User
Pass
2FA
 
 

Discutii server.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 357, 358, 359  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message536179
ion

[prin vacante]



Status: Offline
(since 10-12-2018 10:49)
Joined: 30 Jan 2008
Posts: 7503, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 1770.2
Votes: 191

 
Post Posted: 13-05-2011, 16:32:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ala cu semnul exclamarii doar ce aruncase grenada, se vede si pe chat "Fire in the hole". Insa patratelul rosu e de la wall.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NovzkI

[√–1]



Status: Offline
(since 28-03-2020 17:28)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 2394, Topics: 132
Location: Warsaw

Reputation: 2588
Votes: 209

   
Post Posted: 13-05-2011, 16:35:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ryker wrote:
am si eu o intrebare.. de ce nu pot pune la avatar nici un link, url??imi zice ca nu e bun url-ul


trebuie sa pui direct link, adica de forma http://www.nuAmSite.ro/blabla.jpg nu cu [img] http://www.nuAmSite.ro/blabla.jpg%5B/img%5D si sa nu depaseasca rezolutia de 150x150.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sh@d0w

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 09-06-2014 13:20)
Joined: 25 Feb 2011
Posts: 3182, Topics: 66
Location: Côte d'Ivoire';x

Reputation: 67
Votes: 26

 
Post Posted: 13-05-2011, 16:37:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ryker wrote:
am si eu o intrebare.. de ce nu pot pune la avatar nici un link, url??imi zice ca nu e bun url-ul


Iati poza (stii cum si cat de mare tre sa fie nu?) te duci aici o selectezi scrii codul si dai copy la direct link.
Bafta! -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 18-05-2011, 20:05:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zookey wrote:
Nici noi nu avem nevoie de jucatori care cauta fel si fel de motive, nu cooperezi, nu faci nimic! Discuta cu amx prin PM si gasiti cauza pentru ca ai pozele negre.

topic inchis


Amx, vezi ca ai un demo in cstrike, cand ii faci poze de tip TGA ii face si un demo automat in timp ce-i faci pozele. Deci daca pui demo-ul ala putem sa vedem daca era sau nu alt+tab.
Are numele gen: NeMeSiS_23_22_ss In loc de nemesis tre' sa-i scrie numele cu care era in momentul cand i-ai facut poze.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ZerO.?

[Creep]



Status: Offline
(since 12-05-2019 12:34)
Joined: 22 Jan 2010
Posts: 700, Topics: 41
Location: Primul oras iluminat!

Reputation: 67.4
Votes: 30

Post Posted: 19-05-2011, 20:02:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zookey wrote:
si eu scrisasem in consola dar s-a miscat mai repede jmr si odata ce nu i-am facut nimic lui jmr, inseamna ca am fost de acord cu gag-ul dat.

topic inchis

Thx, noroc ca sti tu cand nu mai am nimic de zis.. Daca n-ai chef de dezbateri, atunci nu inchide topicul si lasa pe alt owner sa vada ce si cum..
Cum am spus si in reclamatie, pe mine ma deranjat mai mult comportamentul lui, pe care l-am si reclamat, aia cum ramane ?

LE: Apropo, o sa urmeze o discutie din care mi-as putea pierde admin-ul si s-ar putea sa ai o revelatie, vreau cu asta sa-ti zic ca stiu care pot fi urmarile, ca sa nu mai para ca tu esti mandru cand imi dai avertisemnt, si ca eu sufar cand le iau, ca eu mai am si o viata pe langa cs.

Te astept..





Last edited by ZerO.? on 19-05-2011, 20:31:11; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 19-05-2011, 20:22:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau si eu sa stiu cine si pe ce motiv i-a scos banul lui liq. Avea permanent pe steamid si am spus in reclamatie ca am sa il scot cand consider ca si l-a ispasit si ca astept si niste scuze impreuna cu steamid-ul ca sa nu mai caut eu. Am primit acele scuze cu jumatate de gura si am zis sa ma tin de cuvant, urma sa ii scot banul in seara asta dar aparent a fost scos. Nu trag pe nimeni la raspundere vreau sa stiu cine si de ce.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZerO.?

[Creep]



Status: Offline
(since 12-05-2019 12:34)
Joined: 22 Jan 2010
Posts: 700, Topics: 41
Location: Primul oras iluminat!

Reputation: 67.4
Votes: 30

Post Posted: 19-05-2011, 20:35:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pt. Zookey:

M-am razgadit, mai am ceva chestii de adaugat (adevaruri, pe care niciodata n-ai sa poti sa le accepti):
Scaderea la Blood Guard:

Ieri, ii dadusem *** lui liq pentru ca a dat vreo 5 retry-uri dupa ban-urile date de Orange. Dupa ce i-am dat ***, mi-ai zis in felul urmator: "Ba tu vrei sa te scad la bloodguard?"
Din ce cauza mi-ai zis asa ? Ca ai ciuda pe mine de cand jucam pe war3, ti-am facut o reclamatie in care ti-am spus adevaru' despre tine si tot asa n-ai putut sa-l accepti si ai ramas cu o proasta impresie despre mine, deci niciodata de atunci inainte nu mai inghitit.

Nu se spune asa ceva unui admin, orice ar fi facut, denota numai lipsa de respect si oricum discutiile astea le avem pe forum deobicei. Nu-i frumos sa-l ameninti pe unu fata de colegii lui in halul ala, ca si cand ar fi facut 10000 de prostii si deja te-ai saturat de el. Ei bine, cum toti stiu, nu am fost un caz problema in timp-ul meu petrecut aici.
Si din cauza ta, urmarile s-au resimtit. Lipsa ta de respect fata de mine, l-au facut si pe jmr- sa-si permita cam multe.

Dupa ce mi-ai pus intreabarea cu "vrei sa te scad", ti-am raspuns pe server ca nu e frumos ceea ce ai facut. N-ai vrut sa accepti adevaru', si dupa ce a facut liq reclamatie, mai scazut la blood.
In mod normal trebuia avertisment, dar cum am spus mai sus.. nu ai acceptat faptul ca ai gresit in momentul ala. De ce cred eu ca trebuia avertisment ? Pai pentru ca nu prea gresisem aproape niciodata pe server, nu s-a intamplat sa mi se faca reclamatie ca am dat ***, ban sau am injurat aiurea. Mai ia in considerare si ce fac adminii bun pe server, nu numai ce fac rau. Tu esti pus acolo nu sa ne sanctionezi, sa ne coordonezi, sa ne faci mai buni, dar vad ca nu-ti pasa.

Zookey wrote:
inseamna ca am fost de acord cu gag-ul dat.

Adica esti deacord sa te provoace cineva, tu sa ripostezi, si numai tu sa fi sanctionat ? - Si asta nu numai o data, s-a intamplat de 3 ori cum spuneam si in reclamatie.
Deci esti deacord cu provocarile lui jmr-, inteligent..

Tu chiar crezi ca ma intereseaza ca mai scazut ? Tu ai de pierdut din punctul meu de vedere. Pune-ti intreabarea: "Ce am avut de castigat ? Un admin in minus care pride codati si nu s-a intamplat aproape niciodata sa aibe reclamatie.."
Nici mie nu mi-a placut niciodata de tine, pentru ca ai un comportament ciudat pe server si deciziile tale lasa de dorit. Dar nu mi-am permis niciodata sa-ti zic, team ocolit cat s-a putut.


Apropo.. sa stii ca daca nu iti zice nimeni nimic, nu inseamna ca toti te suporta, numai ca nimeni nu prea spune ce are pe suflet pe aici, sti de ce ? Ca la adevar prinzi ciuda si actiunile tale au niste urmari urate pentru cel ce iti spune adevaru'.
Ai ramane prost daca ai putea sa le citesti gandurile unora. Ar trebuii sa-ti pui intrebarea daca esti bun in ceea ce faci..





Last edited by ZerO.? on 19-05-2011, 21:12:05; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 19-05-2011, 20:52:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*0ranGe ! extrem wrote:
Vreau si eu sa stiu cine si pe ce motiv i-a scos banul lui liq. Avea permanent pe steamid si am spus in reclamatie ca am sa il scot cand consider ca si l-a ispasit si ca astept si niste scuze impreuna cu steamid-ul ca sa nu mai caut eu. Am primit acele scuze cu jumatate de gura si am zis sa ma tin de cuvant, urma sa ii scot banul in seara asta dar aparent a fost scos. Nu trag pe nimeni la raspundere vreau sa stiu cine si de ce.


Stii prea bine ca nu meritam sa imi dai ban permanent, de-aici si asa zisele scuze din pm cu juma de gura.


Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 19-05-2011, 20:54:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am dat permanent ca intrai in continuare ca nesimtitul si ti-am zis ca o sa ti-l scot cand consider eu ca e cazul. Poate daca iti cereai scuze si erai civilizat primeai unban dupa ce ai trimis PM-ul dar am uitat cu cine discut.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZerO.?

[Creep]



Status: Offline
(since 12-05-2019 12:34)
Joined: 22 Jan 2010
Posts: 700, Topics: 41
Location: Primul oras iluminat!

Reputation: 67.4
Votes: 30

Post Posted: 19-05-2011, 20:55:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apropo liq, eu ti-am dat ***-ul.. ai intrecut masura pe bune ieri.

Era dreptul lui Orange sa-ti dea gag-ul ala de 5 minute, poate eu nu ti-as fi dat, dar ce ai facut dupaia a fost aiurea. Trebuia sa ramai cu gag-ul ala de 5 minute si astea nu s-ar fi intamplat. Si nu-ti zic sa te lasi batjocorit, dar cand crezi ca lucrurile ar putea sa ia o intorsatura urata, te linistesti..

Nu vad de ce te-ai supara pentru ***-ul ala, eu ti l-am dat ca sa intelegi ca, cateodata mai exagerezi si tu, sti prea bine ca de multe ori ti-am dat dreptate, dar trebe sa sti cand sa te opresti.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-05-2011, 20:57:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*0ranGe ! extrem wrote:
Vreau si eu sa stiu cine si pe ce motiv i-a scos banul lui liq. Avea permanent pe steamid si am spus in reclamatie ca am sa il scot cand consider ca si l-a ispasit si ca astept si niste scuze impreuna cu steamid-ul ca sa nu mai caut eu. Am primit acele scuze cu jumatate de gura si am zis sa ma tin de cuvant, urma sa ii scot banul in seara asta dar aparent a fost scos. Nu trag pe nimeni la raspundere vreau sa stiu cine si de ce.

Eu i l-am scos. Îmi cer scuze cã m-am bãgat, dar mi-a spus cã oricum intenționai sã i-l scoți doar cã încã nu îi rãspunsesei la PM sau nu te gãsise. Nu mai știu exact.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 19-05-2011, 21:07:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai nu i-am raspuns la PM din simplu motiv ca nu merita atentie, PM-ul trimis de el a fost mai mult ca sa isi exprime el punctul lui de vedere, nicidecum sa isi ceara scuze.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liq

[FC OÞELUL GALAÞI]



Status: Offline
(since 27-09-2017 19:00)
Joined: 23 Dec 2006
Posts: 6176, Topics: 326
Location: Galati

Reputation: 331.9
Votes: 98

Post Posted: 19-05-2011, 21:41:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-ai dat permanent din prima, nu dupa ce-am reintrat, iar daca nu era un privat in care sa-mi cer scuze, poate iti scriam scuzele pe la sfarsit, dar ti le-am scris la inceput, sa-ti sara in ochi. Stii si singur nu tre sa-ti zic eu, ca ban permanent nu se da pentru asa ceva, nici macar de jignit nu te-am jignit, sau injurat, ti-am zis doar ca esti frustrat, dar stii ca tu intotdeauna ai ceva de demonstrat, intotdeauna trebuie sa faci totul ca la carte, ai un tipar al tau.Anyway, eu n-am de gand sa mai continui tiganeala asta aici, daca te face sa te simti bine, intra si baneaza-ma iar.

Intelligence plus character - that is the goal of true education
dr. Martin Luther King jr.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZerO.?

[Creep]



Status: Offline
(since 12-05-2019 12:34)
Joined: 22 Jan 2010
Posts: 700, Topics: 41
Location: Primul oras iluminat!

Reputation: 67.4
Votes: 30

Post Posted: 19-05-2011, 21:44:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai ti-a dat cu un motivul liq. Pentru ca se astepta la mai multe din partea ta, atat de mult l-ai deranjat cu afirmatia ta.

Cand te supara un amic, iti zici in gand "Dal drek, ca oricum ii prost si ii doar un amic", in schimb, daca e sa fie un prieten iti e ciuda cand te supara, pentru ca trebuia si te asteptai la mai mult, intelegi aluzia ?
Eu asta cred ca la deranjat, acum nu stiu ce zice el..

Mai lasa si tu garda jos uneori..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 19-05-2011, 21:46:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am dat permanent pentru ca nu avea rost sa mai scriu minutele, ai ip dinamic si stiam stai linistit ca nu m-am nascut ieri. Iar faptul ca ai scris "scze" nu denota decat genul de persoana care esti iar pe langa asta ti-ai exprimat parerea desi nu era cazul ca nu asta ti-am cerut. M-ai facut frustrat si a avut tenta de jignire, asta a fost clar, macar de imi ziceai pe buna dreptate insa a fost total invers, ti-ai luat gag pe merit si ai decis sa faci pe desteptul cu mine. Am si scris pe amx_chat ca continui sa intri si ca iti voi da pe steamid. Zero m-a rugat sa te las ca sa iti explice dar nu avea ce sa iti explice pentru ca stiai care e situatia.

P.S: Nu este vorba de niciun tipar, imi fac treaba ca admin pentru ca de asta sunt admin si vreau sa ma bucur de joc, nu sa va vad pe voi cum va etalati "smecheria" prin expresiile de rahat pe care le folositi. Si nu, n-am sa ma cobor la nivelul tau dar daca continui in felul asta o sa tot discutam pe aici sau pe la reclamatii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 357, 358, 359  Next    


The time now is 29-03-2024, 14:14:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x