User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Asa suferinta ?

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints
Author Message695
nustiujuca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2017 20:08)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 64, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 14.8
Votes: 7

Post Posted: 15-05-2014, 22:06:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul : nustiu
Data + ora: 22:50 15.05.2014
Harta: awp bycastor
Admini online: cred ca...toti..multi erau nu i stiu..admin Activ l am sesizat era mai friendly
Adminul: ......era rang 1..detinator sau ceva ( owner )
Motivul: habar nu am...mi a dat destroy sau ceva mi a blocat cs-ul..nu stiu ce s a intamplat am dat alt+ f4
Dovada: n-am dovada, nu vreau sa rezolv nimic doar asa sa bat obrazul putin daca se simte respectivul
Ip-ul: 188.25.166.12 daca mi a dat destroy sau vre o comanda din aia...banuiesc ca am si ban sau ceva nu?n am incercat sa dau rejoin ...

Anunta adminul ca nu se trage din grota pe awp bycastor.Ok, am inteles ideea, n am tras niciodata din grota, poate odata sau maxim de doua ori din cele 100 killuri dar n-am exagerat, doar incercam sa mi fac iesirea din grota si l eliminam pe cel care statea geana pe iesire dar maxim de 2 ori pe toata durata, dar cand s-a intamplat sa execute comanda pe mine, ieseam din grota, m am uitat punand zoom dar nu am tras...si ma trezesc cu slap 99 dmg ...si am injurat gen " nu am tras in P*** mea, ce-am facut ?ce ai cu mine ?" si primesc comanda aia de m a scos din joc...scria cu galben ceva " joci cu coduri..un text robot ". Asa ura pe mine ? N-am vorbit niciodata pe srv vostru nici un salut nimic, absolut nimic doar say_team@ x y z daca anuntam pe cineva si nu m am inselat niciodata, ajutam staffu daca ma stiu baietii. Asa abuz de admin daca ai srv tau nu suporti un player care e mai " fasnet " pe harta ?trebuie sa-l elimini si sa-l provoci sa faca o miscare gresita gen " injurand " dar dupa ce l provoci dandu-i slap 99 dmg fara ca acesta sa greseasca cu ceva ? plm..aiurea...da-mi comenzi pe drept daca fac ceva ...dai slap 99 dmg pt ce ?sa arati ca ai comanda ?
Nu vreau sa rezolv nimic, respectivul in cauza avea rang mare deci ...nu i poate zice nimeni nimic, doar zic si eu asa, sa ti fie rusine ca te ascunzi dupa niste comenzi care trebuie sa le aplici pe hackeri nu pe un player vai de el dar fasnet ca mine.M-au verificat cam toti adminii de ss si am mai fost banat de vre o 3 ori pt aim dar s-a dovedit ca sunt ok si nu folosesc gainarii...dar daca nu sunt acceptat pe srv va rog lasati-mi un scurt raspuns, si nu ma mai conectez ( nu ca as mai putea pt ca probabil am ban dupa ce am injurat de oftica pt acel slap 99dmg) in fine...


Ma Inclin,
Stima!

n.s.j.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 15-05-2014, 22:18:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai ma asa,s`a folosit o comanda noua si a dat`o gresit pe tine,iti scot acum banul.

Ai scuzele noastre !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nustiujuca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2017 20:08)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 64, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 14.8
Votes: 7

Post Posted: 15-05-2014, 22:22:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Activ. wrote:
Stai ma asa,s`a folosit o comanda noua si a dat`o gresit pe tine,iti scot acum banul.

Ai scuzele noastre !


Mda...nu mai zic nimic...ca ai dat Tu, reply cu acest " pretext ", dar as fi zis daca era vinovatul, " se stie el ".Merci

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Activ.

[MasterChef.]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:33)
Joined: 11 Aug 2009
Posts: 25249, Topics: 541
Location: London

Reputation: 2603.4
Votes: 1007

     
Post Posted: 15-05-2014, 22:29:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu conteaza cine a dat,ti`am scos banul,ai scuzele noastre,lasa`mi pm cu nume si pass daca vrei slot.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Activ., 15 May 2014 20:45



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war6.freakz.ro -> Unban request / Complaints  


The time now is 06-05-2024, 20:21:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x