User
Pass
2FA
 
 

Recuperare

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message660
Flopy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 15:43)
Joined: 25 Feb 2013
Posts: 31, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 73.2
Votes: 3

 
Post Posted: 21-03-2015, 21:27:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci sa incep, cam acum un an contul mi-a fost spart, nimeni nu a vrut sa ma creada, tinand cont ca am avut dovezi cu ip-uri diferite. In fine sa revenim. Pe main(dk) ce muncisem foarte mult la el aveam urmatoarele iteme, Pe frost pve: 2x Hand of morchok(parca asa se scria) Heroic, Trinketul de dps tot de la el pe heroic, Trinketul cumparat din market de 397 ilvl, Head-ul tot din shop, Shoulders heroic/Legs heroic/Hands heroic/ Wrist tot pe hc/ Inelul de tank heroic/ si cel din shop dar cel din shop era de dps. Back-ul (parca asa ii spunea) Il aveam cumparat din shop. Lanticul tot din shop, arma de la your saj heroic. (Sa elimin enchantele le pot pune inapoi...). Tin sa mentionez ca jucam si frost si unholy(Elimin itemele ce le aveam de 2 ori.
Pvp eram full cataclysm.
Mai aveam si itemele de tank, aveam ceva gen 398 ilvl. Daca se poate macar cele de pvp si cele cataclysmice sa le mai recuperez. Multumesc, o seara placuta. Aveam numele flopy, cum am si pe forum. Dar acea persoana nu stiu ce a facut de mi-a luat si ban, si am donat pentru unban.
Aici am o aplicatie facuta la o guilda, acum un an si jumatate.
1. Nume IRL: David
2. Varsta: 18
3. Localitate: Pucioasa
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : mult timp stau on si pana la 4-5 dimineata
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Main frost/ Off blood
6. Link Armory*: Main spec frost:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flopy.
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/f/690/gyz4.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc frost de mult timp si imi place:D
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Dk frost in opinia mea este simplu. Stats: strenght>expertise/hit(26expertise 5% hit pentru ca 3% se ia din talentul Nerves of Cold Steel (Rank 3)http:(//wow.freakz.ro/spells.php?spell=50138&name=nerves-of-cold-steel)>mastery>haste>crit(mereu dati reforge la crit este inutil pe dk frost pentru ca avem killing machine) o rotatie simpla single target: outbreak>obliterate(x2)>dupa spam frost strike>iar howling blast il dati la rime. Rotatie pentru aoe: Dots pe target pestilence dnd iar dupa spam de howling blast:D Am uitat sa mentionez ca dk frost are 2 builduri anume Master frost ce se bazeaza pe mastery si hastefrost ce se bazeaza pe haste. Eu prefer Masterfrost.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Joc wow de pe wotlk.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Havock in care am stat mult timp dar din pacate s-a destramat Bad commpany la fel ca si havock Si actuala The divinity.-
12. Detalii PC***. Ram 4gb placa video ati radeon HD 6650m 4gb procesor intel core i3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Am vazut ca este o guilda buna si as vrea sa ma alatur ei am si cativa prieteni acolo:D 900:)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student, in timpul liber stau cu prieteni prin cafenele baruri etc...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Recount dps 3 mil no food no flask doar horn of winter:http://imageshack.us/f/690/gyz4.jpg/.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 21-03-2015, 21:34:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

//Edit ,scuze am inteles eu gresit,credeam ca e vorba de cont.

(Am intrat pe contul tau,si nu am vazut caracterul si de aceea am crezut ca vrei sa iti recuperezi contul,mea culpa)



Last edited by Puccasita on 21-03-2015, 21:47:47; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flopy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 15:43)
Joined: 25 Feb 2013
Posts: 31, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 73.2
Votes: 3

 
Post Posted: 21-03-2015, 21:38:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tin sa mentionez ca am recuperat contul, dar toate itemele de pe main mi-au fost sterse. Am pus o aplicatie, dovada ca aveam itemele.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 21-03-2015, 21:43:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa-ti recuperezi itemele trebuie sa faci post aici https://forum.wow-freakz.com/Item-recovery-from-rollbacks-vote-f697.html si sa urmezi modelul de aici https://forum.wow-freakz.com/Read-me-IMPORTANT-INFO-t201333.html , mai departe o sa trebuiasca sa astepti sa-ti raspunda Jert, cel care se ocupa de recovery support.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flopy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 15:43)
Joined: 25 Feb 2013
Posts: 31, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 73.2
Votes: 3

 
Post Posted: 21-03-2015, 21:46:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici mi sa spus de catre admin sa postez, multumesc frumos de informatie. O seara placuta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Snoppy, 27 March 2015 21:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 25-09-2024, 17:23:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x