User
Pass
2FA
 
 

Fmage care joaca pentru skill LF 2v2 mate !
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3565
Furkoli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2011 12:15)
Joined: 04 May 2011
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 50.5
Votes: 2

 
Post Posted: 04-05-2011, 19:21:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Lox

First of all , aiming :

-1950+ in [2v2] (J.K nu joc pentru raiting,joc pentru skill ; mereu am vrut sa devin rank1,nu ma las pana nu devin)
-PVP movie

Experienta :

-lifetime in arena : around 5-6k
-caractere jucate : Retri pala , frost mage

Freakz :
-hot streak[2v2]
-1800[2v2]

Abyssal :
-hot streak
-1800 [3v3]



MYSELF :

-REAL LIFE , mai presus de toate am un real life ,uneori voi juca ca un addicted , alteori voi intra mai rar datorita scolii etc.

-17 ani , roman (daca chiar conteaza)

- Comunicativ , obijnuiesc sa-mi anunt partenerul cu cateva secunde inainte sa fac cc , ii comunic cd-urile / DR-ul la spelluri mai importante gen CS , DF , POLY .

- Nu joc pentru rating , joc pentru skill

- Atata timp cat am un feedback la sfarsitul meciului nu conteaza daca am castigam sau am pierdut , hell , prefer sa piered si sa invat mai multe decat sa castig si sa nu invat nimic ) --- cu toate astea i like winning , who doesn't ?! .

- Sunt perfectionist , mereu incerc sa fac lucrurile cat mai perfect , gameplay-ul sa fie flawless .

-Frapsing , mereu am vrut sa-mi inregistrez meciurile pentru un feedback obiectiv din toate punctele de vedere pentru a-mi imbunatatii gameplay-ul din pacate, Pc-ul actual nu-mi permite sa fac acest lucru deoarece atunci cand filmez imi merge below 20 fps . In viitorul apropiat ,
cand imi voi permite si eu voi face tot felu de imbunatatiri la Pc pentru a putea filma + voi invata Sony vegas pro s.a pentru filmul de pvp care vreau sa-l fac .

- Iubesc Pvp-ul , invat repede , ma uit in fiecare zi la diverse filme de pvp pe wcm(warcraftmovies) indiferent de clasa,patch sau expansion .

- Sunt genul de persoana care isi ia notite cand vrea sa invete ceva,indiferen ce invata ! Deci , eu cand stau si ma uit la filme,citesc guide-uri pvp and so on , fac in felul urmator : iau un caiet studentesc , un pix si incep sa scriu . Cand sunt la scoala si ma plictisesc in ore,deschid caietul si citesc (daca il am la mine)

- Mereu in cautare de metode noi pentru a-ti imbunatatii gameplay-l, like ; clean ui , simple binds , cat mai putine addon's and so on ...
Caut un partener :

-open-mind , comunicativ , sa nu joace pentru raiting ci pentru skill .



Lucruri care-mi plac :

- atmosfera aia amuzanta din timpul meciului (nu prea o am , dar tare as vrea sa comunic cu parteneru cum face Xmo , glumind etc ) - nu cand vine vorba sa fim seriosi desigur .
- sa COMUNIC
- sa invat si celelalte caractere ...etc nu mai imi vin in minte

Lucruri pe care NU le suport :

-oamenii care mananca in timpul meciului
-oamenii care se cred super pro dar defapt is niste scrubnoobi
-cei increzuti
-cei care dau vina pe partener cu o atitudine de " cine mi-s eu "
-cel care zice ca face echipa cu tine , si dintr-un motiv oarecare dupa 2 zile da leave team . DUDE macar zi de la inceput : DACA ESTI CRETIN/TAMPIT/IDIOT/NOOB nu joc cu tine si gata , facem doar cateva meciuri sa vedem cum e ( ei uite ca ai nevoie de mai mult de 250-300 de meciuri jucate impreuna cu noul tau partener ca sa-ti dai seama ce stie face si ce nu , dupa mine desigur )



Am scris deja prea mult , la "myself"am facut un fel de CV,am vrut sa ma descriu ca sa stie lumea din start daca vrea sa joace cu mine,cum sunt si ce mindset am .


Caut parteneri care sa fie cam ca si mine la mindset,gameplay etc ....

Nu vreau sa joc cu :

-restro druid
-restro shammy
-DK

Cam atat,in rest as juca cu orice caracter , dar la anumite caractere am nevoie de timp sa ma obijnuiesc cu setup-ul gen :


Cel mai mult am jucat :

-acum 6-7 luni pe abyssal, mage-priest
-recent , mage - rogue undeva pe la 500 de meciuri jucate





Rog pe cei care vor sa posteze,sau sa-mi dea /w in-game , prima data faceti o prezentare de "myself" cu experienta , si cum esti , obiective in-game (pvp) etc .




Mersi daca ai citit tot,cred ca te-am plictisit rau de tot -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Honourless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-09-2011 13:50)
Joined: 17 Sep 2010
Posts: 485, Topics: 92
Location: Italy

Reputation: 46.2
Votes: 20

 
Post Posted: 04-05-2011, 20:17:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa ramai in istorie cu fraza asta :

"Nu joc pentru rate, joc pentru skill"


- -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
besthunterEurope
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-06-2011 20:36)
Joined: 19 Sep 2010
Posts: 402, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 25.5
Votes: 31

 
Post Posted: 05-05-2011, 08:06:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te voi anunta daca imi fac un hpala , aimez 1500+ rating si sa-mi completez carnetelu cu notite.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bg9

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2011 23:47)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 2

Post Posted: 05-05-2011, 17:37:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-oamenii care mananca in timpul meciului
-oamenii care se cred super pro dar defapt is niste scrubnoobi
-cei increzuti
-cei care dau vina pe partener cu o atitudine de " cine mi-s eu "
-cel care zice ca face echipa cu tine , si dintr-un motiv oarecare dupa 2 zile da leave team . DUDE macar zi de la inceput : DACA ESTI CRETIN/TAMPIT/IDIOT/NOOB nu joc cu tine si gata , facem doar cateva meciuri sa vedem cum e ( ei uite ca ai nevoie de mai mult de 250-300 de meciuri jucate impreuna cu noul tau partener ca sa-ti dai seama ce stie face si ce nu , dupa mine desigur )
Sper sati gasesti un partener pe masura -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BritR

[UN-UNDEFEATABLE]



Status: Offline
(since 09-02-2015 12:53)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 460, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 75
Votes: 9

 
Post Posted: 05-05-2011, 20:33:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum adica cei care mananca in timpul meciului? cum ai vrea sasi faca mana casteri? chestii de genul se fac la 3k ratin pe retail, totusi, daca le consideri interzise, 2 bad 4 you

herad wrote:

@offtopic : mi-a zis zohlong ala pe PM ca ma voie sa scriu colorat cand vreua sa EVIDENTIEZ ceva .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 05-05-2011, 20:41:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

real food omfg...
anyway...
Code:
-lifetime in arena : around 5-6k

wtf?


Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NellyReloadedz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-09-2011 18:49)
Joined: 23 Apr 2011
Posts: 57, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 26.3
Votes: 8

Post Posted: 06-05-2011, 00:11:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Mersi daca ai citit tot,cred ca te-am plictisit rau de tot -


cam da



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furkoli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2011 12:15)
Joined: 04 May 2011
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 50.5
Votes: 2

 
Post Posted: 06-05-2011, 11:43:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce sa le faci , doar sunt romani -

#nu m-am referit la mancare pentru hp,mana

#satemotion daca apesi pe H (pvp) apare acolo lifetime ,sus in dreapta , cati playeri ai omorat in total de cand ti-ai facut caracteru . Acum gandeste tu ce-ar putea inseamna arena lifetime

Anywayz,topic closed .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Setemotion

[Been Cursed]



Status: Offline
(since 06-08-2016 04:40)
Joined: 14 Dec 2010
Posts: 6852, Topics: 370
Location: Germany

Reputation: -239.6
Votes: 246

   
Post Posted: 06-05-2011, 13:39:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alea sunt kills adunate :/ bg/world pvp. in arena nici nu se pun killurile :/.

Setemotion - Goin Hard***
Setemotion's box of EDM goodies
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
jokerd26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2012 19:16)
Joined: 13 Mar 2011
Posts: 17, Topics: 11
Location: Italy

Reputation: 89.2
Votes: 2

 
Post Posted: 06-05-2011, 14:11:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Setemotion wrote:
alea sunt kills adunate :/ bg/world pvp. in arena nici nu se pun killurile :/.


el o zis in arena, deci ar putea sa insemne ca o omorat 5-6k playeri in arena ceea ce ar insemna ~3k arene facuse... bine ca uneori poate nu i-o omorat el pe amandoi da nah.. cred ca asta vroia sa spuna -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furkoli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2011 12:15)
Joined: 04 May 2011
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 50.5
Votes: 2

 
Post Posted: 06-05-2011, 14:49:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neh,vroiam sa spun aproximativ cate meciuri jucate am ca si mage,de asta am folosit termenul lifetime
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drain

[fan nrultimate]



Status: Offline
(since 30-04-2020 22:31)
Joined: 04 Feb 2010
Posts: 635, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 55.4
Votes: 32

 
Post Posted: 06-05-2011, 15:00:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
nu joc pentru raiting,joc pentru skill ; mereu am vrut sa devin rank1

wtf u did there?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Weezy

[OMGOMGOMGOMGOMGOMG]



Status: Offline
(since 07-05-2011 10:45)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 79, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 13.7
Votes: 6

Post Posted: 06-05-2011, 17:04:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

esti cel mai penal din cate am vazut -)) doamne cum poti sa nu mananci in arena daca ti se gata mana?gandeste inainte sa o spui...

faza cu lifetime sa mor eu daca am inteleso... la ce ? in bg? acuma ala nu o sta sa faca el 5-6k lifetime numa sa faca cu tine arene... doamne ce inapt esti mars!


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+1 warn, limbaj.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-STORMLORD-

[Creep]



Status: Offline
(since 25-10-2013 01:12)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 891, Topics: 77
Location: Saudi Arabia

Reputation: 194.3
Votes: 8

Post Posted: 06-05-2011, 18:07:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Weezy wrote:
doamne cum poti sa nu mananci in arena daca ti se gata mana?


Se pare ca unii sunt mai ..... ca OP. Se referea la mancatul IRL, adica sa stai cu farfuria in fata ta si sa mananci mancare adevarata !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Weezy

[OMGOMGOMGOMGOMGOMG]



Status: Offline
(since 07-05-2011 10:45)
Joined: 15 Feb 2011
Posts: 79, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 13.7
Votes: 6

Post Posted: 06-05-2011, 18:12:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BritR wrote:
cum adica cei care mananca in timpul meciului? cum ai vrea sasi faca mana casteri? chestii de genul se fac la 3k ratin pe retail, totusi, daca le consideri interzise, 2 bad 4 you

atunci el de ce o zis asa? :|stfu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 16-05-2024, 00:01:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x