User
Pass
2FA
 
 

Vote points

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message784
BeAsTX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2018 12:30)
Joined: 16 Dec 2010
Posts: 40, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 116.4
Votes: 3

    IulianLaur 
Post Posted: 18-08-2015, 06:15:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,

Am si eu o problema cu vote points, tot votez, urmez pasii corect zic eu, votez, fac tot ce spune acolo, imi spune Vote successful, dau click pe wow freakz sa revin inapoi etc. si astept ceva minute bune, si nu-mi da punctele niciodata, si daca incerc sa mai votez, imi spune ca acest IP a votat deja. Asta mi se intampla de cateva zile, fac eu ceva neinregula? Ca de n-am frecat animalele alea pana m-am uitat la tutorial sa-l pun in picioare de mi s-a facut rau.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sereth
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 13:32)
Joined: 03 Dec 2012
Posts: 419, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 39.1
Votes: 34

 
Post Posted: 18-08-2015, 10:12:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si eu tot am votat vreo 4-5 zile la rand fara sa primesc 1 punct. Acelasi lucru dupa ce votam nu primeam puncte si cand ma uitam la site-uri sa vad daca era vreunu pe care nu votasem, la toate aveam "cooldown". Cum sa mai voteze lumea daca sistemul de vot nu merge? Cum sa fie vazut serverul daca nu se poate vota?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marius_xy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-12-2019 09:13)
Joined: 15 Apr 2014
Posts: 253, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -288.8
Votes: 19

 
Post Posted: 18-08-2015, 12:26:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sereth wrote:
Si eu tot am votat vreo 4-5 zile la rand fara sa primesc 1 punct. Acelasi lucru dupa ce votam nu primeam puncte si cand ma uitam la site-uri sa vad daca era vreunu pe care nu votasem, la toate aveam "cooldown". Cum sa mai voteze lumea daca sistemul de vot nu merge? Cum sa fie vazut serverul daca nu se poate vota?


Nu esti in stare sa asezi niste figuri in pozitia corecta ca sa ti se accepte votul si in schimb vad ca iti dai cu parerea in topicul Balans PvP -

Votul merge fara probleme si mi-au aparut punctele dupa aprox. 4-5 minute.


[url]
jpg images

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 19-08-2015, 00:14:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sereth wrote:
Si eu tot am votat vreo 4-5 zile la rand fara sa primesc 1 punct. Acelasi lucru dupa ce votam nu primeam puncte si cand ma uitam la site-uri sa vad daca era vreunu pe care nu votasem, la toate aveam "cooldown". Cum sa mai voteze lumea daca sistemul de vot nu merge? Cum sa fie vazut serverul daca nu se poate vota?


Daca de fiecare data cand am auzit pe unul ca nu merge sistemul de vot desi eu il incerc dupa si merge fara nicio problema (both methods of Catpcha) as primi 100 de lei as fi devenit bilionar.
Sunteti ametiti ca nu va intoarceti pe http://www.wow.freakz.ro dupa ce ati votat (folosind links/banners de pe site-ul de votare) ori cand va intoarceti (folosind links/banners) va trimite pe vreo reclama in loc de site-ul nostru. Ori asta, ori e prost browser-ul vostru (putin probabil), ori gresiti captcha-ul ori gresiti alt pas din Pasii de votare.
Oricum, indiferent daca iti apare Cooldown (ca-i de 12 ca-i de 24 de ore) ignorati-l si votati iar cu Captcha + Vote for WoW Freakz ca sistemul de vot (daca ai votat corect) iti contorizeaza.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 19-08-2015, 15:30:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singura data cand am patit sa nu mearga era din cauza unui site. Mai devreme sau nu ii dadea Shockeru disable. Nu stiu cum de nu va merge voua.

Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 08-05-2024, 15:57:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x