User
Pass
2FA
 
 

Search found 44 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [FIXED] Water Strider water walking in battlegrounds
Sosetila

Replies: 5
Views: 1236

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 13-07-2015, 09:59:01   Subject: Water Strider water walking in battlegrounds
WoW Freakz link: https://www.wow-freakz.com/item_finder.php?item=81354&name=reins-of-the-azure-water-strider
Bug description: shouldn't walk on water in battlegrounds
Proof:
  Topic: [REJECTED] [Monk][Windwalker/Brewmaster] Bonus de la manusi pvp
Sosetila

Replies: 1
Views: 409

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 10-07-2015, 16:50:24   Subject: [Monk][Windwalker/Brewmaster] Bonus de la manusi pvp
WoW Freakz spell link: https://www.wow-freakz.com/item_finder.php?item=93507&name=crafted-dreadful-gladiator-s-ironskin-gloves
Bug description: nu scoate nici un fel de snare atunci cand folosest ...
  Topic: BACUL 2015 - EU ȘI CU BÃIEȚII MEI SUNTEM ÎN SUBIECTUL 3
Sosetila

Replies: 294
Views: 40335

PostForum: Romanian   Posted: 29-06-2015, 22:51:27   Subject: BACUL 2015 - EU ȘI CU BÃIEȚII MEI SUNTEM ÎN SUBIECTUL 3
[quote ascuns]
Asta e pentru ca se baga atat de multe materii care ar fi fost interesante pentru copii, la un loc cu alte 16-17 pe care trebuie sa le ai in aceeasi saptamana. Eu anul asta am facut 4 ore intregi de is ...
  Topic: BACUL 2015 - EU ȘI CU BÃIEȚII MEI SUNTEM ÎN SUBIECTUL 3
Sosetila

Replies: 294
Views: 40335

PostForum: Romanian   Posted: 29-06-2015, 17:25:27   Subject: BACUL 2015 - EU ȘI CU BÃIEȚII MEI SUNTEM ÎN SUBIECTUL 3
[quote ascuns]
Totusi, e un test pe care peste 50% din oameni nu il iau si trebuie sa isi tina microfonul inchis pentru urmatoarele 2 saptamani ca tipa parintii la ei. Pana la urma, bacul ne afecteaza pe toti!
  Topic: BACUL 2015 - EU ȘI CU BÃIEȚII MEI SUNTEM ÎN SUBIECTUL 3
Sosetila

Replies: 294
Views: 40335

PostForum: Romanian   Posted: 29-06-2015, 05:11:58   Subject: BACUL 2015 - EU ȘI CU BÃIEȚII MEI SUNTEM ÎN SUBIECTUL 3
La mine e 11PM si stau linistit in pijama si ma joc hearthstone. Atat am avut de spus. Noroc la bac, baieti
  Topic: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Sosetila

Replies: 178
Views: 23460

PostForum: Other   Posted: 29-06-2015, 04:54:36   Subject: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Astia care va plangeti ca nu intra destui oameni in arene, spuneti-mi voi de ce nu ar fi mai bine ca itemele sa se ia dupa max rating pe sezon (adica sa trebuiasca sa faci 1850 pentru iteme, dar dupa sa nu mai trebuiasca sa stai la ratingul ala sa le cumperi) in loc de current.
Oamenii tot ar fi incurajati sa joace c ...
  Topic: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Sosetila

Replies: 178
Views: 23460

PostForum: Other   Posted: 27-06-2015, 16:03:27   Subject: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Haideti sa incercam sa purtam o conversatie inteligenta, fara "baaa io ratingu ala il fac in 5 minute" sau "nu mai stati la pve ca prostii".
Cum a zis si cineva mai sus, nu va mai ganditi doar la voi, pentru ca normal ca sunteti mai axati pe pvp voi daca frecventati sectiunea de pvp a forumului.
  Topic: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Sosetila

Replies: 178
Views: 23460

PostForum: Other   Posted: 27-06-2015, 02:32:40   Subject: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Cred ca acel quote imi era intentionat mie, asa ca o sa raspund.
Nu m-am luat de tine si imi pare rau ca ti-am dat impresia asta. Vreau doar sa te fac sa intelegi.
Nu spun ca nu poti face arene de fun daca nu ai headul. Am spus de fiecare data (unde tu probabil nu ai citit) ca nu vreau ca oamenii sa ia iteme mai us ...
  Topic: Itemele malevolent sa se ia pe max rating din sezon, nu pe current.
Sosetila

Replies: 0
Views: 401

PostForum: Other   Posted: 25-06-2015, 20:15:51   Subject: Itemele malevolent sa se ia pe max rating din sezon, nu pe c
Mi se pare o schimbare buna faptul ca iti trebuie un anumit rating sa iei iteme mai bune, dar faptul ca acest rating e pe current e cel mai prost lucru posibil.
Arena are pana la urma un ladder, si ca orice ladder, te face sa il tratezi cu o altfel de gandire decat ceva unranked, pentru ca e mai mult de pierdut.
Sa ...
  Topic: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Sosetila

Replies: 178
Views: 23460

PostForum: Other   Posted: 25-06-2015, 17:07:34   Subject: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Nici nu stai sa citesti ce spun alti oameni, doar intri asa intr-o conversatie si iti arunci gunoaiele de zeu al arenei pe aici.
Am spus ca odata ce ai facut un rating, nu ar mai trebui sa il faci din nou.
Numarul dat de -100 a fost doar un exemplu, pentru ca pana la urma orice rating pe care il pierzi degeaba te af ...
  Topic: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Sosetila

Replies: 178
Views: 23460

PostForum: Other   Posted: 25-06-2015, 07:31:48   Subject: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Ce legatura are asta cu faptul ca sistemul de luat iteme pe current in loc de max creeaza ladder anxiety?
Pentru head iti trebuie 2200, ceea ce mi se pare corect. Pentru celelalte iteme iti trebuie 1850, ceea ce mi se pare corect.
Eu am ajuns la 1850 fara probleme prea mari, dar stiu ca nu pot ajunge la 2200 din mo ...
  Topic: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Sosetila

Replies: 178
Views: 23460

PostForum: Other   Posted: 24-06-2015, 06:58:41   Subject: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Un lucru care mi se pare foarte rau este faptul ca aceasta limita la rating se ia dupa current, nu max rating.
Daca limita de rating au fost rotile puse la sistemul de arene, faptul ca limita e pe current mi se pare batul pe care wow freakz si-l baga in acele roti.
Un astfel de sistem doar o sa descurajeze mai mult ...
  Topic: [FIXED] [Paladin][Glyph] Glyph of Flash of Light + Eternal Flame
Sosetila

Replies: 1
Views: 643

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 24-06-2015, 01:25:03   Subject: [Paladin][Glyph] Glyph of Flash of Light + Eternal Flame
WoW Freakz spell link: https://www.wow-freakz.com/item_finder.php?item=43367&name=glyph-of-flash-of-light
Bug description: The 10% bonus healing buff isn't consumed by Eternal Flame.
Proof:
  Topic: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
Sosetila

Replies: 178
Views: 23460

PostForum: Other   Posted: 23-06-2015, 14:21:48   Subject: Rating Limit - la itemele de set Malevolent
[quote ascuns]
Chiar daca personal nu am aceasta problema, trebuie sa ne dam seama ca pentru foarte multi oameni asta e imposibil. Stiu ca e diferenta de cat de departe suntem in sezon, dar imi amintesc pe wotlk ca sambata/duminica erau sute de oameni pe global cu "caut 10 arene", fie ca aveau iteme pvp sau nu.
Acum vad oa ...
  Topic: Discutii
Sosetila

Replies: 76
Views: 16834

PostForum: Trash   Posted: 21-06-2015, 10:03:44   Subject: Discutii
Inteleg ce spui, @geanu . Si eu sunt cel mai bun si n-am concurenta. Incerc sa am concurenta, dar n-am. Intru la 2v2 full verde ca sa le dau adversarilor o sansa, dar nimic.
Poate pe la 2200mmr sunt din aia cu care merita sa joci, dar -acum nu trec de 1450 pentru ca imediat ce intru in arena si vad ce mounturi urate de ne-gladiatori ca mine au inamicii, sar in ei si ii las sa ...
 
Page 1 of 3 Go to page 1, 2, 3  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 21-09-2024, 08:10:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x