User
Pass
2FA
 
 

Salut ! Doua mici (mari?) probleme...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message742
Doigenunchi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2018 16:16)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Resita

Reputation: 65.2
Votes: 3

 
Post Posted: 24-11-2014, 23:24:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand, n-am stiut exact unde sa adresez aceste intrebari asadar, in cazul in care postez unde nu trebuie, imi cer scuze in avans ! -

Problema sta in felul urmator:

Au trecut mai bine de doi ani de cand m-am logat ultima oara aici. Am intrat pe siteul principal sa vad daca inca mai am caracterele, si spre bucuria mea, inca erau acolo. Caracterele erau intr-adevar acolo dar ceva era schimbat....numele - Din "Doigenunchi" a ajuns in "Doigenunchiz" iar din "Pestillence" in Pestillencea". De al doilea caracter nu-mi pasa deloc, dar folosesc "Doigenunchi" de mai bine de 7 ani de zile pentru hunterul meu pe orice server as juca. Singura chestie care imi trece in minte e realm merge. A fost asa ceva in fereastra de doi ani in care am lipsit ? In orice caz, ce pot face in situatia actuala ? Planuiam sa revin si sa mai joc din cand in cand, imi este dor de Hunter, si am preferat sa joc intr-un mediu de romani de data aceasta. Problema e ca ... ma cam deranjeaza numele. Stiu ca sunt mofturi, dar... cum il pot recupera ? Daca a mai fost vreun caracter pe celalalt (presupus) realm, era probabil tot al meu, ca sincer nu vad pe nimeni folosindu-mi numele -.

A doua problema e ca nu pot sa intru in armory. Deloc. Nu primesc nici o eroare, nici un mesaj, nimic. Pagina e pur si simplu...goala. Pagina e mai goala ca Sasha Grey in filmele de adulti -

Multumesc anticipat ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katy_naritza

[Creep]



Status: Offline
(since 02-01-2022 12:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 912, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 193.4
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-11-2014, 00:04:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La realm merge caracterele de pe Evolution care aveau acelasi nume cu un anume caracter de pe genesis au primit la sfarsit cate o litera aleatoare, daca tu spui ca si charul cu numele Doigenunchi de pe genesi ar fi tot al tau incearca sa intri pe el si sa demonstrezi ca este al tau si poate ai sansa sa'ti dea rename un gm(slabe sanse) sau da'i delete si doneaza pentru reame. Armory nu merge de vreo 2 zile -




Fixed!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 25-11-2014, 16:16:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cand o sa dai enter world o sa-ti apara rename, de acolo iti schimbi numele. Stiu ca e naspa, n-ai ce face
2. Nu merge pe chrome, intra de pe alt browser, cu mozilla merge sigur.


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Doigenunchi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2018 16:16)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Resita

Reputation: 65.2
Votes: 3

 
Post Posted: 25-11-2014, 16:36:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va multumesc pentru raspunsuri. Astept sa-mi ajunga PC-ul si descarc Freakzul -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Doigenunchi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2018 16:16)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Resita

Reputation: 65.2
Votes: 3

 
Post Posted: 10-12-2014, 22:23:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Funny stuff, nu pot sa-mi dau rename. Cand incerc sa-mi introduc numele nu primesc nici o eroare nimic, nu-mi spune ca-i unavailable sau ceva in genul, pur si simplu nu merge... Imi apare un mesaj scurt "Renaming character" si ma da inapoi la meniul de rename. *ties rope around the neck*

Edit: Bineinteles ca incerc sa introduc tot numele meu original, "Doigenunchi" ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidiu12345

[Ne plus ultra]



Status: Offline
(since 28-07-2015 20:44)
Joined: 15 Jan 2011
Posts: 263, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 19.6
Votes: 7

   
Post Posted: 11-12-2014, 11:44:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca ti sa schimbat numele inseamna ca era deja luat pe realmul respectiv atunci cand sa facut transferul caracterului tau
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 29-04-2024, 17:16:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x