User
Pass
2FA
 
 

Ban Pretext

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1441
Arkinezul

[The Exploiter]



Status: Offline
(since 20-01-2014 18:46)
Joined: 09 May 2010
Posts: 938, Topics: 85
Location: Society Gates

Reputation: 46.4
Votes: 37

 
Post Posted: 19-05-2011, 17:49:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele suspectului: Pretext
Data/ora: 6:48
Detalii: Fly
Realm: Genesis
Screenshot: http://imageshack.us/photo/my-images/824/wowscrnshot051911184612.jpg/



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Airwaves

[Creep]



Status: Offline
(since 12-06-2013 10:03)
Joined: 23 Dec 2010
Posts: 534, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 18

Post Posted: 19-05-2011, 19:46:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu iarasi dai Mind Control si postezi ca cica au Fly Hack?Doamne ce om de nimic poti fi.Vrei sa banezi oameni doar pt ca tu te distrezi prin Warsong Hold si omu vine cu mainu de 80 si tu zici da ma na hai sa te banez sa nu mai vii cu ala de 80 sa ma rupi in 2
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkinezul

[The Exploiter]



Status: Offline
(since 20-01-2014 18:46)
Joined: 09 May 2010
Posts: 938, Topics: 85
Location: Society Gates

Reputation: 46.4
Votes: 37

 
Post Posted: 19-05-2011, 22:19:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Airwaves wrote:
Tu iarasi dai Mind Control si postezi ca cica au Fly Hack?Doamne ce om de nimic poti fi.Vrei sa banezi oameni doar pt ca tu te distrezi prin Warsong Hold si omu vine cu mainu de 80 si tu zici da ma na hai sa te banez sa nu mai vii cu ala de 80 sa ma rupi in 2


Vezi tu mc pe undeva?
Daca gmu considera ca nu are sa nu ii dea oricum dupa 10 sec de la print o aparut pe mount.

Da ma distrez mai ales daca ii prost si intra la A sa injure, unu nu stiti zice bah lasama sa fac lvl... vi greu? o fost 2-3 si iam lasat in pace vi cu lvl 80 iti vin cu lvl 80.

Nu doresc deloc sa ia ban daca nu o avut fly -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anarya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2012 21:00)
Joined: 21 May 2011
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 77.2
Votes: 2

Post Posted: 21-05-2011, 15:19:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci ma duceam cu mountu la el!!!dadeam dismount langa el,puneam doturile pe el si imi dadeam levitate+parasuta de pe back+
+ca in poza nu avea targetu pe mine sa se vada levitate!!!
+ca Infuser are MindControl ma duceam la el cu mountu sus pe piatra ,imi dadea MindControl si ma arunca in de pe piatra imi facea poza in aer si imi dadea /w de pe un char la horde sa ii dau gold sau altele ca altfel ma posteaza sa iau ban:)
+ca pe windos 7 nu merge hacku -:(si nu joc cu hack ca nu am nevoie ;)

Posturi unite automat, 21-05-2011, 16:18:41

Si cum mai si zici ""Nu doresc deloc sa ia ban daca nu o avut fly:)""?!?!!Frate vin langa tine cu mountu dau dismount pun 2 doturi pe tine si cad!e logic frate ca se vede asa poate avem cd la parasuta atunci....daca esti asa semeker hai in Azeroth(kalimdor+eastern) si vin sa te campez eu pe prist tu pe war,sa vedem acolo cum faci sa zici ca am ban?!faci poza cand dau boots de la eng?!?!si zici ca am sprint sau speed?!--)-)dute frate Dosent Matter
ori joci wow frumos,ori sfatu meu lasate!

Posturi unite automat, 21-05-2011, 16:19:50

Airwaves lasa-l asa se distreaza el....isi bate joc de low level care nu au iteme....ca daca era smeker farma de la 80 pe 80 nu la diferente de level si iteme....
La cate faze din astea a facut nu vezi ca nici gm nu se mai uita la ce posteaza asta -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 21-05-2011, 15:47:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Screenshot cu Infuser cerandu-ti acele lucruri? Grija ce raspunzi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkinezul

[The Exploiter]



Status: Offline
(since 20-01-2014 18:46)
Joined: 09 May 2010
Posts: 938, Topics: 85
Location: Society Gates

Reputation: 46.4
Votes: 37

 
Post Posted: 21-05-2011, 16:51:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

anarya wrote:
Deci ma duceam cu mountu la el!!!dadeam dismount langa el,puneam doturile pe el si imi dadeam levitate+parasuta de pe back+
+ca in poza nu avea targetu pe mine sa se vada levitate!!!
+ca Infuser are MindControl ma duceam la el cu mountu sus pe piatra ,imi dadea MindControl si ma arunca in de pe piatra imi facea poza in aer si imi dadea /w de pe un char la horde sa ii dau gold sau altele ca altfel ma posteaza sa iau ban:)
+ca pe windos 7 nu merge hacku -:(si nu joc cu hack ca nu am nevoie -

Posturi unite automat, 21-05-2011, 16:18:41

Si cum mai si zici ""Nu doresc deloc sa ia ban daca nu o avut fly:)""?!?!!Frate vin langa tine cu mountu dau dismount pun 2 doturi pe tine si cad!e logic frate ca se vede asa poate avem cd la parasuta atunci....daca esti asa semeker hai in Azeroth(kalimdor+eastern) si vin sa te campez eu pe prist tu pe war,sa vedem acolo cum faci sa zici ca am ban?!faci poza cand dau boots de la eng?!?!si zici ca am sprint sau speed?!--)-)dute frate Dosent Matter
ori joci wow frumos,ori sfatu meu lasate!

Posturi unite automat, 21-05-2011, 16:19:50

Airwaves lasa-l asa se distreaza el....isi bate joc de low level care nu au iteme....ca daca era smeker farma de la 80 pe 80 nu la diferente de level si iteme....
La cate faze din astea a facut nu vezi ca nici gm nu se mai uita la ce posteaza asta -


Ce tiam cerut eu mah? - esti lipit pamantului de sclav -

Eu nu am zis ca aveai fly si tu in print nu esti in cadere, pluteai in aer.. poate e bug vizual, ramane la decizia unui gm daca iei ban sau nu.. lasa amenintarile ca nu am 80, si daca vin cu lvl 80 fugiti rapid ca mustele, si ce ma campai tu - ca nu ai fost in starte sa ma omori o data macar ... ai uract pe stanca aia ai luat mc si ai murit.. dupaia teai si omorat cand tiai dat dismount.. da in fine.

(Tu ca Priest Shadow = Spam Devouring Plague) L2P



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anarya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2012 21:00)
Joined: 21 May 2011
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 77.2
Votes: 2

Post Posted: 22-05-2011, 12:11:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 nu am facut prnt screen,pentru ca nu am crezut ca o sa posteze,in caz de nu sti sunt foarte multi plaieri care fac asa"da /w si spun ca sunt gm sa le dai contu si parola,/w ca are poza cu tine nush pe unde ca avea fly sau speed,ca ai ninjat in nush ce raid,ca lai omorat in bg ca aveai nush ce hack de damage"
Ma rog ideea e ca primesc cel putin un /w din asta dami gold sau primo sau contu sau altele ca altfel ei ban ca ai facut nush ce....
La cate din astea am primit...-)eram obisnuit cu asa ceva,si cand va spuneam pe global ca fac din astea mi se raspundea sa am grija cu ce fac....
Si ce rost ar avea sa folosesc frate speed fly?!sa pierd 3 caractere cu aproape 6k gs?!pt ce?ca sa ma duc sa il omor pe 1 ally?!-)si vam zis cum a fost faza ma duceam langa el dadeam dismount si puneam doturile dupa levitate sau parashuta!!
SI chiar infuser a zis!""ca nu ai fost in starte sa ma omori o data macar ... ai uract pe stanca aia ai luat mc si ai murit.. dupaia teai si omorat cand tiai dat dismount.. da in fine."" ca ma-m omorat cand am dat dismoun...daca avem fly?oare mai muream cand cadeam?sau mai bine zis mai cadeam?!-)si daca te uiti in poza....cand ai fly caracteru da din maini ca si cand ar inota...charu meu tine mainle ca si cand ar cadea,sa fim seriosi:)

Posturi unite automat, 22-05-2011, 13:11:35

Si oricum GM poate sa verifice contu sa vada ca nu am folosit nici speed nici fly -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 22-05-2011, 13:28:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ai dovezi ca ti-ar fii dat asa ceva(whisper cu etc), nu mai vorbii de asta in acest caz. Cand ii mai prinzi ca fac asa ii postezi direct intelegi?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkinezul

[The Exploiter]



Status: Offline
(since 20-01-2014 18:46)
Joined: 09 May 2010
Posts: 938, Topics: 85
Location: Society Gates

Reputation: 46.4
Votes: 37

 
Post Posted: 22-05-2011, 15:46:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

anarya wrote:
Alexander0810 nu am facut prnt screen,pentru ca nu am crezut ca o sa posteze,in caz de nu sti sunt foarte multi plaieri care fac asa"da /w si spun ca sunt gm sa le dai contu si parola,/w ca are poza cu tine nush pe unde ca avea fly sau speed,ca ai ninjat in nush ce raid,ca lai omorat in bg ca aveai nush ce hack de damage"
Ma rog ideea e ca primesc cel putin un /w din asta dami gold sau primo sau contu sau altele ca altfel ei ban ca ai facut nush ce....
La cate din astea am primit...-)eram obisnuit cu asa ceva,si cand va spuneam pe global ca fac din astea mi se raspundea sa am grija cu ce fac....
Si ce rost ar avea sa folosesc frate speed fly?!sa pierd 3 caractere cu aproape 6k gs?!pt ce?ca sa ma duc sa il omor pe 1 ally?!-)si vam zis cum a fost faza ma duceam langa el dadeam dismount si puneam doturile dupa levitate sau parashuta!!
SI chiar infuser a zis!""ca nu ai fost in starte sa ma omori o data macar ... ai uract pe stanca aia ai luat mc si ai murit.. dupaia teai si omorat cand tiai dat dismount.. da in fine."" ca ma-m omorat cand am dat dismoun...daca avem fly?oare mai muream cand cadeam?sau mai bine zis mai cadeam?!-)si daca te uiti in poza....cand ai fly caracteru da din maini ca si cand ar inota...charu meu tine mainle ca si cand ar cadea,sa fim seriosi:)

Posturi unite automat, 22-05-2011, 13:11:35

Si oricum GM poate sa verifice contu sa vada ca nu am folosit nici speed nici fly -


Sa moara mata in chinurile iadului crucificata cu ochii scosi si cavitatile oculare pline cu plumb ca eu ti-am cerut gold sau alcv ??? am 16 primo and etc dc tias cere tie amaratule cv??
In print tu inoti, nu cazi nu ai levitate/mount/parasuta etc...





Last edited by Arkinezul on 22-05-2011, 15:49:31; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anarya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2012 21:00)
Joined: 21 May 2011
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 77.2
Votes: 2

Post Posted: 22-05-2011, 15:48:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok deci de acuma oricare imi da /w cu sa ii dau cont,bani si din astea fac prnt screen si il postez;dar nu cred ca o sa faca cineva ceva,dar fie eu imi fac datoria sa fiti multumiti.
Oricum Ms mult de ajutor -
Si oricum faza cu infuser ca da mc si te arunca de pe cladiri si iti face poza nu am patito numai eu....am citit inca o cerere de ban si exact la fel a mai spus cineva ca ia facut tot Infuser...
In fine hai ca numai zic nimic,Ms de ajutor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkinezul

[The Exploiter]



Status: Offline
(since 20-01-2014 18:46)
Joined: 09 May 2010
Posts: 938, Topics: 85
Location: Society Gates

Reputation: 46.4
Votes: 37

 
Post Posted: 22-05-2011, 15:51:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

anarya wrote:
Ok deci de acuma oricare imi da /w cu sa ii dau cont,bani si din astea fac prnt screen si il postez;dar nu cred ca o sa faca cineva ceva,dar fie eu imi fac datoria sa fiti multumiti.
Oricum Ms mult de ajutor -
Si oricum faza cu infuser ca da mc si te arunca de pe cladiri si iti face poza nu am patito numai eu....am citit inca o cerere de ban si exact la fel a mai spus cineva ca ia facut tot Infuser...
In fine hai ca numai zic nimic,Ms de ajutor.


Si o voi face la toti care aveti fly speed si altele la MC nu exista bug am testat cu alt twink dupa 100 de mc nu o luat nimic, nu am ce sa va cer voua am gold cat sa imi intretin guildu sa cumpar Glyph Sokete si altele. *** ce sunteti cu tot cu fly numa sa plangeti stiti. [AI FLY AI BAN NU MA INTERESEAZA CA LAI BAGAT SA VEZI CE II DUPA COLTZ!]

Un gm sa inchida si sa ii dea sau sa nu ii dea ban si gata.. (Tu in printu ala zbori daca nu vezi, hai sa mai lasam si pe alti sa isi dea cu parerea sa vedem.. nu ai nici o parasuta mount si totusi plutesti da in fine..)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 22-05-2011, 16:15:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drame.

ai mintit in legatura cu levitate/parasuta/printuri cu arkin care iti cere gold?

banned 30d.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 22 May 2011 14:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-09-2024, 01:03:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x