User
Pass
2FA
 
 

Search found 50 matches
Freakz Forum Index
Author Message
  Topic: [REJECTED] [Halls of Valor] Hymdall resets and remaing in combat
absirt

Replies: 1
Views: 206

PostForum: Rejected bugs   Posted: 08-05-2020, 15:47:40   Subject: [Halls of Valor] Hymdall resets and remaing in combat
WoW Freakz link:
Bug description: Did Halls of Valor heroic, and first boss Hymdall reseted as if it was killed, loot chest appeared, but we all stuck in combat with him, can't move forward or anyth ...
  Topic: [REJECTED] Trinket effects bug
absirt

Replies: 3
Views: 398

PostForum: Rejected bugs   Posted: 28-12-2019, 13:06:09   Subject: Trinket effects bug
WoW Freakz item link: https://www.wow-freakz.com/item_finder.php?item=147011
Bug description: I just got this trinket from Emissary of war chest, but the effects of it seem to be wrong. I also have t ...
  Topic: [DUPLICATE] Does not log In.
absirt

Replies: 10
Views: 1738

PostForum: Rejected bugs   Posted: 15-01-2019, 16:58:23   Subject: [DUPLICATE] Does not log In.
Same here, can't login.
  Topic: Preschimbare item donat
absirt

Replies: 3
Views: 622

PostForum: Romanian   Posted: 08-09-2016, 18:37:41   Subject: Preschimbare item donat
Ok, merci am sa astept atunci.
  Topic: Preschimbare item donat
absirt

Replies: 3
Views: 622

PostForum: Romanian   Posted: 08-09-2016, 14:49:53   Subject: Preschimbare item donat
Salut,
Din moment ce nu se sinchiseste nimeni sa raspunda la PM-uri m-am decis sa deschid un topic si sa intreb daca se poate preschimba un item donat cu un altul. Deci, am donat pentru un item si as ...
  Topic: Recruitment - MOP - 5.4.8
absirt

Replies: 99
Views: 25830

PostForum: Trash   Posted: 27-01-2016, 12:01:55   Subject: Recruitment - MOP - 5.4.8
[quote ascuns]
Thanks, but how do I actually get in? I made a request via Guild Finder.
  Topic: Recruitment - MOP - 5.4.8
absirt

Replies: 99
Views: 25830

PostForum: Trash   Posted: 21-01-2016, 19:58:07   Subject: Recruitment - MOP - 5.4.8
Character name : Coldslice
- Class : Death Knight
- Main spec / Off spec : Frost / Unholy
- Link to your Armory profile : https://armory.freakz.ro/character/genesis/coldslice
- Raid UI screenshot : http://i.imgur.com/OYbvFWn.jpg?1
- Your alts : https://ar ...
  Topic: Shadow Priest Discussions
absirt

Replies: 47
Views: 10643

PostForum: Trash   Posted: 30-11-2015, 10:07:09   Subject: Shadow Priest Discussions
[quote ascuns]
Tot ce am gasit pe youtube in materie de ghid ptr spriest pve spune ca main stats-ul este haste si apoi mastery, de aceea sunt putin debusolat, chestia asta era valabila doar pe oficial pe frix nefiind valabila ptr ca nu ne permite gear-ul momentan sa ajungem l ...
  Topic: Shadow Priest Discussions
absirt

Replies: 47
Views: 10643

PostForum: Trash   Posted: 24-11-2015, 19:26:13   Subject: Shadow Priest Discussions
[quote ascuns]
Am auzit pe mai multa lume zicand ca nu merge mastery la spriest si sa joc la haste, este adevarat? Momentan am 5k haste, sa mai dau reforge din haste in mastery sau sa las asa si sa pun mastery de acum incolo? Merci.
  Topic: Shadow Priest Discussions
absirt

Replies: 47
Views: 10643

PostForum: Trash   Posted: 23-11-2015, 23:05:35   Subject: Shadow Priest Discussions
[quote ascuns]
Merge mastery? Se joaca ori la haste ori la mastery? Lamuriti-ma si pe mine ptr ca dau un dps incredibil de mic ptr ilvl pe care il am.
  Topic: [FIXED] Orc racial axe expertise bug
absirt

Replies: 3
Views: 1153

PostForum: Fixed / Closed bugs   Posted: 09-10-2015, 12:06:38   Subject: [FIXED] Orc racial axe expertise bug
Yeah this is a bugg, when you take axe off and put it in inventory you get the 1% exp. racial bonus from orcs and remains like that but if you relog the 1% exp. dissapears.
  Topic: Server down?
absirt

Replies: 2
Views: 780

PostForum: Romanian   Posted: 09-10-2015, 10:11:33   Subject: Server down?
Salut,
Ce se intampla cu serverul e picat sau doar la mine este?
  Topic: Sugestie RDF
absirt

Replies: 10
Views: 1647

PostForum: Other   Posted: 02-07-2015, 21:16:39   Subject: Sugestie RDF
O sugestie excelenta si as mai aduaga si eu una ca sa nu mai deschid alt thread ca tine tot de dungeon-uri. Se obisnuieste foarte des ca atunci cand se face rdf ptr questul din shrine sa intram in dungeon si se gaseste un raton care sa ceara kick imediat ca i se pare lui ca dureaza prea mult acel dungeon si el se grabeste tot timpul, ideea e ca in mare parte se alege prafu si ne strica si noua jocul, dupa aia se gaseste greu inlocuitor ptr cel care a iesit mai ales daca e tank sau heal si dupa ce ca stai cate 15, 20 de min in queue sa nimeresti si o situ ...
  Topic: Site-uri votare
absirt

Replies: 5
Views: 907

PostForum: Other   Posted: 20-06-2015, 21:47:05   Subject: Site-uri votare
Salut,
Am si eu o sugestie, schimbati / scoateti al doilea site de votare frate ca la un moment dat devine plictisitor sa tot incerci sa votezi, au niste imagini la verificarea aia inainte de vot de te doare mintea in cap, niste harababuri de imagini de nu intelegi mai nimic din ele, sunt prea exagerate.
Merci. Raised eyebrow
  Topic: Inel pierdut dupa rollback
absirt

Replies: 1
Views: 472

PostForum: Item Recovery   Posted: 14-06-2015, 12:27:30   Subject: Inel pierdut dupa rollback
Character Name: Trueabs
Item Name & ID: Malevolent Gladiator's Band of Accuracy
Armory Link: https://armory.freakz.ro/item/84824
Details: Am predat q de la sha of anger am luat inelul, am dat equip, a picat serverul, a revenit, rollback, a disparut inelu. Il vreau inapoi si mai vreau si Quest starterul care pica tot din q de la sha pentru boots, quest pe care il incepusem inainte de rollback si a disparut.
 
Page 1 of 4 Go to page 1, 2, 3, 4  Next
All times are GMT + 2 Hours
Jump to:  

The time now is 30-09-2024, 02:21:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x