User
Pass
2FA
 
 

Search found 7 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Salut ! Doua mici (mari?) probleme...
Doigenunchi

Replies: 5
Views: 743

PostForum: Romanian   Posted: 10-12-2014, 22:23:31   Subject: Salut ! Doua mici (mari?) probleme...
Funny stuff, nu pot sa-mi dau rename. Cand incerc sa-mi introduc numele nu primesc nici o eroare nimic, nu-mi spune ca-i unavailable sau ceva in genul, pur si simplu nu merge... Imi apare un mesaj scu ...
  Topic: [PVP] Hunter Questions/Discussions
Doigenunchi

Replies: 39
Views: 9016

PostForum: Trash   Posted: 26-11-2014, 18:38:36   Subject: [PVP] Hunter Questions/Discussions
/changeactionbar 2
Pentru bara a doua. Pentru a treia sau a patra, modifici cifra.
  Topic: [PVP] Hunter Questions/Discussions
Doigenunchi

Replies: 39
Views: 9016

PostForum: Trash   Posted: 26-11-2014, 14:59:33   Subject: [PVP] Hunter Questions/Discussions
[quote ascuns]
Eu tot timpul foloseam un addon, cred ca se numea ExtraBars sau ceva in genul, si imi adaugam o bara sau doua pe orizontala si una pe verticala (imi era plin UI-ul de macrouri -) Iti recomand cu caldura addonul respectiv in locul unui macro, e pur si simplu mult mai eficient. Ai barile la vedere tot timpul si le poti atribui orice fel de bind doreste sufletul tau -
  Topic: [PVP] Hunter Questions/Discussions
Doigenunchi

Replies: 39
Views: 9016

PostForum: Trash   Posted: 26-11-2014, 09:28:34   Subject: [PVP] Hunter Questions/Discussions
@ryangg, Ai facut o alegere buna ! - MM este foarte versatil in PvP. Nu stiu exact inca cum sta treaba cu MoP, niciodata nu l-am jucat, deci aici nu-ti pot da sfaturi, nu acum cel putin. Insa daca mai ai intrebari legat de Cata Hunter imi poti trimite PM linistit ^_^
  Topic: [PVP] Hunter Questions/Discussions
Doigenunchi

Replies: 39
Views: 9016

PostForum: Trash   Posted: 25-11-2014, 16:52:12   Subject: [PVP] Hunter Questions/Discussions
[quote ascuns]
Daca planuiesti sa continui cu BM iti sugerez un pet cu root sau stun. Un Shale Spider este excelent pentru BM (sper ca merge pe server aici). Are un stun de 5s si serveste ca CC excelent. Asigura-te ca-i dai dispell la toate buffurile, de asemenea da-i Tranq Shot imediat ce da Hands of Freedom. Concussive Shot la CD, pet stun cand simti nevoia. De asemenea mai ai trapuri care ingheata pe 7 secunde sau care dau root 4s (daca ai Entrapment 2/2 in specul de Survival) precum si Scatter Shot sau Disengage. Daca joci cartile bine, n-are cum sa puna mana pe tin ...
  Topic: Salut ! Doua mici (mari?) probleme...
Doigenunchi

Replies: 5
Views: 743

PostForum: Romanian   Posted: 25-11-2014, 16:36:19   Subject: Salut ! Doua mici (mari?) probleme...
Va multumesc pentru raspunsuri. Astept sa-mi ajunga PC-ul si descarc Freakzul -
  Topic: Salut ! Doua mici (mari?) probleme...
Doigenunchi

Replies: 5
Views: 743

PostForum: Romanian   Posted: 24-11-2014, 23:24:06   Subject: Salut ! Doua mici (mari?) probleme...
In primul rand, n-am stiut exact unde sa adresez aceste intrebari asadar, in cazul in care postez unde nu trebuie, imi cer scuze in avans ! -
Problema sta in felul urmator:
Au trecut mai bine de doi ani de cand m-am logat ultima oara aici. Am intrat pe siteul principal sa vad daca inca mai am caracterele, si spre bucuria mea, inca erau acolo. Caracterele erau intr-adevar acolo dar ceva era schimbat....numele - Din "Doigenunchi" a ajuns in "Doigenunchiz" iar din "Pestillence" in Pestillencea". De al doilea caracter nu-mi pasa deloc, dar folosesc "Doigenunchi" de ...
 
Page 1 of 1
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 16-05-2024, 02:23:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x