User
Pass
2FA
 
 

Search found 75 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: Ban me pls
Keleseth

Replies: 3
Views: 1366

PostForum: Romanian   Posted: 18-05-2012, 19:15:30   Subject: Ban me pls
[quote ascuns]
Stai linistit,nu fac magarii.
P.S. Vroiam sa imi inchid acest cont ca sa nu existe posibilitatea sa aiba cineva acces la el si sa posteze in numele meu.
  Topic: Ban me pls
Keleseth

Replies: 3
Views: 1366

PostForum: Romanian   Posted: 18-05-2012, 15:35:05   Subject: Ban me pls
Vreau sa inchid permanent acest cont pe forum in favoarea crearii a unui alt account pentru a evita un posibil ban pe ambele din cauza prezentei duble.
Numai bine,
Keleseth
Casuta vocala: Zohll , Shocker , Moderator , Orange Extrem , *0ranGe ! extrem
  Topic: Donate Account Nr.2
Keleseth

Replies: 33
Views: 8808

PostForum: Romanian   Posted: 17-05-2012, 17:31:32   Subject: Donate Account Nr.2
Dami-l mie pls -
i will take care of it,i swear !
  Topic: O intrebare
Keleseth

Replies: 2
Views: 815

PostForum: Romanian   Posted: 14-05-2012, 20:20:24   Subject: Re: O intrebare
[quote ascuns]
In primul rand,vezi ca ai facut double post.
In al doilea rand,fa reputatii,meserii si trash-uri.
  Topic: update la patch 4.2
Keleseth

Replies: 7
Views: 1443

PostForum: Romanian   Posted: 14-05-2012, 19:28:55   Subject: Re: update la patch 4.2
[quote ascuns]
Intr-adevar,4.0.6 a fost cel mai nasol patch din istoria wow-ului.
Si eu astept sa se treaca la 4.2 dar dupa cum vezi nu avem decat 3 dungeons,5 bossi in bwd si 2 in bot.Shocker probabil va sta sa lucreze la restul contentului si apoi va lua hotararea de a trece.
  Topic: Retail questions
Keleseth

Replies: 8
Views: 2138

PostForum: Romanian   Posted: 14-05-2012, 16:27:54   Subject: Retail questions
[quote ascuns]
Cardul l-ai luat din magazin sau l-ai comandat de pe internet??
btw eu nu vreau sa cumpar cont,vreau sa cresc eu unul. Si tot nu mi-ai spus in legatura cu validitatea key-urilor de la wow.
  Topic: Retail questions
Keleseth

Replies: 8
Views: 2138

PostForum: Romanian   Posted: 14-05-2012, 15:11:26   Subject: Retail questions
As vrea ca un player care joaca pe retail sa imi explice si mie cateva lucruri:
- Daca am deja cont trial si vreau sa-i fac upgrade,trebuie sa cumpar si vanilla si tbc?Scria acolo upgrade now to unlock these features... battle to lvl 70(si 70 e doar din tbc)
- Cam cat costa un card prepaid si cum se plateste cu el?
- Am auzit de la unii ca si-au cumparat wow original si nu au/nu le merge cd key-ul ca sa isi faca upgrade la account. ...
  Topic: Custom Server???
Keleseth

Replies: 17
Views: 2522

PostForum: Romanian   Posted: 11-05-2012, 17:22:23   Subject: Custom Server???
No. This is a high-rate blizzlike server,this means nothing is custom (except some scripts and features).And it`s better this way because through modifying stats the difference between retail and freakz would grow.
  Topic: [SUGESTIE] Private guild sub-forums
Keleseth

Replies: 14
Views: 1695

PostForum: Romanian   Posted: 10-05-2012, 21:30:38   Subject: [SUGESTIE] Private guild sub-forums
[quote ascuns]
Chiar tu spuneai ca e interzis sa faci anunt de recrutare pe global cu site extern. No recruitment=no players=no guild.
[url=http://forum.wow-freakz.com/view-post-1227472.html?#1227472]za proof is here
btw pe mine nu ma incalzeste cu nimic faptu ca as avea subforum privat pe freakz,ca doar nu-s guildmaster,dar totusi,a fost o sugestie ca vad ca nu prea avem guilde cu site extern pe freakz,iar subforumurile de aici ar putea fi imbunatatite intr-un fel sau altul .
  Topic: [SUGESTIE] Private guild sub-forums
Keleseth

Replies: 14
Views: 1695

PostForum: Romanian   Posted: 10-05-2012, 19:40:59   Subject: [SUGESTIE] Private guild sub-forums
[quote ascuns]
Nu intelegi.
Guild master va selecta ce threads sa fie accesibile non-membrilor si cele care sa nu fie. In concluzie,el va putea lasa threadul de recruitment accesibil iar altele,poate le va face inaccesibile.
Exact cum sunt forumurile guildelor de pe blizz (de pe enjin,shivtr,guildlaunch etc). Daca nu esti in guilda lor,nu te lasa sa postezi decat la recrutari si probabil inca la cateva threads.
  Topic: [SUGESTIE] Private guild sub-forums
Keleseth

Replies: 14
Views: 1695

PostForum: Romanian   Posted: 10-05-2012, 19:31:34   Subject: [SUGESTIE] Private guild sub-forums
Am o sugestie pentru comunitatea WoW-Freakz si anume ca guildmasterii sa aiba posibilitatea sa modereze sub-forumurile guildelor lor. Mecanismul ar trebui sa functioneze asa:
- Guildmaster-ul (sau officerul care se ocupa de subforumul guildei) sa aiba moderator pe subforumul guildei lui astfel incat sa poata sa restrictioneze accesul celor din afara guildei pe oricare dintre thread-uri prin blocarea optiunii de Post Reply / Create new topic sau pur si simplu prin "ascunderea" thread-urilor selectate. Prin "ascuns" se intelege faptul ca threadul respectiv este vizibil doar pentru membrii guild ...
  Topic: Which server rate would you prefer to play on?
Keleseth

Replies: 9
Views: 980

PostForum: Romanian   Posted: 10-05-2012, 15:39:48   Subject: Which server rate would you prefer to play on?
Eu as prefera sa se puna x1 la TOATE ratele. Asa s-ar invata playerii sa joace,nu din 5-6 ore=lvl 85 si gear full reputation.
  Topic: Iteme epice si cu vote point
Keleseth

Replies: 20
Views: 2690

PostForum: Romanian   Posted: 03-05-2012, 19:20:51   Subject: Iteme epice si cu vote point
Da ce ar fi sa puna toate epicele,inclusiv itemele de la sinestra (378 ilvl) si cele de la bossii ceilalti de pe heroic?? Nu ar mai face nimeni pve,iar munca lui shocker in a scripta bossii ar fi degeaba.
in concluzie,poti face usor rost de epice daca :
- Iti gasesti o guilda buna,care sa se incadreze in programul/pretentiile/nevoile tale (guilda cu cel mai mare progres nu e neaparat cea mai buna,depinde de fiecare persoana)
- Donezi (easiest way)
- Faci in continuu raiduri cu globalul in speranta ca o sa bati toti bossii de care ai nevoie si ca nimeni nu o sa faca nerd-rage si sa iasa.
ON-TOPIC: Voted NO
  Topic: *GIVEAWAY*
Keleseth

Replies: 45
Views: 6659

PostForum: Romanian   Posted: 02-05-2012, 14:58:16   Subject: *GIVEAWAY*
De ce ar trebui sa joc eu(adica tu care citesti) pe retail?
Deoarece experienta de retail e unica si nu poate fi egalata de niciun server privat.Imi cer scuze,dar asta e. E o chestie care nu tine de bugs,numarul de playeri sau patch,este vorba de cu totul altceva. Sa fii player pe retail este,in esenta,cel mai important achievement pe care il poti lua.
E alta treaba acolo,guildele sunt mult mai stricte si mai serioase,cu toate ca multe dintre ele recruteaza si low lvls - . Aici nu am vazut decat o singura guilda dedicata trup si suflet: HKP @ genesis (da,dupa cum vedeti,au youtube channel,organizeaza meeting-u ...
  Topic: Caracter sters
Keleseth

Replies: 1
Views: 469

PostForum: Romanian   Posted: 30-04-2012, 17:21:29   Subject: Caracter sters
Mi-am dat delete accidental la main (Voievodd- Evolution realm) si am dat apoi cerere de recuperare,scria ca o sa il am inapoi in 12-24 de ore.
La recuperare,se pastreaza profesiile/gold/iteme/guild?? sau va trebui sa farmez iar pentru profesii/gold?
Nu se poate accelera procesul de recuperare ca nu am timp sa astept atat?
 
Page 1 of 5 Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 28-04-2024, 22:16:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x