User
Pass
2FA
 
 

Reduce ban la Guilda ParagoN

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message504
BloodCouncil

[GuilD ParagoN]



Status: Offline
(since 15-07-2011 01:13)
Joined: 17 Apr 2011
Posts: 30, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 33.3
Votes: 3

Post Posted: 25-06-2011, 20:18:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name: Stargate si restul din raid
Account name: Mirific
GM responsabil: Jeert
Realm: Evolution
Motiv: PArty cu hacker fara raport
Data si ora: acum 2 zile
Ceva ce doriti sa adaugati: Salutare, sunt leaderul la guilda ParagoN(am luat ban pt party cu hacker fara report) si vreau sa va rog sa imi micsorati banul, exista un caz identic( hack @ LK) unde toata lumea a luat 2 zile ban (nu 30 cum am luat eu). Va rog sa reevaluati situatia, sunt la prima abatere si imi pare foarte rau.

Multumesc teamului WoW.Freakz pt timpul acordat

PS: Sa se reduca banul la tot raidul...sa nu faca GM Jerrt favoritisme sa ne dea noua ban 30 zile si la alta guilda cu caz asemanator 2 zile...NU E CORECT..sa se reduca banul la tot raidul

PS: Domnule Jerrt...care unu ai vazut tu ca sunt cu hack...eu vad 2 si nu vad numai eu...cred ca mai trb dus la Oftalmolog sau ne crezi prosti sau...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 25-06-2011, 20:21:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu vad unul intre valks care sta sa cada, un warr cu "dara" de la intervene si un paladin zburand. Nu mai fii smartass si nu mai deschide alte topics. Daca nu stii circumstanele cu banul la deceivers nu te mai baga.

Also ala e intre valks, de unde esti tu 100% sigur ca e bug? Stii la cat timp a ajuns valkyra? Esti sigur ca erau toti in acelasi loc aia pe care i-a luat?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alexander0810, 25 June 2011 18:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-07-2024, 04:58:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x