User
Pass
2FA
 
 

Search found 16 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [DUPLICATE] [Warlock][PvP][PvP] Shadow Bite
OmulNegru

Replies: 60
Views: 9160

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 01-03-2013, 03:47:58   Subject: [DUPLICATE] [Warlock][PvP][PvP] Shadow Bite
nu cred ca vina mea.Deci eu nu pot sa ucid in 3 secunde pe nimeni si in 4000 resil dau cel mai mult 24-25k.Si asta cam rar merge.( la arena) la bg dau de la 30k-35k...dar nu inteleg cum asa la arena druid feral in citeva secunde scade tot hp....si ucide..si cum face instant full hp.Asta ...
  Topic: [DUPLICATE] [Warlock][PvP][PvP] Shadow Bite
OmulNegru

Replies: 60
Views: 9160

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 27-02-2013, 03:00:59   Subject: [DUPLICATE] [Warlock][PvP][PvP] Shadow Bite
[quote ascuns]
Omoara-te,daca pana si locks au confirmat,te-ai gasit sa vii tu,skin of the d**k sa zici ca functioneaza normal.Omu' ala iti vine cu niste calcule si tu vii cu mana'n cur si aproximezi ca la piata pe maidan si zici ca e ca tine apoi?
  Topic: [REJECTED] [Priest][PvP][PvE] Mind Blast
OmulNegru

Replies: 69
Views: 8279

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 18-02-2013, 23:51:59   Subject: [REJECTED] [Priest][PvP][PvE] Mind Blast
rostogolirea ursului brun prin arena,si vii si urlii aici ca e normal sa dai atat,de cand pana cand ba schilodule?vorba aia : Unde nu'i cap,vai de picioare.
Ontopic: Cum a spus si Nerfz,sunt probleme la orbs,sa testeze cineva cel mai probabil.
  Topic: Afk in bg.
OmulNegru

Replies: 3
Views: 452

PostForum: Trash   Posted: 09-02-2013, 20:10:42   Subject: Afk in bg.
Din cate se vede..joaca elemental cu iteme de enha si are 39k mana ca elemental,dupa cum apare pe armory..nu e cam logic sa nu faca dmg?
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Absurdmon
  Topic: Hi bug la stealth la rogue!!
OmulNegru

Replies: 4
Views: 513

PostForum: Romanian   Posted: 07-01-2013, 18:53:12   Subject: Hi bug la stealth la rogue!!
Stiu ca nu are nici un rost postu pt ca lucrati la 4.3.4, dar nu ma pot abtine, ma scoate orice din stealth, chiar si din improve vanish, e o porcarie sper ca pe 4.3.4 sa nu mai intampin aceasta problema
  Topic: FLOOD pentru pvp titles 69
OmulNegru

Replies: 12
Views: 1383

PostForum: Romanian   Posted: 23-11-2012, 16:40:30   Subject: FLOOD pentru pvp titles 69
FINALLY UN RASPUNS DOAMNE MS ZOHL ESTI IDOLU MEU ETC
Acum seriously gg.
  Topic: flood for pvp titles 7 sau 9 (nici nu mai stiu)
OmulNegru

Replies: 1
Views: 454

PostForum: Romanian   Posted: 23-11-2012, 16:32:56   Subject: flood for pvp titles 7 sau 9 (nici nu mai stiu)
http://forum.wow-freakz.com/view-post-2449434.html?#2449434
CUM PUTEM FRATE SA SCHIMBAM UN IP STATIC DACA NU VOR CEI DE LA FIRMA DE INTERNET?
  Topic: FLOOD FOR PVP TITLES 3
OmulNegru

Replies: 3
Views: 722

PostForum: Romanian   Posted: 23-11-2012, 16:28:40   Subject: FLOOD FOR PVP TITLES 3
http://forum.wow-freakz.com/view-post-2449434.html?#2449434
UN raspuns concret prin care sa ne aratati si noua ca va pasa catusi de putin de situatia asta care persista de 3 luni?
  Topic: Flood for pvp titles 2 - LUATI IN SERIOS TOPICUL
OmulNegru

Replies: 1
Views: 612

PostForum: Romanian   Posted: 23-11-2012, 16:26:09   Subject: Flood for pvp titles 2 - LUATI IN SERIOS TOPICUL
OK VREAU SA SE VERIFICE IN **** MEA CUM FAC ASTIA RATE LA 3s.
PE ALTE SERVERE SE BANEAZA INSTANT CEI CARE APELEAZA LA ASEMENEA TACTICI. VOI AVETI DE GAND SA FACETI CEVA IN PRIVINTA ASTA?
PE AT A FOST SCOS PREMIUL DE 2k DE EURO DIN CAUZA ASTA SI AU FOST BANATI TOTI CEI CARE AU FACUT RATE IN FELUL ACESTA.
AICI TEAMUL DE R3 " Tryla, Lewwyx , Nukeyoulol, Flousz" FACE RATE FACAND FLOOD LA TEAMURILE ADVERSE.
UITATI-VA ACUM 10 MINUTE FARMAU RATE FLOODAND RESTU' PLAYERILOR. ESTE MARTOR JUMATE DE SERVER. TOATA LUMEA STIE LUCRUL ASTA.
AVETI DE GAND ...
  Topic: Intrebare Patch!!!
OmulNegru

Replies: 30
Views: 2727

PostForum: Romanian   Posted: 16-11-2012, 19:38:50   Subject: Intrebare Patch!!!
[quote ascuns]
Nu chiar atata timp cat apare vreun vanguards,jungle,fmp,phd,thug cleave bun,poate cat de cat si kitty cleave
  Topic: Anunt Pentru toti playerii dupa wow.freakz/genesis iubitori de pvp(QUE 3s) !!
OmulNegru

Replies: 17
Views: 2322

PostForum: Romanian   Posted: 08-11-2012, 21:20:26   Subject: Anunt Pentru toti playerii dupa wow.freakz/genesis iubitori
Salut sunt un player now venit pe wow.freakz dupa multele servere jucate chiar si pe retail am ajuns pe wow.freakz realm-genesis
,inca din primele zile cand faceam lvl am ramas surprins ca nu spameaza lumea globalul cu join 3s dupa cateva zile am ajuns la concluzia ca serverul este "Fara Viata",Nimeni nu joaca 3vs3 care este cel m ai distractiv lucru venind vorba de PVP , multi au full gear si fac Bg;s nu inteleg pe server sunt multi dodgeri nu mai joaca nimeni de placere toata lumea parca asteapta sa pice ceva din cer ,DECI OAMENII BUNII QUE 3s. Nu spun asta pentru a imi aduce mie niste benifici ci s ...
  Topic: Anunt Pentru toti playerii dupa wow.freakz/genesis(QUE 3s)
OmulNegru

Replies: 5
Views: 1729

PostForum: Other   Posted: 08-11-2012, 20:44:44   Subject: Anunt Pentru toti playerii dupa wow.freakz/genesis(QUE 3s)
Salut sunt un player now venit pe wow.freakz dupa multele servere jucate chiar si pe retail am ajuns pe wow.freakz realm-genesis
,inca din primele zile cand faceam lvl am ramas surprins ca nu spameaza lumea globalul cu join 3s dupa cateva zile am ajuns la concluzia ca serverul este "Fara Viata",Nimeni nu joaca 3vs3 care este cel m ai distractiv lucru venind vorba de PVP , multi au full gear si fac Bg;s nu inteleg pe server sunt multi dodgeri nu mai joaca nimeni de placere toata lumea parca asteapta sa pice ceva din cer ,DECI OAMENII BUNII QUE 3s. Nu spun asta pentru a imi aduce mie niste benifici ci s ...
  Topic: Anunt Pentru toti playerii dupa wow.freakz/genesis(QUE 3s)
OmulNegru

Replies: 4
Views: 1100

PostForum: Romanian   Posted: 08-11-2012, 20:34:01   Subject: Anunt Pentru toti playerii dupa wow.freakz/genesis(QUE 3s)
Salut sunt un player now venit pe wow.freakz dupa multele servere jucate chiar si pe retail am ajuns pe wow.freakz realm-genesis
,inca din primele zile cand faceam lvl am ramas surprins ca nu spameaza lumea globalul cu join 3s dupa cateva zile am ajuns la concluzia ca serverul este "Fara Viata",Nimeni nu joaca 3vs3 care este cel m ai distractiv lucru venind vorba de PVP , multi au full gear si fac Bg;s nu inteleg pe server sunt multi dodgeri nu mai joaca nimeni de placere toata lumea parca asteapta sa pice ceva din cer ,DECI OAMENII BUNII QUE 3s. Nu spun asta pentru a imi aduce mie niste benifici ci s ...
  Topic: 4.3.4 IS COMING !
OmulNegru

Replies: 1480
Views: 314303

PostForum: Old Announcements   Posted: 08-11-2012, 20:32:03   Subject: 4.3.4 IS COMING !
http://forum.wow-freakz.com/Pentru-toti-playerii-dupa-wow.freakz-genesis-QUE-3s-t183306.html

Posturi unite automat, 08-11-2012, 20:32:03

http://forum.wow-freakz.com/Pentru-toti-playerii-dupa-wow.freakz-genesis-QUE-3s-t183306.html
Read this pls!
  Topic: Pentru toti playerii dupa wow.freakz/genesis(QUE 3s)
OmulNegru

Replies: 2
Views: 759

PostForum: Romanian   Posted: 08-11-2012, 20:22:32   Subject: Pentru toti playerii dupa wow.freakz/genesis(QUE 3s)
Salut sunt un player now venit pe wow.freakz dupa multele servere jucate chiar si pe retail am ajuns pe wow.freakz realm-genesis
,inca din primele zile cand faceam lvl am ramas surprins ca nu spameaza lumea globalul cu join 3s dupa cateva zile am ajuns la concluzia ca serverul este "Fara Viata",Nimeni nu joaca 3vs3 care este cel m ai distractiv lucru venind vorba de PVP , multi au full gear si fac Bg;s nu inteleg pe server sunt multi dodgeri nu mai joaca nimeni de placere toata lumea parca asteapta sa pice ceva din cer ,DECI OAMENII BUNII QUE 3s. Nu spun asta pentru a imi aduce mie niste benifici ci s ...
 
Page 1 of 2 Go to page 1, 2  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 16-05-2024, 00:31:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x