User
Pass
2FA
 
 

BAN luat degeaba :|:(

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message674
anarya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2012 21:00)
Joined: 21 May 2011
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 77.2
Votes: 2

Post Posted: 23-05-2011, 14:21:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name:Pretext
Account name: Anarya
IP: 79.116.43.239
GM responsabil: Zohlomg;Alexander0810
Realm: Genesis
Motiv: Cica fly
Ceva ce doriti sa adaugati:M-am dus langa Infuser am dat dismount,am pus 2 doturi pe el,ma prins in poza in timp ce cadeam si ma postat ca am fly...si el a zis ca am murit dupa ce am cazut in celalat topic si totusi am luat ban?!
LA al 2 topic Zohl mi-a dat ban pe motiv ca"" mi se miscau picioarele inainte si inapoi"" .Frate cand intra un GM care vrea sa ma ajute sa imi dea teleport in aer si pana ajunge orice caracter jos da din maini si picioare ,adineauri am testat in wow,chiar si la o distanta mica la cladirile din ogg caracteru da din maini si picioare pana cade jos....
Vorbiti si voi cu omu sa va explice totu calumea...ca am luat ban asa pur si simplu,fara sa folosesc fly sau speed,daca si Infuser a zis ca dupa faza aia am cazut jos si am murit,poate am avut un screefreze si am stat maxim 1 secunda in aer dar nici aia nu a fost,ca pur si simplu eram in cadere cand sa facut poza....
Numai inchideti si voi topicu lasati-ma si pe mine sa va explic, ca va explic orice vreti .....Sau cand are unu din GM 2minute libere ii explic si ii si arat toata faza si o fac exact la fel si o se vada exact la fel poza .....
Ms mult,astept raspuns.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 23-05-2011, 14:26:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
GM responsabil: Zohlomg;Alexander0810



Nu ti-am dat ban eu, nici nu am luat vreo masura impotriva ta. Talk to Zohl only.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anarya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2012 21:00)
Joined: 21 May 2011
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 77.2
Votes: 2

Post Posted: 23-05-2011, 14:34:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da mane ti-am zis Mersi mult am vazut ca tu ai fost de treaba si impartial,dar Zohl pur si simplu mi-a inchis topicu ...am mai facut unu sa ii explic....si cand intre in wow ii si arat si lui si oricarui GM care are 2 minute timp liber sa vada .... ca ala nu e fly si ca asa face caracteru cand e in cadere....
Inca o data ms mult Alexander0810,
Am spus de Gm responsabil,ca ti-ai dat si tu cu parerea ca stiu ca nu mi-ai dat tu ban si mi-a dat Zohl :)

Posturi unite automat, 23-05-2011, 15:34:25

intra*

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 23 May 2011 13:38



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-09-2024, 20:57:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x