un om serios imi place sa fac progress dar caterinca trebuie sa fie si ea acolo altfel devine monoton.Ma pasioneaza gaming-ul cam asta fac toata ziua fiind tester pe la EA -
11. Alte mentiuni : Gear-ul e cam low momentan deoarece m-am reapucat acum cateva zile dar asta nu e o problema il fac rapid ^^

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
carolas2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2022 18:29)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 211, Topics: 23
Location: Suceava

Reputation: 305
Votes: 38

 
Post Posted: 12-09-2016, 19:39:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Edi(Nastyblabla)-respins

Angels can still feel fear.
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krowzinho

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2017 15:25)
Joined: 05 Aug 2016
Posts: 5, Topics: 1
Location: Craiova

Reputation: 55.2
Votes: 1

       
Post Posted: 14-09-2016, 11:36:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 17 ani
3. Localitate: Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 2-3 zile pe saptamana, depinde.
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Main spec Frost, off spec Unholy.
7. Link Armory: https://armory.freakz.ro/character/genesis/heacan
8. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am jucat wow pe Cataclysm acum vreo 2 ani daca nu ma insel, vreo 3-4 luni in care am descoperit jocul, mi s-a parut foarte mare desigur si plin de lucruri noi, care desigur nu le stiam, am fost adus de niste fosti colegi de clasa, m-am jucat cu ei, majoritatea s-au lasat, desigur m-am lasat si eu in scurt timp. Precizez ca pe Cataclysm am facut numai si numai PVP. Acum in august 2016, m-am reapucat de Wow si la un moment dat ma plictiseam foarte tare fiindca terminasem setul grievous de PVP si desigur cap-ul la conquest si am decis sa vad cum este la PVE si mi-am dat seama ca nu este deloc usor, chiar deloc, majoritatea la inceput probabil si-au batut joc de mine la ce tipuri de intrebari la puneam, ce face asta, la ce ma ajuta asta si asa mai departe, desigur pentru anumite persoane li se parea destul de usor ceea e ii intrebam eu pe ei. Am invatat niste script-uri din nevointa si din necunostiinta de cauza.
9. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Golden Heroes a fost prima mea guilda pe Cata, am iesit din ea din cauza lipsei activitatii in domeniul PVE, la inceput era ok, dupa.. in fine, iar in Unstopabble pot sa zic ca am invatat destul de multe lucruri, chiar daca nu mi-a explicat nimeni nimic si am invatat eu singur pe parcurs cam ce trebuia sa fac. Motivul pentru care am iesit este ca mi-a cazut curentul pentru o ora in cartier, iar GM-ul a considerat ca e mai bine sa ma dea afara din guilda fiindca am iesit din mijlocul raidului. In fine, nu-l condamn, treaba lui, asa sa faca si de acu incolo, restul persoanelor din guilda mi s-au parut foarte ok, respect celor care au avut rabdare cu mine si nu m-au injurat s.a.m.d.
10. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Sunt o persoana calma, toleranta, amuzanta, sociabila si foarte ajutatoare.
11. Alte mentiuni : Sper sa fiu acceptat. O zi frumoasa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
carolas2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2022 18:29)
Joined: 10 Aug 2013
Posts: 211, Topics: 23
Location: Suceava

Reputation: 305
Votes: 38

 
Post Posted: 15-09-2016, 17:06:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cristi(heacan)-respins

Angels can still feel fear.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 19-04-2024, 09:49:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x