User
Pass
2FA
 
 

cerere pluginuri

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Plugins - Help / Support
Author Message911
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 23-12-2017, 12:32:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut as vrea sa stiu si eu cum ar putea sa fac si eu aceasi metoda cu donatiile cum era pe fostul server zm gen sa poata dona jucatori de pe acel site si pe server sa le dea automat beneficiile respective acesta este modelul aici odata connectati sa poata face palta respectiva dupa care sa le apara un meniu cu ce isi poate cumpara din supa respectiva vip sau credite.



ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Spartans.

[<®>]



Status: Offline
(since 29-04-2019 17:53)
Joined: 23 Feb 2016
Posts: 7113, Topics: 1016
Location: Buzau

Reputation: -356.8
Votes: 203

 
Post Posted: 20-01-2018, 15:34:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din topicul respectiv arata ca user-urul a facut un panel al server-ului de cs. Iti cumperi un domemiu intai si dupa iti dau un plugin.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
weedness

[MISCAREZU' LEGENDA]



Status: Offline
(since 13-12-2022 09:27)
Joined: 20 Jan 2018
Posts: 60, Topics: 2
Location: AntiSocial

Reputation: 26.4

       
Post Posted: 21-01-2018, 01:51:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca exista acest lucru " pay and give your reward " ca un exemplu , nu ca "cum era inainte" !
1. Îți trebuie un domeniu daca ai bani de (.Ro .Com) sau domeniu free (.Tk etc) , căuta pe net ca in principiu găsești.
2. Îți trebuie si un webhost RECOMANDAT a fi plătit , nu free daca vrei sa tii donațiile si datele in siguranță.
3. Trebuie sa cunoști HTML pentru aceea pagina web , daca nu îți cauți un băiat 100% priceput la Web-Design / Web-Developing
4. După ce ai terminat dami mesaj privat mie sau lui Spartans. Pentru plugin!

Ceaw.


Suport Tehnic AMXX / SMX !

Dami PM daca vrei sa te ajut !

Ma ocup in cele mai mari cazuri de serverele de ZOMBIEMOD


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 21-01-2018, 11:32:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oky am sa incerc sa fac sa vad ce iese, inca ceva din acel plugin se paote face spre exemplu: un jucator de pe sv doreste sa cumpere vip sau cum ii mai zice gold members cand el isi baga in acel panel user-ul de pe sv si parola dupa sa ii apara o pagina cu oferte despre server gen preturi la credite vip si sa se poata introduce un cod paysafecard sau cod reincarcabil orange vodafone si odata ce a facut plata pe acel panel facut de mine cand el a cumparat sa zicem vip sa primeasca automat cand se connecteaza pe sv, se poate face acest lucru? sunt niste sv de sa-mp intr-o comunitate nu fac reclama cred ca le stiti acolo am vazut aceasta metoda de a plati cu cod paysafe si in schimb primesti pe sv niste puncte.



ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
weedness

[MISCAREZU' LEGENDA]



Status: Offline
(since 13-12-2022 09:27)
Joined: 20 Jan 2018
Posts: 60, Topics: 2
Location: AntiSocial

Reputation: 26.4

       
Post Posted: 21-01-2018, 11:48:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Damage02 wrote:
oky am sa incerc sa fac sa vad ce iese, inca ceva din acel plugin se paote face spre exemplu: un jucator de pe sv doreste sa cumpere vip sau cum ii mai zice gold members cand el isi baga in acel panel user-ul de pe sv si parola dupa sa ii apara o pagina cu oferte despre server gen preturi la credite vip si sa se poata introduce un cod paysafecard sau cod reincarcabil orange vodafone si odata ce a facut plata pe acel panel facut de mine cand el a cumparat sa zicem vip sa primeasca automat cand se connecteaza pe sv, se poate face acest lucru? sunt niste sv de sa-mp intr-o comunitate nu fac reclama cred ca le stiti acolo am vazut aceasta metoda de a plati cu cod paysafe si in schimb primesti pe sv niste puncte.

Eu am o sursa foarte veche , o sa incerc sa adaug niste coduri sa vad daca pot sa ti-l fac cum ceri dumitale . Cat despre PANEL , discuti cu un web developer -


Suport Tehnic AMXX / SMX !

Dami PM daca vrei sa te ajut !

Ma ocup in cele mai mari cazuri de serverele de ZOMBIEMOD


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 21-01-2018, 12:02:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da - poate il rezolv zilele astea

Update @ 21-01-2018, 12:02:26

am o intrebare ca sa nu mai deschid alt tipic ca nu are rost. a pus edutz pe forum niste link-uri de la niste pluginuri facute editate de el am gasit acest plugin
Spoiler:

este pt modul zombie plague apare in chat gradul si lvl pe care il au admini si jucatori cand scriu pe chat numai ca la jucatori care nu detin admin din user.ini nu apare gradul in fata apare doar nivelul pe care il au problema lui este ca nu merge pe sv in lista amx_plugins apare
Code:
unkown   unkown   rang_admin_chat.amxx bad load
am cautat si pe net nu gasesc problema de unde ar proveni aceasta eroare
asta este .inc de la modul de zombie palgue pe care il folosesc.
Spoiler:




ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived) -> Plugins - Help / Support  


The time now is 03-05-2024, 21:50:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x