User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat]Cere unban + Reclamatie
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message2851
ArnoldSchwarzenegger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2014 12:46)
Joined: 21 Jun 2014
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 34.4
Votes: 1

Post Posted: 21-06-2014, 11:02:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): Arnold Schwarzenegger
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 21.06.2014 / 11:54
Harta (pe care s-a produs incidentul): de_train_32
Admini online (care erau pe server in acel moment): Nu stiu ce admini erau ....
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): Nu stiu adminul
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): Posibil pentru injurii dar injuriile mele sunt justificate.
Ip-ul: 109.96.221.130
Fiti atenti : Arnold Schwarzenegger : Production esti sound on?

Affe is joining the Counter-Terrorist force
aww. is joining the Counter-Terrorist force
Bvlgari : boots

Arnold Schwarzenegger killed rYphNo with ak47
Skrillex killed I love War7.Freakz.RO with sg550
PRODUCT1ON : is mata on

(PLAYER) Arnold Schwarzenegger : GAG !
*** R a D e L killed PRODUCT1ON with a headshot from ak47 ***
DanyMj dropped
DanyMj has left the game
(PLAYER) Arnold Schwarzenegger : Futava cristos , ma injura de mama
NoRoCoSuL : /rs

*** Snickers killed Bvlgari with a headshot from ak47 ***
(PLAYER) Arnold Schwarzenegger : Si nu-i dati gag ma?

Added to banned list
-> Adica ei daca is injurati iau foarte repede masuri cu BAN DIRECT dar daca m-a injurat pe mine nici macar GAG nu a luat nesimtitul. Nu stie nimic despre mine si despre familia mea si ma injura el pe mine de mama asa aiurea. Eu consider ca trebuia sa primesc gag si nu se poate spune ca vroia sa-i dea gag incat am asteptat asa mult timp , la mine ce repede a actionat . Vreau ca adminul ce mi-a dat ban sa fie tras la raspundere cu toate ca este prea probabil sa fiu sanctionat daca mai joc pe server de toata ,,trupa" adminului. Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marmotzel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2015 12:55)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 466, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 150.1
Votes: 5

Post Posted: 21-06-2014, 11:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza e cam asa: da, ai dreptate intr-o privinta..acel jucator trebuia sa fie gag-uit. Totusi, daca fragmentul copiat din consola nu e scurtat, ai reclamat gag-ul si imediat dupa ai injurat. Adminul poate nici nu a avut timp sau facea un demo si nu a putut fix atunci. Crede-ma, nimeni pe server NU e favorizat.

Pe de alta parte, AI INJURAT UN ADMIN! Consideri ca trebuia sa primesti gag? Ai noroc ca te-ai ales doar cu ban dupa faza asta..Asa comportament si asa hal de injuraturi nu sunt tolerate pe server-ul nostru.

In mod normal, nici nu s-ar pune problema unban-ului..totusi, fiind la prima abatere si vazandu-te ca joci bine pe server, poate ai noroc. Ownerii decid..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cattani
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-09-2015 16:19)
Joined: 10 May 2013
Posts: 874, Topics: 28
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 188.7
Votes: 23

 
Post Posted: 21-06-2014, 12:25:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ADMIN Cattani: amx_bye Arnold Schwarzenegger (109.96.221.130) wall+ injuraturi grave la adresa adminilor

http://www77.zippyshare.com/v/13824850/file.html

daca cumva m-am inselat se poate scoate banul permanent si sa ramana cu un ban de vreo cateva zile pentru ce a zis...pt info tau gagul nu functioneaza si nu trebuie sa reactionezi in felul acesta ca nu esti pe camp prietene


UNII...urasc fara sa inteleaga...judeca fara sa gandeasca...aud fara sa asculte...critica fara sa cunoasca
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
IPSILON

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 04-04-2020 17:47)
Joined: 06 Apr 2013
Posts: 1826, Topics: 107
Location: Made in China;

Reputation: 12.2
Votes: 104

   
Post Posted: 21-06-2014, 12:56:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gagul are un bug,nu functioneaza!Dar modul in care ai actionat este unul netolerat pe acest server.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ArnoldSchwarzenegger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2014 12:46)
Joined: 21 Jun 2014
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 34.4
Votes: 1

Post Posted: 21-06-2014, 16:21:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am stiut ca nu functioneaza gagul si nu cred ca cineva care este in situatia mea si este injurat de mama n-ar reactiona la fel , nu stie nimeni nimic despre mine sau familia mea si nu permit sa fiu injurat aiurea de mama. Daca tu in demo ala vezi wall eu sterg acum cs-u. Sunt constient ca injuriile adminilor se pedepsesc cu ban..dar stiam de ban pt 120 mins sau asa , nu alte comezi,,bye,destroy,***,etc" + ca acel jucator juca linistit. Am scurtat normal ceea ce era in consola .... Era prea mult... Eu imi recunosc vina dar vreau sa se uite cineva si la vina adminului. Astept o decizie asupra mea sau o dovada clara ca am wall sau mai stiu eu ce. Asta ma ajuta sa-mi fac o parere despre serverul vostru. Multumesc.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cattani
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-09-2015 16:19)
Joined: 10 May 2013
Posts: 874, Topics: 28
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 188.7
Votes: 23

 
Post Posted: 21-06-2014, 16:46:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din partea mea ramane banu...la fel cum tie nu iti place sa fii injurat asa nu imi place nici mie diferenta e ca eu pot sa iau o atitudine fata de oameni ca tine pe sv.....si incearca sa nu mai tot faci atat pe victima...iar chestiile de genu "cu asta ma ajuta sa imi fac o parere despre servarul vostru..." nu influentezi pe nimeni nu avem nevoie de astfel de playeri care sa injure ca la usa cortului admini ...spor si numa bine unde vei juca in viitor

UNII...urasc fara sa inteleaga...judeca fara sa gandeasca...aud fara sa asculte...critica fara sa cunoasca
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
weedady

[PaRkOuR KiNg]



Status: Offline
(since 26-08-2017 22:14)
Joined: 15 Nov 2013
Posts: 313, Topics: 34
Location: pe scaun

Reputation: 108.5
Votes: 9

 
Post Posted: 21-06-2014, 18:14:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

parerea mea e ca are cel putin ultimele faze cand vine tero cu sniper nu se aude nick el a iesit direct cu tinta pe el tragand si jos cand trage la trenuri dupa tero


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
2Pac-FrEaKz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2014 09:00)
Joined: 15 Jun 2014
Posts: 28, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 35
Votes: 1

Post Posted: 21-06-2014, 19:35:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa ramana banu ..corecteaza-ti limbajul !
Pe serverul nostru nu toleram un limbaj de ...santier

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ArnoldSchwarzenegger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2014 12:46)
Joined: 21 Jun 2014
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 34.4
Votes: 1

Post Posted: 21-06-2014, 20:15:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cattani wrote:
din partea mea ramane banu...la fel cum tie nu iti place sa fii injurat asa nu imi place nici mie diferenta e ca eu pot sa iau o atitudine fata de oameni ca tine pe sv.....si incearca sa nu mai tot faci atat pe victima...iar chestiile de genu "cu asta ma ajuta sa imi fac o parere despre servarul vostru..." nu influentezi pe nimeni nu avem nevoie de astfel de playeri care sa injure ca la usa cortului admini ...spor si numa bine unde vei juca in viitor



Eu fac pe victima ? Daca am fost injurat de mama si am anuntat ? Te-am injurat de mama cumva ? V-am injurat de mama cumva? Am zis ceva legat de Cristos , sa raman cu ban pentru limbaj ? Daca-l foloseam aiurea eram de acord dar asa ? Cum mentii playerii pe server daca iei tu decizii de astea? Din partea ta ramane banul , esti owner? Ala care m-o injurat de mama ca la usa cui o injurat mai ? Eu fac pe victima sau tu nu stii cum sa adminezi? Sa fim seriosi..Mi se pare absurd sa nu joc pentru limbaj chiar daca l-am folosit o singura data... Altii injura always... SI NU PRIMESC NIMIC ! Astept o decizie a unui owner , eu pot sa nu injur deloc , tu poti sa-ti faci datoria? Multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
System of a Down
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2014 20:53)
Joined: 02 Jun 2014
Posts: 1140, Topics: 40
Location: BLOOD IS LIFE !

Reputation: -42.7
Votes: 53

     
Post Posted: 21-06-2014, 20:37:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se poate da permanent doar pentru acea expresie, a fost injurat de mama de catre un ADMIN .



blood is life !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cattani
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-09-2015 16:19)
Joined: 10 May 2013
Posts: 874, Topics: 28
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 188.7
Votes: 23

 
Post Posted: 21-06-2014, 21:46:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

System of a Down wrote:
Nu se poate da permanent doar pentru acea expresie, a fost injurat de mama de catre un ADMIN .


pentru cunostiinta ta cine a zis "mata e on" nu e admin e vip



astia care incepeti si povestiti si voi ca nu aveti ce face....poate observati ca este si un demo ...nu i s-a dat ban permanent pt limbaj dar un +1 e totdeauna bine venit nu?........si pana la urma imi areti si mie cine l-a injurat? "mata" e o injuratura sau cum ca nu pricep...ce te tot agiti atat pentru nimik,,,,pana acum un singur om a vazut demo (sau doar el s-a uitat) si la fel i se pare ca ai wall pana la noi pareri ramai cu banu on (si nu tre sa fiu owner ca sa ramai cu banu) !!!


UNII...urasc fara sa inteleaga...judeca fara sa gandeasca...aud fara sa asculte...critica fara sa cunoasca
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Marmotzel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2015 12:55)
Joined: 24 Feb 2012
Posts: 466, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 150.1
Votes: 5

Post Posted: 21-06-2014, 21:53:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Demo-ul l-am vazut si eu, iar Rollo are dreptate..la final acolo are 2-3 faze care chiar pare wall!
Bye-ul a fost meritat si n-ai drept sa ceri unban.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ArnoldSchwarzenegger

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2014 12:46)
Joined: 21 Jun 2014
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 34.4
Votes: 1

Post Posted: 21-06-2014, 23:45:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cattani wrote:
System of a Down wrote:
Nu se poate da permanent doar pentru acea expresie, a fost injurat de mama de catre un ADMIN .


pentru cunostiinta ta cine a zis "mata e on" nu e admin e vip



astia care incepeti si povestiti si voi ca nu aveti ce face....poate observati ca este si un demo ...nu i s-a dat ban permanent pt limbaj dar un +1 e totdeauna bine venit nu?........si pana la urma imi areti si mie cine l-a injurat? "mata" e o injuratura sau cum ca nu pricep...ce te tot agiti atat pentru nimik,,,,pana acum un singur om a vazut demo (sau doar el s-a uitat) si la fel i se pare ca ai wall pana la noi pareri ramai cu banu on (si nu tre sa fiu owner ca sa ramai cu banu) !!!


M-am prins , care imi dau dreptate nu sunt buni , doar cei care-ti dau tie dreptate. Mhm... Ce vedeti in demo ala nu stiu , daca jucam cu demo on despre ce ati mai fi discutat , PGL-istilor.. WTF ? Dosent Matter

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DamBasS

[ #R e l a x ]



Status: Offline
(since 20-01-2019 19:52)
Joined: 08 Nov 2013
Posts: 4211, Topics: 202
Location: Romania

Reputation: 82.4
Votes: 310

   
Post Posted: 22-06-2014, 11:02:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnul Arnold,intervin si eu... eu nu te inteleg frate, deci dupa ce ca intri cu wall...vorbesti si ff vulgar mai ai tupeu sa mai faci si reclamatie.
Chiar esti amuzant.
Se vede clar in demo imediat dupa ce ti.a zis PRODUCT1ON ca "is mata on" ceia ce nu mi se mare o injuratura adresata mamei tale...intradevar trebuia dat ban...dar tu ai stat acolo inaite de scara...vreo 30 de sec si dupa au venit 2 playeri de la tero si i.ai luat nush cum de ai stiut ca vin...si dupa imediat o mai venit unu pe scara si tu il urmareai tu tinta prin perete.
Ramai cu banul!
Gj Cattani.



Sa fi tu insuti e mai greu decat sa te ascunzi in spatele calculatorului si sa pretinzi ca esti altcineva ! ! !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
WorlfraM

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2015 21:04)
Joined: 28 Jan 2014
Posts: 488, Topics: 54
Location: Romania

Reputation: 30.7
Votes: 9

Post Posted: 22-06-2014, 19:18:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2Pac-FrEaKz wrote:
Eu zic sa ramana banu ..corecteaza-ti limbajul !
Pe serverul nostru nu toleram un limbaj de ...santier

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -P!C@-, 29 June 2014 10:04



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 12-05-2024, 07:02:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x