User
Pass
2FA
 
 

Software 16 biti - awp_bycastor32
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message4216
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 05-12-2010, 17:49:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nume de scena "byla_boy": AM LUAT BAN???
nume de scena "byla_boy": WTF
Akkan @ war4.freakz.ro: te-am prins cu wall pe awp_bycastor
Akkan @ war4.freakz.ro: cand aveai numele BMW-X7
nume de scena "byla_boy": YSTAI CUM ASA
nume de scena "byla_boy": CUM FRATE FARA POZE MIA DATA ASA DIN BURTA BAN
nume de scena "byla_boy": NAM WALL
Akkan @ war4.freakz.ro: ai avut pe awp
Akkan @ war4.freakz.ro: cand ai avut numele bmw-x7
nume de scena "byla_boy": DAR NAM WALL OMULEE
nume de scena "byla_boy": DA
Akkan @ war4.freakz.ro: ti-am facut demo
Akkan @ war4.freakz.ro: sunt admin de cativa ani
Akkan @ war4.freakz.ro: -
nume de scena "byla_boy": ASA
nume de scena "byla_boy": SI UNDEI DEMO
Akkan @ war4.freakz.ro: dadeai prin pereti frumos
Akkan @ war4.freakz.ro: o sa fie pe forum
nume de scena "byla_boy": LOL TRAGEAM LA INGHESUIALA
nume de scena "byla_boy": NUI VOIE??
Akkan @ war4.freakz.ro: tot la inghesuiala ii urmareai?
nume de scena "byla_boy": IN FINE CREDEAM CAI SERVAR SERIOS
nume de scena "byla_boy" is now playing Counter-Strike. Click here to join.
Akkan @ war4.freakz.ro: este server serios, tocmai deasta ai luat ban. culmea, si pe etm ai luat tot pe motiv wall
Akkan @ war4.freakz.ro: si nici nu mi-ai explicat cum ii urmareai prin pereti
nume de scena "byla_boy": BNE ITI EXPLIC CA JOC PE SOFWARE CA NAM PLACA BUNA LA LEPTOP
nume de scena "byla_boy": SI PE BYCASTORE SE MAI VEDE CATE UNU PRIN PERETE
nume de scena "byla_boy": MULTUMI
nume de scena "byla_boy": T
nume de scena "byla_boy": SUNT SINCER
Akkan @ war4.freakz.ro: asta e, e tot avantaj deci ban
nume de scena "byla_boy": DAR NUI WALL 100 LA 100
Akkan @ war4.freakz.ro: stiu ca esti sincer
Akkan @ war4.freakz.ro: dar e avantaj fata de ceilalti
Akkan @ war4.freakz.ro: si e interzis
nume de scena "byla_boy": E SOFWARE 16 BITI
nume de scena "byla_boy": CA NU MERE ALFELL
nume de scena "byla_boy": MDA AI SI U DREPTATE
Akkan @ war4.freakz.ro: o sa pun discutia asta pe forum si o sa dezbatem
Akkan @ war4.freakz.ro: pana atunci salut


Discutia de pe steam. Il stiu baiat bun din fosta comunitate, nu l-ar manca undeva sa joace cu wall. Se uita prin pereti doar la cativa.. pe care putea sa-i vada.. cu 16 biti, pe software din cauza ca atat suporta laptopul. Ce parerea aveti? Va rog fiti cat mai obiectivi pentru ca-l cunosc de mult timp si nu l-as vedea cu wall. Multumesc.

Posturi unite automat, 05-12-2010, 17:49:26

Am uitat sa scriu la discutii war4... scuze pentru inca un topic in plus.. acum mi-am dat seama.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 05-12-2010, 18:10:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce ar fi daca am juca toti pe 16 biti si nu s-ar mai iesi din grota? .... tu chiar pui botu la tot ce zice "prietenu din fosta comunitate?" ...banu e pe merit, eu asa consider -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 05-12-2010, 18:19:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu asa consideri pentru ca nu-l cunosti. Eu il stiu de cel putin 2 ani, jucand in aceeasi comunitate si in tot acest timp am fost admin. Au mai fost cazuri de verificare, dar mereu i-am recunoscut stilul de a juca. Pe awp_bycastor32 nu prea te folosesti de sunet si deasta pare ceva necurat. Dar cand a jucat pe train32 s-a vazut clar ca inca se folosea de sunet, i-a auzit si pe cei din spatele lui, si pe cei de deasupra.. Nici vorba de wall. Mi-a zis ca doar pe awp_bycastor32 se intampla sa mai poata vedea pe cineva prin pereti dar in rest e ok, nu se vede nimic.

Daca el zice asta, eu il cred, stiu cand un om minte si el in niciun caz nu a mintit. Banul luat in fosta comunitate, pe motiv de wall, este pe nedrept pentru ca nu au dovezi. Au fost niste altercatii pe acolo, din cauza asta am plecat si eu, si e posibil ca si el sa fi fost o simpla victima. Daca nu l-as fi cunoscut nu as fi facut nimic ca sa-l ajut. Pe server i-am si zis ca-mi pare rau pentru el si i-am zis andrei sa-i dea ban. Am facut-o si pot sa o fac cu oricare dintre fostii colegi.

Dar dupa ce m-am gandit mai bine, pe train nu aveam nicio dovada... el jucand la sunet, nu avea nevoie de un ban. Am cautat demoul de pe awp si l-am gasit, doar pe motivul asta am zis sa i se dea ban. Eu am iesit din cs, am putina treaba dar mai incolo o sa verific spusele lui.
Cs pe software si 16 biti pe awp_bycastor32.

Posturi unite automat, 05-12-2010, 18:19:41

believe. wrote:
Ce ar fi daca am juca toti pe 16 biti si nu s-ar mai iesi din grota? .... tu chiar pui botu la tot ce zice "prietenu din fosta comunitate?" ...banu e pe merit, eu asa consider -

In plus de asta, din ce ai zis tu aici, nici tu nu stiai ca e posibil sa vezi inamici prin zid pe 16 biti (+software) deci nu ai dreptate cand zici ca e ban pe merit.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 05-12-2010, 18:29:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum ai tras tu concluzia asta? - ...stiam ca poti vedea playeri prin perete, dar nu chiar asa de convingator cum a facut-o el ...stiind ca este bugul asta o facea intentionat


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 05-12-2010, 19:05:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate ca stia de el, poate ca nu. Citeste ce scrie in discutia noastra, a spus clar ca atat poate laptopul lui. Gandeste-te ca poate asa joaca in general, dar acel bug e doar pe awp_bycastor. Trebuie sa condamni omul pt ca nu poate sa joace decat pe software si pe 16 biti? Il cunosc destul de bine, nu ar juca cu wall si punct. A venit din comunitatea aia care aproape s-a destramat pentru ca m-a urmat pe mine. Eu nu i-am zis nimic si totusi a venit. Daca voi vreti sa banati un om corect, doar pt ca joaca pe 16 biti, atunci lasati banul. Sa vad unde de dreptatea in asta...

El nu a facut-o convingator. Doar cateva frage au fost. Daca stia ca nu e nimeni cu ochii pe el, de ce a jucat la sunet pe train? Acolo era clar ca joaca la sunet si ca n-are pic de wall. Explica-mi asta.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 05-12-2010, 19:42:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pãrerea mea e cã nu trebuie banat. Nu vã obligã nimeni sã nu jucaþi cu 16 biþi ºi pe software. El renunþã la unele avantaje pentru altele ºi din câte am înþeles e ºi obligat. În afarã de asta nu e un wall pe care te poþi baza mereu.

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 05-12-2010, 19:47:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ratra wrote:
Pãrerea mea e cã nu trebuie banat. Nu vã obligã nimeni sã nu jucaþi cu 16 biþi ºi pe software. El renunþã la unele avantaje pentru altele ºi din câte am înþeles e ºi obligat. În afarã de asta nu e un wall pe care te poþi baza mereu.

Faza e ca doar pe awp byca reuseste sa vada cativa dar nu foarte clar. Gandeste-te ca vede zidul in patratele si "bucati" din inamici, ei fiind tot patratele. Deci e o imagine incredibil de distorsionata si abia poti sa faci diferenta. Pana la urma ii scoateti banul? E un om bun.. il cunosc de atat timp.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VM

[HITLER]



Status: Offline
(since 15-04-2017 08:30)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 2252, Topics: 95
Location: Germany

Reputation: 173.8
Votes: 34

Post Posted: 05-12-2010, 19:50:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mai sunt buguri dinastea si dak joci pe open gl .. pana la urma profita de pe urma defectelor jocului .. problema e ca nu poate demonstra ca nu e wall si ca de fapt joaca pe software..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 05-12-2010, 21:27:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VM wrote:
mai sunt buguri dinastea si dak joci pe open gl .. pana la urma profita de pe urma defectelor jocului .. problema e ca nu poate demonstra ca nu e wall si ca de fapt joaca pe software..


I-am fãcut poze ºi tind sã cred cã spune adevãrul.


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 06-12-2010, 00:09:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este exact cum spune baiatul. Am facut si eu o proba si este exact asa. O intrebare am pentru el totusi..De ce nu iti iei un PC ? Vinde leptopul si i-ati PC sa te poti juca linistit. Si daca ai de ce nu il folosesti !?

Pe soft am gasit "N" jucatori care imi pareau suspecti dar ei sunt avantajati de acele punctulete. Iar cand ii faci poze TGA se transforma in pcx. Si nu poti sa le vezi cu nici un program. Am intalnit la 2 admini de aici .

In fine parerea mea este ca nu are wall dar il avantajaza software. Software-ul are si el avantajele sale cum are si dezavantajele sale.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 06-12-2010, 07:41:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La ce dezavantaje are... eu nu m-as folosi de avantajele metodei. Dar daca el e obligat de performanta laptopului... din cate stiu el munceste si nu prea are timp de cs si deasta cred ca are laptop si nu pc. Cu laptopul poti face multe cand cu pc-ul esti blocat acasa.

Deci banul ramane sau nu? Sa-i zic omului...


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 06-12-2010, 19:52:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan wrote:
Deci banul ramane sau nu? Sa-i zic omului...


Nu are rost sa ramana banul...din moment ce ai spus ca doar pe bycastor ii face asa,si pe celelalte harti nu.Eu tind sa cred ca omul are dreptate - deci banul e dat pe degeaba...oricum gG pentru ca teai implicat

+1 -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 06-12-2010, 20:02:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan wrote:
bla bla.... awp_bycastor32 se intampla sa mai poata vedea pe cineva prin pereti dar in rest e ok, nu se vede nimic. ....iada iada iada....

Pentru fraza asta eu ti-as fi scos adminu daca mai eram owner. Ce tare.. poate vedea din cand in cand prin perete... super tare frate, hai sa facem toti la fel. Penibil.
Chiar nu conteaza ca joaca pe nu stiu ce software, are avantaj fata de ceilalti. Sa nu joace pe byca daca are "wall neintentionat".



Last edited by revox on 06-12-2010, 23:25:58; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 06-12-2010, 20:14:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ei ei - ...se pare ca nu's singuru cu parerea asta - si faza asta cu software nu poate fi o scuza pentru a juca cu wall? Adica pe software nu merge wallu, dar atunci cand face un admin poze sa se vada nasol ? -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 06-12-2010, 23:18:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fara comentarii multe.... banul este dat pe drept..si va ramane asa.
una e sa fie obligat sa joace pe software datorita unui pc slab si alta sa joace intentionat deoarece "se intampla sa mai poata vedea pe cineva prin pereti".
am testat metoda...nu se vede nici un jucator prin nici un perete nici pe software cu 16 biti.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 19:50:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x