User
Pass
2FA
 
 

Resilient grip
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1544
MIGHTY NELLY
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-02-2015 11:44)
Joined: 12 May 2014
Posts: 268, Topics: 32
Location: Fjords

Reputation: 52.3
Votes: 15

 
Post Posted: 06-08-2014, 10:54:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Glyphu asta a fost fixat de 3 ori parca pana acum si cred de fiecare data de zohl de merge asa bine. Am testat pe un mag in elwynn si mergea dupa care am testat in arena si numai mergea; cand am iesit din arena am testat din nou in elwynn si numai mergea. Magii de exemplu au inceput sa dea intentionat block la grip ca stiu ca nu merge. Am facut post la bug report acum 2 luni si mi l-a sters un amarat care nu-l intereseaza sa testeze si doar se da smecher gen bachus. Treebuie sa va desenez undeva toata schema cu bugu ca sa am vreo sansa sa va uitati peste el sau ce *****



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 06-08-2014, 11:54:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau ca o fac si ca ma bag astfel. Era vorba de niste masuri contra bug-urilor gamebreaking ...

Chestia e alta si sper sa ma intelegi. Nu o zic in nume de rau, dar cum vii tu cu bug-ul asta (si nu e singurul major), asa venim toti ... E trist cum merg clasele, iar dupa unele fix-uri "majore" au aparut alte bug-uri gamebreaking.

No offense catre staff, dar cand pierzi 7/10 arene din cauza la un bug major va suparati de ce lumea pomeneste alte servere.

La pve freakz < alte servere ... nu-i bai, staff mic. Class fixes, freakz < alte servere ... Iar mai bagati dragoni? Si o spune unul care face aici 90% pve, 10% pvp.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-08-2014, 12:15:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu prea m-am bagat in discuțiile astea pvp. Dar ce am observat:
1. Sunteți mereu nemulțumiți orice s-ar face.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 06-08-2014, 12:23:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu nemultumit. Sunt dezamagit. Inteleg perfect, e un server privat, dar iar fac referire la alte servere fara a da nume, iar fac comparatie si zic: Cum de la ei se pot unele chestii si la noi nu?

Repet, sunt dezamagit ca nu are cine sa se ocupe strict de asta. Dupa parerea mea : Un server merge bine daca functioneaza foarte bine, daca merg clasele, contentul venind ulterior.

Mai repet o chestie, o spune unul care nu face pvp aici, ci pve. Deci pe mine ar putea sa ma doara strict de dragonii mei.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 06-08-2014, 12:25:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myhay25 wrote:
Nu prea m-am bagat in discuțiile astea pvp. Dar ce am observat:
1. Sunteți mereu nemulțumiți orice s-ar face.
vorbesc strict de bg uri, nu e asa , cate bg uri nu sunt bagate? Sota, IoC, wg mergea acuma nu merge nu avem tol barad , ring of valor lipsa intre timp voi tot mai primiti cate un boss doi, l-am rugat frumos pe zohl sa adauge la vote faction change sau race change ca si pe alte servere este , nu dam nume , cand ajung acasa o sa dau statistica la bg uri cu hoarda face doar pve si alianta pvp atat la bg cat si arene .Sunt niste persoane la hoarda care fac pvp si știu juca
Am honor in prostie si nu am ce face cu el tu cu valor vinzi boots
In concluzie noi astia care facem pvp Daca as putea spune, raid ogg nu poți face de garzi, si multe altele

// revin cu statistica cand ajung acasa

Daca la 3vs 3 s-a putut la 30 de arene,sa primesti 30 de vote points.

Sa se puna si la BG,faci 8000 HONOR/WEEK iei Nu stiu ORICE dar sa iei ceva
CEI CU FULL GEAR Nu dau join,si cei care dau join,fac 1-2 bg-uri de fun.

Si de aceea tot urla toti ,low gear low gear


Eu am asa statistica 14.000 HK (ultimele 1,300+ au fost facute in 3 -4 zile,si am pierdut 4 bg-uri)

Am facut 130.000 de Honor,poate mai mult

Urmatorul titlu e la 17,000 ceva de genu mai e foarte mult pana acolo

La capitolul win stau asa 668 bg-uri jucate(bine,de cand sunt mic ,cred ca statistica e de pe 4.0.6)
Din alea 668 ,427 le-am castigat deci 241 am pierdut. din toate alea 125 de ab-uri castigate
Alea era cand eram si low gear,si alianta nu castiga bg-uri in prostie.

E alegerea voastra.

Noroc ca s-a mutat guilda Watchers la hoarda,ca mai ridica un pic "moralul" daca as putea spune



Last edited by Puccasita on 06-08-2014, 12:37:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkworld81
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-06-2017 09:31)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 792, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 164.4
Votes: 32

 
Post Posted: 06-08-2014, 12:35:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puccasita wrote:
myhay25 wrote:
Nu prea m-am bagat in discuiile astea pvp. Dar ce am observat:
1. Suntei mereu nemulumii orice s-ar face.
vorbesc strict de bg uri, nu e asa , cate bg uri nu sunt bagate? Sota, IoC, wg mergea acuma nu merge nu avem tol barad , ring of valor lipsa intre timp voi tot mai primiti cate un boss doi, l-am rugat frumos pe zohl sa adauge la vote faction change sau race change ca si pe alte servere este , nu dam nume , cand ajung acasa o sa dau statistica la bg uri cu hoarda face doar pve si alianta pvp atat la bg cat si arene .Sunt niste persoane la hoarda care fac pvp si tiu juca
Am honor in prostie si nu am ce face cu el tu cu valor vinzi boots
In concluzie noi astia care facem pvp Daca as putea spune, raid ogg nu poi face de garzi, si multe altele

// revin cu statistica cand ajung acasa

Cred ca faction change-ul sau race change-ul sunt singurele lucruri care m-ar putea face sa votez. In rest, e o pierdere de timp pentru mine sa votez .
Nu am mai nimic de castigat din voting , iteme care le iei pentru transmog, fun items.. Plictisitoare, le au mai toti. Am votat o perioada mare de timp ca sa iau unele mounturi , dar si de alea te plictisesti -



Last edited by darkworld81 on 06-08-2014, 12:35:41; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihai25

[Winter is here!]



Status: Offline
(since 13-11-2022 10:56)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 4113, Topics: 328
Location: The North

Reputation: 1728.9
Votes: 153

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-08-2014, 12:35:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vrei IoC dar lumea se plange omg iara a picat AV. Wsg nu o sa faca nici dreaq poate tolbarad - in rest o sa stea goale.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 06-08-2014, 12:41:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myhay25 wrote:
vrei IoC dar lumea se plange omg iara a picat AV. Wsg nu o sa faca nici dreaq poate tolbarad - in rest o sa stea goale.
Bai eu as face,iti zic sincer,e mult mai frumos.

Lumea e limitata mintal (nu vreau sa jignesc pe nimeni) dar sunt in WSG,ii farmez la cimitir,incepe si ma injura ca de ce nu duc flagu,apoi pica cu premade blindat de la hoarda,o ia in gura,si urla pe forum ca de ce o ia,cand e cu mine face 50HK + Win-ul undeva la 200 honor.


Legat de vote points,DA ,eu singurul lucru de ce votez sunt bag-urile alea,mai iau 1 si am cam terminat,cu ele.

Sunt client fidel cu voturile se poate verifica,cate vote points am adunat.

Am si dat o sugestie sa se faca un script de motivare,votezi de 4 ori pe saptamana? 5 vote points bonus.

Ideea e sa se doreasca,si alte servere au name change/race change/faction change si nu cred ca au scazut donatile

Cine vrea sa doneze pt race change doneaza,nu sta el pana aduna 400 vote points.


Sa nu uitam ca mai demult era si invicibil/celestial/spectral la vote,la 600 vote points


Macar sa zica,bai nu o sa se adauge niciodata nu are rost sa mai sperati.

Casuta ,Zohl shockerul


Hai zohl,cu gurubashi-ul ca e mort..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbokill1337

[NoFriendsNoParty]



Status: Offline
(since 11-07-2021 15:46)
Joined: 20 May 2011
Posts: 908, Topics: 156
Location: nicaieri

Reputation: 363.9
Votes: 63

Post Posted: 06-08-2014, 12:44:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oricum glyphul dat nu-si are locul in joc, sunt cam idioti astia de la blizzard ca au bagat asa glyph, sa nu fii atent cand dai grip, sa dai ca un noob pe bula/block ca te doare la basca ca ti se da reset, sper sa nu fie reparat vreodata.

drthbe5rt6jertjerthergvtbbreterr55byrtbyrt
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mustaciila

[The Creator]



Status: Offline
(since 20-12-2016 21:42)
Joined: 18 Oct 2013
Posts: 83, Topics: 4
Location: Hell (Michigan, USA)

Reputation: 254.2
Votes: 7

   
Post Posted: 06-08-2014, 13:08:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am mai urmãrit pe forum in ultimul timp...si am ajuns la o concluzie ..., freakz pierde playeri nu din cauza bugurilor, sau a lipsei de content...nu, pierde playeri din cauza fixurilor si a contentului nou...evident, lumea se împarte in 2 ...pvp si pve, când se mai bagã un boss in DS...sar pvp-istii...baaa, ne-ati uitat aici...stãm cu 2 bg-uri si 3 arene , numai de pve vã ocupati, pe x serv avem si rated bg, tot.
Când se fixeazã AV...cã era mare caz, bg atât de dorit...pe lângã faptul ca dupã 2 sapt. nu a mai avut nimeni chef de el...vin pve-iºtii...gata, le ajunge...când bãgaþi warrmaster?
So...c
omunitatea strica...nu patchul...si rivalitatea asta stupidã între pvp si pve, parcã jucãm jocuri diferite.
P.S. cât timp nu o sa fixaþi SIMULTAN câte cv de ambele parti( pvp/pve) ...sa nu vã aºteptaþi sa vi se recunoasca [email protected] o spun in nume de rãu...ci ca un adevar.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 06-08-2014, 13:12:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din rau in mai rau ... Si o sa ne sariti in cap ca o spunem si ca ne plangem.

"go blizz" / "soon"


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 06-08-2014, 13:28:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mustaciila wrote:
Am mai urmãrit pe forum in ultimul timp...si am ajuns la o concluzie ..., freakz pierde playeri nu din cauza bugurilor, sau a lipsei de content...nu, pierde playeri din cauza fixurilor si a contentului nou...evident, lumea se împarte in 2 ...pvp si pve, când se mai bagã un boss in DS...sar pvp-istii...baaa, ne-ati uitat aici...stãm cu 2 bg-uri si 3 arene , numai de pve vã ocupati, pe x serv avem si rated bg, tot.
Când se fixeazã AV...cã era mare caz, bg atât de dorit...pe lângã faptul ca dupã 2 sapt. nu a mai avut nimeni chef de el...vin pve-iºtii...gata, le ajunge...când bãgaþi warrmaster?
So...c
omunitatea strica...nu patchul...si rivalitatea asta stupidã între pvp si pve, parcã jucãm jocuri diferite.
P.S. cât timp nu o sa fixaþi SIMULTAN câte cv de ambele parti( pvp/pve) ...sa nu vã aºteptaþi sa vi se recunoasca [email protected] o spun in nume de rãu...ci ca un adevar.
tu stii cel mai bine care e situatia cu pvp-ul
Dar cand se fixeazã clasele atat pve ul cât si pvp ul este îmbunãtãțit dar cand se baga un boss, pe mine ma dezavantajeazã pentru ca vine unu cu arma pve si trinket pve imi da 3 bucãți si aia e
Atata timp cat majoritatea din staff fac pve ca daca ar face pvp ar venii jucãtorii cu chestii de genu pfuai ce l am farmat pe gmu x y z
Daca se plânge 2 3 nu se schimbã nimica trebe mai mulți , apropo cum au facut aia 160.000 hk ? Locurile 1-5 sunt facute ori cu exploit ori ...cu ma rog se înțelege cum
Eu nu mai zic nimica, dar atât timp cat ala din pve primeste tot , da ma înțeleg majoritatea fac pve nu intru in detalii dar nu uitați si de noi muritori de rand

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashbringer-Back

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-08-2014 06:03)
Joined: 27 Jul 2014
Posts: 12, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 35.4
Votes: 1

Post Posted: 06-08-2014, 14:35:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mustaciila wrote:
Am mai urmãrit pe forum in ultimul timp...si am ajuns la o concluzie ..., freakz pierde playeri nu din cauza bugurilor, sau a lipsei de content...nu, pierde playeri din cauza fixurilor si a contentului nou...evident, lumea se împarte in 2 ...pvp si pve, când se mai bagã un boss in DS...sar pvp-istii...baaa, ne-ati uitat aici...stãm cu 2 bg-uri si 3 arene , numai de pve vã ocupati, pe x serv avem si rated bg, tot.
Când se fixeazã AV...cã era mare caz, bg atât de dorit...pe lângã faptul ca dupã 2 sapt. nu a mai avut nimeni chef de el...vin pve-iºtii...gata, le ajunge...când bãgaþi warrmaster?
So...c
omunitatea strica...nu patchul...si rivalitatea asta stupidã între pvp si pve, parcã jucãm jocuri diferite.
P.S. cât timp nu o sa fixaþi SIMULTAN câte cv de ambele parti( pvp/pve) ...sa nu vã aºteptaþi sa vi se recunoasca [email protected] o spun in nume de rãu...ci ca un adevar.


Te bufneste rasul daca te uiti aici http://forum.wow-freakz.com/Fixed-Closed-bugs-f1978.html
Ultimul fix class a fost pe 22-06-2014 sau ceva de genul

Uite buguri aici cu care nu poti juca o clasa decent care sunt la confirmate de ani
http://forum.wow-freakz.com/Druid-PvP-Starfall-vs-Roots-t212970.html
http://forum.wow-freakz.com/Druid-PvE-PvP-Shooting-Stars-vs-Aleardy-casting-Starsurge-t220142.html
http://forum.wow-freakz.com/Druid-PvE-PvP-Innervate-vs-Friendly-s-t281683.html
http://forum.wow-freakz.com/Multiple-Knockback-effect-t187100.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 06-08-2014, 15:04:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ashbringer-Back wrote:
Mustaciila wrote:
Am mai urmãrit pe forum in ultimul timp...si am ajuns la o concluzie ..., freakz pierde playeri nu din cauza bugurilor, sau a lipsei de content...nu, pierde playeri din cauza fixurilor si a contentului nou...evident, lumea se împarte in 2 ...pvp si pve, când se mai bagã un boss in DS...sar pvp-istii...baaa, ne-ati uitat aici...stãm cu 2 bg-uri si 3 arene , numai de pve vã ocupati, pe x serv avem si rated bg, tot.
Când se fixeazã AV...cã era mare caz, bg atât de dorit...pe lângã faptul ca dupã 2 sapt. nu a mai avut nimeni chef de el...vin pve-iºtii...gata, le ajunge...când bãgaþi warrmaster?
So...c
omunitatea strica...nu patchul...si rivalitatea asta stupidã între pvp si pve, parcã jucãm jocuri diferite.
P.S. cât timp nu o sa fixaþi SIMULTAN câte cv de ambele parti( pvp/pve) ...sa nu vã aºteptaþi sa vi se recunoasca [email protected] o spun in nume de rãu...ci ca un adevar.


Te bufneste rasul daca te uiti aici http://forum.wow-freakz.com/Fixed-Closed-bugs-f1978.html
Ultimul fix class a fost pe 22-06-2014 sau ceva de genul

Uite buguri aici cu care nu poti juca o clasa decent care sunt la confirmate de ani
http://forum.wow-freakz.com/Druid-PvP-Starfall-vs-Roots-t212970.html
http://forum.wow-freakz.com/Druid-PvE-PvP-Shooting-Stars-vs-Aleardy-casting-Starsurge-t220142.html
http://forum.wow-freakz.com/Druid-PvE-PvP-Innervate-vs-Friendly-s-t281683.html
http://forum.wow-freakz.com/Multiple-Knockback-effect-t187100.html


Si lista poate continua. Daca postam fiecare DOAR BUGURILE MAJORE (gamebreaking) tot noua ne sare in cap stafful.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MIGHTY NELLY
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-02-2015 11:44)
Joined: 12 May 2014
Posts: 268, Topics: 32
Location: Fjords

Reputation: 52.3
Votes: 15

 
Post Posted: 06-08-2014, 16:55:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

myhay25 wrote:
Nu prea m-am bagat in discuțiile astea pvp. Dar ce am observat:
1. Sunteți mereu nemulțumiți orice s-ar face.


A fost postat de 3 ori ca reparat, intelegi? si nu merge. Am facut post iar la bug report si imi zice un amarat care ii e lene sa testeze ca merge, iar eu care testez vad ca nu merge, iar ala inchide topicu si il doare in **** de ce i-am zis eu; eu sunt ala cretin ca fac postul si ii demonstrez ca nu merge sau ala care zice ca nu e asa fara sa testeze? Care e logica ta aici?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 14-05-2024, 02:07:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x