User
Pass
2FA
 
 

Recuperare iteme 2

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Item Recovery
Author Message483
yakudoo

[unlimited power]



Status: Offline
(since 19-02-2018 18:56)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 101, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 227.6
Votes: 24

 
Post Posted: 06-10-2014, 19:47:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character Name:Apollyon
Item Name & ID: Indomitable Pride
Armory Link: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Apollyon
Details: (optional) Tocmai mi-ai sters Indomitable Pride heroic de pe char apollyon si lai dat la druid pe cel care il aveam deja equipat. "Done@pride. Celalalt item nu il ai in inventory."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 08-10-2014, 17:26:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SI problema unde e?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yakudoo

[unlimited power]



Status: Offline
(since 19-02-2018 18:56)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 101, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 227.6
Votes: 24

 
Post Posted: 08-10-2014, 18:46:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai in loc sa dai trinketu care a picat la boss in loot ai sters trinketu de pe char meu si lai dat, aici e problema. Cum se numeste si sectiunea "Recuperare iteme de la rollbacks/vote" nu "Stergere iteme de pe cont" eu am facut aceasta cerere de recuperare a itemelor "Windward Heart" si "Indomitable Pride" care au picat in loot la Morchok inainte de a da reset la servar pentru a fixa lootu , achiv etc la DW si in urma acelui reset la servar itemele care apar la armory au fost sterse daia am facut aceasta cerere dar observ ca in loc sa se recupereze itemele imi sterge mie itemu de pe cont si il da la druid acela "Frenzi". mai si zice "Done@pride. Celalalt item nu il ai in inventory. " pai logic ca nu il am in inventory pt ca daia am facut cererea de recuperare. Cum se vede clar ca pe data de 05.10.2014 - 22:32:27 iar la ora 22:32:51 si 22:32:55 au fost lootate cele 2 iteme + restu dar nu conteaza alea cu cateva secunde inainte de reset https://armory.freakz.ro/character-feed.xml?r=Genesis&&cn=Apollyon&&gn=Olympian Gods apare si pe armory clar.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Macelaru99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2017 12:19)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 19, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 33.4
Votes: 4

 
Post Posted: 08-10-2014, 21:05:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut...probabil ca apollyon nu sa exprimat destul de bine in legatura cu ce sa intamplat si de aceea nu ai inteles si ai facut o boacana...

am fost si eu in raid cu apollyon...deci care e faza...apollyon avea deja trinketul indomitable pride hc echipat pe el cand lam facut pe morchok....dupa ce lam omorat pe morchok au picat din nou indomitable pride si windward heart...din cauza ca urma restart in 10 secunde pentru a baga nush ce fix in ds, apollyon care era leaderul si master looter a luat cele doua iteme (trinketele) in inventar si ia zis druidului (Frenzi) ca i le da dupa ce se restarteaza serverul prin trade....toate bune si frumoase...numai ca atunci cand a revenit serverul apollyon nu mai avea trinketele in inventar (probabil din cauza unui mic rollback).

de aceea a facut post pe forum la sectia de recuperare iteme sa ii fie inapoiate trinketele...si ce ai facut tu alexander0810....in loc sa i le dai inapoi...iai sters trinketul original pe care il avea echipat de multa vreme...i lai trimis druidului, si cu windward heart iai zis ca nu il are in inventar(normal...ca daia a facut post sa i se inapoieze)...sper ca am fost suficient de clar...si ca o sa ii inapoiezi atat indomitable pride hc cat si windward heart hc inapoi lui apollyon asa cum trebuia de la inceput

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 08-10-2014, 22:02:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

yakudoo wrote:
Pai in loc sa dai trinketu care a picat la boss in loot ai sters trinketu de pe char meu si lai dat, aici e problema. Cum se numeste si sectiunea "Recuperare iteme de la rollbacks/vote" nu "Stergere iteme de pe cont" eu am facut aceasta cerere de recuperare a itemelor "Windward Heart" si "Indomitable Pride" care au picat in loot la Morchok inainte de a da reset la servar pentru a fixa lootu , achiv etc la DW si in urma acelui reset la servar itemele care apar la armory au fost sterse daia am facut aceasta cerere dar observ ca in loc sa se recupereze itemele imi sterge mie itemu de pe cont si il da la druid acela "Frenzi". mai si zice "Done@pride. Celalalt item nu il ai in inventory. " pai logic ca nu il am in inventory pt ca daia am facut cererea de recuperare. Cum se vede clar ca pe data de 05.10.2014 - 22:32:27 iar la ora 22:32:51 si 22:32:55 au fost lootate cele 2 iteme + restu dar nu conteaza alea cu cateva secunde inainte de reset https://armory.freakz.ro/character-feed.xml?r=Genesis&&cn=Apollyon&&gn=Olympian Gods apare si pe armory clar.


Creasta de cocos mai mica ca te-ai exprimat prost si in postul initial si acum. Thx@other dude, remediez acum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alexander0810, 08 October 2014 20:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Item Recovery  


The time now is 02-07-2024, 15:06:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x