User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Cere UnBan Zehell

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message477
Zehell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2015 19:57)
Joined: 29 Sep 2015
Posts: 8, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 3.3

Post Posted: 30-09-2015, 20:35:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nick : Zehell
Ip meu : 86.127.47.66.
admin-ul care m-a banat : FaNaTiC
Motiv : Cica wall
Doevezi :

Pois0nN. : pup
Pois0nN. : pup
[Info]Nu sti sa-ti setezi bindurile? Tasteaza /how pentru instructiuni.
Lolyck (RADIO): Fire in the hole!
ADMIN FaNaTiC: vote ban for Zehell
qWerty voted for
Pois0nN. voted for
*** Pois0nN. killed WhiTe with a headshot from weapon_scout ***
Jupanu voted for
wKt * Denis voted for
mE?? voted for
ReLaX|Andrei voted for
Pred.FreakZ.Ro
*** mE?? killed RCPlayer with a headshot from aug ***
Pois0nN. killed xRazvanFTW with
xRazvanFTW voted for
*** mE?? killed Lolyck with a headshot from aug ***
FaNaTiC voted for
Twix. voted for
Kicked

Alte detalii : Este inadmisibil ca sa se dea ban pt wall fara sa se faca poze ! Doresc remedierea problemei cat mai rapid si fanatic sa posteze pozele/demoul care arata explicit ca eu am wall ! Am trimisa prin program si o cerere de slot ,am fost si eu admin 7 luni pe alt servere , nu ma pretez la asa ceva , dar competenta unor admini este greu pusa la incercare !
Multumesc anticipat
Zehell

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
small.codatu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-10-2015 14:05)
Joined: 05 Sep 2015
Posts: 70, Topics: 10
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 5.3

Post Posted: 30-09-2015, 20:55:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asteptam pe fanatic, vedem ce spune
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fanatic^zoltan

[Killer ZP]



Status: Offline
(since 21-11-2019 09:53)
Joined: 22 Aug 2015
Posts: 41, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 42.4
Votes: 1

Post Posted: 30-09-2015, 22:45:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnule Zehell, daca nu stiai aici pe server gradul de Trial nu poate sa faca poze, ceea ce nu inteleg de ce nu a pus acces.
Te urmaresc de mai mult timp si esti suspect, am un demo, stai linistit. si baiete, am mai multa experienta ca tine in adminat, cand adminam eu, tu nu stiai ce e ala cs. Dar daca ceilalti admini, care nu stiu ce fac, nu observa ca ai wall, ca am mai prins multi ca tine care sunt experti sa joace cu wall fara sa-si dea seama nimeni. Prin demo-ul care o sa-l pun eu acuma, pun pariu ca o sa iei unban, pentru ca nimeni nu o sa vada nimic, o sa spuna ca esti curat. Imi asum raspunderea, pentru ca i-am dat ban pentru coduri, dar angrry, asta o sa fie parerea ta, ca nu are wall.


fanatic^zoltan wrote:

Nume : Zehell
IP : 86.127.47.66 30
Motiv : wall
Dovada : http://www47.zippyshare.com/v/eNbGaAS6/file.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zehell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2015 19:57)
Joined: 29 Sep 2015
Posts: 8, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 3.3

Post Posted: 30-09-2015, 23:33:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnule fanatic , din ce vad eu , tu ai wall - Deci esti primul admin care face demo cu wall , pe cuvantul meu de onoare - Acuma nu stiu ce sa zic , paote ca doar l-ai activat pentru a ma urmarii pe mine ....sau poate il ai in timp ce joci si nu iti este frica deoarece esti admin si nu sta lumea sa se uite pe tine ! Acuma , totul este la latitudinea adminilor si a lui Angry ! Si nu inteleg , erau destui admini pe server cu acces la comanda ss , de ce nu ai rugat pe cineva ?? In orice caz , demo-ul prezentat de tine este pus sub semnul intrebarii din moment ce nu mi-ai facut poze ( asta in opinia mea ) , chiar am ramas fara cuvinte , sincera mea intrebare este totusi : De ce nu ai rugat pe cineva sa faca ss ? ...


Last edited by Zehell on 30-09-2015, 23:45:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
small.codatu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-10-2015 14:05)
Joined: 05 Sep 2015
Posts: 70, Topics: 10
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 5.3

Post Posted: 30-09-2015, 23:42:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fanatic^zoltan wrote:
Domnule Zehell, daca nu stiai aici pe server gradul de Trial nu poate sa faca poze, ceea ce nu inteleg de ce nu a pus acces.
Te urmaresc de mai mult timp si esti suspect, am un demo, stai linistit. si baiete, am mai multa experienta ca tine in adminat, cand adminam eu, tu nu stiai ce e ala cs. Dar daca ceilalti admini, care nu stiu ce fac, nu observa ca ai wall, ca am mai prins multi ca tine care sunt experti sa joace cu wall fara sa-si dea seama nimeni. Prin demo-ul care o sa-l pun eu acuma, pun pariu ca o sa iei unban, pentru ca nimeni nu o sa vada nimic, o sa spuna ca esti curat. Imi asum raspunderea, pentru ca i-am dat ban pentru coduri, dar angrry, asta o sa fie parerea ta, ca nu are wall.


fanatic^zoltan wrote:

Nume : Zehell
IP : 86.127.47.66 30
Motiv : wall
Dovada : http://www47.zippyshare.com/v/eNbGaAS6/file.html


am privit demo de 3 ori, sincer nu am vazut nimic, e curat
daca crezi ca e wall la sfirsit unde il omoara pe unu, atunci e usor cum a aflat, a vazut de unde vin lm'urile + ala punea lm si sa auzit(din cauza la acest moment am privit 3 ori)

Zehell wrote:
Domnule fanatic , din ce vad eu , tu ai wall - Deci esti primul admin care face demo cu wall , pe cuvantul meu de onoare - Acuma nu stiu ce sa zic , paote ca doar l-ai activat pentru a ma urmarii pe mine ....sau poate il ai mereu si nu iti este frica deoarece esti admin si nu sta lumea sa se uite pe tine ! Acuma , totul este la latitudinea adminilor si a lui Angry ! Si nu inteleg , erau destui admini pe server cu acces la comanda ss , de ce nu ai rugat pe cineva ??


aceste linii sunt optini de la admin, pentru a detecta mai usor codatii, pe mine asta mai tare ma incurca )) eu opresc aceste linii ))



Last edited by small.codatu on 30-09-2015, 23:54:28; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zehell

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2015 19:57)
Joined: 29 Sep 2015
Posts: 8, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 3.3

Post Posted: 01-10-2015, 00:45:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fanatic^zoltan wrote:
Domnule Zehell, daca nu stiai aici pe server gradul de Trial nu poate sa faca poze, ceea ce nu inteleg de ce nu a pus acces.
Te urmaresc de mai mult timp si esti suspect, am un demo, stai linistit. si baiete, am mai multa experienta ca tine in adminat, cand adminam eu, tu nu stiai ce e ala cs. Dar daca ceilalti admini, care nu stiu ce fac, nu observa ca ai wall, ca am mai prins multi ca tine care sunt experti sa joace cu wall fara sa-si dea seama nimeni. Prin demo-ul care o sa-l pun eu acuma, pun pariu ca o sa iei unban, pentru ca nimeni nu o sa vada nimic, o sa spuna ca esti curat. Imi asum raspunderea, pentru ca i-am dat ban pentru coduri, dar angrry, asta o sa fie parerea ta, ca nu are wall.


fanatic^zoltan wrote:

Nume : Zehell
IP : 86.127.47.66 30
Motiv : wall
Dovada : http://www47.zippyshare.com/v/eNbGaAS6/file.html


Adminii care nu stiu ce fac ? Adica cine nu e de acord cu tine este incompetent sau inapt ? Imi cer scuze domnule fanatic , am uitat ca dvs. ati inventat wall-ul si sunteti expert in acesti "experti" in wall ! In legatgura cu experienta ta ... de unde stii ce varsta am si de cand joc eu cs , sa poti face o astfel de afirmatie ?
Prea multi stiu citate...dar nu stiu contextul !

Unde am adminat eu nu aveam asemenea plugin , de acea am crezut ca e wall ! Imi cer scuze Fanatic pt afirmatiile in legatura cu acest subiect.
Gata , aceasta este ultima replica pe care o dau , am scris prea mult , astept decizia !

PS: Imi cer sczue tutuor pt situatia creata , nu vreau sa imi fac dusmani aici deoarece vreau sa obtin si eu un acces pe acest server , dar cand sunt nevinovat ma duc pana la capat indiferent de eventualele consecinte !



Last edited by Zehell on 01-10-2015, 00:50:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Breacker

[O W N E R P R E D]



Status: Offline
(since 22-07-2016 10:08)
Joined: 09 Apr 2015
Posts: 117, Topics: 4
Location: Deutschland, Mannheim

Reputation: 310.4
Votes: 4

     
Post Posted: 01-10-2015, 00:46:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zehell, te-ai uitat prin pereti.
Ramai cu banul, salut.
TC.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fanatic^zoltan

[Killer ZP]



Status: Offline
(since 21-11-2019 09:53)
Joined: 22 Aug 2015
Posts: 41, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 42.4
Votes: 1

Post Posted: 01-10-2015, 06:45:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cineva cu minte, in sfarsit. Acum ce mai spui domnule Zehell?
"legatgura", te grabesti sa scrii? si nu e doar singura greseala gramaticala, si daca unde ai adminat tu, nu e asa zisul plugin, inseamna ca ala nu era cs. - Acel plugin ce ii zici tu, este automat introdus cand faci un server, cand vezi un server fara pluginul autonumit de tine, sa-mi spui. nu am doar wall, am si aim. -

p.s: Si spre informatia ta, eram eu paris si cu twix pe server, dintre care niciunu helper cu acces la amx_ss, te-am pupat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AngrryX, 02 October 2015 15:58



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-06-2024, 23:46:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password